Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) eduba válasza btudos (#9827) üzenetére


eduba
aktív tag

Bocs.

Igen, így értettem, hogy minden egyes névjegyre rá kell kattintanod amikor kijelölöd, mert olyat nem találtam, hogy "összes névjegy kijelölése"

Tehát mindegyiket külön kijelölöd (pl.: 365 ctrl + kattintással) és már törölheted is őket "egyszerre"

:C

(#9852) btudos


btudos
Topikgazda

Jönnek a legiaap által hiányolt játékok :C

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9853) dejaris válasza btudos (#9852) üzenetére


dejaris
addikt

Ez mar egy jo ideje ki van rakva xbox live csempere. Fogadjunk 1GB ramot kernek majd.

(#9854) btudos válasza dejaris (#9853) üzenetére


btudos
Topikgazda

Még senki sem írta itt, gondoltam bedobom :) Meglátjuk majd, én bízom benne hogy nem halnak bele 512 MB-ba sem.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9855) catroot


catroot
veterán

Most az tényleg komoly, hogy ha csak wifi van (tehát nincs 3g-s net), akkor nem frissül be az időjárás csempe?

A mai naptól már nincs mobilnetem, csak wifim és egyik időjárás csempém sem frissül, pedig párszor már ránéztem, hogy "felmenjen" wifire.

Amúgy k.rva jó, hogy már megint lemaradtam arról, hogy rámírtak FB-n, pedig most azért jó lett volna, ha időben olvasom. :(((

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9856) btudos válasza catroot (#9855) üzenetére


btudos
Topikgazda

Szerintem ha abban a pillanatban, amikor időzíti a tile refresh-t nincs wifin, akkor nem frissül utána a csempe, ez szerintem idióta megoldás, de a legtöbb app így van megírva.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9857) Peetey91 válasza catroot (#9855) üzenetére


Peetey91
senior tag

Nekem itthon csak wifin van, mobilnet ki van kapcsolva és a Weather Flow frissít. Mondjuk legutóbb ma 15:36-kor frissített, de napok óta nem nyitottam meg, csak fut a háttérben.

Ja megvan miért, azóta merült 20% alá. :D

[ Szerkesztve ]

(#9858) pzstm válasza catroot (#9855) üzenetére


pzstm
titán

ácsi neked nem WP8-ad van már? mert akkor lehet érdemes lenne bekapcsolni azt a funkciót, hogy wifi mindig bekapcsolva maradjon és úgy megnézni :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9859) btudos válasza pzstm (#9858) üzenetére


btudos
Topikgazda

Omniája van :N (bocs, elnéztem a szerkesztést az előzőhöz :B )

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9860) regener válasza regener (#9838) üzenetére


regener
veterán

Megoldódott, fentvan a T-mobile HU 7.8. (Zune)

(#9861) catroot válasza btudos (#9856) üzenetére


catroot
veterán

Hát elég hülye megoldás. Én is arra gondoltam, hogy mivel óránként frissül a tile, így valszeg akkor kellene wifin lennie.

@Peetey91

Nekem az AAA Weather tegnap 22:54 óta nem frissült, a WeatherFlow pedig 0:18 óta.

Nyomok egy restartot, mert valamiért nálad frissült. Ha wifin se frissül nálam, akkor gyakorlatilag olyan (legalábbis ebből a szempontból), mintha Lumia 610-es lenne - ott sem frissül, persze más okok miatt.

@pzstm

Nem, nekem még a "jóöreg" 7.8 van. ;]

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9862) Воланд válasza btudos (#9856) üzenetére


Воланд
titán

rendszerszinten van megszabva, hogy xy background agent mikor futhat le.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9863) Pttypang válasza regener (#9860) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem is t-mobile-os a telóm, és nekem nem talált rá frissítést a zune.. o.O

Everybody lies.

(#9864) legiaap válasza btudos (#9852) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt az előzetest már vagy 2 hónapja láttam, ezekből majd lesz nyár is míg kiadják őket.
De várom nagyon őket.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9866) zsírsámán válasza regener (#9860) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Csak simán feldobta a frissítést, vagy rákerestél? Esetleg játszottál wifimegszakítósdit?

