Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) Zsoxx válasza Flowtation (#6599) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Honnan tudod, hogy ott a komment, ha nem látod?

(#6602) tlac válasza d@minator (#6598) üzenetére


tlac
nagyúr

nézd meg itt
[link]

(#6603) rushty


rushty
senior tag

Letöltő :(( [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#6604) aprokaroka87 válasza rushty (#6603) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én akkor töröltem, amikor rá nézve hogy hova kommunikál hálózati szinten, sima http dolgokat is láttam, aminek nincs köze a youtube-hoz.

Manapság már elvárt a https kommunikáció Droidos appok esetében is.

(#6605) Flowtation válasza Zsoxx (#6601) üzenetére


Flowtation
őstag

mert válaszolnak rá.
[kép]
Mondjuk pont ez előtt meg látszik a tulaj válasza, szóval nem értem.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#6606) Zsoxx válasza aprokaroka87 (#6604) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Ezért nem kell mobilon bankolni.

(#6607) Zsoxx válasza Flowtation (#6605) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Károly Nagy a csatorna tulaj?
A sorrend ne tévesszen meg, mint látod nincsenek időrendben a kommentek. A 2 hónapos lejjebb van mint az 1 hónapos. Lehet, hogy amire válaszolt, az még lejjebb van és nem vetted észre.

(#6608) cocka válasza Zsoxx (#6587) üzenetére


cocka
veterán

Hát elvileg még régi oprendszeren PaleMoonnal vagy gondolom újabbakban annak a useragentjét kimásolva műxik a régi, de fent már figyelmeztet, hogy megszűnik a támogatás az adott böngészőhöz.

(#6609) Flowtation válasza Zsoxx (#6607) üzenetére


Flowtation
őstag

Nem, hanem aki neki válaszolt, Hauchtomi. Az is eszembe jutott, hogy nem is válaszolt, de akkor minek lenne ott a @, illetve olyan komment részem is van, ahol megköszönik a választ neki (Hauchnak), és nem látszik (nem a köszönés).
[kép]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#6610) Zsoxx válasza Flowtation (#6609) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Megtaláltam:
https://www.youtube.com/watch?v=oIfnQMUrYR0

Nekem sem látszik, hogy mire válaszolt. Szóval ne aggódj, nem nálad lehet a hiba.

(#6611) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!
Androidra szeretnék egy olyat mint az ogyoutube. Sajnos az nem megy most állandóan kilép. Van valami hasonló alkalmazás? Lényeg az lenne, hogy szóljon háttérbe a youtbe előtérbe pedíg a navigáció. Köszi

(#6612) tlac válasza Komi28 (#6611) üzenetére


tlac
nagyúr

nyisd meg böngészőből a youtube-ot és váltsd át asztali nézetre
nekem úgy megy háttérben

(#6613) RedCactus válasza Komi28 (#6611) üzenetére


RedCactus
senior tag

Vanced esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#6614) Komi28 válasza RedCactus (#6613) üzenetére


Komi28
senior tag

Köszi, megnézem :)

(#6615) gyulank


gyulank
addikt

Azokat a videókat, amik el vannak választva, és kiírja a külön fejezetcímeket, ha rámegyek a folyamatjelző azon részére a kurzorral, hogy töltik fel? Hogy lehet ilyet csinálni?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#6616) Out válasza gyulank (#6615) üzenetére


Out
addikt

A videó leírásába beírod, hogy a videóban egy adott időben mi van. például:
0:30 intro vége
1:30 bevertem a fejem az ajtóba
5:00 kijött a mentő
6:00 videó vége

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6617) gyulank válasza Out (#6616) üzenetére


gyulank
addikt

Ó akkor ezt tőlem lopták. Ilyet csináltam már, de nem tudtam, hogy ezt ott is jelöli. Azt hittem valami index fájlt muxoltak rá.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#6618) Zsoxx válasza gyulank (#6617) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Gondolom valahogy ehhez hasonlóan kell.

(#6619) gyulank válasza Zsoxx (#6618) üzenetére


gyulank
addikt

Szerintem ehhez hasonlóan is jó, mert nem látom a #-et, meg máshol "-"-el van, és az sincs benne. Viszont ezzel nem működik, úgyhogy valószínűleg enter kell meg külön.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#6620) batai15


batai15
félisten

Sziasztok! YouTube musiccal kapcsolatban kérdéznék.
Hiába kiválóra van állítva wifin és mobil neten is a streaming , jó pár zene minősége egyenlőre a fossal.
Például az imagine dragons demon című száma irtózatosan szarul szól a kocsiba és a lakásba is más más eszközről .

