Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) Márton válasza ledgeri (#6850) üzenetére


Márton
nagyúr

köszi, tesztelem!

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6852) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!
YT Music egy jó pár zenénél olyat csinál, hogy az első 5 mp-et lejátssza, aztán meg homokórázik. Ez miért lehet?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#6853) ledgeri válasza petymeg (#6852) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azt csinálhatja nekem is, de a normál... Annyi az alap buffer, és utána nem tudja mit tegyen, vagy minődéget vált...
Holvannak már a régi szép idők, mikor minden vidi katt után teljesen bepufferelt...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6854) snorbi82


snorbi82
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a Youtube Premium egy email címmel mennyi készüléken használható? Két tv-én használom, mobilon és laptopom. Vagy vegyek családi csomagot? Köszönöm!

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#6855) StLui válasza snorbi82 (#6854) üzenetére


StLui
veterán

ugyanazzal a profillal beléphetsz bárhonnan, nekem egyszerre is megy a tv, telefon Pc

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6856) tboy93 válasza snorbi82 (#6854) üzenetére


tboy93
nagyúr

Annyin amennyin akarod. Családi csomag akkor kell, ha másik google fiókkal is szeretnéd használni a YT premiumot.

[ Szerkesztve ]

(#6857) #89309696


#89309696
törölt tag

Hali.

Van már valami megoldás arra, hogy ne kérdezgesse állandóan, hogy miért nem vagyok belépve? Most már van mikor leokézom és ugyanúgy feldobja. Mocskos egy tetű módszer. Nem tudom minek akarja lépjek be, mintha a sütikből nem tudná pontosan ki vagyok és mit szoktam nézni. :U

(#6858) batyuska100 válasza #89309696 (#6857) üzenetére


batyuska100
senior tag

A leg egyszerűbb az lenne, hogy belépnél. ;]

(#6859) ledgeri válasza #89309696 (#6857) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szerintem 1-2 hét mire jön rá blokk... vagy nem...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6860) #89309696 válasza ledgeri (#6859) üzenetére


#89309696
törölt tag

Egy hónapja kezdte, úgyhogy tartok tőle nem lesz, mert már jött volna akkor.

[ Szerkesztve ]

(#6862) perempe


perempe
addikt

nálam az eToro, Flip, Old Spice, Palmolive, Rubophen, Advil, Cini Minis, Pöttyös, Sport szelet és Milka kilőve.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6863) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok, napok óta nem működik a streamelés geforce experienceról youtubera... Elindítom hogy streameljen és pár másodperc után kiírja hogy sikertelen, minden beállítás jól megvan adva, pár napja még jó volt... valaki tapasztalt hasonlót?
legújabb driver van fent
RTX 2060 6GB

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#6864) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Sziasztok!
A napokban vettem észre, hogy telefonon, tableten és számítógépen is, attól függetlenül, hogy alkalmazást használok-e, vagy web böngészőt, a következőt produkálja a YT.
Elindítok egy videót és nagyjából 30 másodpercen keresztül tölti be a reklámot, majd a videó elindítása előtt ismét ugyanennyi ideig tölt.
Lehetséges, hogy ezzel próbálnak az előfizetés irányába terelni? Esetleg nálam lehet valami gond?
Tapasztaltatok hasonlót?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#6865) cocka válasza agyhalal (#6864) üzenetére


cocka
veterán

nem tudom, nálam azonnal indul az összes videó reklámmentesen ;)

(#6866) agyhalal válasza cocka (#6865) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Előfizetéssel, vagy blokkolóval? :)

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#6867) cocka válasza agyhalal (#6866) üzenetére


cocka
veterán

blokk...

Na tudod ki fog előfizetni. Annyi, hogy ha tévén nézem, ott nem tudom elkerülni sajnos. De szerintem már frissítettek annyit rajta, hogy ne legyen videóközi reklám, mert a lejátszó procija annyira lassú szar, hogy lefonom a hajam mire letudja a reklámbetöltést és lejátszást. Távirányítóval elnyomni se olyan könnyű, tehát ezért feltételezem, hogy ezt már megszüntették. Helyette az elején nézzél meg 2-t egyszerre vagy a végén. Az már csak hab a tortán, hogy a hangerőt mindig le kell vennem minimumra, ha pl. a flipesség közbetrollkodik.

