Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) whirus válasza Rage47 (#9250) üzenetére


whirus
tag

Szerintem nem, csak egyrészt WP8-on hamar megvan a screenshot, másrészt nemrég kezdődött az oldal.
Itt van egy 7-es is.
[link]

Egyébként fel lehet fedezni érdekes appokat egy két helyen (pld. file manager, stb.)

[ Szerkesztve ]

c.

(#9252) Rage47 válasza whirus (#9251) üzenetére


Rage47
veterán

van screenshot app WP7-re?

(#9253) Воланд válasza Rage47 (#9252) üzenetére


Воланд
titán

van. csak fejlesztoi unlock kell hozza.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9254) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ezt láttátok már? :DDD

(#9255) daniel909 válasza whirus (#9248) üzenetére


daniel909
addikt

wooooow! :Y köszi!

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9256) catroot válasza kolosanyi (#9254) üzenetére


catroot
veterán

Végül is csak 13 hsz-el fentebb linkelték. :P

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9257) kolosanyi válasza catroot (#9256) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hupsz, nem olvastam, sry. :D Néha nem ártana, mielőtt linkelek. (Volt vagy 90 új hsz, mióta néztem a topikot, nem volt kedvem mind átnézni. :D )

(#9258) savoo válasza Firehand (#9242) üzenetére


savoo
addikt

Hát, elég ortopéd feje van szerintem, szépnek semmiképp nem nevezném, de ellehetne kapni.. ;]

(#9259) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Urak! Egy bárgyú kérdésem volna:
Lumia 610-en hogyan lehet futtatni a Piactérről letöltött Antutu Benchmarkot? Telepítettem, kitűztem a kezdőképernyőre, Start benchmark, végig ment pár perc alatt a folyamatjelző, majd minden eredmény nélkül visszakaptam a kezdőképernyőt. :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#9260) zsitvayb


zsitvayb
csendes tag

Sziasztok,
Nem tudom, hogy mennyire WP8, vagy lumia 820 specifikus a problémám, de nem találkozott valaki olyan problémával, hogy ha úgy van beállítva a telefon, hogy az sd-re mentse a képeket, akkor a fotó elkészítése után kilép a kamera program automatikusan és még csak a képet sem menti el? Ha úgy van beállítva, hogy a telefonra mentsen, akkor minden tökéletes.

A másik, hogy mass storage módban az sd-re másoltam zenéket, aztán a gyári lejátszóban (de a nokia musicban is) minden szám 3-szor jelent meg, tehát egy albumban pl. amiben eredetileg 20 szám van én 60-at látok. :S

(#9261) blex válasza zsitvayb (#9260) üzenetére


blex
senior tag

hát egyik sem tűnik normális működésnek, de fogalmam sincs, hogy mi a probléma..

kiesett a telefon a zsebemből amikor átöltöztem és kiesett az akksija. oda az értékes 10 napos uptime.. soha nem lesz ebből 50 nap így. :P

(#9262) mukibuci válasza blex (#9261) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az enyém meg magától újraindult (!), ilyen még nem történt velem eddig soha...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9263) daniel909


daniel909
addikt

egy jó 20 perce nem lehet semmit letölteni a marketrő... hibakód: 805a01f4
(egyébként nem értem ennyiszer h engedhetik meg ezeket a leállásokat... android és ios alatt sem találkoztam hasonlóval soha)

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9264) blex válasza mukibuci (#9262) üzenetére


blex
senior tag

hát tök magától velem sem. de a média app (zene, meg néha videó is) már többször is befagyott, ami végül újrainduláshoz vezetett.

(#9265) mukibuci válasza blex (#9264) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

semmi nem futott, közelében sem voltam :D csak azt vettem észre h zizzen és kéri a pin-t :(((

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9266) Oppenheimer válasza daniel909 (#9263) üzenetére


Oppenheimer
veterán

engem csak a HTC storeból nem enged letölteni

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9267) btudos válasza Oppenheimer (#9266) üzenetére


btudos
Topikgazda

Miért akarod letölteni saját magad? ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9268) Pttypang


Pttypang
veterán

Érdekes, én igazából ezt az akksi % kijelzős mókát várnám már nagyon 7.5re, vagy legalább 7.8ra... :O

Everybody lies.

