Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) hito válasza Out (#7300) üzenetére


hito
nagyúr

:Y :O

Megyek, megemésztem, köszönöm! :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7302) Hege1234 válasza hito (#7299) üzenetére


Hege1234
addikt

yt-dlp leszedi az egész csatornád
mondjuk az újra feltöltögetés az szo#@bb

(#7303) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Elkezdte pár hete a Youtube, hogy a feliratozás betűméretét leveszi 50%-ra, amivel gyakorlatilag olvashatatlan. Kézzel visszaállítom 100%-ra, úgy jó, de ezt minden egyes alkalommal el kell játszanom. Nincs erre valami megoldás, hogy megjegyezze? :F

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#7304) ElektrikusDE válasza AssAssynn (#7303) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Windows 64 alatt két böngészőből is kipróbáltam, (belépve) nálam megjegyzi. (igaz előtte se vette le 50%-ra, 100%-on volt)

Próbaképpen ki is jelentkeztem, még igy is megmaradt az általam beállított érték.

Véleményem az hogy valami böngésző beállítás okozhatja nálad.

Javaslom hogy próbáld ki másik böngészővel, vagy a sütik törlésé esetleg segíthet.

Mivel nálam jól működik, többet én nem tudok segíteni.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#7305) hito válasza Hege1234 (#7302) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi! :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7306) Márton


Márton
nagyúr

Azt tudja valaki mitől függ, hogy a csatornám oldalán megjelenik-e fennt a search gomb vagy sem? (amivel a csati videói között tudok kulcsszavakra keresni, nem az egész YT-on)
Több csatink van és pont amelyiknél kéne ott nem jelenik meg. Nincs korlátozva a csati, párszáz feliratkozó van, de amelyiken nincs feliratkozóm, ott megjelenik a gomb, tehát nem ettől függ.
Google kereső nemigen segít a témában :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7307) Chaser


Chaser
titán

kb egy hete ezt produkálja a youtube:
10-20-50 másodperc múlva ha nem maradok a megnyitott yt oldalon, akkor leáll, amint visszakattintok elindul újra
előtte vettem egy új wireless egeret, azt hittem az okozza
de már rég visszaraktam a régit, és a probléma maradt
lemaradtam valamiről és hackeltek valamit a yt-on? net sebesség rendben van mint előtte is
pc, w7 pro x64

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7308) perempe


perempe
addikt

a szkafanderes normaflore is lemondhatna!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7309) Doner


Doner
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Kérlek segítsen valaki aki érti hogyan működik a youtube és a gmail.

Youtube zenelejátszási listákat meg lehet osztani célzottan?

A gmail fiókomban a youtube-on különböző lejátszás listákat, válogatásokat hoztam létre évek alatt.
Ezeket meg tudom osztani valahogyan más gmail fiókot használókkal célzottan úgy, hogy azért ne legyen nyilvános?

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#7310) Chaser válasza Chaser (#7307) üzenetére


Chaser
titán

meglett, csak a notebookom csinálja
asztali lan-on és másik notebook wifin nem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7311) DrBubo77 válasza Doner (#7309) üzenetére


DrBubo77
addikt

A lejátszási listáknál lehet állítani, hogy privát, nyilvános és nem nyilvános. A nem nyilvános esetén a link birtokában lévők meg tudják nézni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#7312) StLui


StLui
veterán

Automatikusan látrehozott felirat működik, ahol be lehet kapcsolni, viszont ha ezt fordíttatni is akarom, akkor ahogy bekapcsolom a fordítást, eltűnik a felirat, se angol se magyar nem látszik ilyenkor.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7313) RedCactus válasza StLui (#7312) üzenetére


RedCactus
senior tag

Ez is hol működik, hol nem...

(#7314) StLui válasza RedCactus (#7313) üzenetére


StLui
veterán

Valóban, most működik

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7315) vaakuum válasza StLui (#7314) üzenetére


vaakuum
addikt

Na látod :), most megengedett tartalmat nézel.
Lehet a háttérben műxix a cenz ura, és csak azt értheted, amit ők akarnak ;]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7316) perempe válasza perempe (#7308) üzenetére


perempe
addikt

nem leszek Netflix előfizető!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7317) dannyl


dannyl
addikt

Sziasztok!

Láma kérdés, de az összefoglalóban se találtam. Megnéznék egy videót, de a végén bedob egy ajánlást, ami kitakarja a videó lényegét. Sehogy nem tudom eltüntetni. Youtube premium előfizetésem van, ha ez számít.
A képen a jelenség.

