Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) cocka válasza tylerddd (#6650) üzenetére


cocka
veterán

Akkor lehet, hogy nemcsak az automata vagy az automata dobálja fel a feltöltőnek hogy miket nézzen át. Mindegy, nevetséges. Nekem olyan is volt, hogy beírtam, közvetlenül utána semmi nem látszott majd 3 nap múlva ránéztem és megjelent kijelentkezve is. Vicc az egész. Cenzúra.

(#6652) azbest


azbest
félisten

Van akinek van előfizetése és használja a youtube musicot?

Másnak nem tolták tele káromkodós rappel a heti válogatást, amit a google állít össze az állítólagos hallgatási szokások alapján?
Pár napja negatív visszajelzést adtam az egészre, így utána napon normálisabb listát adott, de mára megint rap-re cserélte az egészet. Egyáltalán nem hallgatok trash rappet.

(#6653) SwissAirplan


SwissAirplan
aktív tag

Sziasztok!

Annó beszéltem erről a témáról, most elis küldtem ezt az üzenetet annak a pár embernek akivel annó tovább vittük privátba, de aztán mégis ugy döntöttem hogy kirakom ide is hátva van más is aki tud és akar érdemben hozzászolni!

Tehát:
Hát egyre jobban rákészülök erre a facebookos csoportos oldalas dologra!
Elkészült a műhely ahol a tartalmakat gyártanám, helyesebben meg van hozzá minden.

Ugye az elep koncepció az az volt hogy DIY videokat készítek Lakásautomatizáció Hobbielektronika és FPV kategóriába! És ezeket támogatnám meg egy egy egy weboldallal illetve egy egy egy csoportal vagy oldallal.

A véleményeteket kérném ki! Jelen pillanatban azt sem tudom hogy a 3 "küönböző stílusu" videókat egy csatornára töltsem vagy csináljak neki 3 külön csatornát?

A nyelvel rájöttem hogy nem fogok foglalkozni, mert "szöveg nélküliek lesznek a videók. a hozzá tartozó weboldalak ahol szintén fent lesznek a videók és egy kicsivel több tartalom ( magyarázat, leirás) az lessz többnyelvű..
De itt szintén kérdés hogy 3 külön weboldal vagy egy weboldal és 3 nagyobb almenü a 3 témának?

A Facebook-al kapcsolatban, meg arra jutottam, hogy szerintem csinálok Oldalt, mert azt jobban lehet hirdetni és szponzorálni! Viszont csinálok ugyan olyan néven Csoportot is mivel az meg öngerjesztő tud lenni, és ha tetszik valakinek az oldal akkor meg tud hivni oda több embert...

Tehát ugy igazából a kérdés:

Ti szétszednétek e a 3 Irányzatot, ami tulajdon képpen teljesen eltérő, de mégis egybe vág mert pl a hobbielektronika témába csinál az ember cuccokat a lakásautomatizációhoz!

Vagy egybenhagynátok a "Brand"-et és csak tagolnátok, csatornán weboldalon és facebookon belül?

(#6654) vaakuum válasza SwissAirplan (#6653) üzenetére


vaakuum
addikt

Tuti lesz olyan pillanat és téma, amikor ott fogsz állni, és azon agyalni, ezt most melyikbe is kellene leginkább rakni. :K
Szerintem egy kalap alatt mindent, és ha lehet, akkor TAG-elni a videókat, és aki akarja, majd szűri őket TAG-ek alapján.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#6655) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok!
Mi történt hogy most sehogy nem akar megjelenni a hozzáadott magyar felirat?
(SZERK: tudok én angolul, de jobban szeretek magyarral nézni a videókat, ahol lehet.)
Min. fél éve is észrevettem hogy a videók automatikusan bekapcsolt felirattal ugyan, de kizárólag automatikusan angol nyelven! Még akkor is ha el is érhető a magyar felirat a videóhoz, mindig manuálisan kell átváltanom magyarra és ez már idegesítő egy kicsit...
Youtube felületem és lokalizációm, hiába magyar és Magyarország, kizárólag angolul akar elindulni a felirat, hiába van magyar is. (Példa videó)
Agyon kerestem már a Google-on de nem találtam működő megoldást eddig, amivel kényszeríthetem e nyelven a feliratot...
Át váltottam a felületet és lokalizációt másra, majd vissza, töröltem a cookie-kat, semmi eredmény, továbbra is csak angol felirattal indulnak el a videók a már ahol elérhető magyar helyett. :(
Pedig régebben kb. 1 éve vagy több, simán be tudtam állítani, volt olyan opció a beállításokban valahol hogy elsődlegesen ezen nyelven jelenjen meg a felirat, illetve ha az nincs, akkor másodlagos nyelven induljon el... Na ezt már nem találom sehol. Kivették megint ezek az ráerőszakoskodó nagyokosok?!
Gratulálok!:W Hallássérült vok. :(((

