Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) cocka válasza vigyorgó (#6694) üzenetére


cocka
veterán

Akkor úgy oldanám meg, hogy asztalin vagy laptopon letölteném. Van pár elvileg ingyenes böngészőbővítményként működő VPN, azokkal együtt felteszel még valami youtube letöltőt is és akkor az offline videókat nézed bluray-en pl. DLNA-n keresztül.

Csomót én is DLNA-n nézek, főleg a webről innen-onnan letöltögetett cuccokat, mert rühellem, hogy ahány helyről vannak a videók, annyiféle felületet kéne megszoknom, ha mondjuk létezne mindhez külön app a tévén vagy az ahhoz tartozó okosítón/lejátszón. DLNA-n meg mindig ugyanazt a lejátszót használhatom, amit 100%-ig kezel a távirányító plusz a beletekerés sem olyan körülményes, mint pl. youtube-nál.

Ilyen szempontból a mobilos appját azért nem annyira szeretem, mert android boxon bár akárhova teheted a csúszkán a pontot, de sok esetben azt a csúszkát előhozni úgy, hogy meg is álljon bonyolult. A tévés appja meg azért nem jön be, mert ott asszem csak a klasszikus tekerés megy, ami lassú. Meg rohadtul laggol, mert már rég rányomok, hogy akkor most tekerjük vissza, de még halad tovább a lejátszás vagy 3-4 mpig. Az külön öröm, hogy a reklámos videóknál is egy fél óra míg rájön, hogy most reklámvideót kéne lejátszani, amikor meg betölti és számol visszafelé, az is laggol, tehát nem tud rendesen visszafelé számolni. Az elnyomásra se mindig reagál. Bár ezek lehet hogy csak a gyenge BD-H6500 procija miatt vannak. Meg hát ugye csak 720p-ig támogat mindent. 360 fokos videókat meg hál'istennek most már automatikusan lekonvertálja 2D-be, szóval nem kell anyázni, hogy már megint a palacsintanézet (kiterített gömbfelület) van csak. :D

(#6702) dethroner válasza RedCactus (#6696) üzenetére


dethroner
veterán

Nagy köszönet az ajánlásért, kiválóan működik :R

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#6703) RedCactus válasza dethroner (#6702) üzenetére


RedCactus
senior tag

:)

(#6704) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Segitseget szeretnek kerni mert az utobbi napokban tortent v.mi. Eddig boldog felhasznaloja voltam a Magis Enhancer YoutTube app-nak ami kiszurte a sok es zavaro reklamok 99%-at.
Ez az arany az utobbi napokban megfordult es elegge ugytunik, h leginkabb mar semmit sem szur ki.

Van v.mi mas vagy esetleg frissitenem kellene v.mit?

Elore is koszonom! :R

(#6705) Imy


Imy
veterán

Pár napja nem kapok értesítéseket mailben az új videókról. Mi lehet az oka?

(#6706) No.01 válasza Imy (#6705) üzenetére


No.01
őstag

Emailben? :U :Y

Nekem push-nal volt ilyen egyszer. Akkor a szokasos kikapcs, bekapcs megoldotta.

(#6707) Imy válasza No.01 (#6706) üzenetére


Imy
veterán

Igen, minden új feltöltött vidóról email értesítést kaptam... Több helyre vagyok feliratkozva....

(#6708) rushty válasza No.01 (#6706) üzenetére


rushty
senior tag

Én is emailben várom, van rá a Google-n alapból social mappa. Push üzenetektől megorulnek, napi 100 szokott jönni.
Nem jön.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#6709) Imy válasza rushty (#6708) üzenetére


Imy
veterán

Akkor ez nem csak nálam probléma, megnyugodtam, akkor talán majd javítják. A Pushhal nekem is az a gond, én azokat nem nagyon nézem, mivel sok jön belőle.

(#6710) No.01


No.01
őstag

En eleve letiltottam azokat az ertesiteseket azon csatornakrol ahol csak ritkabban nezek videokat Igy a viszonylag sok feliratkozas ellenere sem joln csak par amik alltalaban valoban erdekelnek is.
Persze mindenki mashogy all a dologhoz, de en meg a levelek kozott nem szeretek keresgelni. nem vagyunk egyformak ;)

Viszont a par napja burjanzo reklamokkal meg mindig nem tudok mit kezdeni. Van uBlock origin ami mostanaig baromira jol mukodott, de ugytunik v.mi nagyon megvaltozott mert minden videomnal van, atugrani nem lehet es a leginkabb idegesito, h az esetek tobbsegeben ugyanaz a video megy le mindegy milyen csatornat nezek.

(#6711) csab2 válasza Márton (#6684) üzenetére


csab2
veterán

Ez ilyen egyszerű????
Zseniális!!!!
Köszönöm az infót!

cocka, iguana: Nektek is köszönöm!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6712) Mizol29 válasza Imy (#6705) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ugyan ez a helyzet itt is. Először a gmail címemre gyanakodtam, de akkor nem. Múlt hét csütörtök óta nem kapok emailt a feltöltött videókról plusz arról sem ha valaki élő közvetítést indít.

