Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) ledgeri válasza #82860288 (#7900) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha a szám nem is változik (ami nem egyértelmüsíthető előre...), a CVC meg lejárat fog... szóval így is úgy is be kell lépni hozzá kell adni....

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7902) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Köszi mindenkinek!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#7903) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Sajnos mostanában mindig később kapok fizut (mostanában 10-e körül régebben 5-e körül kaptam) és ugye nem tudja levonni a pénzt időben a youtube a prémium előfizetést . Tudom kéne rajta hagyjak előre de mindig elfelejtem. Megoldható az, hogy például minden hónapban 12-én keljen fizeti a havidíjat mindig figyelmeztet, hogy nem tudta levonni és ez idegesítő. Persze mikor utalják a fizut akkor le vonja egy idő után de én időben szeretek mindent fizetni. ?

(#7904) Amur


Amur
addikt

Pár kérdés foglalkoztat. 10+ éve youtube-ozom, de 3k feliratkozó és kb. havi 20k bevételig jutottam. Persze soha nem a trendekre mentem rá, hanem ami engem érdekelt, mert abban tudok hasznosat alkotni. Egyik kérdés hogy vannak ezek a marketing cégek akik mesterségesen x pénzért kicsit felfuttatják a csatornát, vagy egy-egy videót.(fizetett hozzászólok, ajánlott tag-ek amik előreviszik a keresőlistán, hivatkozások elhelyezése rokon oldalakon stb.., ilyet használt-e már valaki, ha igen megbizhatóak, van értelme, és melyik cég volt?
Másik kérdés, szeretnék egy asztali állványos mikrofont, mert a fejhallgatós nekem zavaró, egyrészt macerás úgy felrakni hogy a fülem ne takarja és halljam is a saját hangom, másrészt gondolom egy profibb fejhallgató sem tudja azt a hangminőséget amit egy közepes asztali.
harmadik kérdés: szoktak megkeresni hogy kölcsönösen iratkozzunk fel egymásra, nézzük bele pár videóba a másikéből..én erre sok értelmet nem látok. erősítsetek meg hogy 1-2 plusz feliratkozó és 1-2 plusz megtekintés nem sokkal fogja megdobni a keresőben való helyezést..persze ha összefogna egy több száz fős társaság, és a videó felrakása után perceken belül mindenki rákattana, nézné és kommentelné az megint más mert azt tudom hogy rögtön a népszerű,felkapott videók közé lökné a keresési lista elejére! Erre esetleg összefoghatnánk egymást segítve! Mondjuk egy discord chanelen feldobjuk hogy pl. én minden hétfőn és pénteken 16:00-kor időzítem az új videók megjelenését, akkor mindenki rácuppan, másikunk szerda este beírja hogy holnap este dobja fel az újat, rögtön menjünk nézni, like-olni, kommentelni! Ez szerintem müködne! Próbáltam fb-n és más felületeken nagy youtube társaságokhoz csatlakozni, de mind halott. egymásnak linkelik a videóikat kb. ebben kimerül..vagy alap kérdéseket tesznek fel...

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#7905) KubanitoS válasza Imi1981 (#7903) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem az egyedüli megoldás, hogy lemondod az előfizetést, megvárod, hogy leteljen és azon a napon újítod meg, amelyik napon szeretnéd hogy levonja a rendszer minden hónapban a zsét.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#7906) Amur válasza Amur (#7904) üzenetére


Amur
addikt

a harmadik résszel kapcsolatban létrehoztam egy postot a reddit youtubers csoportban.
Ott talán hamarabb összejön egy nagyobb létszám.
Ha akartok csatlakozni a kezdeményezéshez ott jelezzétek, és ott a csatorna linkelése és a felrakás idejének megadása után tudjuk tolni egymásnak a powert!
your new video at the begining of the search

jelenleg eltávolították mert nem tartalmazott valami kötelező részt..utánaolvasok aztán újralinkelem!

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#7907) Amur


Amur
addikt

reddit youtube collaboration

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#7908) Imi1981 válasza KubanitoS (#7905) üzenetére


Imi1981
veterán

Köszi! Gondoltam hogy így lehet csak mielőtt meglépem azért megkérdeztem hátha van más megoldás is.

