Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) Pttypang


Pttypang
veterán

Szerintem szervezzetek találkozót a fogdosóhelyen, aztán helyben kitárgyalhatjátok a problémákat, utána pedig beülhettek vhova... ^^
Első wp fogdosó&söröző találkozó? [Kicsit furán hangzik.. :DDD]

Everybody lies.

(#9202) Oppenheimer válasza Pttypang (#9201) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Hozzatok barátnőt, hogy izgibb legyen a fogdosás ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9203) zsírsámán válasza Pttypang (#9201) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Ja meg majd nézegetjük, hogy kinek jobb a kezdőképernyője mi? :DDD

(#9204) nicu71 válasza consono (#9193) üzenetére


nicu71
addikt

a szegedi MM-ben még a mult héten nem volt egy wp8 sem,pedig direkt azért mentem,ki is borultam idegileg,de /mivel ez egy árkád pláza is egyben /benéztem a T-hez is és ott volt....20 percig nyomiztam felváltva a 920-t,meg a 820-at meg egy blade3-at ;] ...

zsírsámán "kinek jobb a kezdőképernyője,avagy mutasd a csempéidet" :D

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#9205) Pttypang válasza Oppenheimer (#9202) üzenetére


Pttypang
veterán

Valahogy éreztem, hogy ezt valaki be fogja dobni.. ^^

Everybody lies.

(#9206) Pttypang


Pttypang
veterán

Hmm, mielőtt még ismét elfelejteném>>
Decemberben voltam nyílt napon a remek miskolci egyetemen, ahol alkalmam nyílt megtekinteni egy próbatárnát [?]
No nem is ez az extra, [asszem ez ilyen óvóhelyből lett kialakítva] hanem, hogy a telefonomat elővettem út közben, gondoltam meglesem, hátha hirtelen felhívott engem a fél ország.
Nos kissé furán néztem, mikor láttam, hogy a cirka 20 perce még 90%os akku ikon most üresen nézelődött.
A beállításoknál megnézve az a fura adat fogadott, hogy az akkumulátor töltöttsége -1% :D
Ilyen előfordult már másnál is?
[Miután később ismét megnéztem, már megjavult, azóta se tudom, miért írta ki ezt.. ^^]

Everybody lies.

(#9207) Bogyó bá' válasza nicu71 (#9204) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A Blade 3-at csak azért, hogy "érezd a különbséget", mi? :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#9208) marcusa


marcusa
addikt

Sziasztok!
Megint kérdésem lenne :)
Nyomkodok egy 820-ast, és nem találom sehol, hogy Internet Explorer-ben hol lehet a kezdőoldalt megváltoztatni. Van egyáltalán lehetőség rá?
Köszi :R

:-)

(#9209) Воланд válasza marcusa (#9208) üzenetére


Воланд
titán

nincs.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9210) polonic válasza Pttypang (#9206) üzenetére


polonic
félisten

Nem lehet, hogy hideg volt és azért?

Én elmentem túrázni még decemberben a nagy hidegekben, felmásztunk egy hegyre, ott még hidegebb volt. Lőttem pár képet és sípolt a telefon, hogy mindjárt lemerülök, 0 % töltöttség. . . Aztán hazaérve, felmelegedve 40 %-ot mutatott rendesen.

A lítium akksik nem igazán szeretik a hideg hőmérsékletet.

-------------

Csoda történt. Ma reggel kétszer is jelzett a 4th & mayor. :D

(#9211) tdd587 válasza polonic (#9210) üzenetére


tdd587
őstag

Ez így nem igaz, az li akksik a meleget nem szeretik, hidegben csak annyi történik, hogy a kinyerhető kapacitás drasztikusan csökken. Átmenetileg.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#9212) pzstm válasza polonic (#9210) üzenetére


pzstm
titán

a 4th & mayor jobb mint a gyári foursquare? az nem jelez? :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9213) catroot válasza polonic (#9210) üzenetére


catroot
veterán

Nekem egy FB noti, hogy valaki visszaigazolt :D

Mondjuk ilyen kb. hetente fordul elő, hogy jön valami.