Google Chrome-ot használok.

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#6656) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Sziasztok!
Mostmár muszáj megkérdezném, mert az idegeimre mászik!
Macen használom a Safarit és a yt nagyon sok videónál EZT(kép) dobja..

Köszönöm, ha esetleg valaki tud szolgálni valami használható infóval!

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#6657) Out válasza wollnerd (#6655) üzenetére


Out
addikt

A videó feltöltője dönti el, hogy mi legyen az alapértelmezett felirat. A Youtube beállításainál nincs olyan lehetőség, hogy meghatározod magadnak, hogy mit szeretnél látni, ha elérhető.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6658) wollnerd válasza Out (#6657) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Úgy érted hogy már nincs...
Pl. Pewdiepie egyik videójához, amihez készült a magyar felirat is, amikor még láttam ezt a beállítást, akkor automatikusan a magyar felirattal indult el a videó, És így működött egy ideig. Aztán kb. féléve nem is tűnt fel nagyon hogy már muszáj átállítani magyarra az angolról...

Kár érte. :((( Macerás, hogy kézileg ellenőrizni kell hogy valóban elérhető-e a magyar felirat is, (ha nincs, beérek az angollal) mert már nem halandó automatikusan magyarra váltani mint régen.
Ráadásul nem is tárolódik a cookie-ban se, mert amint újra betöltöm az oldalt, ismét angol felirat lesz.

Biztos élesítették az általad említett funkciót és ezzel együtt kivették a másikat.

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#6659) StLui válasza wollnerd (#6658) üzenetére


StLui
veterán

Ilyet én sem láttam, találtam soha, pedig szeretném ha lehetne.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#6660) koshmar


koshmar
őstag

Üdv!

Vagy 5 napja ilyen nekem a YouTube. Ha manuális nem ikszelem ki a Skip ads gombbal, akkor (miután a kis kör oldalt végig tölt, újra kezd tölteni), nem játssza le a videót.
Tehát ha egy videóra kattintok, és átváltok egy másik fülre, hogy folytassam ott a dolgom, nem játssza le, csend van.
UBlock se tud vele mit kezdeni.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6661) SP4C3 válasza koshmar (#6660) üzenetére


SP4C3
veterán

Nálam is ez van... :(

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6662) Gubek-Einste válasza koshmar (#6660) üzenetére

Adblocker nélkül nézted?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6663) koshmar válasza Gubek-Einste (#6662) üzenetére


koshmar
őstag

Igen, úgy pont olyan, mintha telefonon csinálnám, meg kell nézni legalább 1, de sokszor 2 reklámot előtte.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6664) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi
Lejátszási listán a videók sorrendje eddig "drag & drop" módszerrel egyszerűen szerkeszthető volt.
Most viszont nem működik. Annyit enged, hogy a lista elejére vagy végére helyezhetem a videót.
Másnál sem működik?
üdv
szabi

(#6665) Out válasza -szabi- (#6664) üzenetére


Out
addikt

Chrome 84, nálam működik a dolog.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6666) -szabi- válasza Out (#6665) üzenetére


-szabi-
őstag

Nah ez így érdekes akkor nálam van valami bibi.
Köszi.