(#7909) Amur válasza Amur (#7907) üzenetére


Amur
addikt

letiltották a redditen, sőt bannoltak a témából, mert ütközik az alapszabályaikkal hogy like-ot, feliratkozást cseréljünk..hogy ez kinek fáj.. :(((

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#7910) VoidXs válasza Amur (#7909) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Mindenkinek, aki tisztességesen használja a platformot.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7911) Amur válasza VoidXs (#7910) üzenetére


Amur
addikt

Lehet tényleg én látom rosszul ezt, de a magyar videók eleve hátrányban vannak az angol nyelvűekkel szemben. ez csak egy kis segítséget adna.
Én nem érzem olyan szintű csalásnak mint mikor valaki más tartalmát kicsit más köntösben feltölti. Na azt elitélem, de a rendszert "kijátszani" magyarként szinte kötelező.
De ha több fronton is negatív visszajelzést kaptam, el tudom fogadni.
Ötlet elvetve!

Másik kérdésemre, állványos mikrofon témában?(kérdeztem a mikrofon témában is, de ott sem jött válasz)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#7912) smc válasza Amur (#7911) üzenetére


smc
addikt

Bocsi hogy még hozzászólok, látom már lezártátok, de…
Akkor nem angolul kellene kérni a redditen ha ez a probléma. Bár kétlem. Magyar nyelvű videóval eleve nem tudsz versenyezni az angollal vagy egyéb nagyobb nyelvekkel, nem is értem miért kerül ez szóba.
Amúgy sem lenne sok haszna 200 db nézőnek akinek 80%-a nem nézné végig mert nem is érdekli a téma, ha érdekelné már megtalált volna és feliratkozna magától.
Az én videóim nézettsége is gyatra, de tudom hogy miért és ahogy mondták csalással sem jutnál velük előrébb. Ha tényleg fontos neked akkor vagy tanulj meg jól angolul vagy fogadd el hogy magyar nézőből egy adott témában elhanyagolható számú néző van és ha még a videó is rossz, akkor azt is darabolod tovább.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7913) VoidXs válasza Amur (#7911) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Olcsó és jó megoldás például a Tracer Studio Pro.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7914) allnickused


allnickused
tag

Sziasztok.

Azt szeretném megtudni, hogy miért kell újra igazolni az életkorom, amikor már egyszer elfogadta a yt? Ugyanis nem szivesen adnám meg a hitelkártya adataimat a cw-vel együtt egy csöves cégnek. Mi tehetek? Ugye nem kell mondani, hogy akkor ne használd, ha nem tetszik tipusú hozzászólásokat várok.

(De, az vagy)

(#7915) VoidXs válasza allnickused (#7914) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Meg lehet adni személyit is, akkor nem férnek sehogy a pénzedhez.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7916) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ! Ha tvt össze kapcsolom a telefonnal akkor megjelenik egy tv várólista . Ezt hogy lehet üríteni ? Állandóan tele dobálja minden videóval úgy hogy hozzá sem adom őket. Régebben egyszerűen lehetett üríteni de most csak egyesével tudom őket.

(#7917) Amur válasza VoidXs (#7913) üzenetére


Amur
addikt

Végül ezt rendeltem, még nem jött meg majd írok véleményt:
[link]
20+ tesztet, youtube és íros olvastam róla, és mindenki azt írta hogy nem hogy azt tudja amit az árához képest kell, hanem még többet is.
Nekem fontos volt hogy a mikrofonon is legyen poti, mert nem életszerű állandóan át alttabolni a saját programjába, és a legtöbb asztali mikrofonról lehagyják(pláne az 10ezer alatti kategóriában(olyan drága egy potméter..), még állványt is kapok hozzá. Szerintem jó vétel.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#7918) StLui válasza allnickused (#7914) üzenetére


StLui
veterán

pedig ha szerinted ez egy "csöves cég"..... :F

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7919) Out válasza StLui (#7918) üzenetére


Out
addikt

A tube mit jelent szerinted? :DDD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7920) StLui válasza Out (#7919) üzenetére


StLui
veterán

óóó, basszus, valamiért csak a google-ra gondoltam, sorry :DDD :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7921) #82860288 válasza StLui (#7920) üzenetére


#82860288
törölt tag

YouTube - TeCsöves
Konkrétan sértegetnek, pfujj. :DDD

(#7922) DS39


DS39
nagyúr

miért lehet az, hogy egy videó alá írtam kommentet, illetve válaszoltam másnak a kommentje alá, de ezek a hsz-ek nem látszanak publikusan, csak nekem, ha belépve nézem az oldalt (vagy mobilappban).
gondoltam arra, hogy a feltöltő beállította, hogy csak akkor látszódjanak, ha ő engedélyezi, de azóta jött már jópár más hsz ehhez a videóhoz.
amit írtam teljesen normális, nincs benne semmi trágár kifejezés.
szerintetek?

