Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) zsírsámán válasza polonic (#9449) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Én inkább az UK-ba költöztem. Közelebb van ;]

(#9452) Maateeo válasza l!nk87 (#9450) üzenetére


Maateeo
aktív tag

1. migrálás után restart
2. OTP-s MasterCardot nekem a német rendszer az XBOX Live oldalán elsöre elfogadta.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#9453) Воланд válasza Воланд (#9436) üzenetére


Воланд
titán

na, a magyar support szettette a kezet, ok sem tudjak hozzadani.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9454) busman_ válasza pzstm (#9400) üzenetére


busman_
tag

miért jobb usa-ba migrálni xbox accountot?
valaki leírná a tapasztalatokat?

(#9455) pzstm válasza busman_ (#9454) üzenetére


pzstm
titán

egész este beszélgettem a TV-mel és mondtam neki, hogy milyen zenéket játszon le :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9456) polonic


polonic
félisten

Na jól van, ekkora failt basszus, amit elkövettem. :W

Nekem azért nem fogadta el, mert a lejárati dátumot elfelejtettem kitölteni.

Atyaúiristen. . .

:DDD :DDD :DDD

(#9457) Воланд válasza polonic (#9456) üzenetére


Воланд
titán

kabbe :DDD

enyem proxyval sem megy.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9458) pzstm válasza polonic (#9456) üzenetére


pzstm
titán

mondtam én, hogy sima ügy lesz

már megint az a csúnya user error ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9459) savoo válasza polonic (#9444) üzenetére


savoo
addikt

Én telefonon adtam hozza a CIB internet kárytámat, és gond nélkül megette.

szerk.: Közben látom megoldódott. No cemmment... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9460) kavarc


kavarc
aktív tag

Sziasztok!

Levelezős problémám lenne.
Lumia 710-et frissítettem 7.8-ra. A telefont reseteltem a frissítés előtt és után is.
Minden rendben működik, kivéve a levelezést. A gondom az, hogy van két email fiókom, ahová a live-os smtp-t szeretném levélküldésre használni. Korábban működött is rendesen, az outlook.com-on felvettem ezeket az email fiókokat, mint küldő fiókok, így tudtam rajta keresztül leveleket küldeni. Igaz, hogy az "on behalf of..." mindig benne volt, de legalább a válaszcím és az eredeti küldő stimmelt. Ez most nem működik. Bármelyik email fiókból küldök levelet, küldőként mindig csak az outlook.com-os név és cím látszik. A webes felületen nem változtattam semmit, ezért valószínűleg a telefonon kellene beállítani még valamit?
Please help!
Köszi!

(#9461) Assdak válasza Воланд (#9457) üzenetére


Assdak
őstag

Buta kérdés, és lehet próbáltad már, de telefonról hozzáadni?

(#9462) Воланд válasza Assdak (#9461) üzenetére


Воланд
titán

igen, probaltam. legutobb is onnan sikerult. a support-os holgy azt mondta, hogy valoszinuleg az ip ellenorzesen bukik el a dolog, de sajnos proxyval sem ment.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9463) polonic


polonic
félisten

Hihetetlen, közben megérkezett az első FB notificationöm mióta wp-m van. :DDD

(#9464) l!nk87


l!nk87
aktív tag

nah, elsőre elfogadta a kártyámat us acc :D

(#9465) Воланд válasza l!nk87 (#9464) üzenetére


Воланд
titán

milyen kartya, melyik banknal?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9466) polonic válasza Воланд (#9465) üzenetére


polonic
félisten

Azt hiszem, otp-s mastercardot írt az előbb.

Neked milyen bank és milyen kártya?

(#9467) polonic válasza pzstm (#9447) üzenetére


polonic
félisten

Egyébként meg most nézem, hogy nekem nem is vont le semmi pénzt a regisztrációért.

(#9468) Воланд válasza polonic (#9466) üzenetére


Воланд
titán

dombornyomott mastercard, takarekbank.

szerk.: jah, mar latom, tenyleg az. akkor nyitok ott szamlat, egyebkent is tervbe volt veve.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9469) busman_ válasza pzstm (#9455) üzenetére


busman_
tag

nincs xboxom, csak wp8-am :) Ennek fényében érdemes váltani?
Hallottam h pl album lockscreenen való kijelzése is régió fügő, illetve xbox music elérése is.

(#9470) polonic válasza busman_ (#9469) üzenetére


polonic
félisten

Persze, érdemes. Ezen felül is van pár dolog.

(#9468) woland_y2k

Biztos vagy te az otp-ben? Bár a fantasztikus tranzakciós adó hatására már lassan mindegy, hogy melyik banknál van az ember, mindenhol lehúzzák.

[ Szerkesztve ]

(#9471) l!nk87 válasza polonic (#9470) üzenetére


l!nk87
aktív tag

telefonon adtam hozzá a kártyát, egyből ment ...

ez a lockscreen albumborító dolog, ez hogy működik ?

nézegetem xbox-om, mi-hogy merre, hát ég és föld a különbség a szolgáltatás, program kínálatban ... :))

viszont szinte mindenhez live előfizu kell, decemberben járt le, vizsgaidőszak miatt nem hosszabbítottam, de annak mindjárt vége ... :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9472) Maateeo válasza l!nk87 (#9471) üzenetére


Maateeo
aktív tag

be kell állítani a beállításoknál, hogy zene lejátszása közben a háttér helyén az elöadó képe legyen. És akkor az lesz ott annál, akit felismer. De a felismerés nem erössége.

