Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) Flowtation válasza ledgeri (#6500) üzenetére


Flowtation
őstag

Mennék is, nincs ezzel baj, inkább csak az amit írtam is, hogy gyorsan kell, és én biztos meg tudom csinálni. De úgy nem szeretek dolgozni, ad-hoc jelleggel kipróbálok valamit aztán lesz ami lesz. Nyilván más se, csak ebből tud kellemetlenség lenni.
Amúgy a téma nem rossz, bár nem ebből akarok megélni, hasznos tud lenni ilyen irányú tapasztalat, ebben igazad van. :)

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#6502) Angissan


Angissan
friss újonc

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Adott egy androidos telefon. Amikor a youtube-on teljes képernyős üzemmódban nézem a videót, eddig volt egy olyan opció, hogy ha felcsúsztatom a képernyőn az ujjam, láthatom a javasolt tartalmakat. Na ma reggelre ez az opció eltűnt, sajnos nem látom őket, mindig ki kell lépni a teljes képernyős módból és úgy böngészni, bár ebben az esetben is azt írja, hogy a megjegyzések ki vannak kapcsolva. Bocsánat, ha buta a kérdés, de mindenhol kerestem a választ és Ti vagytok az utolsó lehetőségem. Előre is köszönöm!

(#6503) eax1650


eax1650
aktív tag

Mostantól akkor a képernyő jobb oldaláról eltüntettek mindent, ami hasonló témájú/kapcsolódó volt?

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#6504) FNZ válasza Angissan (#6502) üzenetére


FNZ
őstag

nálam is mindkét tv- eltűnt ez a lehetőség, hogy a videóra kattintva feldobja alatta, hogy miket javasol, csak szürke kis kockák vannak helyette :O
mi a f...t csináltak vele? valamit nagyon elb...tak

(#6505) RedCactus


RedCactus
senior tag

Úgy tűnik, mostanra helyreállt.

(#6506) FNZ válasza RedCactus (#6505) üzenetére


FNZ
őstag

nálunk is

(#6507) Angissan


Angissan
friss újonc

Nálunk is jó már :)

(#6508) norbertoth


norbertoth
senior tag

Sziasztok!
Annyit szeretnék kérdezni, hogy van valakinek Apple tv 4k modell? Összekötöttem a 4k-s tv-mmel de mégsem 4k pl a youtube, ez miért lehet, a HDMI kábel miatt esetleg?

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#6509) Gubek-Einste válasza norbertoth (#6508) üzenetére

Az Apple TV nem támogatja a 4k-s Youtube lejátszást.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6510) norbertoth


norbertoth
senior tag

Köszönöm! Szuper :DDD

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#6511) rushty


rushty
senior tag

Milyen működő bővítménnyel lehet letölteni videót (nem csak youtube)?
FF/chrome/egyéb

Revolut meghívó pü-ben

(#6512) SP4C3 válasza rushty (#6511) üzenetére


SP4C3
veterán

Nemrég volt ide linkelve egy hordozható progi... Keress vissza a portable szóra.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6513) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Hogyan tudnék a YT szűrni magyar nyelvű doku filmek után?

風林火山

(#6514) Out válasza Shingen (#6513) üzenetére


Out
addikt

Ha a videó feltöltője nem írta a címbe vagy a címkék közé, hogy dokumentumfilm, akkor sehogy.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6515) tahepa


tahepa
senior tag

A piros négyzetben lévő videó ajánlókat valahogy el lehet tüntetni vagy kisebbre méretezni ?
Néha fontos dolgokat is kitakar....hiába teszem teljes képernyőre a videót ezeka szarok is növelt méretűek lesznek.
Előre is köszönöm a válaszokat. :R

(#6516) Out válasza tahepa (#6515) üzenetére


Out
addikt

Nem lehet velük semmit kezdeni, mert ezeket a videó feltöltője rakja a videó végére.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6517) Shingen válasza Out (#6514) üzenetére


Shingen
addikt

sehogy nem lehet vmi kategóriára rákeresni?
Mert sok műsor fent van csak nem tudom a címüket..

