Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) Watt25 válasza Out (#6148) üzenetére


Watt25
veterán

Pedig alapból van ilyen. A videó feltöltője saját maga (vagy segítség bevonásával) bármilyen nyelvre lefordíthatja a címet, a leírást és külön a felirtatokat is. Vannak fent olyan videók, aminek magyar YouTube felület beállítása mellett magyarul jelenik meg a címe és a leírása. (De csak az. Nem összekeverendő azzal, hogy a Chorme lefordítja az oldalt.)
Szerintem kikapcsolni csak úgy lehet, ha a YouTube felületét visszaváltod angolra.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#6152) ledgeri válasza Watt25 (#6151) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6153) Triathlete


Triathlete
senior tag

Sziasztok!

Hozzászóltam egy videóhoz, én látom a hozzászólasomat de más nem. Hogyan lehetséges ez? Van arra a szerzőnek lehetősége, hogy csak jóváhagyása után kerülhetnek ki hozzászolások?
Köszönöm a választ előre is!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#6154) Zsoxx válasza Triathlete (#6153) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Igen, ez akkor lehet, ha a csatorna gazdájának jóváhagyása kell a hozzászólás megjelenéséhez.

(#6155) Triathlete válasza Zsoxx (#6154) üzenetére


Triathlete
senior tag

A döntéséről értesülök?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#6156) Out válasza Triathlete (#6155) üzenetére


Out
addikt

Nem

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6157) woryz válasza Watt25 (#5857) üzenetére


woryz
senior tag

Hál' Istennek, a wish-t lecserélte a youtube erre a nyamvadt about you-ra... :W :W :W

(#6158) gery2123 válasza woryz (#6157) üzenetére


gery2123
őstag

Hála az égnek, mióta van youtube prémium azóta nem láttam reklámot 😄
Nem is tudnék már úgy nézni videót hogy van...

-- PSN_ID: GerY2123

(#6159) k0pasz


k0pasz
csendes tag

Üdv!

Tudja valaki, hogy ez konkrétan miképp valósul meg? :R

(#6160) gery2123 válasza k0pasz (#6159) üzenetére


gery2123
őstag

Szerintem ránéz a hely előzményekre, és ha van közös pont akkor rendben van. Nekem a sógornőm hetente jön hozzánk és eddig nem volt gond pedig ő is benne a családi csomagban.

-- PSN_ID: GerY2123

(#6161) smc válasza gery2123 (#6160) üzenetére


smc
addikt

Ez amúgy új?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6162) gery2123 válasza smc (#6161) üzenetére


gery2123
őstag

Nem tudom, most láttam én is először :)

-- PSN_ID: GerY2123

(#6163) smc válasza gery2123 (#6162) üzenetére


smc
addikt

Nekem el van osztva 3 városra a csoportom, eddig nem szóltak. :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6164) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!

Sajnos szamomra nem egyertelmu a dolgo, ugyhogy megkerdeznem:
Van ez a tanuloi tagsag youtubon. Ez most mire jo? Csak hirdetes mentes youtube -ot kapok, vagy ez egyben youtube music elofizetes is?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#6165) gery2123 válasza anorche1 (#6164) üzenetére


gery2123
őstag

Megkapod a music prémiumot is!

-- PSN_ID: GerY2123

(#6166) Boond


Boond
addikt

Öcsém, hogy megbonyolították a a yt-n, ha egy lejátszási listára külső videót akarsz hozzá adni... nem értem minek kell ilyen dolgokba belenyúlni...

(#6167) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok !
Mi nap szerettem volna használni a www.youtube.com/tv funkciót pc-n (mozilla ff). Ezzel ugye azt a felületet lehet elérni amit a TV-k használnak ! Így erre rá is lehet csatlakozni a telefon YT appjával és tulajdonképpen irányítani lehet a YT-t.
Viszont azt tapasztaltam, hogy már ez a funkció nem érhető el. Esetleg tud valaki olyan (hivatalos!) alternatívát amellyel továbbra is lehet a PC-n egy olyan YT-t megnyitni amit telefonnal lehet irányítani ?
Iszonyatosan szerettem ezt a funkciót de ha most ezt elveszi a gugli az eléggé nagy baromság szerintem, mert nagyon hasznos volt !