(#7318) Gubek-Einste válasza dannyl (#7317) üzenetére

Ezt a videó feltöltője rakja be, te nem tudod sehogyan sem eltüntetni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7319) dannyl válasza Gubek-Einste (#7318) üzenetére


dannyl
addikt

Hát akkor gratulálok neki... Nyomorult. Végül is csak a lényeg nem látszik.
Köszi a választ :)

(#7320) perempe


perempe
addikt

indul, egyből beletekerek egy 10 perces videóba, már indul is a reklám. :W

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7321) Rodzser Mór válasza dannyl (#7319) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Ezzel már én is találkoztam és értetlenkedtem, bosszankodtam.
Ha volna esze a feltöltőnek, akkor a videó végéhez hozzáillesztene egy kb 15 mp-es fekete vagy statikus képet. Abban nem zavaró, ha kitakar az ajánlás.

(#7322) smc válasza Rodzser Mór (#7321) üzenetére


smc
addikt

+1
Mestermunkák ezek.. :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7323) Hege1234 válasza perempe (#7320) üzenetére


Hege1234
addikt

visszaolvasva eddig amiket írtál 3-4 komment
az csak reklám amit nekünk ide spam-elsz
én 2 év alatt nem láttam ennyi youtube reklámot...
mi lenne ha leszednéd az adblockplust és
feltennéd helyette a ublock-ot?!

(#7324) perempe válasza Hege1234 (#7323) üzenetére


perempe
addikt

köszönöm a tippet. :R

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7325) Cartevo válasza Rodzser Mór (#7321) üzenetére


Cartevo
őstag

Talán átrakható másik sarokba, tehát írni kell neki.

(#7326) Rodzser Mór válasza smc (#7322) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

A rendszámkitakarás-homályosítás és a piros kör inzertálás az bezzeg megy a Bpiautósokközössége jutúb videóinál.

(#7327) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok! Elég mérges vagyok! Egy videót akartam megnézni, amire kidobta a YT, hogy igazoljam a nagykorúságom. Megadhatom a bankártya adataim, vagy a személyi igazolványomról készíthetek képet.

Na most! Ez a pofátlanság netovábbja! Nem lehet ezt valahogy kiküszöbölni?

[kép1]
[kép2]

(#7328) Out válasza I02S3F (#7327) üzenetére


Out
addikt

Szerencsére nem, így végre van értelme a 18+-os korhatáros beállításnak.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7329) I02S3F válasza Out (#7328) üzenetére


I02S3F
őstag

Azthiszem akkor megadom a bankkártya adatokat. Egyébként szerintem is fontos ez a korhatár állítás és óvni szükséges a gyermekeket/kamaszokat. :R

(#7330) perempe válasza I02S3F (#7327) üzenetére


perempe
addikt

+1

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7331) perempe válasza Hege1234 (#7323) üzenetére


perempe
addikt

elsőre jónak tűnik FireFox alatt. :R

gondolom, hogy Chrome-on nem véletlenül nincs...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7332) Hege1234 válasza perempe (#7331) üzenetére


Hege1234
addikt

(#7333) perempe válasza Hege1234 (#7332) üzenetére


perempe
addikt

Nagyon tetszik! :R

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7334) lomposfarkas válasza Out (#7328) üzenetére


lomposfarkas
tag

Ezzel az okfejtéssel az a baj, hogy a korom hiába 18+ és be is vagyok jelentkezve, tolja a képembe a korhatárosokat, holott a YT szerint:

"A korhatáros videókat nem nézhetik meg azok a felhasználók, akik:
Nincsenek bejelentkezve
18 éven aluliak
Harmadik felek webhelyeinek többségén beágyazott YouTube-videót néznek"

És miért kellenne tudnom, hogy hányan ágyaztak be egy videót? Évekeken át nem találkoztam korhatáros videókkal, most meg sorra jönnek.

(#7335) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Ez mitől lehet? Írtam egy választ egy videóra, ha be vagyok jelentkezve, akkor látom a válaszom és a "Kiemelt megjegyzés" felirat szerepel felette. Ha kilépek, a válaszom nem látszik.

(#7336) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok.

Adott egy régi youtube-os fiókom (freemaillel volt regisztrálva, kb 10 éves)
Ebben van kb 5 db zenei album, mintegy 100 db zenei számmal.


Ezeket szeretném valahogy áttölten az új youtube fiókomba (ami gmailes)
Mi módon tudom ezt exportálni/importálni mert sehol sem találtam infót erről?

(#7337) Gubek-Einste válasza maglew (#7336) üzenetére

Egyenként letöltöd őket, majd a másikra fel, más mód nincsen.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7338) maglew válasza Gubek-Einste (#7337) üzenetére


maglew
aktív tag

Köszi. De ezeket nem én töltöttem fel csak kedvencnek van frltéve. Akkor sem lehet valahogy a kedvenceket átvinni az új helyre?