(#6667) teleahocipöm


teleahocipöm
senior tag

Sziasztok! Remélem tud valaki segíteni, mi lehet az oka, annak, hogy ha "beletekerek" a youtube-on videóba, akkor előreugrik ugyan a kívánt helyre, de többnyire megáll. Nagyon bosszantó dolog, régen előreugrott és folytatódott a lejátszás. Linux-on Chromium böngészőt használok, de megnéztem, másik böngészőn, ott is ilyen.

(#6668) tylerddd


tylerddd
veterán

Helló! Mit kellene állítanom mobilon (Android), hogy egy videó végén ne ez a lehetőség (a zene indítása alatt a következő videó elindítását érti), hanem a korábban megszokott fogadjon?! Vagy ez valami új fícsör és meg kell szokni?! Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#6669) akosxyz


akosxyz
senior tag

Sziasztok, gondolkodtam a prémium családin (talán nem veszik annyira komolyan ezt a tartózkodási helyes témát és akkor többen is tudjuk élvezni a családban a reklámmentességet), viszont paypal fizetés kiválasztásakor valami problémára hivatkozva nem sikerül a fizetés. Paypal egyenlegen is van pénz, plusz ha nem lenne, akkor a bankkártyára terhelné. Más is találkozott már ezzel?

(#6670) flash-


flash-
veterán

Ha youtubera feltoltotott video utolso 10 percét ki akarom torolni azt hogy kell? Egy orat szenvedtem vele de semmi. Van valami kijeloles meg split de se menteni nem lehet se olyan nincs hogy torles..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6671) fokukac


fokukac
nagyúr

Átköltöztettem a Play Music könyvtáramat a youtube music-ra, mert már annyit basztatott...
Próbálgattam egy kicsit, de nem vagyok elégedett.

-szerintem egyértelműen rosszabbul szól, mint a Play Music. Valahogy kevésbé dinamikus az egész. Egymás után próbálgattam a kettőt, és tényleg hallgató. Ti is halljátok? Chromecast Audio-ról optikán küldöm Marantz PM6006-ra és Audiolab M-One-ra, és én így hallom.
-PC-ről, Chrome böngészőből indítva nincs "cast" gomb, amivel egyből tudnám küldeni a Chromecast Audio-ra. Érted, csupa Google termék, és nem kompatibilisek... A Play Music-ban volt. A Tidal-ban van. A Youtube Music-on minek?

-Nincs a mobil app-ban shuffle gomb. Vagy van, de én nem találom... a PC-s böngészőben van. De ez miért nem alap?

Szóval nem vagyok boldog.
Hogy fizetős szolgáltatásokat elindítunk, majd megszüntetünk, migrálunk, nem passzívan, hanem aktívan kényszerítve a 15 millió user-t költözésre, ilyenhez val'szeg még egy másik cégnek sem volt arca korábban.

Eltelt 20 év, és a google is el-microsoft-osodott, teljesen...
És már hanyadik dolgot dönti be, amibe belekezdett...

Ui. és még egy probéma: Én a Youtube-ot már azelőtt használtam, hogy a Google megvette volna. Tehát egy yahoo-s email-cím az alap-fiókom. Azzal töltöttem fel videókat, azzal lájkoltam a videókat az elmúlt ~14 évben. Ez és a gmail-es fiókom talán 2012 környékén lett csak összekapcsolva.
Természetesen nem lehet olyat, hogy az eredeti youtube-os, yahoo-s, accountom-ba importálja a zenéket a Play-ből, hanem csak a gmail-es fiókba. Szóval ki van ez találva, de nagyon. Persze ilyen problémája lehet, hogy nincs annyira sok embernek...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6672) trialboj


trialboj
őstag

Sziasztok. Az érdekel hogy van-e rá mód, hogy megváltoztassam a YT nevem? Azt a nevet használom amit 2007 elején adtam meg, azóta pedig kicsit változtam, nem elég komoly az a név.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#6673) Márton válasza trialboj (#6672) üzenetére


Márton
nagyúr

Az első találat nem jó?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6674) cocka válasza trialboj (#6672) üzenetére


cocka
veterán

Én azt se tudom hogy kell visszaállítani azt a noname csatornalinket, mert amikor beregisztráltam azt a youtube fiókot, akkor még a youtube-ot nem vette meg a google, vagyis lehet, hogy megvette, de nem olvasztotta még össze a kettőt.

