Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) rothfb válasza ledgeri (#10000) üzenetére


rothfb
veterán

Valaki írt egy hibát, én írtam, hogy nekem nincs, mellé írtam mit használok milyen körülmények között. Máshol, más esetben, mással kapcsolatban is így reagálnak normális emberek. Van akinek létezik a hiba, van akinek nem, mindig mellé írom mit használok, akár szoftver, akár hardver. Attól függ melyik fontos az információ és a téma alapján.
Erre te valamiféle kisebbségi komplexustól indítva belelátsz olyat, ami ott sem volt, ami ott sincs. És bonyolítod tovább. Azt sem értem miről beszélsz ember, semmiféle önigazolásról nincs szó. Mondanám még hova fordulj, de hagyjuk. Én a magam részéről lezártam ezt a sehova nem vezető kommunikációt.

[ Szerkesztve ]

(#10002) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Böngészőben nézve a yt-ot eltűnt a baloldali sávból az általam létrehozott lejátszási listák felsorolása.
Egy "Lejátszási listák" gomb van. Azt megnyomva adja ki a főképernyőre bélyegképekkel a listákat. Így jóval áttekinthetetlenebb, mint a csak szöveges felsorolást tartalmazó baloldali sávban volt.
Másnál is így van?

Teljesen irreleváns, hogy itt a bélyegképeket kelljen nézni, mivel a listának olyan nevet ad az ember, ami jellemző a tartalomra.
Nem tudom, mire jók ezek az újítások és melyik okos találja ezeket ki.
Lehetne ilyen, de a baloldali felsorolás listát nem kellett volna megszüntetni. :W

(#10003) bolic válasza Rodzser Mór (#10002) üzenetére


bolic
őstag

Nem megszüntették, hanem áthelyezték almenübe. :K

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#10004) Rodzser Mór válasza bolic (#10003) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Ha a baloldali listás nézet már nincs, akkor az megszűnt, nem? :D

(#10005) Zsoxx válasza Rodzser Mór (#10002) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Nálam még mindig a bal oldali sávban vannak.

(#10006) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

A feliratfordítási hibára közöltek valamit amúgy?

(#10007) pedro7


pedro7
tag

Számítógépen lévő youtube-on szépen működik az automatikiusan létrehozott magyar felirat. De a telefonon ( Android 14 )és a tv-n lévőn ( Tizen OS ) nem ajánlja fel a magyar feliratot.
Meg lehet ezt oldani valahogy ? Vagy a youtube fizetős verziója tudná ?

(#10008) dlaj válasza pedro7 (#10007) üzenetére


dlaj
őstag

Nálam is ez a helyzet.
Fizetős YouTube-ot nem tudom kipróbálni.

(#10009) speter33 válasza pedro7 (#10007) üzenetére


speter33
aktív tag

A fizetősön sincs magyar felirat, se mobilon, se tévén.
Csak PC-n.
Viszont PC-n rengeteg nyelv van (124), míg a többin csak elenyésző (16).
Az általam megnézett videónál
Tehát soksok másik nyelv is hiányzik, nem csak a magyar.

[ Szerkesztve ]

(#10010) dlaj válasza speter33 (#10009) üzenetére


dlaj
őstag

:R

(#10011) speter33


speter33
aktív tag

Viszont én meg az aktuális időpontos linkelést nem találom :(
Mi a lóhere van ezekkel :F

(#10012) Rodzser Mór válasza Zsoxx (#10005) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Az hogy lehet? :U
Jó neked.

(#10013) Jorus válasza Rodzser Mór (#10002) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nálam ugyanúgy néz ki, mint eddig.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10014) Dlite


Dlite
tag

Sziasztok. Kis segítséget szeretnék kérni. Készítettem egy youtube short videót a saját csatornámon. Betettem hozzá egy linket. Kiírta, hogy külső link engedélyezéséhez azonosítás szükséges. Ez ma reggel megtörtént. A linkre továbbra sem lehet kattintani a videó leírásában Több videót, útmutatót megnéztem, elméletileg mindent jól csináltam. Itt van valami átfutási idő, vagy csak előfizetőknek enged linket? Esetleg nem a leírásba kell tenni?