(#7339) flash-


flash-
veterán

Ha android facebookból nyitok meg youtube videót akkor fekete a kép és csak hang van
Mi a megoldás?? Erről sehol semmi infó.. Pedig gondolom több helyen is fenn áll(feleségemnek és nekem pl)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7340) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!
Magic Actions-t használok Chrome böngészővel és az utóbbi időben tűnt fel és kezdett el zavarni az a jelenség, hogy egy-egy videó automatikusan halkítva indul el. Hol tudnám ezt az automatikát kikapcsolni, megszüntetni?

[ Szerkesztve ]

(#7341) #89309696


#89309696
törölt tag

Ezt nem mondjátok komolyan, hogy már személyes adatokat is be kell küldeni ebbe a szarba addig nem enged videót nézni. Húzzák már rá a szukra. Nem enged egy Zippo öngyújtóról készült bemutatóvideót megtekinteni, mert szerinte vagy a visszajelzők szerint ehhez nagykorúnak kell lenni.
Igaza volt azoknak akik évekkel ezelőtt verték az asztalt, hogy a jövőnek annyi.

(#7342) StLui válasza #89309696 (#7341) üzenetére


StLui
veterán

nyilván, mert alapvetően az öngyújtó a dohányzáshoz kapcsolódik, persze tudom lehet másra is használni, de ez van

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7343) #89309696 válasza StLui (#7342) üzenetére


#89309696
törölt tag

Vagy az nem tetszett neki, hogy megtöltötte az öngyújtó benzinnel vagy az, hogy meggyújtotta. Pár hónapja a Rammstein - Deutschland klipet sem lehetett megnézni bejelentkezés nélkül, akkor gondolom az is innentől kezdve kiesik. Mi lesz a horror gameplayekkel meg még többezer példa ami ennek most áldozatává fog esni... Én értem, hogy kell a gyerekvédelem, de ez nem normális és abszurd. A szülő dolga felkészíteni a gyerekét a nagyvilágra és a szarra ami a világban van, nem pedig a Google dolga, főleg nem úgy, hogy másokat korlátoz vele. Persze manapság marha kényelmes meg egyszerű a gyerek elől elzárni a valóságot, mintsem megismertetni vele és önálló gondolkozásra fejleszteni, és ez ma egy példamutató követendő gyereknevelési stratégia sajnos.

A Facebook ugyanez, a kutyás bejegyzéseimből már dobált vissza, mert az algoritmus szerint kölyökkutya hirdetés. A Karakán klubos videókból is van amit nem lehet már megnézni, mert gondolom a robot szerint kutyaviadal az ÖV teszt.... Aztán persze hiába nyomkodja az ember, hogy ellenőrizzék felül sosem történik meg, a Google főleg már évekkel ezelőtt is magasról tett az ilyenekre.
Gyönyörű egy világ elé nézünk, remélhetőleg az AI fejlődik annyit, hogy ilyet képes lesz megkülönböztetni, de tartok tőle ahogy okosabb lesz inkább egyre több mindent nem fog engedni közösségi nyomás hatására. A közösséget általában meg a hangos idióta kisebbség irányítja vagy a politika vagy valami más. A gyerekekre gyönyörűen lehet hivatkozni mindig (meg a környezetvédelemre, meg az állatvédelemre, meg a terrorizmusra, meg a mindenre is ami ma szóban forog), de kicsit sem nehéz átlátni rajta, hogy ezek a szűrők és korlátozások egyáltalán nem ezért jöttek létre, szép lassan mindig csak egy kicsit szigorítva amire mindenki csak bólint, szoktatják hozzá az embert. Majd 10-20 év múlva egy ilyen hozzászólást nem lehet leírni vagy kínai példával élve még meg is büntetnek érte és rangsorolnak, akkor lehet majd pislogni aztán imádkozni a T-800-asért vagy Neoért. Én kiröhögtem mindig is azokat akik ilyeneket írogattak meg a sok gyökér összeesküvés elméletest is, de tényleg ilyesmi irányba haladunk ez látható.

(#7344) hito


hito
nagyúr

Lenne még 1 kérdésem:

- tudom-e a feliratkozóimat esetleg csoportosan tájékoztatni arról, hogy a csatorna megszűnik és mostantól egy másik csatornán találják meg ugyanazokat a tartalmakat?

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7345) DrBubo77 válasza hito (#7344) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én nem tudok ilyenről.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#7346) I02S3F válasza hito (#7344) üzenetére


I02S3F
őstag

Például készítesz hozzá egy videót. Link meg a leírásban?

(#7347) hito válasza DrBubo77 (#7345) üzenetére


hito
nagyúr

Ok, köszi!

I02S3F: igen, az lett volna a végső megoldás.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7348) Out válasza hito (#7344) üzenetére


Out
addikt

Esetleg a Közösség felületre kiírod

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7349) I02S3F válasza Out (#7348) üzenetére


I02S3F
őstag

Borítóképen megadja?

(#7350) Cartevo válasza I02S3F (#7349) üzenetére


Cartevo
őstag

Az is valami.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.