Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Yt partnerként egy videómon száz feletti megtekintés volt egyetlen éjszaka alatt... Eltelt két nap, ránéztem, most 25 megtekintés van rajta! Ez meg hogyan? :W

(#4002) VoidXs válasza sellerbuyer (#4001) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha eléri a 300-at, ellenőrzi az ismételt/botos megtekintéseket. Azon a ponton csökkentheti először a nézettséget, utána minden növelés ellenőrzött és biztos.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4003) sellerbuyer válasza VoidXs (#4002) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Értem. Hosszú videó, lehetséges, hogy sokszor visszajöttek megnézni... de hát egyetlen éjszaka alatt?... Nem értem a dolgot...

Mindegy, köszi! :R

(#4005) lexter00 válasza Bega76 (#4004) üzenetére


lexter00
őstag

Szia,mizu? :DDD

(#4006) Simi37


Simi37
őstag

Sziasztok!

Miért lehet az, hogy próbálok videót nézni és akármit nézek 5120kbps a html5 stat szerint a betöltési seb... ez konkrétan olyan kevés h nem tudok megnézni egy 1080p60fps videt mert 5mpenként megáll tölteni... az istenért se töltene gyorsabban pedig 20megás netem van :W

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#4007) rokendrol válasza Simi37 (#4006) üzenetére


rokendrol
senior tag

videó kártya csere

(#4008) Simi37 válasza rokendrol (#4007) üzenetére


Simi37
őstag

igpvel is csinalja

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#4009) SP4C3 válasza Simi37 (#4006) üzenetére


SP4C3
veterán

Ha software-esen minden rendben van, akkor gyengusz a neted. TV-s netrô van szó? Csinálj speedtestet, beszélj az ISP-ddel.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4010) Simi37 válasza SP4C3 (#4009) üzenetére


Simi37
őstag

Speedtesten minden oké. kép
Annyi érdekesség, hogy csak yt on van ilyen gond. Más videómegosztónál nincs.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#4011) SP4C3 válasza Simi37 (#4010) üzenetére


SP4C3
veterán

Indítsd újra a modemet/router-t. Érdekes, hogy sokkal rosszabb eredményekre C besorolást kaptam, míg te D+-t.

Lehet, hogy a QoS zavar be.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4012) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A youtube mi alapján számolja a megtekintés számot?Bizonyos % megnézése után?

(#4013) Out válasza ToBeY (#4012) üzenetére


Out
addikt

1 kattintás 1 megtekintés, ennyi.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4014) concret_hp


concret_hp
addikt

be lehet valahogy állítani, hogy amikor automatikusan ad egy következő videot, akkor egy bizonyos videót soha többet ne adjon be, mert idegesítő? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4015) VoidXs válasza concret_hp (#4014) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Sajnos nem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4016) ToBeY válasza Out (#4013) üzenetére


ToBeY
nagyúr

És ha rákattintok,de 1mp be is zárom a videot,akkor az már 1 megtekintést jelent?

(#4017) VoidXs válasza ToBeY (#4016) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Igen.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4018) ToBeY válasza VoidXs (#4017) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez nettó baromság.Mármint nem az amit mondasz,hanem ha ez valóban így van.
Miért jelent 1 megtekintést,ha rányomok egy videóra majd be is zárom...

(#4019) VoidXs válasza ToBeY (#4018) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Mert másodpercenként milliárdnyi megtekintést bármilyen más módon nem lehet erőforrástakarékosan mérni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4020) PuMbA válasza Simi37 (#4010) üzenetére


PuMbA
titán

Böngésző? :)

(#4021) Murphistic válasza ToBeY (#4016) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Attól függ...
Feltöltés után 1 kattintás 1 megtekintés. Utána kb. 300 megtekintés körül már ellenőrzi a YouTube algoritmusa, hogy tényleg látott-e belőle valamit az illető. Ilyenkor egy ideig a 301+ megtekintés szerepel a videónál. Nem tudom, hogy mi számít egy megtekintésnek, de tippre már 1 másodperc is az, így szerintem igaz, amit VoidXs írt.
Viszont a videók rangsorolásánál a találati listákban már nem csak a megtekintés a mérvadó. Tippre a legfontosabb az, hogy a videó hány százalékát nézték meg, meg mekkora like/dislike arány.
Kevésbé nézett videóimnál láttam olyat, hogy a Twitterre linkelt videót már megtekintésnek vette, pedig nem kattintottam a lejátszás gombra. Az ilyet 300 fölött már kiszűrik :) .

