Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:15

LOGOUT.hu

WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27135) 86viktor01


86viktor01
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni egy felmerülő problémámmal kapcsolatban. A munkahelyemen kiépített wifi hálózat van, 4 hozzáférési ponttal. Ebből az egyikre a dolgozók felkapcsolódhatnak egy előrre megadott közös jelszóval. Az intézet területén bérelek egy szolgálati lakást ahol nincsen net, viszont a teraszon olyan 40-50%-os a jelerőség. eddig ott neteztem, de a beköszöntött rossz idő ezt már nem engedi. Olvasgattam a net-en, hogy mivel lehetne ezt megoldani és végül ajánlottak nekem egy tp-link 7510N külső ap klienst. Vettem is most a napokban egyet. Gondoltam ha bekapcsolom rajta a repeater részét akkor majd bent is tudok majd netezni a lakásban. Viszont a kliens nem látja ezt a 4 hozzáférési pontot, hanem egy nagyon hosszú ssid-vel ellátott pontot amire nem tudok és nem is célom kapcsolódni. Ezután kipróbáltam kliens. universal repeater és bridge módban is. Ugyan ez a helyzet. Beszéltem az intézeti informatikával akik közölték, hogy oldjam meg mert nem érnek rá ezzel foglalkozni.
Nem tudom, hogy én állítottam-e be rosszúl a klienst vagy valami más probléma áll fent. :W Kérlek segítsetek. Elörre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.