RTX2060 I5-9500

(#10015) Dlite válasza Dlite (#10014) üzenetére


Dlite
tag

link

RTX2060 I5-9500

(#10016) zichie válasza pedro7 (#10007) üzenetére


zichie
senior tag

Ha KODI-t fel tudsz tenni a tv-re vagy telefonra, ott a youtube plugin tudja a feliratot. Én "tv okosítón" így nézem a youtube-ot. Nem a megszokott felület és még kicsit hiányos, mert még nem fejlesztették bele a reklám megjelenítő funkciót. Ennek ellenére évek óta ezt használom, mert megoldotta a frekvenciaváltás problémát.

[ Szerkesztve ]

(#10017) totron válasza zichie (#10016) üzenetére


totron
addikt

kicsit hiányos, mert még nem fejlesztették bele a reklám megjelenítő funkciót
Gondolom ez a humor helye.

(#10018) zichie válasza totron (#10017) üzenetére


zichie
senior tag

Humorként is lehet kezelni. Nem reklámszűrés van, hanem a reklám funkció nem létezik, ami más kategória. Engem nem zavar a hiánya. :D

[ Szerkesztve ]

(#10019) Rodzser Mór válasza Jorus (#10013) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Köszi a képet. Tényleg így van nálad. Érdekes...

(#10020) Zsoxx válasza Rodzser Mór (#10019) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Már neki sem sokáig. Nekem most rakták át az új módira, eddig nekem is még baloldalt voltak a lejátszási listák.

(#10021) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Üdv !
Valaki meg tudja mondani , PC-n hol találom a mentett videóimat az üj kinézettel ? :W

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#10022) Rodzser Mór válasza viperabácsi (#10021) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Ez volt a téma fentebb, ha az a kérdés, amire gondolok, hogy gondolsz. Baloldalt kattintasz a "Lejátszási listák"-ra és akkor adja be a főképernyőn (nevezzük így) a listákat lóbaszó képekkel, amiket létrehoztál listákat.

Neken van kb 80-90 listám, így a lóbaszó képek miatt nehezen áttekibthető. Sokkal jobb volt a szöveges lista. Ezt a funkciót és az eddigi megszüntetését lehet, hogy az olvasni nem tudóknak fejlesztették ki.

[ Szerkesztve ]

(#10023) viperabácsi válasza Rodzser Mór (#10022) üzenetére


viperabácsi
addikt

nem erre gondolok. Volt kimondottan olyan menüpont , hogy Mentett videók.
Most a videók mellett a 3 pöttyre bökve tudom menteni , ugyan úgy ki tudom választani melyik csoportba mentse , de már nem találom meg a mentett listámat.

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#10024) Zsoxx válasza Rodzser Mór (#10022) üzenetére


Zsoxx
senior tag

ABC-rend, vagy "Nemrég hozzáadva" sorrend szerint lehet listázni.

(#10025) NeoPampalini válasza viperabácsi (#10023) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Nálam azok a helyek, amiket a videó mentésénél felajánl, bal oldalt a Playlists (Lejátszási listák?) menüben vannak.

(#10026) viperabácsi válasza NeoPampalini (#10025) üzenetére


viperabácsi
addikt

Meg lett , ez így sokkal átláthatatlanabb mint a régi :W

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#10027) d.janos


d.janos
csendes tag

Mitől ilyen jónéhány youtube videó?

(#10028) ledgeri válasza d.janos (#10027) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Legközelebb inkább print screen-t, mert így nehéz eldönteni, hogy teljeskép, vagy nem, ha előbbi akkor biztos, hogy nem a monitor/driver, hanem tényleg a youtube, mint forrás...
Ha a fentiek ez esetben kizárhatóak, akkor videóra jobbklikk, és statisztikák-képe segítene... Esetleg a videó linkje is, mert lehet, hogy a feltöltő hibázik (hacsak ez nem zárható ki) Esélyes még a VGA dekódoló része...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10029) d.janos válasza ledgeri (#10028) üzenetére


d.janos
csendes tag

Teljesen véletlenszerű,. Van amikor 5 short yt videót jól mutat, aztán jön 3 rossz vagy fordítva, random az egész. Nem a feltöltő hibázik. Vga dekódolóra gondoltam én is. De azt hol vagy hogyan tudom mókolni úgy, hogy jó legyen...

