Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Kis segitseget szeretnek kerni. Az utobbi par napban lettem figyelmes, h a telefonra erkeznek YT ertesitesek mar az ajanlott videokrol is. (Holott a sok feliratkozasom kozul is csak par van ahol hasznalom ezt a funkciot)

Mikent lehetne kikapcsolni az ertesiteseket csak ezen (Ajanlott) videokrol? (csak magan a telefonon)

Segitsegeteket elore is koszonom!

(#6302) VoidXs válasza No.01 (#6301) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Android esetében beállítások, alkalmazások, YouTube, értesítések. Itt lesz külön tétel csak az ajánlott videókra. iOS-en is hasonlóan nézhet ki.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#6303) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Youtube Premiummal rendelkezek és valamiért nem működik a PIP (picture in picture) funkció se mobilon, se asztali gépen. Amennyiben megnyomom a home gombot a telefon ebben az esetben le kéne tenni egy kicsinyített lejátszóba a Youtube videót, de mégse teszi.

Go to your Android settings And then Apps & notifications And then Advanced And then Special access And then Picture-in-picture.Tap YouTube. To turn on, tap Allow picture-in-picture.

Ezeken a lépéseken már túl vagyok, de nem változott semmi.

(#6304) azbest válasza Vasinger! (#6303) üzenetére


azbest
félisten

no és balra fenn ott van hogy premium?
Asztali gépen belépés nélkül is ott a mini lejátszó, vagy nem tudom mire gondolsz.

És amúgy milyen telefon milyen rendszerrel?

[ Szerkesztve ]

(#6305) Vasinger! válasza azbest (#6304) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, ott van a prémium. Családi csomagról van szó, ha ez számít.

Telefon Galaxy S10 Android 10-zel
Gép Windows 10, Chrome. Mindkettőből legfrissebb verzió.

(#6306) gzbotii válasza Vasinger! (#6305) üzenetére


gzbotii
veterán

A telefon beállításai között -> Appok -> YT engedélyezve van a PiP funkció?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6307) Vasinger! válasza gzbotii (#6306) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Így van

(#6308) Zsoxx válasza Vasinger! (#6305) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Az Firefoxban működik csak (72-estől), és engedélyezni kell a beállításokban (bár alapból be van kapcsolva).

[ Szerkesztve ]

(#6309) gzbotii válasza Zsoxx (#6308) üzenetére


gzbotii
veterán

Neki mobil appban van a probléma.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6310) VoidXs válasza Vasinger! (#6303) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Sajnos ezzel az a helyzet, hogy vagy működik, vagy nem. Nálam teljesen rendszertelen, hogy mikor engedi, de a tippem az lenne, hogy ha lejátszási listáról nézek valamit, akkor működik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#6311) Zsoxx válasza gzbotii (#6309) üzenetére


Zsoxx
senior tag

És asztali gépen.

(#6312) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Miért van szükség androidon, youtube-os videók megnézéséhez google fiókra?
Wiki szerint erre nincs szükség.
[link]
Állandóan nyaggat a nyomorult, hogy jelentkezzek be.
Minek, miért kell e-mail-el, jelszóval bejentkezni, ha csak nézni szeretném?

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#6313) trialboj


trialboj
őstag

Segít valaki megérteni mi a fenét jelent ez a made for kids bullshit?

Nyilván nem 7 éveseknek gyártok tartalmat, de mivel ezek főleg reklám spotok, ilyen olyan hangulat videók, semmi olyan nincs benne amit ne láthatna egy akár 5 éves gyerek is, de a célközönség a felnőtt korosztály. /nincs körömgomba, meg hasonló undorító, ijesztő tartalom/
Most akkor bejelölhetem hogy YES van nem?

YT-ot csak portfolionak használom, nem célom reklámot rakni semmire, 1 centet se akarok ott keresni.

Bármi érthető infónak örülnék, köszönöm.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#6314) Out válasza trialboj (#6313) üzenetére


Out
addikt

Amennyiben a gyerekek a célközönséged, csak akkor jelöld be, hogy Yes, különben ha kiderül, hogy mégsem gyerekbarát tartalom, akkor büntetést kaphatsz a Youtube-tól.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6315) trialboj


trialboj
őstag

Ok, és mi van ha nem jelölök be semmit, vagy bejelölöm h NO?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#6316) Out válasza trialboj (#6315) üzenetére


Out
addikt

Ha bejelölöd, hogy NO, akkor gyermekek nem tudják megnézni a videódat, ennyi.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6317) Vasinger! válasza VoidXs (#6310) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Mobilon az hozta a megoldást hogy újraraktam a Youtubeot. Azóta jó. Cache törlése nem volt elég.

(#6318) nmhjkl


nmhjkl
csendes tag

Helló Mindenki. Olyan kérdésem volna a Youtube-val kapcsolatban, hogy a filmnézés közben ugrik a kép és a hang kb. 1 másodpercet előre és ez kb 10 mp. ként csinálja. Mi lehet a probléma?