(#9867) z0d1AK válasza zsírsámán (#9866) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én is ugyan azt látom, mint Crytec210, pedig nekem még kártyafüggetlen is a Radar.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9868) tomcsi83


tomcsi83
csendes tag

Sziasztok,

lenne egy kis "próblémám" vagyis inkább kérdésem. Többfelé kerestem rá választ, de egyértelműt nem találtam, vagy legalábbis csak foszlányokat.

Szóval: anno regeltem egy live id-t gmail-es mail címmel (tudom hiba volt:) ). A kérdésem az, hogy van-e rá mód, hogy a live id-mat megváltoztassam/migráljam microsoft termékre pl. hotmail, live, outlook?
A másik kérdőjel, hogy ez megoldható-e úgy, hogy a vásárolt appjaim, xbox pontjaim, tagság, stb megmaradjon? Ha nem muszáj, nem szeretnék mindent nulláról kezdeni, max utolsó lehetőségként.

Szeretném elfelejteni guglit a szarakodásai miatt, ami szerintem még csak a kezdet...

Előre is köszi!

(#9869) Воланд


Воланд
titán

January 31st aiming to be official start of Windows Phone 7.8 update program by Microsoft

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9870) polonic válasza Воланд (#9869) üzenetére


polonic
félisten

WP Kolumbia? Hogy mik vannak. ..

(#9871) Воланд válasza tomcsi83 (#9868) üzenetére


Воланд
titán

van, vagyis majd lesz lehetoseg atnevezni a fiokot, de egyelore ezt a funkciot javitja az ms. atnevezes eseten semmilyen megvasarolt tartalom nem veszik el.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9872) Murphistic válasza Воланд (#9869) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Azért kíváncsi leszek, hogy a független telefonomra mikor jön ki az ápdejt. Poén lenne, ha benne lenne az első hullámban, mert nem kell szolgáltatói jóváhagyásra várni.

Az viszont tényleg jó hír, hogy elég hivatalos források mind január 31-ét írnak, sőt még az év is meg van határozva ;] .

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#9873) tomcsi83 válasza Воланд (#9871) üzenetére


tomcsi83
csendes tag

Ok, köszi. Reméljük minél hamarabb történik valami pozitív.

(#9874) Воланд válasza Murphistic (#9872) üzenetére


Воланд
titán

en arra vagyok kivancsi, hogy vajon az omnia 7 megkapja-e....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9875) pzstm válasza tomcsi83 (#9868) üzenetére


pzstm
titán

Szia!

Én már december közepe/vége óta várok erre. ;(

Javaslok egy magyar és angol MS topikot, ott követheted:
MAGYAR

ANGOL

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9876) btudos válasza Воланд (#9874) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem volt szó róla hogy ne kapná meg.... (illetve volt, de csak az Optimus 7 miatt)

Igazából semelyik 1st gen. telefonról nem volt szó, akkor senki nem kapja meg, vagy hogy van ez? :P

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9877) Воланд válasza btudos (#9876) üzenetére


Воланд
titán

na de arrol sem volt szo, hogy megkapja. bezzeg az omnia w-rol beszeltek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9878) Murphistic válasza Воланд (#9877) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Na igen, ha ezt nézzük, akkor én optimista vagyok és lehet pofára esek, ugyanis egy árva hírt sem találtam arról, hogy a Taniára lesz-e egyáltalán 7.8 . ( Viszont annyira nem is várom, mert így képen nem tűnik annyira vonzónak az új kezdőképernyő )

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#9879) Lall válasza Воланд (#9877) üzenetére


Lall
veterán

Én a Dellemre leszek kiváncsi. Igazából, ha lenne egy jól működő Viber rajta, mint a Nokián, lehet vissza is cserélném. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9880) btudos válasza Lall (#9879) üzenetére


btudos
Topikgazda

A Dell-re elvileg nem lesz 7.8, mintha pár hete olvastam volna róla.