@pzstm

Sokkal jobb, mint a gyári. Sajnos nekem is sokszor csendben van. Azt néha jelzi, ha egy ismerős a közelemben jelentkezett be valahova, de ha írnak, like-olnak, ismerősnek jelölnek, akkor nem jelzi, csak az appon belül látom. :(

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9214) polonic válasza tdd587 (#9211) üzenetére


polonic
félisten

Nekem ez a tulajdonság egyenlő azzal, hogy nem szeretik a hideget sem úgyanúgy ahogy a meleget sem. ;)

(#9212) pzstm

Igen, sokkal jobb. A dizájnja beleillik teljesen a wp dizájnjába, a foursquare app meg egy ocsmány valami. :D

(#9215) whirus


whirus
tag

Nálunk itt vidéken a kis T-be nincsen kirakva semmi más csak egy SGS3, Lumiát nem is terveznek kitenni.
Viszont múlt héten BP-en jártam és betértem a Mammutba. Mindegyik T-mobilba kinn van mindkét telefon. Nyomogattam mindkettőt kb. 20 percig.
Sajnos én kis kezű vagyok és bármennyire 920-at vennék az N8 után, az túl nagy számomra. Még a 820 is határeset.
A 920 tényleg nagyon exkluzív a kijelzője pöpec és a kamerája is király (pont ez fog hiányozni majd). Jah és nem recsegett egyik sem. :)
A 820-asnak bejönnek a jellemzően "túlkontrasztolt" élénk színei (N8 is samoled). A pixeleket személy szerint csak akkor láttam amikor ráfeküdtem a kijelzőre a szemeimmel, egyébként a használatot nem befolyásolta abban a 20 percben. Természetesen HD filmeket és játékokat nem futtattam.
Mindkettő fekete volt és nagyon jól néztek ki, gondolom fehérbe még szebbek. Más különbséget én nem fedeztem fel a két telefonban

Hónapok óta olvasom a topicokat, úgy látom hogy csak az N8 kamerája fog hiányozni (no meg az aluház). Nem szoktam ezen se játszani, szóval a HD játékok hiánya nem érdekel.
21-én jár le a két évem a T-nél (akkor vettem a Szimbi Jánost), így 22-én beballagok a T-be és veszek egy 820-at, 100e alatt megkaphatom, ennél többet nem adok telefonért, anno az N8-nál is megvártam míg lement 100e alá.
A gyenge kamera és akksi, és a Gorilla hiánya az, amitől tartok kicsit, de majd felszerelem magamat egy ceruza-akksis töltővel (no meg egy active shell-el) is, kocsikba töltők meg mindig voltak. Kijelzőre meg vigyázok.

Érdekes, hogy egyre több ismerősöm tér át WP-re (egészen fiataloktól idősebbekig 18-40 év), főleg 800-ast vettek a karácsonyi szezonban, amikor a kékek levitték akcióba. Van egy ismerősöm, aki Galaxy Ace után vett Omnia 7-et és már 7.8 volt rajta (Lumia 800-nak ismerte a telefont a rendszer). Azt mondta hogy APPhiányon kívül ez így tökéletes telefon.

Érdekelne hogy, aki N8-ról váltott az mit "érez", mit tapasztalt? Az, hogy nyitott volt a rendszer az alap, nekem is hackelve volt, de sose voltak rajta főzött ROM-ok, meg fullos témahatások és animációk. Nokia Mapsot használom sokat, email+naptár szinkronizálás, net+fészbuk (nekem elég a böngészőből), zene, több ezer fénykép, sports-tracker+foursquare, RSS. Nincsenek játékok, nincs Viberem meg Whatsappom csak skype-om, ami az N8-on tökéletesen fut (a többiről infóm sincs).

Barátnőmnek Xperia Mini Pro-ja van, amit 40 cm-ről ejtett le hátlapra parkettára és a kijelző pókhálósra törött, de működik 3 hónapja így is. A Lumia 620 nagyon tetszik neki (főnökeinek is WP van), de én kicsit tartok tőle, mert ő whatsappol, fészbukozik natívban (bár lassú mint a dög, de az értesítések azonnal jönnek a redőnyre), és persze mg a Pou játék is nagyon fontos lenne neki. :) (ami wp-re nincsen még). Azt mondta vár egy picit hátha ad ki a Sony fizikai billentyűzetes telefont, de ha nem akkor lehet WP lesz neki is. (2.3.4 van neki, nem a legújabb és hát hogy is mondjam, gyakran gyorsabb az N8).

Szóval régi symbianosok várom a véleményeteket!!!