(#6868) konzolcowboy válasza agyhalal (#6864) üzenetére


konzolcowboy
csendes tag

Ugyanez nálam is. Iphone, AppleTv, a tv beépített appja, szinte a használhatatlanság határát súrolja. Ráadásul volt, hogy egy 10 perces videóba 6 db reklámblokk volt, de úgy hogy reklám helyett fekete képernyő homokórázott, majd nagy nehezen folytatta. Olyan csatornán ahol eddig nem volt a videó közben reklámblokk. Ezt Apple TV-n (4. generációs) tapasztaltam. Hanyagoltam is a YT-ot, mert nagyon idegesítő. Nem használok semmilyen blokkolót egyébként.

(#6869) Top cat


Top cat
őstag

Sziasztok!

Az miért van, hogy hozzászólok egy videóhoz és nem látszik némelyik hsz, csak ha belépek?

(#6870) cocka válasza Top cat (#6869) üzenetére


cocka
veterán

Vagy az automata tiltja le, vagy a kedves youtuber szűrői vagy "kézzel" rejti el.

(#6871) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Sziasztok! Gondolkozom, hogy előfizetek premiumra, mert TV-n meg mobilon rettenet mennyiségű kértlen kontent van a videók mellett (PC-n APB megoldja). De ahogy olvasom egyszerre csak egy eszközön mehet a stream, erre van valami megoldás? Családi csomagban lehet olyat, hogy az összes account az enyém, szóval egyszerre mehessen a accountom több eszközön?
Sokszor van, hogy munka közben olyan zenét hallgatok ami nincs fent spotify-n, és közben a család apraja valami zsibbasztó mesét néz, vagy esetleg más zenét hallgat a TV-n. De nem szeretnék emiatt 2-3-4 accountot, amiknél külön playlisteket kell létrehozni, és ki be lépkedni, pl ha láttam valamit mobilon amit bedobtam könyvjelzőbe, amit majd otthon TV-n megnéznék stb. Vagy ezt felejtsem el?

(#6872) Top cat válasza cocka (#6870) üzenetére


Top cat
őstag

Kösz a választ!

Nem volt benne semmi olyasmi amiért tiltani kellett volna.

Ma reggel ránéztem és fent volt a hsz, 10 órával később. :D

Ha törölnek egy hozzászólást arról nem küldnek értesítést, hogy miért?

(#6873) Fecogame válasza Fr3eWar (#6871) üzenetére


Fecogame
veterán

Youtube Music lesz neked a megoldás (legalább részben, ha nem teljesen).

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6874) #89309696 válasza Top cat (#6872) üzenetére


#89309696
törölt tag

Semmit nem küldenek, a YT kommentszekciója a béka segge alatti szinten van. Meg még sok más is.

(#6875) Gubek-Einste válasza Fr3eWar (#6871) üzenetére

Annyi eszközön használod egy acc-cal az előfizetést amennyin csak akarod.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6876) StLui válasza Fr3eWar (#6871) üzenetére


StLui
veterán

nekem, írtam is már, rendszeresen fut a tévén ész az asztali gépen, vagy telefonon egyszerre ugyanaz a prémium előfizetés

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6877) cocka válasza Top cat (#6872) üzenetére


cocka
veterán

Nem törlik. Elrejtik. Nálam is volt már olyan, hogy x órával később mégis megjelent. Szerintem moderátor is átolvassa néha, már ha "akkora arc" az illető, hogy megtehesse, hogy efféle csatlósai legyenek.

a YT kommentszekciója a béka segge alatti szinten van. Meg még sok más is.