(#6713) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

Csak nálam van túltengés a reklámokból vagy más is tapasztalt hasonlót? Céges gépen szinte minden videó előtt van 1 de mostanában egyre többször 2 átugorhatatlan reklám. Egy 13 perces videót 7 percig néztem, ezalatt 3 reklámot dobott be, utána meguntam és kikapcsoltam. Az otthoni gépemen van adblock, ott semmi reklám sincs.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#6714) Imy válasza Mizol29 (#6712) üzenetére


Imy
veterán

Nálam továbbra sem jó, nem tudom, hogy mi lehet vele. :W

(#6715) Mizol29 válasza Szakbarbár (#6713) üzenetére


Mizol29
senior tag

Én is tapasztalom az egyre több reklámokat. Videó előtt 2 és alatta is gusztustalanul sok. Van, hogy percenként dobja be őket.

(#6716) Mizol29 válasza Imy (#6714) üzenetére


Mizol29
senior tag

Nálam se jó még

(#6717) Szakbarbár válasza Mizol29 (#6715) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Végignéztem egy 25 perces videót és jegyzeteltem mikor milyen reklámok voltak.
Indításnál 2 reklám. Az első 5mp hosszú, a második 2:20, 5 mp után átugorható.
2:26 - 5 mp után átugorható
6:08- overlay ad
9:13 - 5 mp után átugorható
15:05 - 5 mp után átugorható
20:55 - overlay ad
24:10 - overlay ad
Elfogadom, hogy legyen reklám az ingyenes YT-nál, és hajlandó is vagyok végignézni de azért van az a szint amikor inkább nem fogom használni mert zavaró. Lassan elérik a Discovery és Spektrum TV szintjét amikor a reklámot szakítják meg műsorral. :D

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#6718) Out válasza Szakbarbár (#6717) üzenetére


Out
addikt

Azzal azért nem árt tisztában lenni, hogy a reklámokat a Youtube nem önszántából rakja a videókra, hanem a videó feltöltője állítja be (8 percnél hosszabb videó esetén), hogy mikor legyenek reklámok (videó elején, közben (akár mennyit), végén).
Szóval, ha ezzel problémád van, akkor a feltöltőhöz fordulj, de gyanítom csak kiröhög, mert ő ezzel (is) szerzi a pénzt.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6719) #75501312 válasza Out (#6718) üzenetére


#75501312
törölt tag

Ráadásul találomra nyom rá, mert sokan mondat és szó közben vágják el az egészet, nem pedig fejezetenként.

(#6720) Out válasza #75501312 (#6719) üzenetére


Out
addikt

Pedig a videó feltöltője oda rakhatná a reklámot ahová akarja, de arra már lusta, így ráhagyja a random generátorra :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6721) Szakbarbár válasza Out (#6720) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Ennél a videónál legalább erre figyeltek, hogy egy-egy téma végén volt a reklám.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#6722) No.01


No.01
őstag

Szoval ha jol ertem akkor jelenleg nincs jol mukodo blokkolo? Marad a premium YouTube licence??

(#6723) #75501312 válasza No.01 (#6722) üzenetére


#75501312
törölt tag

Nem drága, valami 1700 forint és kapsz mellé rengeteg Youtube Original sorozatot meg plusz funkciókat.

(#6724) No.01 válasza #75501312 (#6723) üzenetére


No.01
őstag

Van Spotify elofizetesem kezdetek ota. Hasznalom is, de a YT az mas tema. YT original cimerol mostanaig nemigen hallottam, de ha lennen nekik tobb is ami meg tetszene is nem gondolkodnek... igy viszont, h csak neha napjan neznek meg par videot foloslegesnek erzem.
Mostanaig a uBlock origin tette a dolgoat, de v.mi valtozott mert az utobbi 1 max 2 hetben annyira sok es idegesito reklam van, h lehet inkabb leszokom a YT-rol...

(#6725) #75501312 válasza No.01 (#6724) üzenetére


#75501312
törölt tag

Néhány videóért valóban nem éri meg.
Viszont én mióta előfizettem többet nézem, mivel nincs reklám így nincs ami zavarjon és bátran keresek és nézek sok mindent, még a feliratkozásaimat is élvezem így.
Mondjuk nálam megy róla zene is meg esetleg bulikon sok zene egymás után, azt meg jobb nem megszakítani. :D De nézek sok rövidfilmet is.

[ Szerkesztve ]

(#6726) chungee


chungee
addikt

Napot!

