Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) Hege1234 válasza liszi70 (#7645) üzenetére


Hege1234
addikt

csak egy tipp, de a képen látom a youtube magic-et
nem ott kellene kikapcsolni vagy átnézni a beállításokat?

(#7652) Hege1234 válasza Hege1234 (#7651) üzenetére


Hege1234
addikt

ha semmi nem működne...

ublock > saját szűrők részhez ezeket írd bele

##.videowall-endscreen
youtube.com##.html5-endscreen-content
youtube.com##.html5-endscreen
youtube.com##.ytp-ce-element

(#7653) ledgeri válasza liszi70 (#7649) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ilyenkor ugye megy cache, és süti törlés?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7654) liszi70 válasza ledgeri (#7653) üzenetére


liszi70
nagyúr

Igen, ezt megcsináltam az edge-ben. Nincs változás.

Aki teheti, és használ uBlock Origin-t, nézze már meg legyen szíves, hogy pl. ennél a videónál jönnek-e a videó végi ajánlások, akár chrome, akár edge esetén.

(#7655) liszi70 válasza liszi70 (#7654) üzenetére


liszi70
nagyúr

No, ennél a videónál biztos nem jönnek a videó végi ajánlások, mert ott nincs is videó. :D

Talán ennél.

(#7656) Hege1234 válasza liszi70 (#7655) üzenetére


Hege1234
addikt

nálam minden böngésző mutatja, ha hozzáadom azt a 4 sort
azután nincs egy ajánlott video se

[ Szerkesztve ]

(#7657) liszi70 válasza Hege1234 (#7656) üzenetére


liszi70
nagyúr

És ott a pont! Köszönöm, ez a saját szűrő megoldotta a problémát! (A tegnapi posztod nem került a látókörömbe, mert csak a nekem címzetteket figyeltem. :D )

(#7658) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!

Frissen regisztrált youtube (és google) fiókkal milyen hosszú videókat lehet feltölteni? Van ilyen korlát?
És ha van ilyen megkülönböztetés/korlátozás, akkor sok éves fiók esetén hogy módosul?
Nem kizárt, hogy 2-3-4 órás videókat is töltenék fel.

(#7659) ledgeri válasza Rodzser Mór (#7658) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Amíg nem adsz meg telószámot addig csak 15 perc a max. Utána nincs ilyen limit már... Nézz egy dashboardot, meg hasonlókat, biztos megtalálod, és legalább látod, hogy miket lehet állítani.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7660) Rodzser Mór válasza ledgeri (#7659) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Köszi. Igen, megnéztem.

(#7661) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Eddig nem voltak reklámok a videóimban, most már van, rögtön az elején is. Mit jelent ez, illetve mivel jár? Csak annyi, hogy most már elég népszerűnek ítélte a YT a csatornám a reklámok elhelyezésére? :D Igazán megtisztelő. :O

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7662) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok!

A gyerkőc tabletjét Family Link alkalmazással felügyelem, de nem találtam meg benne azt a lehetőséget, hogy a YT-ba milyen videók legyenek elérhetőek. Ha jól tudom korosztály szerint ez változtatható, de hol?

(#7663) Gubek-Einste válasza Drughi (#7662) üzenetére

Youtube Kids?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7664) Boha


Boha
aktív tag

Miért nem jegyzi meg a youtube hogy sötét témát akarok használni ?
Beállítások között is be lehet állítani vagy csak a profilképemre kattintva ?

OBORZIL

(#7665) dethroner


dethroner
veterán

Magic-et és adblock-ot használok, eddig nem voltak se reklámok, se ajánlók, se beépülő dolgok. Ma azonban elkezdett reklámokat feldobni. Mi változott?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#7666) ledgeri válasza dethroner (#7665) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha lenne youtube-change log, nem csak választ kapnál, hanem sokan lennének sokkal boldogabbak!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7667) dethroner válasza ledgeri (#7666) üzenetére


dethroner
veterán

De maga a youtube ügyeskedett ki valamit, amivel átmenetileg megkerülik a reklámblokkolókat, vagy a reklámblokkolók adták el a lelküket az ördögnek? :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#7668) ledgeri válasza dethroner (#7667) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez pont olyan mint pl a játékok modolása: A fő dolog (itt youtube) csinálja a bizniszét, a többiek lekövetik a változásokat.