(#7923) VoidXs válasza DS39 (#7922) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Biztos nem a rendezés ásta el?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7924) DS39 válasza VoidXs (#7923) üzenetére


DS39
nagyúr

akárhogy rendezem, nem látszik. (de a darabszámba sem, az egyik komment alatt van 2 válasz, az enyém lenne a 3.)
lehet a google blokkolja valamiért...

(#7925) ledgeri válasza DS39 (#7922) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Sajna régóta probléma, és van, hogy a kreátor sem látja sehol sem, és a youtube meg meg már túl nagy, hogy egyesével ellenőrizgesen + Dislike gomb hozzáállás... 1-2 videónál már láttam is, hogy nem az iratkozz fel, meg hasonlók a kitűzött komment a kreátor által, hanem hogy "Én akarnám látni, és hagynám látszani az összes kommentet -persze ami belefér- de hozzám se jut el az összes", vagy hasonló, és normálisabb hitelesebb csatorna volt!

Én aki túléltem a google+-t nevem nem megadva, már úgy vagyok vele, hogy ha kommentelek akkor nekem már jól esett.. megtettem ami tőlem telhető.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7926) DS39 válasza ledgeri (#7925) üzenetére


DS39
nagyúr

Érdekes jelenség.

Írtam ugyan ehhez a videóhoz ennyit: Teszt.
Azonnal publikusan látható lett.
Átírtam ezt arra amit eredetileg írtam. Eltűnt.
Majd visszaírtam arra hogy Teszt.
De nem jelent meg újra. :D
Bohózat.

(#7927) Kenderice


Kenderice
senior tag

Sziasztok.
YT prémium kérdésem lenne.
Vagyunk a "családban" hárman.
Két városban.
Az egyik helyen van két mobil, egy tablet és egy okostévé amikhez tartozik 3 google fiók..
A másikon csak egy mobil amihez csak egy.
Lehet úgy használni a prémiumot, hogy mind az 5 eszközön eszközön reklámmentes legyen?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#7928) Gubek-Einste válasza Kenderice (#7927) üzenetére

Egy fiókhoz korlátlan számú eszköz használható.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7929) Kenderice válasza Gubek-Einste (#7928) üzenetére


Kenderice
senior tag

Köszönöm.

(#7930) Jakesz


Jakesz
őstag

YouTube Vancedbe visszakerült a dislike-ok mutatása :C

(#7931) ledgeri válasza Jakesz (#7930) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az -úgy hallottam- hogy csak korábbi adatokból, és hajlandó készítők által feltöltött adatokból dolgozik, és nem direkt API lekérdezéses, mert azt kivették... Mindegy kb van valami annak akinek kell...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7932) VoidXs válasza ledgeri (#7931) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Azt nézi, hogy a felhasználói között mennyi a dislike arány, és az összes like-hoz arányosítja. Ha a feltöltő ad ki adatokat, akkor abból dolgozik, de ezen kívül nincs más magic.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7933) Jakesz válasza ledgeri (#7931) üzenetére


Jakesz
őstag

Megnéztem 1-2 órája feltöltött videókat is, azoknál is rendesen mutatja a like/dislike számot, szóval nem csak régi adatokból dolgozik.

