Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) ledgeri válasza VoidXs (#7950) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Egyszerűbb mindig kikapcsolni külön külön, mint egy központi helyen egyszer? :N

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7952) VoidXs válasza ledgeri (#7951) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Azt szerették volna a fejlesztők, hogy ha egyszer kikapcsolod, mindenhol tűnjön el, de ebben látványosan csődöt mondtak, szóval nincs más mód. Esetleg kiegészítő létezhet hozzá.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7953) #82860288


#82860288
törölt tag

Szerintem valami timeline shift következett be, mert ez történt:

Eddig: A Subscription és Library mappák az Amazon Fire Stick 4k alatt 2-3 naponta változtak. Egyik nap az egyik mappa volt alul, másik nap a másik mappa. Egyben mindkettő megegyezett: vertikálisan lehetett a tartalmat böngészni.
Ezzel szemben a Home, Gaming és Music channel horizontális böngészést biztosított (frissítés nélkül).
Most: megnéztem a Home menüt, és minden vertiális, tele millió videóval amit előzőleg tiltottam, vagy nem érdekelt vagy már megnéztem benne a kis piros csíkkal, hogy meddig jutottam videóban.
Amazon Fire Stick alatt eddig is furcsa volt az app működése, de semmilyen reset / restart nem működött. De ez most már baromira más, baromira nem működik, a teljes algoritmus csődje.
Mi a fene történt az elmúlt fél évben, de főleg az elmúlt 1 hétben a Youtube-bal és a kereső algoritmussal és a szoftverekkel, mert jelenleg teljesen használhatatlan.
Nézzétek meg a Home menüt: eddig horizontálisan lehetett keresni kezdve a Recommended szekcióval, majd alatta minden más, ami érdekelt titeket egy témakörben.
Most minden vertikális és használhatatlan és idejét múlt.

[ Szerkesztve ]

(#7954) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Egy fura helyzettel találkoztam. Van egy videó, amit egy adott böngészőből egy adott fiókról belépve nem tudok megnézni, mert csak "teker". Más fiókkal, más böngészőből gond nélkül megy a videó. :F Vicc az egészben, hogy a csatorna a saját feltöltött videóját nem tudja megnézni. Ja és a többi videója gond nélkül megy. Ilyenkor mi van?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#7955) ledgeri válasza AssAssynn (#7954) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Akkor mi van, ha egyik fiókkal a másik böngészőből, vagy másik fiókkal az egyik böngészőből nézed? (mert ha nincs kereszt teszt, lényegében nem sokat mondasz...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7956) Dluinet válasza AssAssynn (#7954) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Próbáld meg hibásnak ítélt böngészőnek egy inkognitó ablakbában elindítani.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7957) AssAssynn válasza ledgeri (#7955) üzenetére


AssAssynn
őstag

Mindenhogy megy a videó, csak egy böngészőből (amit használok rendszeresen), egy fiókkal (amivel feltöltöm a videót), az az egy videó nem megy (de a többi igen).

#7956Dluinet Inkognitóban, más böngészőben, ugyanebben a böngészőben más fiókkal, mindenhogy megy, csak egy bizonyos esetben nem.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#7958) Dluinet válasza AssAssynn (#7957) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Egy targetált reklám nem tölt be.
Ha van reklám blokkoló vagy más kiegészítő az is okozhat ilyen hibát célzott reklámnál.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7959) AssAssynn válasza Dluinet (#7958) üzenetére


AssAssynn
őstag

Van reklámblokkoló, de soha semmilyen videónál nem történt még ez, s ahogy mondtam is, más felállásokban is működik. Ráadásul az sem rémlik, hogy ezeknél a videóknál (máshonnan nézve) bármikor, bármilyen reklám is lett volna.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#7960) Dluinet válasza AssAssynn (#7959) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Kikapcsolt reklám blokkolóval sem indul a videó?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7961) AssAssynn válasza Dluinet (#7960) üzenetére


AssAssynn
őstag

Megnéztem, úgy sem. Oldalfrissítés után sem.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#7962) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok,

Asztali gépen az automatikus lejátszás állandóan visszakapcsol. Tudja valaki ennek az okát? Pedig ki sem jelentkezek, minden olyan mint eddig...csak mégis ha megnyitom újra a yt-ot...akkor folyamatosan tolja a videókat sorban.