De akkor már ajánlom a Ublock origint, mert az nem üzleti alapon működik, mint az Adblock/Adblock plus, ami van, hogy át enged "jó reklámokat"... Az már bukó az én szememben... Keress rám, és HARD MODE keresőszóra itt... jópárszor linkeltem egy tanulós videót Ublock originről.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7669) Di Natale


Di Natale
aktív tag

Jó estét tisztelt tagok!

Az algoritmussal van egy kis problémám. A Formula-1 történelmében volt egy csúnya baleset ahol a pilóta elütött egy szarvast és erről néztem egy riportot. (Johansson hits deer). Azóta olyan videókat dob fel a YouTube ahol állatokat üt el a vonat.
Nekem nincs bajom a Gore videókkal, mert kibaszott kíváncsi a természetem, egészen addig amíg nincs szó állatokról. Ezt hogy tudom kikapcsolni?

(#7670) ledgeri válasza Di Natale (#7669) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ne kattolj rájuk (vagy ha nagyon egy feltöltőtől jönnek ajjor ajánlás melletti három pont), és remélhetőleg kikopnak.... amíg egyszer vissza nem térnek, majd megint el.... amíg... ..... ....

Sajna így megy. Hacsak ha akkor nem voltál bejelentkezve, mert akkor egy süti/cache törlés, és tiszta lappal indulsz, bár akkor is beprobálkozhat...

Esetleg ha az a videót kitörlöd a profilodban vezetett előzményekből, talán...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7671) Di Natale válasza ledgeri (#7670) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Köszönöm, remélhetőleg pár nap alatt kigyomlálom.

(#7672) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! PC-n Chrome-ban a megtekintés folytatása lehetőséget, ami a jobb alsó sarokban jelenik meg az oldalra visszatérve be nem fejezett videó esetében, ki lehet-e kapcsolni? Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7673) big-J


big-J
őstag

Nem lehetett it PH-n regebben youtubot be embeddelni?
valami <youtube>videoKod</youtube> tag volt

[ Szerkesztve ]

(#7674) dethroner


dethroner
veterán

Hello!
Meg tudnátok mondani, hogy ez miért jön elő?

Pc-én és ha telóról rakom ki a smart tévére, ami kábellel kapcsolódik a hálózathoz. Ha telón nézem, akkor semmi baja nincs.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#7675) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!

PocketTube [link] kiegészítőt használva össze lehet hangolni a különböző számítógépeken lévő általam megadott csoportokat-kategóriákat?

Egyik gépemen (laptop+Win10) létrehoztam ezen kategóriákat. De egy másik számítógéppel, ahol a Pockettube szintén fut,.ha belépek a youtube-ra ugyanazzal a felhasználónévvel, akkor nem mutat semmi ilyet. A . Pedig szeretném, hogy ugyanazok az általam létrehozott és elnevezett csoportok erről a másik gépről elérve is látszódjanak.

(#7676) ledgeri válasza Rodzser Mór (#7675) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Egy böngésző kiegészítőjének lehetőségei nem igazán a böngészőn, hanem a kiegészítő készítőin múlnak inkább.

Az már mondjuk picit rossz ómen, hogy nem egy github oldal a hivatalos segítség linkje, hanem egy youtube csatorna...

Ennek ellenére feltettem, és az ikonkájára kattintva ott van export, import lehetősége, szóval a szinkronizációd íly módon megoldható.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7677) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
A youtube miért indul 360 as felbontással a pc-en? /kb 1 hónapja kezdte el/
2160 as felbontás is tökéletesen megy, mégis mindig 360 ban indul el.
Nagyon idegesítő, hogy minden videót állítgatnom kell.
/chrome böngésző/

[ Szerkesztve ]

(#7678) Hege1234 válasza lanszelot (#7677) üzenetére


Hege1234
addikt

van sok fajta megoldás én ezt szoktam használni mert több funkció is van benne..
[link]

8K- ig lehet állítgatni :D

[ Szerkesztve ]

(#7679) egoistus


egoistus
tag

Sziasztok.
Megakadtamegy problémával. Szeretném az asztali gépemről lejátszani a youtube zenéket a pc-vel azonos hálózaton lévő Yamaha HTR4066 erősítővel. A spotify ezt minden gond nélkül tudja akár mobilról is. Ha azon is beállítható az már csak hab a tortán! :DDD Nem sikerült jelenleg is működő megoldást találnom. A segítségeteket előre is köszönöm. :R

