Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) AMD Power válasza HKorn (#9300) üzenetére


AMD Power
titán

T-s dög sok van és Telenoros is. Bezzeg Vodás. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#9302) mukibuci válasza AMD Power (#9301) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ebben azért az is közrejátszhat, hogy a vodánál nem volt 710 :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9303) Lall válasza mukibuci (#9302) üzenetére


Lall
veterán

De az max 10%-ban. 90%-ban azért, mert a kínálatba be nem rakott 710-et amúgy is drágán akarták adni. :D ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9304) polonic válasza szabonagyur (#9299) üzenetére


polonic
félisten

Ha nem csak az adott országba szól a garancia, akkor igen.

(#9305) #32711680 válasza AMD Power (#9301) üzenetére


#32711680
törölt tag

Enyém független, de nem adom :DD

(#9306) xEon1337


xEon1337
őstag

Sziasztok!

Talán tudtok segíteni a problémámban.

Nálam a gmailben be van állítva, hogy logolja a beszélgetéseket. A telefonon (Lumia 800) nincsen semmi gtalk program telepítve, csupán a gmailes, facebookos és windows live fiókom van felvéve a beállítások között.
Tudtommal az "Üzenetek" menün belül az online partnereknél csak a facebook ismerősöket lehet látni, ennek ellenére non-stop online jelez engem gtalkon is.
Ma vettem észre, miközben megnéztem a tegnapi logokat, hogy többen is írtak gtalkon, persze ezt a telefon sehol nem jelezte.

Ha natívan nincsen a gmail csevegője a telefonba beépítve, akkor miért jelez ott engem online állapotban?

Üdv, Szabolcs

"Less but better" - Dieter Rams

(#9307) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Miért pont most képtelen megnyitni egy pdf-et a drágaság, mikor most lenne rá a legnagyobb szükségem???? Nincs ékezet a címében, minden teljesen általános, és kis töltés után csak annyit nyom az arcomba, h there was an error opening the document. :W

(#9308) Rage47 válasza zsírsámán (#9307) üzenetére


Rage47
veterán

áh ismerős, nekem 1x volt ilyen, mikor tényleg meg akartam volna nyitni a pdf-t :D
aztán lemondtam arról, hogy pdf-t olvassak végülis rajta, túl körülményes nekem.

(#9309) Maateeo válasza zsírsámán (#9307) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Szedd le megint a PDF-et (vagy rakd fel újra). Nekem az ékezetessel sem szokott gond lenni.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#9310) busman_


busman_
tag

Office Word docot fbrol letöltve nem nyitja meg.Letoltodik IEben ott a Word logó, es irja hogy koppintson ide a megnyitáshoz de nem csinál semmit ha ranyomok. Aztán elobb egyszer csak,megnyitotta de azóta megint nem. Tapasztalt valaki hasonlót?

(#9311) daniel909 válasza xEon1337 (#9306) üzenetére


daniel909
addikt

szerintem azért mert gmail=gtalk a telefon szerint, tehát ha online státuszba teszed, akkor az hatással lesz a gmail címedre is, ami közvetlen kapcsolatban van a gtalk-al is. hogy mi értelme van ennek beépített gtalk híján, azt ne kérdezd.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9312) dejaris válasza xEon1337 (#9306) üzenetére


dejaris
addikt

Erdekes. Ha pushra van allitva csak akkor vagy online?

(#9313) xEon1337 válasza dejaris (#9312) üzenetére


xEon1337
őstag

15 percenkénti frissítésre vagyok állítva, azt hiszem ez nem a push :B

Ebben csak az az idegesítő, hogy ha most épp nem nézem meg a tegnapi logokat, akkor nem látom, hogy keresett egy barátom valami fontos dologgal, ő meg azt hiszi, hogy gép előtt ülök, csak nem foglalkozok vele..

Telepítettem valami Talk.to nevű programot, így ezzal már elvileg rá tudok nézni néha a gtalk üzenetekre, meglátjuk mennyire válik be. Ennek volt a legkevésbé undorító a designja :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#9314) kyru74


kyru74
aktív tag

Sziasztok!
Egy kis újdonság.[link]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#9315) Воланд válasza kyru74 (#9314) üzenetére


Воланд
titán

na, a mini touch cover-nek sok ertelme van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9316) pzstm válasza kyru74 (#9314) üzenetére


pzstm
titán

olyan szinten full kacsa szerintem az egész, hogy öröm nézni :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9317) Bogyó bá' válasza Воланд (#9315) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én azon akadtam ki, hogy maga a telefon mennyire sarkos és borotvaéles lesz (tudom, csak grafika), ez nem csak a zsebemet vágná ki, hanem egy hirtelen leüléskor még a zacsit is lenyisszantaná. Bár ennek az én koromban egyre kevésbé van jelentősége.... :D

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#9318) Воланд válasza Bogyó bá' (#9317) üzenetére


Воланд
titán

jo torta! :C

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9319) polonic válasza Bogyó bá' (#9317) üzenetére


polonic
félisten

Wazz. :DDD

(#9320) dejaris válasza kyru74 (#9314) üzenetére


dejaris
addikt

Teljeserteku 3.0 USB, lehetetlen😊

(#9321) AMD Power válasza mukibuci (#9302) üzenetére


AMD Power
titán

Elég baj sajnos.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#9322) Maateeo válasza kyru74 (#9314) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Windows Phone 9... jajj, nemár!