Megáll 31%-nál :( Mi a teendő :F
[link]

(#6727) Out válasza chungee (#6726) üzenetére


Out
addikt

Várni 1 órát, ha nem mozdul akkor sem, akkor újra fel kell tölteni.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6728) chungee válasza Out (#6727) üzenetére


chungee
addikt

:R Köszönöm. Nem kellett újra feltölteni helyette 1,5 - 2órát várni :o

(#6729) No.01


No.01
őstag

Kiderult, h a tesomeknak van csaladi elofizetesuk.

2 kerdesem lenne:
- Ilyenkor 1 idoben 5 eszkoz az adott emailhez vagy osszesen 5 eszkoz?
- Ok otthon laknak en pedig kulhonban. Lehet ez problema?

(#6730) Gubek-Einste válasza No.01 (#6729) üzenetére

- Ilyenkor 1 idoben 5 eszkoz az adott emailhez vagy osszesen 5 eszkoz?
5 fiók tehető egy családiba de egy fiók egyszerre több eszközök is mehet.

- Ok otthon laknak en pedig kulhonban. Lehet ez problema?
Elvileg nem lehetne de próba szerencse.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6731) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Mikent tudom azt beallitani, h ha elerheto az adott video akkor alapbol 1080p-ben inditsa a lejatszast? Volt erre egy "appom" a Chromba, de par hete mar egyaltalan nem mukodik es a store-ban sem erheto mar el... lehet epp ezert.

Szoval van erre v.mi megoldas?

Elore is koszonom!

(#6732) Imy


Imy
veterán

Még mindig senki nem kap e-mail értesítőt a frissen feltöltött videókról? (feliratkozott csatornák esetén)

(#6733) Gubek-Einste válasza Imy (#6732) üzenetére

Én megkapom őket rendesen.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6734) Mizol29 válasza Gubek-Einste (#6733) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ez érdekes mert én sem kapok. Pedig semmit nem állítottam el a gmail-ben sem pedig a youtube-on.

(#6735) Imy válasza Mizol29 (#6734) üzenetére


Imy
veterán

Én sem kapok továbbra sem. :(

(#6736) Mizol29 válasza Imy (#6735) üzenetére


Mizol29
senior tag

Én már elengedtem. Lövésem sincs, hogy lehet ez, hogy valaki kap emailt és valaki meg nem.

(#6737) dani0113


dani0113
senior tag

Sziasztok. Kb 3napja nem mutatja az előzményben a frissen megnézett videókat csak azokból látok amiket kb 3-4napja láttam, ezáltal sokszor azok a videók kerülnek ajánlott-hoz amiket már láttam... Valaki tapasztalt már hasonlót? Hogy lehet észhez téríteni?

iPhone 13 Pro 128GB

(#6738) dani0113 válasza dani0113 (#6737) üzenetére


dani0113
senior tag

hmm úgy tűnik az adblock a ludas.. már pedig én akkor se akarok reklámokat nézni 2percenként. :(((

iPhone 13 Pro 128GB

(#6739) wollnerd válasza dani0113 (#6738) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Nekem fent van az Adblock és nálam azonnal rögzíti az előzményeket...

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#6740) dani0113 válasza wollnerd (#6739) üzenetére


dani0113
senior tag

Cseréltem adblockot, egyelőre jó az újjal.

iPhone 13 Pro 128GB

(#6741) noxon


noxon
őstag

Sziasztok.

Már eléggé zavar, hogy mindig rákérdez a youtube zenés videó alatt, hogy akarja-e folytatni és várja, higy az igenre kattintsak.

Hogy lehet ez kikapcsolni? Köszi.

We live in a simulated world...

(#6742) Out válasza noxon (#6741) üzenetére


Out
addikt

Sehogy

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6743) SP4C3 válasza noxon (#6741) üzenetére


SP4C3
veterán

Kibeleb@szottul felháborodtam, mikor bevezették. Persze a reklámok elején nem kérdezné meg, hogy kíváncsiak vagyunk-e rá...

Sajnos csak "youtube non-stop" nevű extension-nel lehet megoldani, de láttam már rá példát, hogy azzal is beragadt.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6744) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Az új felületen hol tudom megnézni, hogy összesen hány videót töltöttem fel, hol írja ki a számát összesítve?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6745) noxon válasza SP4C3 (#6743) üzenetére


noxon
őstag

Kösz, kár :(

We live in a simulated world...

(#6746) StLui


StLui
veterán

Se PC-n, se TV-n nem tölt be Youtube, telefonon igen. Másnál van ilyen gond most?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6747) Hapho válasza StLui (#6746) üzenetére


Hapho
csendes tag

Nálam is ez van. :((

(#6748) StLui válasza Hapho (#6747) üzenetére


StLui
veterán

Gépet újraindítottam, és most jó lett, meg a tévé is, szóval gondolom közben pont megoldódott?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6749) Hapho válasza StLui (#6746) üzenetére


Hapho
csendes tag

Már működik. :)

(#6750) Imy


Imy
veterán

Van akinél eddig nem ment az új videokról való értesítés, és most megjavult? Nálam továbbra sem jó. :W

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.