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#7680) lanszelot válasza egoistus (#7679) üzenetére


lanszelot
addikt

Itt több szerencsével jársz :)

Hege1234: Köszönöm szépen :)

(#7681) egoistus válasza lanszelot (#7680) üzenetére


egoistus
tag

Nem tudom hogy egy fejhalgatóerősítős topik miben nyújt segítséghet, egy szoftveres youtube kérdésben.... :U azért köszi. Még a hálozati lejátszók felé gondolkoztam is hogy érdeklődjek, de mivel más hasonló rendszer mint a spotify tudja amit szeretnék ezért úgy gondolom hogy továbbra is erre kell keresgélnem, Annyit sikerült kiderítenem hogy a tubecast nevü program tudta ezt elméletileg, de sajna már nem elérhető, helyette pedig nem találtam alternatívát. További ötletek?

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#7682) Rodzser Mór válasza ledgeri (#7676) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Köszi és bocs, hogy csak most írok.
Meg fogom nézni ezt az export-import lehetőséget. Valahogy elkerülte a figyelmem, vagy már nem emlékszem rá. Ritkábban jutok el a jutúbozásig a másik gépen (mert nem arra célra van).

(#7683) ledgeri válasza Rodzser Mór (#7682) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7684) Rodzser Mór válasza ledgeri (#7683) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Nem jön be sehol ez az opció. A Firefoxban a bővítmények kezelése részen is csak "Letiltás" és "Eltávolítás"kapcsoló van. "Beállítás" nincs. Amíg pl az "Enhancer for Youtube" bővítményhez van "Beállítás" gomb.
Igaz ugyan, hogy firefoxra épülő másfajta böngészőt használok és ez nem mutatja a Firefox saját skinjét, struktúráját. Mindenesetre rakhattak volna a baloldali sávba, ahol a csoportosítást lehet kezelni egy beállítások opciót.

[ Szerkesztve ]

(#7685) ledgeri válasza Rodzser Mór (#7684) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kint van a fenti sávban az ikonja? Ha nem, rakd ki, és azon keresztül a kiegészítő saját menüjében ott az opció!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7686) Fecogame


Fecogame
veterán

Egy videóra hogyan lehet olyant rátenni, hogy melyik részen mi található? Egyáltalán ennek mi a neve?

Erre gondolok, és pl. ennél a videónál elérhető:

:R

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7687) StLui válasza Fecogame (#7686) üzenetére


StLui
veterán

[link] nézd meg a videóm leírását, ennyit kell összesen oda beírni. a 00:00 fontos hogy ott legyen

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7688) Fecogame válasza StLui (#7687) üzenetére


Fecogame
veterán

Szuper, köszi! :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7689) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Nektek is folyton 1-2 napos (tehát nem mai) videókról küld értesítést a YT? Mintha akkor rakták volna fel, közben már 1-2 napja fent van.

(#7690) Rodzser Mór válasza ledgeri (#7685) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Nincs kint az ikonja, nem is tudom hogyan kéne kirakni ezen a ff motoros böngészőn. Azt hiszem, ez megoldhatatlan lesz így.

(#7691) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Le lehet tiltani a "Premier" illetve "közelgő" jelölésű bejegyzéseket, értesítéseket? K*rvára nem érdekel ez a premier hülyeség, hogy majd x nap vagy x óra múlva kikerül a videó. Sőt nemcsak nem érdekel, hanem kifejezetten idegesít, zavar. Majd megnézem, ha már jött magáról a videóról az értesítés.

[ Szerkesztve ]

(#7692) ledgeri válasza Rodzser Mór (#7690) üzenetére


ledgeri
nagyúr

... én amikor írtad, a firefoxos addonkezelőn rákerestem, kiadta, hozzáadtam böngészőhöz, megjelent az ikonja, arra jobbklikkeltem options, és ott volt... Kb csak a névbeírás tartott tovább mint ezt elolvasni. Leírom angolul, mert a rendszerm angol pont a win félremagyarosítottsága miatt: Jobbklikk a toolbar-odra (üres felületre amellett ahova lehet a címeket beírni, és az addonikonok kerülnek, majd Costumise toolbar.

HA ott nincs fent akkor passz, hogy hogyan tud neked működni. Vegyem fel, linkeljem, hogy mit csinálok? Nem tudok mást ajánlani....