(#7963) RedCactus válasza hdanesz (#7962) üzenetére


RedCactus
senior tag

Az egyik gépemen dettó, de csak Firefoxban. Pár napja vettem észre, de nem jövök rá az okára.

(#7964) hdanesz válasza RedCactus (#7963) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Nekem is firefox....

(#7965) ledgeri válasza hdanesz (#7962) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Megoldás: Egy olyan videó linkjének mentése / megtartott munkamenet mellett videó megnyitása/, aminél biztosan ott a kapcsoló, majd minden süti, cache törlése, majd browser resi. Utána adott link/ oldal megnyitása, (belépés ha kell, de ha kell, akkor most, nem új lapra menve), és videón a kapcsoló kikapcsolása.

Velem is sokszor megesett, hogy úgy voltam, hogy legyen süti törlés, majd belépés után nem kapcsoltam ki a cuccot az első lapon amivel először betöltődtek a sütik, és ha ezt nem csináltam meg, akkor tök mindegy mit csináltam, mert mindig volt olyan lap, amiről a "nincs kikapcsolva" állapot rögzült. Ha nincs süti a gépen akkor az első lap csak amiről tud a rendszer, így annak az állapota öröklődik azután mindenre.
(Csak most jutott eszembe, hogy ha betöltéskor minden megnyitott lap betölt akkor lehet, hogy bukós a fenti, és kell csatolni egy "meglévő lapok könyjelzőzése, majd bezárása ... majd végén újranyitása" kört.)
Majd írjátok hogy ízlett!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7966) Hege1234


Hege1234
addikt

sztem egyszerűbb kiegészítőt használni hozzá mint sükiket törölgetni

mozilla
chrome

(#7967) ledgeri válasza Hege1234 (#7966) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha nem specifizált az adott profil, egy-egy alkalmi sütitörlés nem árt, sőt..., és az én verziómat 1* kell csinálni, és amíg él a süti addig marad is úgy... De egyéb nyalánkságok miatt okézom ezt az opciót!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7968) ledgeri


ledgeri
nagyúr

:DDD [link]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7969) hdanesz válasza ledgeri (#7965) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Magától meggyógyult. :DDD De köszi!

[ Szerkesztve ]

(#7970) Joker88


Joker88
őstag

nemtudom mennyire legál/illegál,de buszon való utazás közben,szoktam előre letöltött videókat nézni
Mostanában,viszont egyetlen ilyen free letöltős oldal nem akarja lehozni offline-ba a Youtube videókat..
Tudtok valami alternatívát?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#7971) Jakesz


Jakesz
őstag

Megszűnik a YouTube Vanced :O

(#7972) liszi70 válasza Joker88 (#7970) üzenetére


liszi70
nagyúr

Hege1234 fórumtárs munkája: [link] Jelenleg 0.2.7

[ Szerkesztve ]

(#7973) Dluinet válasza Jakesz (#7971) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Aki már felrakta, annak avulásig (kb 1-2 év) vagy eszközcseréig még működni fog.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7974) freeknight válasza Dluinet (#7973) üzenetére


freeknight
őstag

Rengeteg helyről beszerezhető még, csak a hivatalos oldal letöltőlinkjeit meg a managerét lőtték le. Az alapján, hogy még 2016-os Vanced verziók is kifogástalanul futnak, nem nagyon kell tartani a jövőtől sem. Arról se felejtkezzünk meg, hogy open source, valakik biztos átveszik majd. Az MPC-HC kezét se engedték el.

(#7975) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Igazából ha normális módon lenne, a youtube app Android-ra.
Pl tudna olyat, hogy képernyőn a hangerő és fényerő állitást.
Illetve ki írná hogy, melyik felbontáson mennyi adatot használ.