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6168) repvez


repvez
addikt

tud valaki arra megoldást, hogy a YT videok miért akadosnak nálam? A laptopon keresztül egy 55" UHD LG TV-re van kiküldve a kép, de ha teljes képernyöre teszem a videot akkor van, hogy belassul a video majd pár másodperc mulva ujra normális sebességgel megy és ez váltakozik és emiatt a hang is csúszik.Elég zavaró amikor a párbeszédek már nem ott hangzanak ahol kelelnek.
A laptopom egy Lenovo Legion Y520. 1050TI VGA 8gb ramal WIN10 64bites legutolsó frissitésel.A TV vel HDMI-vel van összekötve és Vivaldi böngészőt használok 2.8as verziót.
25/5ös nettel.

(#6169) Gordiann


Gordiann
őstag

Sziasztok!

Youtube Premium-ot szeretnék a családnak előfizetni, de a következőt írja, amikor a google családi csoport kiküldött meghívókkal csatlakozni akarnak:

"hiba történ a családi csoporthoz való csatlakozáskor.
Úgy tűnik, hogy másik országban vagy, mint a családfelelős"

Pedig mindenkinek Magyarország az összes beállítás mindenhol.
Találkozott valaki már ezzel a problémával?
:F

(#6170) Con Troll


Con Troll
senior tag

Sziasztok, keresek egy magyar youtubert, akit pár éve néztem, hátha valaki nézte innen is és tud segíteni.
Ami rémlik: katasztrófavédelemnél dolgozott a srác, barátnőjével élt együtt (talán Nikinek hívták a csajt), voltak macskáik, a régebbi videóit pedig x nap után privátba tette, mondván, hogy a youtube csatorna neki csak egy napló, a videókat magának tölti fel.
Valamiért az rémlik, hogy a srácot Rolandnak hívták, de ez egyaltalan nem biztos.
Rémlik esetleg valakinek?

(#6171) Out válasza Con Troll (#6170) üzenetére


Out
addikt

Szia!

Ha nem "trash" videós volt, akkor esélytelen, hogy bárki is nézte volna ;]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6172) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Kb 2gb-os / kétórás mp4 videó feltöltve. Kb mennyi idő után lesz elérhető?Távolról próbálok segíteni a feltöltőnek és bár kevés idő telt el, de még nem elérhető, illetve nem találja az elérhetőséghez a linket.

F.K.T.

(#6173) Out válasza psg5 (#6172) üzenetére


Out
addikt

Szia!

A Youtube szerverétől függ, hogy mikorra tudja feldolgozni a feltöltött fájlt, azért max. félóra alatt meg kell ennek lennie. A feltöltő látja, hogy a feldolgozás hány %-nál tart. Aztán közzéteheti és az azonnal elérhetővé válik.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6174) psg5 válasza Out (#6173) üzenetére


psg5
veterán

Köszi!

Megjelenik neki egy közzétételi link? Elvileg ez megjelent neki, de azóta nem találja, így nem tudja hol érheti el a feltöltött videót. Ennyire ördöngős lehet a youtube felületen ezt megtalálni? (idős 60+-os emberről van szó :)

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#6175) Out válasza psg5 (#6174) üzenetére


Out
addikt

A feltöltési felületen amint végzett a Youtube a videó feldolgozásával, akkor lesz egy Közzététel nevű gomb. Miután azt megnyomta, a videója elérhetővé válik a csatornáján és a Videói között ott lesz.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6176) psg5 válasza Out (#6175) üzenetére


psg5
veterán

Köszi!

Ez egyszerűnek hangzik. Ha a címére keresek rá youtubon (amit elvileg beírt a videó elnevezéséhez) azzal megtalálhatom már? Nyilván, ha nyilvánossá tette. Lehet hogy véletlenül zárttá vagy privát vagy most mi a meghatározása tette?