Hát igen a Google ingyenes szolgáltatásai elég fapadosak. Pl. Google Photoson nincs kiírva a fájlok mérete, nem lehet őket rendezni. A feltöltés sikertelenségének okát nem tudod meg. De mielőtt nagy kegyesen tájékoztat, hogy nem sikerült, előtte hagyja, hogy végigmenjen a feltöltés.

Akkor ilyenek, hogy a play áruházban a Library-d be kerülő alkalmazásokat a weben nem lehet törölni, csak valamelyik androidos eszközön stb..

Google Drive-on nincs ftp, se webdav, se sftp.. Semmilyen értelmes fájlátviteli protokollt nem támogat a weben kívül. Vicc.

Szóval van baj bőven.

[ Szerkesztve ]

(#6878) Fr3eWar válasza Gubek-Einste (#6875) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Az ok, itt inkább a párhuzamos futtatás lenne a kérdés. Egyszerre valószínű csak 2 eszközön menne, PC + TV vagy mobil + TV.

StLui

Köszi, ez jól hangzik, akkor kipróbálom, max a próbaidő vége előtt lemondom, ha nem megy.

(#6879) Gubek-Einste válasza Fr3eWar (#6878) üzenetére

Nálam három eszközön simán megy egyszerre de több se lenne akadály.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6880) Boond


Boond
addikt

Kérdés, tud vki vmit arról, hogy 1000 feliratkozó után jön ugyan olyan cucc (plaket), mint 100.000 után?
És ha ez tényleg így van, akkor mi ennek a feltétele?

(#6881) batyuska100 válasza Boond (#6880) üzenetére


batyuska100
senior tag

Nem jön. Csak 3 fajta ilyen díj van, Silver(100k), Gold(1m), Diamond(10m).

(#6882) Out válasza Boond (#6880) üzenetére


Out
addikt

1000-nél nincs semmi plaket

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6883) Top cat válasza cocka (#6877) üzenetére


Top cat
őstag

Nem youtuber, céges csatorna.

Az az érdekes, hogy ez viszont azonnal megjelent :D [kép]

Az ingyenes szolgáltatásoknál nem lehet okunk a panaszra. Ingyé ezt lehet kapni. :)
Bár ha belegondolunk "Ingyen ebédet még senki nem evett".

(#6884) norbertoth


norbertoth
senior tag

Sziasztok!

Van itt valakinek apple tv 4k boxa? Nem tudok rájönni, hogy miért receg a kép yt app-ban. A többi streaming jó, de a yt nem, mindig a videóknál be-be reccen a videó, elég bosszantó. :((

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#6885) Boond válasza batyuska100 (#6881) üzenetére


Boond
addikt

Akkor jól tudtam... hogy ez kamu. Vannak ilyesmi videók a neten, de azok, ezek alapján, akkor házi-barkács...

(#6886) Boond válasza cocka (#6877) üzenetére


Boond
addikt

Nekem a gdrive-nál ez a ráhúzom feltölt módszer megfelel, minden másra ott a mega asszisztens :D
Tiszta mastercard reklám :D :D

(#6887) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Ma aktiválni akartam a premiumot, és néztem kerek szemmekkel, hogy mobilon havi 2390 forintot akar legombolni, és kevesebbre emlékeztem, most néztem böngészőből PC-n 1790 a havidíj.
Ilyen tényleg van, hogy egy szolgáltatás az aktiválási eszköztől függően változó díjazású? Gondolom, ha desktopon előfizetem ugyanúgy menni fog iphone-on meg samsung smart tv-n mintha telefonon fizetnék elő.

(#6888) Fr3eWar válasza Fr3eWar (#6887) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Utánaolvasva elvileg az apple sápol le 600 forintot magának, ha úgy fizetek elő.
Most böngészőből próbáltam többől is, de nem engedi a paypal-os fizetést, folyamatosan [OR-PPEH-03] errort kapok.. csessze meg magát a google :(((

(#6889) tboy93 válasza Fr3eWar (#6888) üzenetére


tboy93
nagyúr

GPay-hez adj hozzá egy Revolut kártyát. Nekem Paypalhoz is az a kártya van csatolva. Gyorsan regisztrálhatsz magadnak Revolutot, sokszor ingyenes a fizikai kártya is.