(#4019) VoidXs Szerintem az ilyet elég hatékonnyan tudják a Google-nál számolni. Ha ki tudnak szolgálni több tíz- vagy százmilliónyi felhasználót videókkal, akkor már nem gond egy kis statisztikát is csinálniuk. Végülis a Google ebből él, mindenről adatot gyűjteni és elemezni, amit a felhasználók csinálnak.

[ Szerkesztve ]

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#4022) VoidXs válasza Murphistic (#4021) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

300 után azt ellenőrzi, hogy nem csalás-e (robotos) a nézettség, elkezd IP szerint ellenőrizni. Persze, durva az analytics, viszont a trükk ott van, hogy ezt a te géped számolja és küldi el, nekik csak el kell menteni, az semmibe nem kerül.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4023) Murphistic válasza VoidXs (#4022) üzenetére


Murphistic
aktív tag

B*szki, most látom, hogy ezt a 300-as határt te is írtad az oldal tetején. Azt hiszem megtekintés ügyben be kéne fogni a pofám :D.
Én arra gondoltam, hogy az Analytics (nemcsak a YouTube-ot nézve) csak a sütiket követi és pl. az egyes sütik felhasználóhoz kapcsolását meg egyéb elemzéseket már a Google szerverei végzik. Ha csak JavaScriptet használnának az eléggé könnyűvé tenné a csalást. Bár igazából még egyszer sem néztem után :B . Ezen lehet változtatnom kéne.

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#4024) VoidXs válasza Murphistic (#4023) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A lejátszó része, obfuszkálva. Mire feltöröd, már kijött az új. Nincs csalás.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4025) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Automatikus lejátszás által kapott dalokat lehet valahogy feedback-elni?

(#4026) VoidXs válasza DrojDtroll (#4025) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Semmit nem lehet vele tenni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4027) DrojDtroll válasza VoidXs (#4026) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Akkor kapja be a google :DD

(#4028) VoidXs válasza DrojDtroll (#4027) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Évek óta egyre jobban ez a közönség reakciója, és évek óta egyre kevésbé érdekli őket.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4029) DrojDtroll válasza VoidXs (#4028) üzenetére


DrojDtroll
addikt

nincs valami oldal ahol lehet velemenyezni oket?

es talan el is olvassak

(#4030) VoidXs válasza DrojDtroll (#4029) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha nem jogi balhét akarsz indítani, soha nem fognak elolvasni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4031) DrojDtroll válasza VoidXs (#4030) üzenetére


DrojDtroll
addikt

de rendesek, a windows insederesekkel is így törődnek?

honnan tudják hogy nem jogi balhét akarok mielőtt elolvassák?

[ Szerkesztve ]

(#4032) VoidXs válasza DrojDtroll (#4031) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az Insiderrel törődnek, válaszolgatnak fórumon, stb. A Google viszont robotokkal válaszol. Ki lehet választani, hogy mi miatt keresed őket, és ha ez olyan, ami miatt megüthetik a bokájukat, kizárólag akkor foglalkoznak veled.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4033) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Hogyan lehet levenni a hangot youtube app-on?

(#4034) rokendrol válasza ToBeY (#4033) üzenetére


rokendrol
senior tag

itt láthatod és halhatod hogyan[link]

(#4035) ToBeY válasza rokendrol (#4034) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én csak a hangot akarom levenni,nem pedig elmenteni a videot.

(#4036) rokendrol válasza ToBeY (#4035) üzenetére


rokendrol
senior tag

hát ember ez az csak hangot menti a videóból!!!