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#9323) AMD Power válasza Maateeo (#9322) üzenetére


AMD Power
titán

Egy 8.5 jöhetne már. Új és "jó" appokal.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#9324) legiaap


legiaap
nagyúr

Eddig az egyetlen dolog, amivel még nem volt bajom a 8x-emmel az az akksi, na ma megdőlt a dolog. 4 óra alatt 100-ról csutkára lemerült. Egyszer csak azt vettem észre kurva mód meleg azt akkor már csak pár százalék volt azt kikapcsolt utanána. Remek.
:W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9325) polonic válasza AMD Power (#9323) üzenetére


polonic
félisten

Még a 8 is alig jelent meg. :)

(#9326) AMD Power válasza polonic (#9325) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor toldozzák , foltozzák gyorsabban az applikációkat. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#9327) dejaris válasza legiaap (#9324) üzenetére


dejaris
addikt

Hidegben tartottad?

(#9328) polonic válasza dejaris (#9327) üzenetére


polonic
félisten

Akkor nem lenne forró a telefon.

Valami process beragadhatott és pörgette a cpu-t.

(#9329) savoo válasza legiaap (#9324) üzenetére


savoo
addikt

Remek dolgokat csinál ez a WP8, komolyan elgondolkoztam már én is azon, hogy a következő telefonom valami kukarobi lesz... :(

(#9330) kyru74 válasza Maateeo (#9322) üzenetére


kyru74
aktív tag

Windows Phone 9. [link]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#9331) Воланд válasza kyru74 (#9330) üzenetére


Воланд
titán

de ugye tudod, hogy ezek ilyen kamu/concept cuccok?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9332) btudos válasza kyru74 (#9330) üzenetére


btudos
Topikgazda

Meddig fogsz még teljesen irreleváns dolgokat linkelni? Most jött ki a WP8, egy darabig még nem lesz WP9, el lehet felejteni. :U

savoo: Mindenhol megesik (WP7-tel is volt ilyen) hogy beragad valami process ami pörgeti a CPU-t, egy kukarobin ebből hatványozottan több lehet, szóval emiatt nem írnám le a WP8-at...

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9333) kyru74 válasza Воланд (#9331) üzenetére


kyru74
aktív tag

De azért lehet benne valami.

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#9334) Воланд válasza kyru74 (#9333) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9335) savoo válasza Воланд (#9334) üzenetére


savoo
addikt

Max annyi, hogy majd egyszer valamikor lesz WP9, már ha be nem fuccsol a dolog addig. :N

(#9336) mukibuci válasza kyru74 (#9333) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ipad 5-öt nem nyertél véletlenül, amikor megnyitottad a weblapot? Vagy vízumot ámerikába?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9337) Pttypang válasza mukibuci (#9336) üzenetére


Pttypang
veterán

De csak miután megosztotta fbon... ^^

Everybody lies.

(#9338) pzstm válasza mukibuci (#9336) üzenetére


pzstm
titán

OMG!

You've made my day! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9339) regener válasza kyru74 (#9330) üzenetére


regener
veterán

Mégha lenne is ilyen, ez valami ocsmányul nézne ki szvsz.
Meg ekkora gombokat már rá sem raknának a telefon aljára, nem sok értelme ha a kijelző rálóg...

Viszont az árát sem néznék meg sokan ;]

[ Szerkesztve ]

(#9340) zsírsámán válasza mukibuci (#9336) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Ezzel nem viccelünk JÓ?? Én már kaptam zöldkártyát mer !!!nekem volt 3 új üzenetem!!! Illetve megtudtam azt is, hogy hogy legyek milliomos napi pár kattintással. (Ezért sem zavar, hogy kib@sztak ma vizsgáról :DDD )

(#9341) Bogyó bá' válasza zsírsámán (#9340) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Tanujj qtya, mer' meg bux!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#9342) Maateeo válasza kyru74 (#9330) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Most ezeket a cikkeket vagy te írod, és így próbálod promozni, vagy direktbe szivatsz minket. Semmi valóságalapjuk nincs, légyszíves kímélj minket ezektöl a butaságoktól.

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#9343) zsírsámán válasza Bogyó bá' (#9341) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Tanultam én, csak a drágahölgy aki bent volt, sajnos hónapok óta kielégítetlen, így egy gyengébb pillanatában a tollkérést mérhetetlen nagy pukaáradatnak nézte, így valakiken (Mert hogy azt is megszopikáztatta, aki csak tollat akart adni) levezette a hónapok óta tartó frigid feszültségét. Nem is értem mit keresnek női tanárok a BME-n... :W

(#9344) regener válasza zsírsámán (#9343) üzenetére


regener
veterán

Vagy hogy mit keresnek tanárok a BME-n :D

(#9345) dejaris válasza polonic (#9328) üzenetére


dejaris
addikt

Fú ezt átugrottam, így már nyilvánvaló,hogy valami beragadt.

(#9346) Tybee000 válasza zsírsámán (#9343) üzenetére


Tybee000
aktív tag

hanyad éves vagy? milyen szakon?

(#9347) polonic


polonic
félisten

egyébként wp8-on mi célt szolgálna a wallet?

beírod a bankkártyád adatait és azt odaérintgetve a megfelelő cucchoz lehet fizetni?

(#9348) zsírsámán válasza polonic (#9347) üzenetére


zsírsámán
senior tag

3 és ki se merem mondani itt, de nem vik ;] vbk.

[ Szerkesztve ]

(#9349) Pttypang válasza zsírsámán (#9348) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig már szedtem a köveket, h vik :DDD

Everybody lies.

(#9350) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.