További szép napot Nektek!

Üdv.
c.

c.

(#9216) tdd587 válasza polonic (#9214) üzenetére


tdd587
őstag

Nem kötekedésképpen, de a meleg konkrétan megrövidíti a cellák élettartamát, míg a hideg a pillanatnyilag kinyerhető kapacitást csökkenti átmenetileg (amíg hideg van).

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#9217) polonic


polonic
félisten

Az anyját. Megint egy 4th & mayor notification.

Még a végén itt elkezd normálisan működni.

(#9218) catroot válasza polonic (#9217) üzenetére


catroot
veterán

Nem szabad elkiabálni! :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9219) crey válasza polonic (#9217) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Vigyázzál... a végén még rákapsz, hogy működik...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9220) polonic


polonic
félisten

Jól van, nem működik normálisan. :DDD

Elkiabáltam.
Csak egy bizonyos emberkének a tevékenységeit jelzi ki, azt sem időben, a többiekét meg egyáltalán nem. Csak most esett le, ahogy rendesen elindítottam a programot.

[ Szerkesztve ]

(#9221) Bogyó bá' válasza polonic (#9220) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Biztos "hátszele" van a fickónak.... :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#9222) savoo válasza Oppenheimer (#9202) üzenetére


savoo
addikt

Asszonynak úgy is L800-a van. ;]

(#9223) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ha nincs feloldva a kepernyo akkor ez a retkes budos outlook fiok csak 10 percenkent frissiti magat ha pushra allitom. Bezzeg ha nyomkodom epp ajkor percre pontosan megjon a level. Wtf?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9224) savoo válasza Plazmacucci (#9223) üzenetére


savoo
addikt

Most direkt kipróbáltam, nálam jött egyből. (3G-n.)

(#9225) Plazmacucci válasza savoo (#9224) üzenetére


Plazmacucci
félisten

nalam olyan h mikor milyen kedve van. Tokre mint egy no...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9226) HawerKing


HawerKing
őstag

De rég jártam erre :DDD mióta fenn a 7.8 azóta valahogy nemigazán vágyom már többre :DDD na jó azért még jó pár Nokia program jöhetne :R Amúgy a következő updateről lehet tudni valamit? XDAn olvastam, hogy még lessznek frissitések 7.8 ra...
Leköt most a droidos telóm is , akit érdekel olvassa el blog bejegyzésemet róla :DDD (nemreklámám ;] )

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#9227) savoo válasza HawerKing (#9226) üzenetére


savoo
addikt

Következő updateről? Még a 7.8-ról sincs egy nyamvadt hivatalos megjelenési dátum sem.. :D
Meg szerintem nem lesz már semmiféle következő update..

(#9228) btudos válasza savoo (#9222) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nálam Radarral nyomul az asszonyság, de vihetném a famíliát is, szüleim és nővérem is WP userek, öcsém is csak azért nem mert nem működik a Viber ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9229) negyedes válasza Plazmacucci (#9225) üzenetére


negyedes
addikt

ezt en is eszrevettem, de nekem pl szolgaltatofuggo. :Y romaniai vodafonnal nem megy mindig, de az orange-al allandoan jon. ezt nem ertem.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#9230) daniel909 válasza pzstm (#9212) üzenetére


daniel909
addikt

sokkal jobb a 4th and mayor nekem 80%ban jelez is a csekkolásokról, kommentekről meg mailt kapok úgyis.

nincs valahol oszd meg a kezdőképernyőd topic? (wp verzió persze) kíváncsi lennék ki hogy lakta be a kezdőoldalt... annyi variáció van

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9231) polonic


polonic
félisten

Nem lesz meg a 49 nap. . .
Zenehallgatásnál lefagyott. Fél perccel, miután elindítottam. :DDD

(#9232) saiyajin válasza daniel909 (#9230) üzenetére


saiyajin
senior tag

Ilyen topic lehetne, engem is erdekelne.

@Polonic
Tegnap nekem is csontra merult, igy kezdodik elolrol.
Persze a wp8-asoknnak kedvezne a screenshot miatt.

[ Szerkesztve ]

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#9233) Tybee000 válasza saiyajin (#9232) üzenetére


Tybee000
aktív tag

wp-n van időzített sms küldésre lehetőség?