(#4037) VoidXs válasza ToBeY (#4033) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Hangot levenni, mint mentés vagy némítás?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4038) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Feltöltöm a videómat teljesen nyilvánosan, nincs benne jogdíjas cucc egyáltalán... Erre feldolgozás után beközli a Yt, hogy ez egy privát videó, változtassam nyilvánosra, ha azt akarom, hogy lássák! Járt már így valaki? Mi a teendő? Hiszen jelenleg is nyilvánosra van állítva. :F :W

szerk:
Most megnéztem a videó oldalát, rendben lévőnek látszik és bementem az alkotói stúdióba, majd a videók listájára és ott nyilvánosnak jelöli. Aztán bementem a szerkesztőjébe és nincs már ott a felirat... Kisség bugos ez a rendszer... :((

[ Szerkesztve ]

(#4039) Out válasza sellerbuyer (#4038) üzenetére


Out
addikt

Igen, nálam már tegnap is ezt játszotta el, de minden rendben a videóval, nyugi :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4040) VoidXs válasza sellerbuyer (#4038) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nekem mostanában eltűnnek a videóim. Felrakok hármat nem listázottként, és csak kettő maradt meg. Semmi hiba, semmi jogi katyvasz, nincs ott videókezelőben.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4041) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

MI lehet az alábbi jelenságnek az oka? Mozillában (legrissebb) belépve a csatornámra jópár videó csak 360p ben látható. Chrome ban és mobilon az eredetei 1080p is választható.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4042) Livius


Livius
őstag

Hello!
Több videómat a Youtube editorral egybe összefűztem. Miután a youtube editor konvertálása befejeződik, a forrásvideókat törölhetem? Ezek megléte már nem szükséges az összefűzött videó további lejátszásához?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#4043) DrojDtroll válasza Livius (#4042) üzenetére


DrojDtroll
addikt

mivel konvertált a youtube editor így nem.

(#4044) #58450688


#58450688
törölt tag

A youtube mint a lehetőségek végtelen tárháza, avagy a platform utópiája, vita inditó irás!
Eredtileg ide kezdtem el írni, de túl hosszú lett! :D

(#4045) Livius


Livius
őstag

Arról tudtok valamit, hogy mi a maximum feltöltési sebesség a Youtubefelé?
Régen kb, 1.5 éve egy egyetemi hálózatos gépről tudtam feltölteni több mint 100 Mbittel is. Most tavasszal már csak éppen hogy csak a 100Mbit/s-re volt meg a feltöltés. A múlthéten pedig szintén egy egyetemi hálózatos gépen, ahol simán megvolt a 100Mbit/s másfelé, csak kb 20Mbit/s-el ment a videók feltöltése a Youtube felé.

A Youtube https protokolja esetleg okozhat valami sebesség csökkenést a titkosított adatforgalommal?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#4046) VoidXs válasza Livius (#4045) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha egyetemi net alatt a Schönherzeset érted, jelenleg 1000 helyett 20 Mbit a feltöltés, amíg nem pakolják vissza a szervereket.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4047) syl5 válasza #58450688 (#4044) üzenetére


syl5
őstag

404 - Not Found

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#4048) Livius válasza VoidXs (#4046) üzenetére


Livius
őstag

Nem a Schönherzes vagy más kolis netről próbáltam eddig. 1.5 éve a BME egyik tanszékén (egy laborgépről, vezetékes hálózattal) hasított simán 100Mb/s-nél nagyobb sebességgel a Youtube feltöltés.

Tavasszal egy ELTE lágymányosi tanszék laborgépén tudtam feltölteni, kereken 100Mb/s-el, de amúgy tudott volna többet is, mert le volt tesztelve más host felé a feltöltési sebesség.

Most 2 hete szintén egy ELTE-és tanszék laborgépén töltöttem fel, amin már csak kb a 20Mb/s-es feltöltés ment a Youtube felé (tesztek alapján 100Mb/s-et tudott a feltöltésben ez is), a Chrome legújabb verzióját használva.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#4049) VoidXs válasza Livius (#4048) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Visszakaptuk a gigás feltöltést, úgyhogy ki tudtam próbálni. Kemény 4 Mbit-et bírt fogadni a YouTube. Valószínűleg a szerver gyenge, vagy maxon a HBONE (nope, ez 23%-on fut).

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#4050) Livius válasza VoidXs (#4049) üzenetére


Livius
őstag

Én WinSCP-és SFTP-én teszteltem a feltöltést, persze csak egy belföldi másik szerver felé. Ott tudta az összes gép a max-ot. A Gigabites kapcsolat esetén megvolt a HDD által nyújtott korlát, amikor meg olyan gépet próbáltam ami csak 100Mbites kapcsolaton volt, akkor meg a 100Mbites korlát volt meg maxig.

Viszont a Youtube-ra az utóbbi 2 hétben csak 20Mbitet hozott feltöltésben.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.