Például ha ZUNE marketplace-ben keresek rá egy elöadóra, aki a telefonon is rajtavan, akkor rögtön kiadja az elérhetö albumaival együtt, de a sajátomat amit én ZUNE-ból raktam rá a telóra azt nem látja valamiért.

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#9473) polonic válasza Maateeo (#9472) üzenetére


polonic
félisten

Le kell kérdezni zune-nal/wmp-vel az előadók adatait. Akkor a saját zenéidnél is ott lesznek a borítók.

(#9474) Воланд válasza Maateeo (#9472) üzenetére


Воланд
titán

id3 tag-eket valoban rendbe kell tenni es akkor tobbnyire jo lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9475) pzstm válasza busman_ (#9469) üzenetére


pzstm
titán

valamint Wi-fi only módban a képeid eredeti méretben való SkyDrive backupja is régiókorlátos....)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9476) Maateeo válasza Воланд (#9474) üzenetére


Maateeo
aktív tag

polonic: Megpróbálom majd, köszi!

woland_y2k: Minden ID3 tag full ki van töltve hivatalos infókkal.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#9477) savoo válasza pzstm (#9475) üzenetére


savoo
addikt

Az csak területi beállítás függő, nem?

(#9478) Воланд válasza savoo (#9477) üzenetére


Воланд
titán

de.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9479) pzstm válasza savoo (#9477) üzenetére


pzstm
titán

lehet...ennyire még nem vagyok otthon a témában :B :R

Tegnap este tíz percet tudtam csak nyomkodni még. :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9480) polonic válasza pzstm (#9479) üzenetére


polonic
félisten

Miféle cuccod van neked?

(#9481) dejaris válasza pzstm (#9479) üzenetére


dejaris
addikt

Es utanna lefekudtel? En mikor megkaptam, nem aludtam:-D

(#9482) pzstm válasza polonic (#9480) üzenetére


pzstm
titán

hozzámvágtak tegnap este egy 8X-et :DDD

dejaris: projektet vezetek épp, nem lenne jó, ha bealudnék napközben :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9483) dejaris válasza pzstm (#9482) üzenetére


dejaris
addikt

Ohhh. Nekem szerencsem volt, pentek delutan jott a futar.

Polonic: +1:-D

[ Szerkesztve ]

(#9484) polonic válasza pzstm (#9482) üzenetére


polonic
félisten

Na, akkor most már akkor tudod, hogy a kukarobid hova való. A nevében is benne van. ;] :D

(#9485) daniel909 válasza pzstm (#9424) üzenetére


daniel909
addikt

viberék bekaphatják... meddig tartana megcsinálni a hanghívást wépére is. :(

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9486) busman_


busman_
tag

átváltottam magam usára de úgy látom music pass híján nem fogja kijelezni az albumborítokat a lockscreenen

(#9487) Воланд válasza busman_ (#9486) üzenetére


Воланд
titán

de, kijelzi. csak nem az albumboritot, hanem az eloado kepet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9488) savoo válasza daniel909 (#9485) üzenetére


savoo
addikt

Meg van az csinálva, csak a Nokia fizetett, hogy ex legyen..

(#9489) negyven2 válasza busman_ (#9486) üzenetére


negyven2
veterán

Nem kell hozzá music pass. Ha nem ismeri fel akkor tegyél fel egy Zunet abban megkeresed az album adatait, majd ha megvan akkor csak rámásolod a telefonodra. A Zune igazából csak arra kell, hogy megegyezzenek az albumadatok az Xbox Music-ba levőkel. De elméletileg jó hozzá az iTunes is (már ha mazochista vagy és azzal szeretnéd megcsinálni :D ).

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#9490) daniel909 válasza savoo (#9488) üzenetére


daniel909
addikt

jaaaa... és nem lehet vhogy ráhekkelni htc-re? :((

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9491) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Én most migráltam és telefonról egyből sikerült megetetnem a bankkártyámat vele, bár a telefonszámnak valami kamu brooklynit adtam meg. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9492) pzstm válasza Oppenheimer (#9491) üzenetére


pzstm
titán

én Floridába költöztem tegnap :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9493) Dave™ válasza daniel909 (#9485) üzenetére


Dave™
nagyúr

Megcsinálták, de csak Nokiákra.

(#9494) savoo válasza daniel909 (#9490) üzenetére


savoo
addikt

Biztos rálehet, nekem is rajta van az Omnián. :P

(#9495) savoo válasza Oppenheimer (#9491) üzenetére


savoo
addikt

Miért, a címed valós? :))

(#9496) Oppenheimer válasza savoo (#9495) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem, de könnyebb egy brooklyni utcát találnom :P

Most mindent amcsira állítottam, de továbbra sincs zenefelismerés a bingben. Csak local scout van ami nem működik, meg bing vision. Marketplaceben csak HTC Apps, app, és games van. Music + videosban meg musc, videos és podcasts. Lock screennek nem lehet beállítani a zenét. Nem lehet, hogy ez a gond?

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9497) savoo válasza Oppenheimer (#9496) üzenetére


savoo
addikt

Restart után sem? :F

(#9498) pzstm válasza Oppenheimer (#9496) üzenetére


pzstm
titán

Itt nekem van egy HU business accountom felsorolva...nem is értem miért...és eltávolítani sem lehet.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9499) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Vettem x-box music trialt, nem mintha tundám bármire is használni :DDD Hogy lehet beállítani, hogy ne vegye majd meg automatikusan az előfizetést?

Megvan.

Kurva szar ez így, hogy nem tud semmit a telefonom, amit kéne neki... :W

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9500) savoo válasza pzstm (#9498) üzenetére


savoo
addikt

Nekem is van, talán nekem a Dreamspark miatt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.