(#9269) becksim válasza daniel909 (#9263) üzenetére


becksim
aktív tag

Nekem délelőtt már szarakodott a market, nem engette a maloo-t frissíteni, mindjárt megnézem megy-e most.

Szerk: nem megy. hibakód c101a006

[ Szerkesztve ]

Nindzsák?? Hol?

(#9270) balcsida


balcsida
senior tag

Az új WordPress app-al volt már gondja valakinek?
Minden működik, kivéve a pages rész, nem hajlandó betölteni az Oldalakat :F

(#9271) daniel909 válasza becksim (#9269) üzenetére


daniel909
addikt

Az klassz én meg letöröltem egy fontos appot, es most nem tudom visszatolteni... -_-
sok gond van a markettel amúgy, de ezek a tobb órás leallasok nagyon nem user barátok.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9272) bianca3


bianca3
tag

Új nokia lumia 800 -hoz a ZUNE-t nem tudtam telepíteni a gépemre. Az ügyfélszolgálatot elérem, de a műszakishoz kapcsolnak, ahol csak zenén vagyok több tíz percig és semmi :-(

A hiba: NEM LEHET AZ ÖSSZETEVŐKET TELEPÍTENI A MICROSOFT UPDATE WEBHELYRŐL. PRÓBÁLJA ÚJRA! HIBAKÓD: 0x80070bc9
Próbáltam újra többször.
Az ajánlott operációs rendszer hozzá a Window 7 összes kiadása, Nekem Window 7 Home Premium van.
256 MB ram, gépemen 4 GB, 2,9 GB használható
Videókártya 64 MB
IE 6 vagy újabb
Ezek mind megvannak!

Majd ajánlotta, hogy a szoftvercsomagokat kell frissíteni.
Mindent átállítottam a gépen, hogy folyamatosan frissítsen még a tűzfalat is kikapcsoltam.

Mindezek után nem sikerült letölteni a zune-t.

Tud valaki segíteni, vagy ötletelni hogyan oldhatnám meg?

(#9273) kolosanyi válasza bianca3 (#9272) üzenetére


kolosanyi
veterán

Most valami szerverrleállás van a Microsoftnál. A Piactér se működik, valami hasonló hibakódot dob fel.

(#9274) Oppenheimer válasza btudos (#9267) üzenetére


Oppenheimer
veterán

mert jobb úgysincs Sehol ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9275) Pttypang válasza kolosanyi (#9273) üzenetére


Pttypang
veterán

Bill nem fizette be a villanyszámlát :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#9276) bianca3 válasza kolosanyi (#9273) üzenetére


bianca3
tag

Oksi, de már két hete próbálom más más napokon pár próbálkozás és egyszer se sikerült :((

(#9277) daniel909


daniel909
addikt

nálam működik a marketplace!

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9278) savoo válasza bianca3 (#9272) üzenetére


savoo
addikt

Hülye kérdés, de innét próbáltad meg letölteni a Zunet?

(#9279) Ádám16 válasza bianca3 (#9276) üzenetére


Ádám16
addikt

Húzd ki a netet, kapcsold ki a vírusirtót, tűzfalat, mennie kell annak. Ha nagyon szükséges, és nem jelent nagy problémát, lökd a gépeden újra a rendszert.
Ha nekem ez se menne, ráraknám bátyám laptopjára, és oda szinkronizálgatnám a dolgaimat, és feltöltetném a őket Skydrive-ra. Átmeneti megoldásnak, ha van rá lehetőséged, csináld ezt szerintem.

(#9280) daniel909


daniel909
addikt

ez bug vagy Feature? ;]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9281) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok,

Mivel a Lumia 710 már nem nagyon kapható szóba került a Lumia 800 készülék is. Lenne egy lehetőség aminél kb 2 hónap garancia van már csak a termékre. Ezek a Windows Phone telephonok (meg főleg ezek a Lumia 800ok) mennyire hibásodnak meg normál használat mellett? Nekem eddig egy telefon sem halt még meg az évek során, szóval nem tudom, hogy bemerjem e próbálni a 1,5 hónap garival. Ha mondjuk 1 hónap alatt nem lesz vele baj akkor gondolom utána sem nagyon. Valamint milyen hibája lehet? A szoftvereset gondolom meg lehet oldani egy frissítéssel/újratelepítéssel. Hardveresen bírják sokáig? A USER hibákat nem nézem azt egy telefon sem bírja :D