(#7977) bul07


bul07
nagyúr

Másnál is így néz ki ha ráviszi a kurzort
Felfelé mutatóra :)
(Bárminél)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7978) ledgeri válasza bul07 (#7977) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jobbra-balra töle nincs ott annyival arrébb az aminek kéne lenni? Mert ha ott van akkor csak kód csúszás...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7979) bul07 válasza ledgeri (#7978) üzenetére


bul07
nagyúr

Rájöttem
Míg nincs rányomva a felfele újra azt írja rá hogy "Ez tetszik"
Ha rá van nyomva a felfele újra azt írja rá hogy "Nem tetszik"

Helyes inkább valami olyan kellene hogy -Visszavonás- vagy valami ilyen

Mert attól hogy egy dologról leveszed a felfele újat attól még nem biztos hogy nem is tetszik

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7980) smc válasza bul07 (#7979) üzenetére


smc
addikt

Az élet nagy problémái.. ;]
Angolul: I like this/unlike van. Lefelé meg dislike.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7981) ledgeri válasza smc (#7980) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Néha dönteni kell, hogy melyik a jobb-rossz: A fordítás, vagy a magyarosítás... ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7982) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Tavaly éltem az ingyen prémiummal és Telekomot adtam meg, mint fizetést. Természetesen közbe lemondtam, erre jött az email igy hónapok után, hogy "Üdvözlünk ismét! YouTube Premium-tagságod folytatódik. Az előnyök 2022. márc. 17. dátumtól állnak rendelkezésedre."
Ez igy WTF? Most nézem, a szüneteltetés azt jelenti náluk, hogy 2 hónap után automatikusan levonja a pénzt...Ez igy mi a jó Isten ******?
Próbáltam leszedni a Telekomos fizetést, de nem lehet kiszedni, csak ha megadsz helyette új bankkártyát...
Hogy a jó istenbe lehet lemondani végleg ezt a szart? :W

(#7983) BoneDragon válasza BoneDragon (#7982) üzenetére


BoneDragon
veterán

Telefonról sikerült... Gépről nem engedte. :U

(#7984) bela30


bela30
csendes tag

Sziasztok! Hogy lehetne beállítani azt hogy az egyik feltöltésemre kapott kommentekről ne kapjak értesítőt?

De csak arról ne. Ugyan is van egy videóm ami már 10M nézettség felett jár, és ezért már naponta jön rá átlag kb. 20-30 komment, ami teljesen követhetetlenné kezdi tenni a többi videómra kapott kommentek követését.

Tudom hogy akár ki kapcsolhatnám annál a videómnál a kommentezhetőséget, de azt meg azért nem akarom mert a szólás szabadság híve vagyok :-)

Előre is köszi.

(#7985) DS39 válasza Jakesz (#7971) üzenetére


DS39
nagyúr

nálam már egyáltalán nem működik a korábban telepített vanced. (szerver error 400)

a youtube prémiumnál hogyan működik ez a fizetés Magyarországon?
hitelkártyám nincs, a "rendes" bankkártya adataimat nem bíznám a google-re.

itt elérhető a pre-paid opció?
ha nem, akkor mi a javasolt, virtuális "webkártya" vagy revolut? (és akkor mindig annyi lenne rátöltve, amennyi szükséges a levonásokhoz)

ti hogyan szoktátok ezt?

[ Szerkesztve ]

(#7986) Hege1234


Hege1234
addikt

vanced helyett ott a newpipe
(ha a reklámmentesség a cél)

nem vesz fel a vanced-el a versenyt
mert nincs google bele integrálva
puritánabb is, de teszi a dolgát..

(#7987) ledgeri válasza bela30 (#7984) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez a youtube big life :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7988) DS39 válasza Hege1234 (#7986) üzenetére


DS39
nagyúr

Régen használtam ezt, kipróbálom most mit tud.

Egyébként még az alternatíva, hogy Firefox + Ublock Origin + van kiegészítő a háttérben futáshoz is.
(Csak ez így több erőforrást zabál, mint egy külön app.)

(#7989) Jakesz válasza Hege1234 (#7986) üzenetére


Jakesz
őstag

Csak ezek után kérdéses, hogy a Google mikor lép fel ez ellen is.