(#6621) Out válasza batai15 (#6620) üzenetére


Out
addikt

Belehallgattam két verzióba is és amikor a dob megszólal az nagyon rosszul hangzik. Szerintem csak a zene szar és nem az eszközeid amin hallgatni akarod :DDD

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6622) batai15 válasza Out (#6621) üzenetére


batai15
félisten

Hát de komolyan hogy lehet ilyen minőségű ? Azért nem egy zs kategóriás együttes ... :W

(#6623) fokukac válasza batai15 (#6620) üzenetére


fokukac
nagyúr

próbáld meg Google Play Music - kal, hogy ott milyen...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6624) vaakuum


vaakuum
addikt

Sziasztok!
Van arra valami beállítási lehetőség, hogy ha keresek valamit, akkor ne a saját algoritmusa alapján adja fel a találatokat, hanem időrendben?Rendszerint a találatokra még egyszer rá kell szűrnöm a legutolsó hónapot, mert sokszor éves vagy még öregebb videókkal jön fel a találati lista. Jó lenne, ha ezt a beállítást alapnak tekintené.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#6625) Out válasza vaakuum (#6624) üzenetére


Out
addikt

Az alap Youtube-ban nincs erre beállítási lehetőség, talán valami plugin vagy ilyesmi.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6626) cocka válasza vaakuum (#6624) üzenetére


cocka
veterán

Meg olyan is van, hogy egy videót simán kilistáz többször is. Ami egyszerűen érthetetlen.

(#6627) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Mi a franc van már a hirdetésekkel? Minden egyes YT videó megnyitása előtt ez jön velem szembe. Valaki találkozott már ilyennel?

iPhone 13 Pro Max

(#6628) janos1988 válasza jozsi252 (#6627) üzenetére


janos1988
addikt

Amióta újítottak azóta millió kis hiba van.

Amúgy az mennyire/meddig járható út, hogy ha van vagy 10 gmail regem és minden hónapban másikon aktiválom az ingyenes próbahónapot? Várható valamiféle szankció? :DDD

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#6629) D@niel válasza jozsi252 (#6627) üzenetére


D@niel
addikt

Többször volt ez téma a topikban.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6630) norbertoth


norbertoth
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy használja valaki a yt appot apple tv-n? Csak full hd felbontást támogat, a tvos 14-el viszont végre már a 4k-t is. Aki használja, nem tapasztalt olyat, hogy lejátszásnál be-be remeg/akad a kép?! Nem tudom hogy most ez az apple tv miatt van mert valami codec dolog vagy mi lehet a probléma? Érdekes mert csak a yt-nál van ez, a többi streaming szolgáltatónál (netflix, hbo, apple tv+) rendben van.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#6631) cocka válasza norbertoth (#6630) üzenetére


cocka
veterán

Közöm nincs az Apple-höz, se a tévéjéhez. De nekem egy Samsung BD lejátszón van felrakva a speckó tévékre szabott youtube app. Mindig frissítgetik, de 720p-nél sose tudtam kiválasztani jobb minőséget. Körbeforgós 360 fokos felvételeket nem is lehet sehogy se benne távirányítóval forgatni.

lejátszásnál be-be remeg/akad a kép?!

Nálam is ugyanez van. 5 GHzes wifiről megy és a DLNA videókat simán akadásmentesen viszi, de a youtube-on mindig van random egy-egy akadás. Gyakorlatilag egy-két pillanatra megáll a kép, de úgy, hogy közben a számláló is áll. Bár szerintem itt az is benne van a pakliban, hogy valószínűleg az Apple TV-nek sincs hatalmas ramja.

(#6632) G-Bali


G-Bali
senior tag

Lenne egy olyan kérdésem ,hogy kipróbáltuk a prémium családi csomagot ( bejött) de mi van akkor ha nyerni szeretnék egy hónapot úgy hogy elmondom,és párom aki benne van nyilván a családba,neki is az ő fiókjával csinálni egy , egyhónapos próba verziót...lehet ezt megoldani vajon??

(#6633) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Van a youtube alatt egy szűrő amivel pontosabban rá lehet keresni videókra, [link] viszont nem találok 60 FPS szűrőt, erre hogyan lehetne rákeresni?
Van mikor kiírják a címben a 60 FPS-t de vannak 60 FPS videók amire a kereső nem talál rá.
Van erre valami trükk? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6634) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Mivel lehet full hd videót letölteni felirattal együtt YT-ról?
Köszi!

(#6635) cocka válasza huan (#6634) üzenetére


cocka
veterán

Gondolom youtube-dl-lel.