F.K.T.

(#6177) Out válasza psg5 (#6176) üzenetére


Out
addikt

Alapértelmezetten nyilvánosra van állítva, ha nem piszkálta a beállítást és már közzétette a videót, akkor már meg kellene találnod a címe alapján vagy ha megmondja neked, hogy mi a csatornájának a neve, akkor is megtalálhatod a videót.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6178) psg5 válasza Out (#6177) üzenetére


psg5
veterán

Köszi mindent!

Sikerült.

F.K.T.

(#6179) repvez


repvez
addikt

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy ha a kedvencekbe el van mentve 1000 videoklipp akkor mostanában miért játsza le egymás után többször ugyan azt a klippek és nem ugrik a következőre?
Ha benyomom a véletlen sorrendet és a ismétlés gombot hanem.

Eléggé zavaró , hogy 3-4 klipp után olyan mintha megakadna a lemez és ujra és ujra lejátsza .

A másik gondom, hogy kb 10 klipp után vagy egy bizonyos idő elteltével , megáll a lejátszás és egy felugró üzenet jön, hogy amenyniven stzeretném folytatni a lejátszást kattintsak az oké gombra vagy a mégse gombra..

Nem prémium elöfizetéses . win 10 64 bitz és vivaldi böngésző.

(#6180) Out válasza repvez (#6179) üzenetére


Out
addikt

Egy ideje nálam is ez van Chrome böngésző alatt. Youtube hiba lesz ez :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6181) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! Youtube Premium előfizető vagyok, aminek okán 1790-et von havonta tőlem a szolgáltatásért a Google. A fiókom szerint a Youtube Music előfizetésem inaktív, csak az egy hónap próbaidőszakot használtam ki, 1490 lenne, ha aktiválnám. Ugyanakkor a Youtube Music használata közben semmilyen korlátozást nem tapasztalok, bármennyit tekerhetek, válthatok, szól a háttérben, le tudom tölteni a zenéket. Now what?! A Youtube Premiummal a Music is teljes egészében használható?! Vagy ezt most nem értem ... Köszi a segítséget, ötleteket!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6182) tylerddd válasza tylerddd (#6181) üzenetére


tylerddd
veterán

Közben egy másik fórumon olyan infót kaptam, hogy a YT Premium tartalmazza a Music előfizetést is.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6183) Paxker315


Paxker315
addikt

Biztos megtalálnám, ha kitartó lennék, de nem.

Szvl videó alatt, ha leállok kommentet pötyögni, folyamatosan átállítja a lejátszás sebességét 0.5-0.75-re, totál élvezhetetlenné téve a komment írását. Miért teszi ezt a bitang, és hogy tudom ezt a "csodás" ficsőrt kikapcsolni? :) Kozben keresem, de nem találom.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#6184) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

a youtube automatikusan leállítja a zenét hosszabb idő után. Van erre gyógyír? Köszi

free your mind

(#6185) Zsoxx válasza Jazz (#6184) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Van, nézni kell és nem hallgatni.

(#6186) Paxker315 válasza Paxker315 (#6183) üzenetére


Paxker315
addikt

Egyébként azzal kiegészíteném, hogy ahogy pötyögöm a kommentet, szépen visszaveszi a sebességet, s fogalmam sincs, milyen gombok lenyomása "váltja" ki, mert látszólag nincs összefüggésben se a space-szel, se a shifttel, de ékezetes karakterekkel :(

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#6187) smc válasza Paxker315 (#6186) üzenetére


smc
addikt

[link]
Itt vannak a gombok amikre reagál. Alapból semmire nem kellene neki, ha a szöveg mezőbe gépelsz, böngésző?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6188) Paxker315 válasza smc (#6187) üzenetére


Paxker315
addikt

Köszi. Króm van, és sajnos tényleg úgy kotekszik, hogy a komment ablakban vagyok, gepelek :C

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#6189) repvez válasza Jazz (#6184) üzenetére


repvez
addikt

ha lenne rá az engem is érdekelne. meg az ismétlések megszüntetésére is.