(#7990) Hege1234 válasza Jakesz (#7989) üzenetére


Hege1234
addikt

sztem ebbe csak a github köthetne bele...

azért, ha úgy nézzük, hogy a google play áruházba lettek feltöltögetve a vanced verziók csoda, hogy eddig működtek.
ingyenesen kínáltak egy jobb és stabilabb alternatívát
ráadásul még a nonroot-os telefonokkal is működött a dolog

(#7991) Jakesz válasza Hege1234 (#7990) üzenetére


Jakesz
őstag

Nekem is furcsa, hogy eddig kihúzták, főleg, hogy csak egy e-mailbe került a Google-nak, és nem is kellett sort keríteni bármi jogi fellépésre. Szerintem a Google-t eddig ez nem érdekelte, és csak most telt be náluk a pohár, aminek következtében lelövethetik az összes ilyen appot, ami miatt sok pénztől elbuknak.

(#7992) bela30 válasza ledgeri (#7987) üzenetére


bela30
csendes tag

Ezzel mit akarsz mondani? Tényleg nem értem.

(#7993) ledgeri válasza Hege1234 (#7990) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csatlakozva írom, hogy a Vanced az eredeti YT app módosítása volt, és ezért is volt problámás!

#7992 bela30 Csak hogy egy gyors check után nem találtam semmit... Lehet, hogy reddit féle nagyobb közösséget kéne megkérdezni. Téged olvastalak először ilyen méretű videó problémájával itt... Ritkák vagytok lokálisan. :R

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7994) VoidXs válasza ledgeri (#7993) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Szóval egy teljesen egyedi appot reklámok nélkül legálisan meg lehetne írni?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7995) ledgeri válasza VoidXs (#7994) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ilyen szintű legalitással nem vagyok tisztában... Ezt az infót is (biztosnak mondható helyről) futólag hallottam.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7996) Viktor77 válasza Chaser (#7307) üzenetére


Viktor77
titán

Nálam ugyanez.
Az első 1-2 percben ha más tabra kattintok, leáll a lejátszás. Ha kivárom ezt az időt, utána órákig semmi hiba.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7997) aprokaroka87 válasza Jakesz (#7991) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az ilyen jellegű alkalmazások szerintem mindig amolyan szürke zónás dolgokat képviselnek.

Google által is megtűrt dolgok lényegében.
Csak az a baj hogy nekem pl a droidos alkalmazás mai szemmel nézve már butuska.
Én meg jó részt azon nézem.

(#7998) dinersgala


dinersgala
tag

Üdv,

Minden előzmény és konkrét indoklás nélkül letiltotta a csatornám a youtube.
"Megvizsgáltuk a tartalmadat, és megállapítottuk, hogy az súlyosan vagy ismétlődően megsértette Közösségi irányelveinket. Ennek következtében a csatornádat eltávolítottuk a YouTube-ról."

Sosem kommenteltem és videóim sem voltak. Fellebbeztem azóta, de azt is elutasították.
Youtube Premium előfizetésem is van rá, amit nem tudok lemondani mert belépni sem enged. Mit tudok tenni?

[ Szerkesztve ]

(#7999) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Böngészöben, mobilos youtube oldal esetén elég sok videó esetén már av1 az alapértelmezett videókodek, amivel nem is lenne gond, ha lenne hozzá normális hardveres gyorsítás, két telefonom van 1080p még megy normálisan, de 1440p már kezd neki sok lenni.
De már 1080p esetén is elég magas frekin járnak a cpu magok, ami meg nem biztos hogy jót tesz az üzemidőnek. :)
vp9 esetén nincs gond, mert ott 4k@60fps is megy hardveres gyorsítással.

Érdekes elgondolás ez a youtube részéről.

(#8000) VoidXs válasza aprokaroka87 (#7999) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha telepítesz egy nagyon régi gyári Android böngészőt, az erőlteti a H.264-et. A Google célja, hogy végleg megszabaduljon a H.264-től és a VP9-től, mivel eszetlen sok tárhely lesz ezzel újra szabad, potenciálisan exabájtok. Ahol még használják a playert (pl. Drive), ott felbontások kukázásával is próbálkoznak, szerintem idő kérdése, és nem lesz sehol 144p, 240p, 480p...

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.