Hibás:

Jó:

(#10030) ledgeri válasza d.janos (#10029) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha a codec rész a további rosszaknál eggyezik, és arra nagyon nagyon gyanakodnék!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10031) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Na nekem tegnap, belépetlenül beadta az új, lekerekített sarkú alap lejátszós új dizájnt, úgy, hogy az eddigi "8 kifér jobb oldalt" méretű ajánlókból "csak 3 fér ki" méretűek lettek, és a lejátszó gomboknál meg úgy volt félrecsúszva az egész, hogy a teljesképernyős nem fért rá a felületre... (duplakatt megoldotta)

Szóval most van váltás!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10032) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Nálam élő videónál a chatablak eltakarja a videó adatait és a hozzászólásokat. Így lájkolni sem lehet. A videó alatt meg más videó ajánlatok vannak.

(#10033) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Sziasztok! Mobilon miért nem látom a saját hozzászólásaimat, ha azok valakinek a kommentjére válaszok? Ez nem egy eset, ez minden esetben így van. Ha nem új hozzászólás hanem válasz, akkor nem látom többet, akkor sem ha valaki válaszol rá. Csak a válasz jelenik meg.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10034) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Jo aru yt premiumot tud most valaki? :U

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10035) WhiteWalker válasza IntelKiller7 (#10034) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mire gondolsz? :U
Ennek fix ára van mindig.

(#10036) IntelKiller7 válasza WhiteWalker (#10035) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Sok baratom lakik kulfoldon, naluk lehet olcsobb. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10037) Jorus válasza IntelKiller7 (#10034) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én pl. a diák verziót használom, annak nagyon baráti az ára. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10038) IntelKiller7 válasza Jorus (#10037) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Egyetemista barataim nincsenek sajnos. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10039) WhiteWalker válasza IntelKiller7 (#10036) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kérdezd meg az indiai , török barátaid , azok tudni fogják ;]:D

(#10040) IntelKiller7 válasza WhiteWalker (#10039) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Az ugy extrabb lenne. :DDD :C

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10041) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Üdvözlet!

Azt szeretném kérdezni, hogy mostanában vettem észre, hogy az a sáv/csúszka teljes képernyőnél megjelent alul lejátszáskor. Az a fura, hogy nem minden videó esetében. Mi lehet ez? Kicsit zavaró.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10042) tobias40 válasza WhiteWalker (#10039) üzenetére


tobias40
veterán

Azokat is emelik,most jelentették be hogy az argentín barátaink is több mint dupláját fogják fizetni mint eddig a prémiumra.... :(

(#10043) IntelKiller7 válasza tobias40 (#10042) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Pont tegnap neztem, hogy 2x annyiba kerul mint tegnap elott.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10044) WhiteWalker válasza tobias40 (#10042) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De az lehet , hogy még mindig olcsóbb így is mint nálunk :D

(#10045) tobias40 válasza WhiteWalker (#10044) üzenetére


tobias40
veterán

Közel annyi lesz...

(#10046) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Tudja valaki, hogy miként lehet listázni az összes hozzászólást, és nem csak az utolsó 1000-et?

Jött egy Google értesítés, hogy május 22-éd töröljük, amit nem szeretnék, hogy felhasználják AI-nak ;] ... de alapból is szeretném látni, átnézni őket...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10047) ledgeri válasza ledgeri (#10046) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért kérdezem ezt így, mert tudom, hogy a google+-os mizéria előtt is kommentelgettem, viszont az alatt biztos nem (nem léptem be mikor google+-osítani akart) viszont adatot csak a google+ mizéria utánról listáz az oldal...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10048) ledgeri válasza ledgeri (#10047) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Most meg már ott járok, hogy youtube történelem alapján amint megvette a youtube-ot a google, egyből nyomta is rá a google+-t talán...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10049) ledgeri válasza ledgeri (#10048) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ok konklúzióm, visszakeresett emailekkel is: Google+ előtti commentek el is tűntek, szinte minden videó alól... Azóta meg annyira nem is sokat csináltam...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10050) Plazmacucci válasza ledgeri (#10046) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Persze, majd biztos itt erre tudnak válaszolni :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.