(#6675) bryant56


bryant56
aktív tag

Sziasztok.

Felmerült bennem a kérdés, hogy a Youtube, hogy tárolja el a különböző felbontásokat.

Két lehetőséget látok. Vagy feltöltés után minden felbontásba lekódolja vagy, csak a legnagyobb felbontást tárolja el és a többit, akkor render-eli le, amikor a felhasználói oldalról igény mutatkozik rá.

Remélem valaki fel tud világosítani ez ügyben.

(#6676) Márton válasza bryant56 (#6675) üzenetére


Márton
nagyúr

renderel mindenbe, végtelen tárhelyük van :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6677) bryant56 válasza Márton (#6676) üzenetére


bryant56
aktív tag

Köszi.

(#6678) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,
20mp-el a videók vége előtt videó ajánlás jön be, ami kitakarja a fél képernyőt, így nem is lehet végig nézni rendesen az adott videót.
Ezt kilehet valahogy kapcsolni?
köszi!

free your mind

(#6679) Out válasza Jazz (#6678) üzenetére


Out
addikt

Szia!
Ráírsz a videó feltöltőjére, hogy kapcsolja ki a videó ajánlást. :D
Más megoldás nincs

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6680) Jazz válasza Out (#6679) üzenetére


Jazz
veterán

De nem a saját vidóit ajánlja, hanem random reklám. Ami hivatkozásként működik. Rá tudsz kattintani, eltünteni nem tudod, és sokszor pont a lényeget takarja ki 1/3 képernyőnyi felülettel.

free your mind

(#6681) Out válasza Jazz (#6680) üzenetére


Out
addikt

Azt is ő rakja rá.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6682) cocka válasza Jazz (#6678) üzenetére


cocka
veterán

Igen, de csak böngészőbővítménnyel.

Én konkrétan letiltottam az Element Hiding Helperrel. De az a baj, hogy ez csak olyan Firefox forkkal érhető el, ami támogatja a régi addonokat is, mivel ebből tudtommal nincs új. (pl. Waterfox)
Valószínűleg van más böngésző vagy másfajta módszer, de a lényeget alább látod.

A letiltandó elem:

ytp-ce-element (azt hiszem ez az osztály neve) és akkor ha ezt letiltod többet semmi ilyen szarság nem fog rátrollkodni a videó képére. De ezen osztály letiltása nem való reklámletiltásokra, csak az ilyen videóvégi ajánló szarok eltüntetésére.

[ Szerkesztve ]

(#6683) csab2


csab2
veterán

A YouTube-on van arra lehetőség, hogy egy videónál kommentben hivatkozol a videó egy pontjára, az időpont megjelenik a kommentben és rákattintva onnantól kezdi el lejátszani a videót. Ezt hogyan kell csinálni? A videón nyomok egy jobb gombot és kiválasztom "A jelenlegi időpontot tartalmazó videó-URL másolása"-t, de amikor ezt beillesztem a kommentbe, akkor nem az időpont látszik (pl.: 12:21) hanem maga az egész videó-URL. Hogy lehet azt megcsinálni, hogy csak a piros (tehát kattintható) időpont látszódjon a kommentben?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6684) Márton válasza csab2 (#6683) üzenetére


Márton
nagyúr

simán beírod: 2:15
lol :B

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6685) cocka válasza csab2 (#6683) üzenetére


cocka
veterán

Tudtommal ha arról a videóról van szó, ami alá kommentelsz, akkor elég csak az időpontot beírni, pl. 12:39

Ha pedig másik videót, akkor elvileg van rövidebb és hosszabb verzió. A t után az aktuális időpont van, másodpercbe átszámolva.