Üdv. Hexan!

(#6319) gzbotii válasza nmhjkl (#6318) üzenetére


gzbotii
veterán

Mobil vagy desktop?
Nativ app vagy böngésző vagy asztali lejátszó?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6320) Findzs


Findzs
addikt

Nem tudom volt e már erről szó, nem találtam ha igen bocs.
Szóval van egy videó és az utolsó mondjuk 1 percben megjelennek ilyen kis hülye ablakok a videón. Nagyon idegesítő.
Feltelepítettem a topik összefoglalóban ajánlott Magic Actions for YouTube -ot de akkor is jönnek ezek az ablakok. Beállításait is átnéztem.
Adblock fent van reklámok nem is jönnek szerencsére.

Itt egy kép miről is van szó:

Köszi a segítséget!

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#6321) Out válasza Findzs (#6320) üzenetére


Out
addikt

Ezt a videó feltöltője rakja a videója végére, úgy hívják, hogy Záróképernyő. Ezt nem tudod eltüntetni.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6322) Watt25 válasza Findzs (#6320) üzenetére


Watt25
veterán

Nem tudom volt e már erről szó,
Áááá... dehogy... sose...
nem találtam
Mert nem kereseted.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#6323) trialboj válasza Watt25 (#6322) üzenetére


trialboj
őstag

Vagy simán csak nem tudja mi a neve ennek a marhaságnak. Én sem találtam hol lehet kikapcsolni, amíg egy videófeltöltésnél nem láttam a nevét, és ARRA rákeresve kiderült hogy nem kapcsolható.
Ez a fórum amúgy sem pörög 1 cseppet sem, nem hiszem hogy akkora gond, ha valaki rákérdez olyasmire amit 4 oldallal arrébb leírtak.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#6324) Sonja válasza Findzs (#6320) üzenetére


Sonja
veterán

Ha Chrome-ot használsz, akkor felteszel egy ImprovedTube kiegészítőt, amiben szépen kikapcsolod.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6325) Findzs


Findzs
addikt

Köszönöm szépen a válaszokat. :R

Elnézést, hogy kellemetlenséget okoztam Watt25 fórumtársunknak.
Gondoltam, hogy fogok kapni egy ilyen beszólást mert mindig vannak ilyen "okostojások" akik mindig mindent jobban tudnak másnál és sosem hibáznak semmiben. Mondjuk írni azt nem tud. Ez ilyen topik sajátosság, minden topikban van belőlük.
És elveszik az ember kedvét, hogy kérdezzen, érdeklődjön tehát fórumozzon.

Tényleg nem tudtam, hogy nevezik ezt a "jelenséget" így nem is találtam meg. Most már megvilágosodtam. :)

Firefoxot használok nem szeretem a chrome -ot.
Muszáj leszek együtt élni ezzel a záróképernyővel. :(((

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#6326) Watt25 válasza Findzs (#6325) üzenetére


Watt25
veterán

Mondjuk írni azt nem tud.
Örülök, hogy sikerült megtalálnod az egyetlen gépelési hibát (gondolom eltartott egy ideig...) és ebből ilyen következtetést sikerült levonnod. :DD

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#6327) trialboj


trialboj
őstag

Nagyon döcög ez a topik, ezért felteszem itt is a kérdésemet hátha nem bosszantom fel vele népet.

Én firefoxot és chromeot is használok, előbbinél van egy gomb, amivel szinte bármilyen lejátszót ki tud emelni az oldalról, és egy külön ablakban, minden más felett lejátssza a videót.
Ezt valahogy nem lehet a chromeból is előcsalni? Egy kiegészítőt találtam ami ezt kellene csinálja, de nekem valamiért nem megy, sanszos hogy nincs más mód, de hátha mégis raktak egy rejtett kapcsolót valahova.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#6328) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

A Youtube milyen esetben fizet a videóban megjelent hirdetések után?
1. Ha elindul a hirdetés, de röviddel utána átugorja a néző.
2. Ha végignézi a hirdetést
3. Vagy csak akkor, ha rákattint a hirdetésre?

[ Szerkesztve ]

(#6329) Watt25 válasza Zsoxx (#6328) üzenetére


Watt25
veterán

Az biztos, hogy akkor is fizet, ha nem kattint rá, de a többiben én sem vagyok biztos.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#6330) Out válasza Zsoxx (#6328) üzenetére


Out
addikt

Szerintem, ha megjelenik a hirdetés akkor fizet, az mindegy, hogy mennyi ideig látható a reklám. Ezért vannak átugorható reklámok és nem átugorható reklámok is.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6331) spkkill válasza Zsoxx (#6328) üzenetére


spkkill
tag

Szia!
Ha nem áthugotható a videó akkor fizet mindenképp.
Ha a videó átugorható akkor csak 30mp megtekintése után vagy a ha ennél rövidebb a reklám akkor a végignézésért fizet.