風林火山

(#6518) smc válasza Shingen (#6517) üzenetére


smc
addikt

Keresőbe beírod hogy dokumentumfilm? :DDD
Ha nem tudod mit keresel még ez is több mint a semmi.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6519) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok! Szoktram drónis videókat felpakolni youtube-ra. Vettem hozzá egy 60fps képes DVR-t, ami MOV-ba rögzít. Feltöltöttem egy napja már de istenért nem akar előjönni a 60fps opció. Mi lehet a baj? GDrive-ból sem 60fps, innen letölthető egy példa: [link]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#6520) smc válasza smc (#6518) üzenetére


smc
addikt

[link] na tessék. :DDD

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6521) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Üdv :)

Angol nyelvű csatornáknál az automatikus feliratozás normális, hogy néha van, néha nincs?
Van hogy élő közvetítés alatt is van automatikus felirat (pl. f1 csatornáján legutóbb nem volt, előtte a múlt héten viszont volt, és ugyanazt a műsort gyártották).

Mitől függ ez? a feltöltőnek van köze hozzá, esetleg be lehet állítani?

Ha nincs automatikus feliratozás, akkor ugye nem is jelenik meg az ikon sem.

(#6522) Out válasza DeathAdder (#6521) üzenetére


Out
addikt

A videó feltöltője tudja be/ki kapcsolni, hogy legyen-e automatikus feliratozás vagy sem.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6523) DeathAdder válasza Out (#6522) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszi :)

(#6524) aAron_


aAron_
őstag

Sziasztok!

Egyik barátom készített egy youtube videót, jelenlegi megtekintése 1000 körül alakul.

Valahogy át lehetne verni a számlálót? Szeretném megviccelni mesterségesen sok nézettség generálásával. Videó sima loopoltatása nem elég, és gondolom google mérnökei más kiskapukat sem nagyon hagytak már.

What is your ikigai?

(#6525) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Sziasztok
Változott esetleg valami youtube feltöltési kritériumok közül? Eddig rendben fel tudtam tölteni a videóim, most nem engedi (a hosszabbakat). Az a lényeg, hogy starcraft meccseket szoktam kommentálni, egyik nap felvettem 5 meccset. Az első 3-at simán feltöltötte, másnap megpróbáltam a maradék kettőt, és egyik se tölti fel. Annyi történik, hogy kiválasztom a filet, elkezd megugragni (jó gyorsan, kb 3 sec alatt felmegy 50%-ra), aztán visszamegy 0%-ra és megint felmegy egy bizonyos szintig. Aztán megint nulla, és igy tovább. Ma csináltam egy olyan tesztet, hogy felvettem 1-2 perces (kb 60 mb), videókat, és azokat simán feltölti. Egy 7 percest viszont már nem. Ezt nem értem, nem változtattam semmin :( Help please. thx

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#6526) tirszin


tirszin
senior tag

Sziasztok!
A saját csatornámról hogyan tudom letölteni a 4K videót, 4K-ban.
Mert kérdés nélkül 720p-ben tölti le. Választani sem lehet.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#6527) dokee78


dokee78
félisten

Van egy kis gondom.
Az email címemhez 2 youtube account tartozik.
Hogyan tudom törölni vagy inaktíválni az egyiket?

Az a gondom,hogy az újabb LG okos TV-n ha be lépek akkor kevesebbet használt accountal lép be csak.
A régebbi okos TV-n,tudok váltani a 2 account között,de az LG TV-n nem.

Ezért szeretném valahogy a el tűntetni azt az accom amelyiken kevesebb csatornát követek.

(#6528) chris0000


chris0000
őstag

hi. mi az isten tart ennyi ideig... 1 órája 99%-on áll a feltöltésem, mert feldolgozás van sd tartalomra még... :U ez komolyan ennyi idő? 1-2 éve 10-15 perc volt mondjuk egy 2gigás videó... thx. üdv.