[ Szerkesztve ]

(#6890) Hege1234


Hege1234
addikt

Sziasztok!
régebben mikor megnéztem egy videót akkor azt kipipálta
de most már nem jelöli meg
és olyan videó is új jelzést kap amit már láttam :F
hol található ez a funkció?

(#6891) StLui válasza Hege1234 (#6890) üzenetére


StLui
veterán

sokszor szar, nekem az előnézeti kép alján fut végig egy piros csík, vagy elvileg addig ameddig láttam. Én azt utálom a legjobban, hogy ajnlóba is beteszi a már látott videókat a piros csíkkal, tehát még a rendszer is éppen tudja, hogy már láttam

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6892) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok.

Ezekkel rendelkezik a csatornám, ezek a feltételek ahhoz hogy egyéni URL-em legyen:

Legalább 100 feliratkozóval kell rendelkeznie
Legalább 30 napja kell működnie
Feltöltött fotóval kell rendelkeznie csatornaikonként
Feltöltött csatornaképpel kell rendelkeznie

De sajnos mégse tudom beállítani hogy egyéni URL-em legyen mert azt írja a nem vagyok jogosult...
Mi a megoldás, hogyan lehet az youtube ügyfél-szolgálattal beszélni? Van egy oldaluk de nekem mindig 404 hibát dob ki amikor oda akarok belépni.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#6893) #89309696 válasza Boond (#6885) üzenetére


#89309696
törölt tag

Persze. Ezer feliratkozót nagyon hamar elérni, nem véletlenül nincs rá díj.

(#6894) Boond válasza #89309696 (#6893) üzenetére


Boond
addikt

Inkább a 2000. Ha egy üzlet beindul - tartja a régi kabaré... Amúgy nem foglalkoztatott a dolog, csak vki említette, és gondoltam utána kérdezek, hogy ez igaz-e, mert úgy véltem nem...

(#6895) Fr3eWar válasza tboy93 (#6889) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Ez lett, köszi.

(#6896) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

[link]
Ehhez mit szóltok?
Lasan bealkonyul a letöltögetésnek meg a reklámmntes streamingnek én nagyon úgy érzem.
Ezután majd tiltják a 4k-t, a reklámblokkolókat, a böngészőbe az addonokat stb. aki eddig nem szedte le amit akart az nemsokára nem is fogja és nézegethetjük a 10 perces klipbe a 8 perces reklámot.

Off, ma dobtam egy hátast, tv nézés, a földi M2 időjárásjelentése közben 5 darab oldalreklám ment le.
Hát ez már tényleg nem az én világom.

(#6897) StLui válasza tordaitibi (#6896) üzenetére


StLui
veterán

én már előfizettem négyünknek a havi 2500 forintos családit, és béke van

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6898) trialboj


trialboj
őstag

Sikerült kijátszani a YT tömörítést.
2k-ban filmezett gopros tartalom, én a jobb minőség érdekében FHD-ben szerkesztettem, de miután feltöltöttem YT-ra, undorítóan nézett ki.
Ezért újra szerkesztettem 4k-ban, és így már megkapta a vp9-es kodeket, amivel ha nem is tökéletes, de fényévekkel jobb annál a szemétnél amit elsőre tömörített a videómból.

avc1 codec vs. VP09 codec

Szóval a megoldás: teljesen mind1, milyen formátumban filmeztél, a lényeg hogy 4k-s videót ments ki, és így kötelezed az algoritmust hogy a jobb kodeket használja a tömörítésnél.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#6899) cocka válasza trialboj (#6898) üzenetére


cocka
veterán

Hát az ilyen felvételeket nehezen bírja a gyomrom, de biztos van, aki élvezi.

(#6900) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
youtube app-nál androidon a piros pötty a jobb sarokban mit jelent?
(reggel óta ott van és nem tűnik el sehogy sem. :U )

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.