(#9234) Bogyó bá' válasza polonic (#9231) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Az enyém dec. 6 (a vásárlás napja) óta ketyeg egyfolytában, újraindítás nélkül. Mondjuk sok mindent nem is csinálok szegénnyel (Lumia 610). Napi pár perc beszélgetés, meg kevés netezés, f@szbuk.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#9235) btudos válasza saiyajin (#9232) üzenetére


btudos
Topikgazda

Lastbootuptime-al mérjük WP8-on is az eltelt időt, ami WP7-en is tud screenshot-ot készíteni magáról, szóval semmivel nem vagyunk kedvezőbb helyzetben :) (a rekord úgyis csak bizonyíték bemutatása ellenében kerül hitelesítésre :P ) Egyébként meg mi úgyse szállunk versenybe, amíg létezik a random restart bug, bár nekem nem indult újra a telefonom magától a Portico érkezése óta (viszont cserébe többször is elfelejtettem töltőre dugni, úgyhogy elbuktam reggelre az uptime-ot :( ) :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9236) saiyajin válasza saiyajin (#9232) üzenetére


saiyajin
senior tag

Sorry, ossze-visszaszerkesztettem, szoval az utolso gondolat az elso mondathoz tartozik. Csak, hogy tiszta legyen. :)

@Tybee000
Szerintem nincs lehetoseg ilyenre se gyarilag, se kulon programmal. Ha tevedek szoljatok!

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#9237) daniel909 válasza Bogyó bá' (#9234) üzenetére


daniel909
addikt

a faceebook app annyira sz**, hogy épp ma gondolkoztam azon, h letörlöm és használom a webeset... annyi bugja van, hiányos funkicók wáááhhh! a kedvencem mikor lezárom a képernyőt (alatta ugye fut a fb app) felhúzom a lock screen-t, és fekete lesz az app... visszalépek ugyanúgy fekete.... meg az üzenetekben állandóan lefele kell görgetni.... nagyon utálom.

btudos: mi a rekord?

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9238) savoo válasza daniel909 (#9237) üzenetére


savoo
addikt

Én már a kezdetek óta a touch.facebook.com-ot használom, rakás fos a fb app és még lassú is..

(#9239) dejaris válasza daniel909 (#9237) üzenetére


dejaris
addikt

Erdekes, nekem semmi problemam nincs vele, meg az uzenetvaltas is a vegen kezdodik, es a telefonunk is ugyanaz.

(#9240) mrhitoshi válasza Oppenheimer (#9199) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Enough, enough!! :DDD

PS4

(#9241) Integrale


Integrale
veterán

[Ez volt már?]
Nem ez fogja meghozni az áttörést :DDD

"Bad reklám is reklám too"

(#9242) Firehand válasza Integrale (#9241) üzenetére


Firehand
tag

hát nem, de a csaj szép. :)

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#9243) Rage47 válasza Integrale (#9241) üzenetére


Rage47
veterán

ez gázos :D

(#9244) mbale válasza Integrale (#9241) üzenetére


mbale
tag

Ez szörnyű

Zag Zag

(#9245) zsírsámán válasza Firehand (#9242) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Te is més befejezést vártál a végén?? :DDD

(#9246) btudos válasza Integrale (#9241) üzenetére


btudos
Topikgazda

Pályázatra csinálták amatőrök, korábban már volt szó crey jóvoltából ezekről a rémségekről :O

Bár ha jól emlékszem akkor az az OFF topikban volt....

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9247) Firehand válasza zsírsámán (#9245) üzenetére


Firehand
tag

A windows RT készítését vártam tőlük. :DD

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#9248) whirus válasza daniel909 (#9230) üzenetére


whirus
tag

Daniel909!!!

Létezik ilyen oldal, ahol csemegézhetsz a StartScreen-ek között és Te magad is hozzáadhatod a sajátodat. :)

[link]

Itt például egy keszthelyi WP telefon:
[link]

Méghogy a WP nem egyedi... :)

Üdv.

[ Szerkesztve ]

c.

(#9249) Integrale válasza btudos (#9246) üzenetére


Integrale
veterán

Nem tudtam, hogy pályázatra készült. Bár attól még nevetséges és fantáziátlan.
OFF topikba nem járok sajnos.

"Bad reklám is reklám too"

(#9250) Rage47 válasza whirus (#9248) üzenetére


Rage47
veterán

ez is csak WP8-ra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.