(#6636) makoss válasza makoss (#6633) üzenetére


makoss
addikt

erre valaki? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6637) Mans20


Mans20
addikt

Jó napot!

Miért nem tudok youtube-ra feltölteni? MP3-at konvertáltam Any Video Converterrel, MP4-re, AVI-ra, WMV-re, mindegyiknél ezt írja: Feldolgozás félbehagyva, a videót nem sikerült feldolgozni.

(#6638) G-Bali


G-Bali
senior tag

Halott ez a fórum......

(#6639) SP4C3 válasza G-Bali (#6638) üzenetére


SP4C3
veterán

Nem halott, csak olyasmit kérdeztél ami keveseket érint és amúgy is _szerény véleményem szerint_ baromság.
Bejött? Fizess elő, használd.
Drágállod? Ne fizess elő és ne használd.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6640) Zsoxx válasza G-Bali (#6638) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Amúgy dohányzol?

(#6641) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Be van kapcsolva, mégse jönnek az értesítések a válaszokra, nekem kell kibogarásznom meg újra megnéznem a videókat ahova odakommenteltem.
Help.

(#6642) Márton válasza bobalazs (#6641) üzenetére


Márton
nagyúr

spam/közösségi mappába sem?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6643) bobalazs válasza Márton (#6642) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Elvileg a böngészőbe kéne jelezni ezeket de 10ből 9x nem teszi a hülyéje.

(#6644) Márton válasza bobalazs (#6643) üzenetére


Márton
nagyúr

akkor nemtom, nekem email értesítők jönnek, ha vki válaszolt a kérdésemre, stb.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6645) bobalazs válasza Márton (#6644) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Na közben megszületett a magyarázat; Ha válaszolnak egy kommentemre akkor az @név miatt belekerül az értesítőbe. Ha csak hozzászólnak, az nem elég ahhoz nem kapok értesítést. MOndjuk nem tudom miért nem, vagy mit csináljak vele hiszen be van kapcsolva a visszajelzés.

(#6646) Amur


Amur
addikt

Valaki használja ezt a márkacsatorna funkciót?
Nem igazán jön át miért jó nekem, illetve tudom mire használnám, de azt nem hogy miért nem úgy müködik:
két alcsatornám van, az egyik már régóta müködik 2700 feliratkozó, bevételszerzés aktív.
Csináltam egy másikat, direkt hogy ne tudjanak belekötni hogy gyerekeknek szóló tartalom is van benne(másiknál azt írtam nincs), tölteném fel az első videót, mondom bekapcsolom a bevételszerzést, erre kiírja hogy nem vagyok jogosult majd csak 1000 feliratkozó és 4000 óra nézési idő után..most akkor mi van?! Az is az én csatornám, az is fura hogy egyáltalán be kell ezeket állítanom, elvégre a márkacsatornámon már müködik.
Ezek szerint ezt az IGN és társainak találták ki, ahol minden alcsatornát más üzemeltet. Én ha másik csatornát akarok csinálni akkor ugye nulláról indít vele a youtube.. vagy valami elkerülte a figyelmem ami miatt müködhetne ez?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#6647) #75501312


#75501312
törölt tag

Hello,

A youtube miért dobálja fel ugyanazokat a klippeket, amikor rengeteg különféle dolgot nézek?
Miért indul el random felirat a videók alatt?

(#6648) tylerddd


tylerddd
veterán

Helló! Olyankor mi van, ha egy adott videóhoz írt kommentemet csak akkor látom, ha be vagyok lépve a fiókomba? Kilépve nem látom és ismerős sem látja. A videó gazdája tud ilyen letiltást csinálni?! Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6649) cocka válasza tylerddd (#6648) üzenetére


cocka
veterán

Igen. De mivel újabban már vannak default szűrési algoritmusok is, még az is lehet, hogy a videó gazdája nem is tud arról, hogy kvázi spambe kerültél, csak ha kifejezetten ennek utánanéz.

(#6650) tylerddd válasza cocka (#6649) üzenetére


tylerddd
veterán

Érdekes. Egy tévébemutatóhoz írtam be angolul, kulturált formában, hogy a készülék elődmodellje gyakorlatilag jobb, mint a videóban szereplő új darab. Ez nem látszik. Aztán próbaképp írtam, hogy ha valahol még hozzá lehet jutni az előző modellhez, akkor inkább azt vegyék. Ez nem látszik. Aztán ismét próbaképp kommenteltem, hogy mekkora szuperség ez a videóban szereplő tévé és az meg látható ... :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.