A premierek megjelenítése meg nem orvosolható, mert az az aktuális videó akkori állapota: Pl ha ublock originnel letiltatatod szűrőkkel, akkor nagy eséllyel az aktuáls videót sem látod: a thumbs kép magától nem változik (hacsak nem a feltöltő cseréli...), linkje sem, így szűrve lesz...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7693) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Üdv,

Van lehetőség nálunk youtube premium ajándékozásra? Láttam, hogy lehet venni giftet amazonon, de az hozzánk is működik?
Igazából keresztlányomnak szeretném, egész nap youtuben néz meséket és állandóan felugranak neki a fideszes szarságok.

(#7694) MageRG


MageRG
addikt

Tisztelt fórumozók!
Mióta van a YT kommentszekcióban az a lehetőség, hogy "elrejts" kommenteket?
Értsd: a videó gazdája beállíthatja hogy X user kommentjei ne legyenek láthatóak senki más számára, de X számára attól még láthatóak.
Magyarul szegény muki azt hiszi, hogy ő jól megmondta mindenkinek, közben meg kikapcsolt mikrofonba beszél.

Milyen hasonló sunyi dolgok lehetnek még elrejtve...

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#7695) Rodzser Mór válasza ledgeri (#7692) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Köszi, mint írtam, más a skin ezen a FF motoros böngészőn, így nem működik. Másik számítógépen meg tudtam oldani egyből, ahol beolvasni akarom az "egyiken" létrehozott kategóriákat.
Na de közben megtaláltam a megoldást: "lap leválasztása" funkcióval leválasztódik a lap erről a FF motoros böngészőről és kiteszi egy másik ablakba, és ott már a FF saját skinjén jelenik meg, ott már előjönnek ezek a bővítménykezelési opciók.
Köszi mégegyszer, hogy foglalkoztál vele! :R

(#7696) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Sziasztok.

Smart tv-n 2 napja [így] jelennek meg a videók.
Hang van. Kep csak ekkora, és nem is mozog.
Mi lehet a baj :F

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#7697) D@niel


D@niel
addikt

Sziasztok,
ma reggel kaptam egy e-mailt, miszerint:
"Megvizsgáltuk a tartalmadat, és megállapítottuk, hogy az súlyosan vagy ismétlődően megsértette Közösségi irányelveinket. Ennek következtében a csatornádat eltávolítottuk a YouTube-ról."
Egyből beküldtem a fellebezésem, hogy vizsgálják ki az ügyet, a problémát okozó videó törölhető, stb. 2 Gameplay videóm van, hozzászólásaim szinte semmi.
Jött válasz, hogy továbbra is fenntartják a felfüggesztést, kérik, látogassam meg a sugó-t - ahol egyébként semmi nincs.

Mit tehetek?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#7698) ledgeri válasza Rodzser Mór (#7695) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R (Miért nem FF, ha már a motor az?)

#7697 D@niel Ezt az emberkét keresd fel... hátha még pozíciójában van.
Szépen részletezett nyitóHSZ-szel kezdj (angolul...)!
(miből volt a 2 gameplay?)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7699) Rodzser Mór válasza ledgeri (#7698) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Mert sokkal jobbak a beállítási lehetőségei és mindhárom motort tartalmazza (FF, Chrome, IE), én tudom megadni, melyik weboldalhoz melyiket használja, melyik legyen az alapértelmezett és egyéb nyalánkságok. AvantBrowser (abból is az Ultimate verzió) a neve. És sok éve használom már, megszoktam, megszerettem.

[ Szerkesztve ]

(#7700) trialboj


trialboj
őstag

Tudja valaki mi történt a YT-al, miért nem az előre beállított felbontásban játsza le a videókat?
Az a gond hogy már nem i találom, hogy lehet ezt beállítani, google szerint itt

To change the video quality for all videos:Tap your profile picture .Tap Settings .Tap Video quality preferences.Select your preferred video quality for mobile networks and on Wi-Fi: Auto (recommended): Changes to give you the best experience for your condition

De itt már nincs ilyen menü. Kábelen vagyok csatlakozva a nethez, nem létezik hogy 360p lenne a maz sebesség, valaki gond van, nem is tudja betölteni rendesen a buffert, meg meg akad a videó, de ahogy manuálisan átváltom 1080p-re egyből betölt előre 20-30mp-et.

Van tipp mi a teendő?

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.