Működő Viberről még beszélni is butaság, nemhogy álmodni róla non-Lumia készülékek esetén ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9881) Lall válasza btudos (#9880) üzenetére


Lall
veterán

Én nem olvastam ilyet. Linket! ;] Mikor visszajött Németországból a Zune egyből feldobta a Tangót is.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9882) catroot válasza Воланд (#9877) üzenetére


catroot
veterán

Igen, láttam egy táblázatot is, hogy mi a helyzet a frissítéssel és az Omnia nem volt közte...

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9883) btudos válasza Lall (#9881) üzenetére


btudos
Topikgazda

Tessék. Hirtelen ez volt a legnormálisabb. (még nem ismertem ki a Bing találatainak megbízhatóságát :P )

catroot: A HD7 sem volt közte ha jól emlékszem, de a Mozart igen, szóval szerintem nem mérvadó az a táblázat ebből a szempontból :(

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9884) Pttypang válasza btudos (#9883) üzenetére


Pttypang
veterán

Az eddigi tapasztalataim szerint a találatainak megbízhatósága csapdossa a 10-15%-ot alulról.. ^^

Everybody lies.

(#9885) andris811


andris811
tag

Valaki tud esetleg olyan oldalt, ahol van fent sok wp8 home screen? Kíváncsi vagyok miket lehet kihozni belőle... Köszi!

(#9886) Lall válasza btudos (#9883) üzenetére


Lall
veterán

De ez kb. semmi. És a második válaszban ott van, hogy a Tangot sem kapja meg, pedig ott van a telefonomon. És kérlek, engedd már meg, hogy reménykedjek. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9887) btudos válasza Lall (#9886) üzenetére


btudos
Topikgazda

Csak nyugodtan :P

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9888) saiyajin válasza andris811 (#9885) üzenetére


saiyajin
senior tag

http://mytil.es/

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#9889) dejaris


dejaris
addikt

Ide is nyithatnank egyet.

(#9890) andris811 válasza saiyajin (#9888) üzenetére


andris811
tag

:R

(#9891) pzstm válasza saiyajin (#9888) üzenetére


pzstm
titán

[link]

;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9892) saiyajin válasza pzstm (#9891) üzenetére


saiyajin
senior tag

Nice! :)
En is ezt a szint hasznalom, de a tobbi minden mas. Kar, azert a szemet screenshot hianyaert wp7-en..

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#9893) zzz03


zzz03
őstag

http://mytil.es/ van pár olyan képernyő fotó ahol ki van rakva kisebb nagyobb méretben 1-1 kép a csempék közé. Azt hogyan lehet megcsinálni? wp7.5 alatt magát a mappát pl mentett képek simán kirakja. Viszont új mappát nem tudok létrehozni és az lenne a lényeg, hogy csak 1db képet rakjon ki. (ha mappába rakom akkor ugye változnak a képek.) vagy csak szimplán 1db képet kirakni. :F (vagy ezt csak 7.8-on lehet?)

[ Szerkesztve ]

(#9894) dejaris válasza zzz03 (#9893) üzenetére


dejaris
addikt

Keress a marketben, direkt erre vannak appok. Vagy esetleg csinalj egy profilt aminek ez a fotoja es tuzd ki.

(#9895) Pttypang válasza zzz03 (#9893) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem simán felhozza, hogy kitűzés kezdőképernyőre asszem :)

Everybody lies.

(#9896) dejaris válasza Pttypang (#9895) üzenetére


dejaris
addikt

Kajak? Nem hiszem:-P

(#9897) Pttypang válasza dejaris (#9896) üzenetére


Pttypang
veterán

Tényleg, csak a kedvenceknél mutatja pl, hogy kitűzés a kezdőre.. :)
Pedig úgy emlékeztem, hogy egyesével is lehet :P

Everybody lies.

(#9898) dejaris válasza Pttypang (#9897) üzenetére


dejaris
addikt

Most neztem meg es wp8-on nincsen ilyen a kedvenceknel sem. Es wp7-en sem.

[ Szerkesztve ]

(#9899) Pttypang válasza dejaris (#9898) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem van, amikor a képek menüben oldalra lapozol ugye, és a kedvenceknél rámész a menüre, ott írja, hogy van ilyen lehetőség :)

Everybody lies.

(#9900) dejaris válasza Pttypang (#9899) üzenetére


dejaris
addikt

Meg ott sincs nekem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.