(#7934) mouzrr


mouzrr
őstag

Premium fiokkal IOS/IpadOS-en szinte minden 480p-ben indul el, hiaba van beallitva a legjobb minoseg. Valahogy be lehet allitani hogy fix 1080p legyen? :R

(#7935) #82860288 válasza mouzrr (#7934) üzenetére


#82860288
törölt tag

Nálam ugyanez van vezetékes PC-n, és android telefonon és tableten is és az Amazon Fire TV sticken is. Legutóbbin néha vált bizonyos felbontások között, de egyértelműen látszik, hogy rossz a minőség.
360p vagy 480p amikor kis méretben van a videó, ami nem is baj, de full screennél vagy legalább 10-15 másodperc, mire vált nagyobb felbontásra vagy nem is vált.
Felbontás Auto beállításon van, mert kis méretben nem akarom, hogy teljes felbontáson menjen videó.
Vezetékes és wifi kapcsolat is stabil 300mbit/s, szóval nem hálózati hiba van.
Nálam a helyzet az utóbbi 2 hónapban rosszabbodott, de az asztali böngészőben eddig is sokáig tartott, mire váltott nagyobb minőségre full screenben.
Szóval megoldások jöhetnek ide is.

(#7936) Hege1234


Hege1234
addikt

SteveS
[link]

mouzrr
telefonra/tabletre nincs megoldás, és amíg ki nem javítják
addig az addonok hiánya miatt nem is lesz..

(#7937) #82860288 válasza Hege1234 (#7936) üzenetére


#82860288
törölt tag

Köszi. :R
De sajnos majd nekem is várnom kell, mert a fogyasztásom 80%-a a Sticken van.

(#7938) Hege1234 válasza #82860288 (#7937) üzenetére


Hege1234
addikt

android tv-re talán ez meg tudja tartani, azt a felbontást amit beállítasz neki

SmartTubeNext (official linkek)
[link]
[link2]

(#7939) #82860288 válasza Hege1234 (#7938) üzenetére


#82860288
törölt tag

Nem android TV sajnos, hanem Fire OS van rajta vagy minek hívják.
Bár az is az android egy fajta verziója.
Hmm, de közben megnéztem, gugli szerint lehet rá telepíteni.
Köszi a tippet. :R

(#7940) Hege1234 válasza #82860288 (#7939) üzenetére


Hege1234
addikt

amit linkeltem, kicsit legörgetsz akkor írja, hogy támogatott a fire stick is

nincs mit

(#7941) mouzrr válasza Hege1234 (#7936) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszi szépen!

(#7942) ledgeri válasza #82860288 (#7935) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nálam ott tört meg a hangulat, mikor néztem, és egy perc körüli videó 50. másodpercénél ugrott fel maxra a felbontás. :P

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7943) fogirobi


fogirobi
senior tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném. YT Premiumom van és az lenne a kérdésem, hogy azt meg lehet e oldani, hogy megosztom az egyik barátommal az accountomat és ketten használjuk?

(#7944) Gubek-Einste válasza fogirobi (#7943) üzenetére

Ha megadod neki a bejelentkezési adataidat akkor igen.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7945) fogirobi válasza Gubek-Einste (#7944) üzenetére


fogirobi
senior tag

Akkor az nem gond, hogy ketten használjuk egy időben ugyanazt az acc-ot, mondjuk egyidőben hallgatunk más-más zenét, úgy hogy ráadásul ő az ország másik végén lakik? :D
Nem szeretném, hogy emiatt megszankcionáljanak :D

(#7946) Gubek-Einste válasza fogirobi (#7945) üzenetére

Elvileg ebből nem kellene, hogy baj legyen.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#7947) Dzsolo válasza fogirobi (#7945) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Nyugodtan megoszhatod vele mi rengetegen használjuk :D Annyi, hogy a videók meg a zenék keverednek ha ő is hozzá ad valamit, de reklám mentes lesz.

(#7948) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! A feliratokat a feltöltő szabályozza vagy ki lehet kapcsolni? Random jelenik meg a videóknál, általában az automatikus felirat. Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#7949) ledgeri válasza tylerddd (#7948) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Belépés után a jobb felső sarokban nyitható egyik teljesoldalas menüben egy csúszka, vagy pipa lesz.

(De sajna ez is, mint a listás lejeátszásban a kövi videóra ugrás, süti alapú. Itt látszik meg, hogy a "személyreszabott élmény" amit egy belépés/account megléte kínál nem rólunk szól...)[tegnap nézegettem az nvidia sütikezelését, és 4-5 süti 10000 napos lejárati idővel rendelkezik...27 éves követés...]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7950) VoidXs válasza tylerddd (#7948) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Legegyszerűbb megnyomni a C gombot, az kapcsolja ki-be.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.