Tehát pl. 4:10 az 4*60+10=250, tehát:

https://youtu.be/-zZdB2qKm6c?t=250

https://www.youtube.com/watch?v=-zZdB2qKm6c&t=250

A rövidet nem szeretem, ha megnyitod úgy is átírja a hosszabbra, a hosszabb meg annyival nem hosszabb, hogy ez a rövidítés indokolt legyen. Csak annyi, hogy még berakja (gondolom statisztika miatt), hogy &feature=youtu.be (amire nyilván semmi szükség a hosszabb linkhez)

Ami rohadtul szokott idegesíteni még a felesleges paraméterezéskor az az, hogy ha egy playlist videóján nyomsz arra, hogy a videó url másolása, akkor simán hozzámásolja paraméterként a listet is, amit nyilván azért akarok kimásolni, mert nem a playlistben akarom lejátszani és nem akarom, hogy nonstop játssza tovább a playlist további videóit.

(#6686) iguana válasza csab2 (#6683) üzenetére


iguana
őstag

beírod pl. így 12:21
(óra:perc:másodperc)
"valaki tudja a zene címét 12:21-től?" automatikusan linkké változik a "12:21" és 12 perc, 21 másodpercre fog mutatni.

szerk.:látom megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#6687) vigyorgó


vigyorgó
tag

Sziasztok!
Talán valaki ért a VPN funkcióhoz.Nekem kínai a beállítása.
Vannak filmek a YT-on aminek megtekintését nem engedélyezik Magyarországról.Arra gondoltam hogy a VPN aktiválásával talán ki lehetne játszani a korlátozást. Tudna valaki segíteni? :B :R
Teclast T30 Tabletem,illetve xiaomi RN5 telefonom van

(#6688) SP4C3 válasza vigyorgó (#6687) üzenetére


SP4C3
veterán

Opera...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6689) Out válasza SP4C3 (#6688) üzenetére


Out
addikt

Ez hatalmas oltás volt, jót nevettem rajta így korán reggel.
Habár Opera helyett írhattad volna azt is neki, hogy Könyvtár, és abból talán rájön a műveletlen parasztja, hogy olvasson utána a Google-n, mert attól félek, hogy így csak további kérdéseket vetettél fel számára.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6690) SP4C3 válasza Out (#6689) üzenetére


SP4C3
veterán

Google: Opera VPN

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6691) Out válasza SP4C3 (#6690) üzenetére


Out
addikt

Csalódtam benned :(((

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6692) vigyorgó válasza SP4C3 (#6688) üzenetére


vigyorgó
tag

Hibáztam hogy nem fejtettem ki miért van erre szükségem.Tv okosítót (blu ray lejátszó) kapcsolnám össze a tablet vagy telefon YT alkalmazással hogy tv- n keresztül tudjam nézni a YT -ra feltöltött filmeket.Arra gondoltam hogy talán a gyárilag telefonon ill.tabeten lévő VPN titkosítási funkció segíthet . Lehet hogy rosszul gondolom de egy próbát megért hogy megkérdezzem. ;)

(#6693) cocka válasza vigyorgó (#6692) üzenetére


cocka
veterán

Aztán a bluray lejátszó nem támogat youtube alkalmazást? Samsungok tuti támogatják még mindig. Bár eléggé lebutított verzió, de még mindig jobb, mint képernyőtükrözéssel görcsölni és akkor távirányítani is csak a telefonnal tudod a távirányító helyett.

(#6694) vigyorgó válasza cocka (#6693) üzenetére


vigyorgó
tag

Nem Ez a problémám! #6687 hozzászólást olvasd el. Egyébként másik fórumon megérdeklődtem nem működik az amit szerettem volna.

(#6695) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Tudnátok valami olyan appot, amin lezárt képernyőn is jól megy a youtube?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#6696) RedCactus válasza dethroner (#6695) üzenetére


RedCactus
senior tag

(#6697) #75501312 válasza dethroner (#6695) üzenetére


#75501312
törölt tag

Youtube Premium

(#6698) dethroner válasza RedCactus (#6696) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi, meglesem.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#6699) dethroner válasza #75501312 (#6697) üzenetére


dethroner
veterán

Ez fizetős? Mert olyat nem keresek :DDD

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#6700) #75501312 válasza dethroner (#6699) üzenetére


#75501312
törölt tag

Igen. Se reklám, viszont van lejátszás lezárt képernyőnél. Meg a rengeteg youtube originals saját tartalom.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.