(#6190) nubreed


nubreed
veterán

Na a YT élesítette ezt az új kinézetet/designt. Ez mi ez már Hogy néz ki? Semmit nem találok ezzel az új kinézettel, undorító. Sokkal jobban tetszett a régi kinézet, amikor kb tematikusan volt elém tárva egy-egy sorban, hogy mi érdekel engem. Most meg össze vissza oda van baszva akár egy soron belül a legkülönbözőbb videók. Én ezt nem akarom. Vissza lehet állítani valahogy a régi kinézetet?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6191) Boond


Boond
addikt

Nekem már jó ideje ez van...

(#6192) gergo5991 válasza Boond (#6191) üzenetére


gergo5991
őstag

5 éven keresztül facebookon csak egy chat ablakot tudtam megnyitni egyidőben, most 5 év után végre kivettek engem a béta tesztelésből és mukodik ugy mint mindenkinek.

Erre ma megnyitom a youtubet és ez vár: [link] ez kérem szépen mi a [link] ??????????

(#6193) StLui


StLui
veterán

Hát tényleg elég trágya lett az új kinézet, és valahogy nem akarnak kopni a "nem érdekel" videók, hiába gyomlálok, rengeteg már látott videót berak, ott a piros csík jelzés a videó alatt...

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6194) repvez


repvez
addikt

elég szar lett az ajánlott videok felhozatala, egyrészt nagyon keveset mutat nálam talán 2 sorba 8 videot hoz fel, de minden egyes frisistés után max 2-4 változik a többi ugyan az marad
A meg egy máásik bosszantó dolog, hogy olyan csatornákrol és videokről is kapok értesitést amiket nem mentettem el kedvencekbe és egyszer se néztem még azt a csatornát.

Az is elég érdekes, hogyha a kedvencekbe zenei videoklippeket hallgatok egymás után akkor egy idő után 5-6 videonként megáll a lejátszár akár a klipp közepén is és egy felugró abléakon kell megerősiteni, hogy folytatni akarom a lejátszást.Ellemben ha nem zenei klippet nézek hanem csak valami másfajta tartalmat hagyom hogy folyamatosan játsza akkor akár órákon keresztül sem áll meg .

ezekre jó lenne valami megoldás, hogy az ajánlott videoknál legalább olyanokat adna fel amik érdekelnek is.

(#6195) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az előnézeti instaGIF-et ki lehet szedni, vagy ez is olyan dolog, hogy sose kívántam, sose kértem, de magkapom, mert nekem kell...?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6196) Out válasza ledgeri (#6195) üzenetére


Out
addikt

Az csak Chrome böngészőben van, Firefox-nál nincs.

Szerk: Tévedtem, már FF-ben is van :D

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6197) Zsoxx válasza Out (#6196) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Nem rég óta lehet FF-ben szerintem.

@ledgeri: Nem kell rávinni a pointert és nincs probléma.

(#6198) ledgeri válasza Zsoxx (#6197) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem akarnék labirintusost, játszani láthatatlan falakkal minden egyes alakalommal, mikor egy nem szélső videót néznék meg...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6199) nubreed válasza ledgeri (#6198) üzenetére


nubreed
veterán

Én ugyanígy vagyok ezzel. Az előnézeti gif vagy legyen az bármi, szerintem ebben a formában inkább szánalmas mint hasznos. Nem kéne erőltetni, mint ahogy ezt az új kinézetet, lista nézetet sem. Rohadtul nem tudom megszokni, hogy nincs tematikusan rendezve a tartalom, mint az új kinézet előtt. És olyan videők is feljönnek, olyan témák amiket soha nem néztem/néznék meg, sosem klikkeltem ilyenekre. Nem értem miért tolja akkor az arcomba...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6200) Out válasza nubreed (#6199) üzenetére


Out
addikt

Azért tolja az arcodba, mert a YouTube tudja, hogy milyen vackokat nézel és szeretné, ha egy kicsit művelődnél és nyitnál a jó dolgok felé :DDD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.