(#6529) chris0000 válasza chris0000 (#6528) üzenetére


chris0000
őstag

áhh katasztrófa... elsőre nem lett jó, mert nem fejezte be a feldolgozást 99%-ról… szerinte hiba történt... jó mondom törlöm és újra elkezdem...u.e 1,5óra után még mindig 99% feldolgozás... jó bezárom nem várom meg, nem kínlódok tovább... és akkor látom, h a videóim között ott van az első próba feltöltés 2 órával ezelőttről... :U

[ Szerkesztve ]

(#6530) chris0000


chris0000
őstag

hi. egy kész videót, h lehet mondjuk megfelezni? a youtube alapból csak 20perces videót enged feltölteni... 23 perc lett és természetesen ezt se írja, nem figyelmeztet előre... majd mikor várok megint 1-2 órát megunom, bezárom 99%-nál akkor írja, h amúgy nagy a file méret... thx. üdv.
update: youtube movie maker FREE ezzel esetleg de még nem próbáltam... vki? thx

[ Szerkesztve ]

(#6531) tirszin válasza chris0000 (#6530) üzenetére


tirszin
senior tag

Sztem azért nem írja előre, mert "ő" is csak akkor látja, ha már teljesen feltöltődött. :) Vágd meg rövidebbre, 1-2 perc unalmas részlet biztos van benne!

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#6532) flash-


flash-
veterán

üdv
youtube élő közvetítésre mik a feltételek?ebben tud valaki segíteni?(full hd, normális bitráta és 30 vagy 50 fps)

full kamera van hdmi kimenettel.
oké eddig értem.
aztán ?

ugye rá kell kötni a kamerát a PC-re. mivel nincs a videókártyákon hdmi in ezért minden esetben kell egy hardware digitalizáló,pl Blackmagic?
és akkor kell egy erős i5 gép?
vagy meg lehet oldani digitalizáló nélkül is?de akkor a kamerát hogy kötjük a gépre?továbbá akkor gondolom még erősebb cpu kell illetve komoly vga(nem pedig csak az integrált?)
Ha pedig van ilyen blackmagic akkor nem kell külön vga elég az integrált?és akkor elég egy alap irodai pc? kérlek segítsetek,illetve hol tudnék ezzel kapcsolatban segítséget szereztni?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6533) chris0000 válasza tirszin (#6531) üzenetére


chris0000
őstag

ránézek thx… :) a movie maker FREE f@sz@ , mert egyből engedi az alap dolgokat (max 5 percet) és a kimeneti rendert 480p-ig!!!!!!! zseniális!!!!! de ha veszed a gold vagy platinum változatot, akkor már tényleg tudod használni... birom ezeket... kb mintha vennél egy kocsit, de 5 millió helyett most csak 2.. jah de csak 1-es fokozatot használhatsz, a többi 4 le van tiltva... üdv. még 10€ adnék érte... de 30-40-et áhh.. a platinum meg 80
Te mit használsz ami tényleg jó? jöhet fizetős is... thx

[ Szerkesztve ]

(#6534) tirszin válasza chris0000 (#6533) üzenetére


tirszin
senior tag

Régen Vegas-t használtam, de elég egyszerűke. Most Adobe Premiere-t, ami nagyon sokat tud, de gépigényes. A Davinci Resolve-t használják sokan, ingyenes és jó is állítólag.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#6535) aAron_ válasza chris0000 (#6533) üzenetére


aAron_
őstag

Ingyenesre tippek: Shotcut, Hitfilm Express

What is your ikigai?

(#6536) RedCactus válasza tirszin (#6534) üzenetére


RedCactus
senior tag

A Vegas egyszerűcske???

(#6537) tirszin válasza RedCactus (#6536) üzenetére


tirszin
senior tag

Igen, a Premiere-hez képest, egy kis kezdő progi. A videóutómunka első nekifutásának viszont teljesen jó. A fényekbe, hightone, shadow, pl azzal sosem nyúltam bele, sztem nem is lehet. Szelektív színezés van benne?