(#6332) fokukac válasza Zsoxx (#6328) üzenetére


fokukac
nagyúr

Izé. Nem a Jútyúbnak fizetnek a reklámozók?
A Jútyúb miért fizetne reklámért? :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6333) Zsoxx válasza fokukac (#6332) üzenetére


Zsoxx
senior tag

A másik fél nem a reklámozó, hanem a csatorna tulajdonosa.

(#6334) gzbotii válasza Watt25 (#6326) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem is túltoltad. Ha fáj segíteni másoknak, akkor miért fórumozol?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6335) gzbotii válasza Out (#6330) üzenetére


gzbotii
veterán

Függ attól, hogy végignézte, kattintott vagy az első 5mp után átugrotta.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6336) norbertoth


norbertoth
senior tag

Sziasztok!

Annyit szeretnék kérdezni, hogy ha előfizetek családi csomagra de nem anyum pl nem ugyanazon a lakcímen lakik akkor olyankor mi van?! Nem működik így a dolog, vagy hogy van ez szűrve?!

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#6337) gzbotii válasza norbertoth (#6336) üzenetére


gzbotii
veterán

Csak az ország kell azonos legyen (Google fiókban beállított cím). Nekem volt családi Prémium, egy ember lakott ugyan abban a házban mint én.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6338) norbertoth


norbertoth
senior tag

Köszi a választ!

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#6339) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Helló!
Bejelentkezve nézek jutúb videót a feliratkozott tartalmakat (és mást is). Majd utána (órákkal, napokkal később sem) a főoldali listában nincs a végigfutó piros vonal a videó képe alatt, ami azt jelenti, hogy megnéztem a videót. Pedig megnéztem.
Mobiltelóról androidos youtube applikációval és számítógépen böngészővel is van ez a jelenség.

Mi okozza ezt? Nem volna baj, ha a tényleges megtekintés szerint jelölné, hogy ne kavarodjak bele később sem.

[ Szerkesztve ]

(#6340) Zsoxx válasza gzbotii (#6335) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Hogyan függ attól?

(#6341) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Csak találtam :DD

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6342) mnnorbi


mnnorbi
tag

Ha vissza akarjátok állítani a régi yt felületet ami gyorsabb volt. Csak annyi h ne frissítsetek rá és az oldalon belül navigáljatok mind csatornáknál mind videóknál működik. Véletlen fedeztem fel. :D https://www.youtube.com/c

(#6343) iguana válasza mnnorbi (#6342) üzenetére


iguana
őstag

ódejó! köszi. :K

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#6344) Benhill


Benhill
senior tag

Sziasztok.

Tettem fel egy videót, és 1 hónap után ma rárakta a youtube hogy korhatáros videó.
Én ezt elfogadtam volna, de rá 2 órára eltűnt a korhatáros jelölés, utólagos email visszajelzés nélkül.

Szokott csinálni ilyet a youtube, vagy ez most mi? Mert nem én szedtem le róla a korhatáros jelölést, az biztos.

(#6345) Viktor77


Viktor77
titán

Számítógépen hol lehet állítani a zene minőségét? Elő vagyok fizetve Premiumra.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6346) fokukac válasza Viktor77 (#6345) üzenetére


fokukac
nagyúr

jobbra fönt a felhasználód ikonjára kattintva: beállítások, hang, hangminőség (gyenge / normál / jó)

de használd inkább a play music-ot, szerintem sokkal jobb.

Szerk: a google play music 320-as mp3-at tol, ha jó minőségre van állítva.

a youtube music-on van egy "statisztika" menüpont, ahol nekem most ezt írja a zenére:
0 / mp4a.40.2 (141)

jól gondolom, hogy ez 141 kbit/s? mert az nem túl acélos.

Uui. és castolni sem tudom a chromecast audio-ra, nincs ott neki a gomb, csak a chrome menüjéből, de az már nem olyan, mint a dedikált gomb (késik). Mondjuk ezt nem vártam volna a guglitól, hogy ilyen fícsört kihagynak.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6347) Viktor77 válasza fokukac (#6346) üzenetére


Viktor77
titán

Ha csak ennyi lenne, az amagamtól is megtaláltam volna. :)
Már a Hang menüpont sincs ott.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6348) fokukac válasza Viktor77 (#6347) üzenetére


fokukac
nagyúr

akkor még egy indok, hogy használd a play musicot :P

amúgy ott kell, hogy legyen. Már ha zenére (youtube music-ra) értetted, és nem videóra... videónál szvsz nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6349) Viktor77 válasza fokukac (#6348) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor sokra nem mentem vele (szerncsére próbaidőszak), hiszen amit hallgatni szerettem volna jobb minőségben, az egyiken sincs ott. Konkrétan ez szól nálam a legtöbbet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6350) Watt25 válasza Viktor77 (#6347) üzenetére


Watt25
veterán

Te a youtube.com oldalon nyomtál rá a Beállításokra, fokukac viszont a music.youtube.com oldalon lévő beállításokról beszélt. Ott van Hang menüpont.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.