(#9282) btudos válasza szabonagyur (#9281) üzenetére


btudos
Topikgazda

1,5 hónap garanciával az a telefon akárhonnan származhat, én nem venném meg. Azért mégiscsak egy használati tárgy, amivel elektronikus eszköz mivolta miatt bármi történhet.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9283) dejaris válasza daniel909 (#9280) üzenetére


dejaris
addikt

Az igen.
Errol jut eszembe: ha kipipalom a "kamera veletlen inditasanak megakadalyozasa zarolt telefon eseten" pontot a beallitasok/fenykepek+kamera reszben, akkor a keszulek kovetkezokeppen viselkedik: kijelzo lezarasa utan nem sokkal siman mukodik a bekapcsologomb, de ha mar fel orat pihen akkor az Istennek se lehetseg a bekapcsologombjaval a felebresztes, csak ha hosszan nyomodik es akkor megjelenik a kikapcslashoz szukseges felig felhuzott hatterkep, amit nem le hanem felhuzva vilagito lezart kijelzohoz juttat. Na erre mondjatok meg, hogy bug vagy ficsor.

(#9284) Pttypang válasza dejaris (#9283) üzenetére


Pttypang
veterán

Gondolom ha bekapcsolod az opciót, akkor nem érzékeli a véletlen bill nyomogatást :)

Everybody lies.

(#9285) polonic


polonic
félisten

A datasense az most hogy van a hazai szolgáltatóknál? Gondolom, hogy nincs.

És ha függetlent használ az ember?

(#9286) szabonagyur válasza btudos (#9282) üzenetére


szabonagyur
félisten

Értem, akkor megy a keresés Lumia 710 után :)

(#9287) btudos válasza polonic (#9285) üzenetére


btudos
Topikgazda

A mobilnetet a szolgáltató biztosítja, a telefon milyensége nem számít, csak hogyz operátor aki a hálózatot biztosítja támogatja-e a data sense-t. Ami jelenleg Mo.-on finoman szólva nem jellemző.

dejaris: Na ezt most kipróbálom a 8X-en is.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9288) dejaris válasza Pttypang (#9284) üzenetére


dejaris
addikt

Es akkor a szandekos felebresztes megis, hogy erhetnem el? Kiveve persze az altalam leirt korulmenyes megoldast.

[ Szerkesztve ]

(#9289) mukibuci válasza dejaris (#9288) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ez bug, nem feature :U nekem is ki van pipálva, és a bekapcsoló gombbal simán fel tudom oldani

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9290) savoo válasza dejaris (#9288) üzenetére


savoo
addikt

Az valami bug lehet, nálam nem csinál ilyet az omnia.

(#9291) AMD Power válasza kolosanyi (#9273) üzenetére


AMD Power
titán

Ez azert heti szinten egyszer megvan.:(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#9292) bianca3 válasza Ádám16 (#9279) üzenetére


bianca3
tag

kiprobálom kösz ;-)

(#9293) bianca3 válasza savoo (#9278) üzenetére


bianca3
tag

innen nem, XBOX Live-ról+nokia weboldaláról is

(#9294) blackmajesty válasza szabonagyur (#9281) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Ha csak kb 2 hónap gari van rá, akkor az biztos nem gyártói garis a készülék, így én semmiképpen nem venném meg.

(#9295) dejaris válasza mukibuci (#9289) üzenetére


dejaris
addikt

De igazabol pipalas utan minek kell tortennie?

(#9296) szabonagyur válasza blackmajesty (#9294) üzenetére


szabonagyur
félisten

Rendben, köszönöm a segítségeteket. Akkor így egyelőre várat magára a Windows Phone világ :(

(#9297) btudos válasza dejaris (#9295) üzenetére


btudos
Topikgazda

Hol van ez a beállítási lehetőség? Nem találom :B

Megvan :D Csak a legegyértelműbb helyen nem kerestem :W

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9298) dejaris válasza btudos (#9297) üzenetére


dejaris
addikt

Beallitasok/alkalmazasok/fenykepek+kamera vagy fenykepek>3 petty>beallitasok

(#9299) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Ha egy telefont külföldön vásároltak és 2 év gariból még van 1 akkor azt itthon is lehet érvényesíteni szükség esetén?

(#9300) HKorn válasza szabonagyur (#9296) üzenetére


HKorn
addikt

Milyen szolgaltatóst keresel 710-nél?

Run&Ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.