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#6538) sith7


sith7
nagyúr

Sziasztok

2 napja azt csinálja a Youtube, hogy rákattintok egy videóra, betölti,pörög,pörög, de nem indul el.
Mi lehet a gond ?

Google Chrome - t használok
Version 81.0.4044.138 (Official Build) (64-bit)

(#6539) big-J


big-J
őstag

Lehet itt ph-n youtubot embed-elni? Ugy emlekszem regi ph-n lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#6540) ledgeri


ledgeri
nagyúr

https://www.youtube.com/watch?v=OMI9Ol4qzfM Óvatosan a barátokkal!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6541) dontibee


dontibee
tag

Sziasztok!

A COPPA törvény („Gyermekeknek készült” tartalom megtekintése) miatt korlátozott funkciók listájából egy ami igazán fájdalmasan érinti a családunkat. Ez a Mentés lejátszási listára és mentés a Megnézendő videók közé. Ugyanis a YouTube videók nagy részét a tv-re kötött média boxon szoktuk nézni. A gyerkőcöknek van létrehozva egy-egy lejátszási lista, én telefonon kiválasztom a nekik való videókat és mente a nevükre szóló lejátszási listára. Így a kicsik a saját listájukból válogathatnak a tv-n.
Ezt az törvény értelmében jelenleg nem tudom megtenni. Érdekes módon a már lejátszási listákra mentett videók nagy része nem törlődött, viszont ha újra meg próbálnám menteni a videót egy listára, az már tiltva van.

Van erre valakinek ötlete, hogy hogyan tudnám megoldani ezt a problémát?
Esetleg valami alternatív programmal megoldható lenne gyerekeknek szóló tartalmat tudjak menteni lejátszási listára?

Minden ötletért hálás lennék!

(#6542) Out válasza dontibee (#6541) üzenetére


Out
addikt

Esetleg, ha nem lejátszási listára mentenéd a videókat, hanem létrehoznál a gyerkőcöknek egy fiókot?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6543) Gubek-Einste

Átértelmezte a HD videó fogalmát a YouTube

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6544) dontibee válasza Out (#6542) üzenetére


dontibee
tag

Köszönöm a választ Out!

Sajnos egy másik fiók nem oldja meg a dolgot. Nem az én fiókommal van a probléma, a COPPA-törvény miatt nem lehet lejátszási listára menteni a gyerekeknek szóló tartalmakat.

De köszönöm, hogy ötleteltél! :R

(#6545) sith7 válasza sith7 (#6538) üzenetére


sith7
nagyúr

Valaki ? :R

Újra is raktam már a chrome - t, de 1 nap után megint ezt csinálja :((

(#6546) SP4C3 válasza sith7 (#6538) üzenetére


SP4C3
veterán

Akár rossz driver is okozhatja.
Enhanced h264ify-val próbáld meg.
AV1-et kerülni messziről még legalább 5-10 évig.
Vp9 talán nvidia 10xx széria és win10 1708 után...
Személy szerint h264-et engedek minden gépen, a többi codec tiltva.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6547) sith7 válasza SP4C3 (#6546) üzenetére


sith7
nagyúr

feltettem a h264ify - t

eredmény: :F

A webhely nem képes biztonságos kapcsolatot nyújtani
A(z) www.youtube.com érvénytelen választ küldött.

Próbálkozzon a Windows Hálózati diagnosztika futtatásával.

ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR

(#6548) SP4C3 válasza sith7 (#6547) üzenetére


SP4C3
veterán

Ssl-nek meg végképp semmi köze ehhez
Ssl hiba egyik forrasa lehet a rossz datum ido beallitas.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6549) sith7 válasza SP4C3 (#6548) üzenetére


sith7
nagyúr

este megnézem :K
nemrég volt alaplap + proci csere, de a win nem lett újratéve .. ez lehet gond ?

[ Szerkesztve ]

(#6550) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok,

Néha feldobja a YouTube hogy próbáljam ki 1 hónapig az ingyenes prémium szolgáltatást, de mikor rákattintok már az összeget mutatja.

Ez így normális?

.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.