Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) kukacmolnar válasza mukibuci (#8350) üzenetére


kukacmolnar
csendes tag

Nem :( Sőt már live.com-on is töröltem majd szinkronizáltam de a telefonból így sem tűnt el!

(#8352) modd3r válasza legiaap (#8348) üzenetére


modd3r
őstag

Google Maps on Windows Phone with an Android UserAgent
Google is detecting Windows Phones by their User Agent. By running my connection through a proxy and using a script to present a different UserAgent I tried to open Google Maps. Not surprisingly it just worked. I used this UserAgent:
Mozilla/5.0 (Linux; U; Android 2.3.4; fr-fr; HTC Desire Build/GRJ22) AppleWebKit/533.1 (KHTML, like Gecko) Version/4.0 Mobile Safari/533.1

via

[ Szerkesztve ]

(#8353) legiaap válasza modd3r (#8352) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ja hogy bejelentkezett, aha. Nekem nem is enged bejelentkezni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8354) catroot válasza kukacmolnar (#8349) üzenetére


catroot
veterán

Bemész a Kapcsolatokba, ott pedig a profilképed alatt találhatóak a csoportok. Ha erre hosszan nyomsz ott fel kellene ajánlania a törlést.

szerk.: most látom, hogy wp8. Akkor ezen változtattak most? :F

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8355) tybsen válasza negyedes (#8347) üzenetére


tybsen
addikt

Ez igaz, sok ilyen van :DDD Persze van letjogosultsaga a teszteknek is, mert sokat elarulnak es kifejezok - es ugye sokaknal ez versengesre ad okot :)

(#8356) kukacmolnar válasza catroot (#8354) üzenetére


kukacmolnar
csendes tag

Itt a kapcsolatokon belül van egy olyan, hogy együtt és azon belűl vannak a csoportok, ha hosszan rányomok akkor 2lehetőség: kitűzés a kezdőképernyőre, tagok !

(#8357) saiyajin


saiyajin
senior tag

Van az a mappám a gépen, ahová a zune a mentéseket csinálja a telefonról, na én innen pár napja kitöröltem 2 videót. Most pedig rádugtam a gépre a telefont és az írja, hogy 2 elemet eltávolított a telefonról. Akkor most el is veszett végleg?

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#8358) Maateeo válasza saiyajin (#8357) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Nemtudom, hogy ZUNE-ban is van-e ilyen, de nézd meg a beállításoknál hátha, hogy szinkronizálásnál a gépi állapot írja fellül a telefonét, vagy fordítva. Ha a gépi a telefont, akkor a videó végleg törlödött.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#8359) saiyajin válasza Maateeo (#8358) üzenetére


saiyajin
senior tag

Igen elvileg, ha gépen törlök valamit akkor azt a telefonról is törli, mint utólag kiderült, csak azt nem értem, hogy ez miért vonatkozik a mentések mappára is? Van valami esély arra, hogy ezeket valahogy visszaszerezzem?? :O

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#8360) Maateeo válasza saiyajin (#8359) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Mivel az a legutolsó állapot, értelemszerüen arra állítja a telefont is. Ha otthoni videó akkor úgy, hogy felveszed újra, másképp nem hiszem, hogy visszanyerhetö.

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#8361) kezman válasza saiyajin (#8359) üzenetére


kezman
őstag

"A számítógépről törölt elemek nem állíthatók vissza"

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#8362) dejaris válasza saiyajin (#8359) üzenetére


dejaris
addikt

Maximum a lomtarban talod meg.

(#8363) HawerKing


HawerKing
őstag

Hogy az istenbe tudjak screenshotot csinalni Lumia 900 on? Miert nincs ilyen progi a marketen ? :( wp8 on hogy mukodik?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#8364) polonic válasza HawerKing (#8363) üzenetére


polonic
félisten

Wp8-on alapból lehet. Home gomb és fényképező gomb lenyomásával.

(#8365) HawerKing válasza polonic (#8364) üzenetére


HawerKing
őstag

eleg szomoru , hogy 7.5ben nincs benne :( s 7.8 ban sem lesz? Lall probald mar ki a kombinaciokat :P

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#8366) Gabesz77 válasza HawerKing (#8365) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Kipróbáltam, nincs 7.8 alatt sem.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#8367) l!nk87


l!nk87
aktív tag

Volna egy kis problémám.

Egyik ismerősömnek lumia 610-e van, újonnan vásárolta az Euronics-ba még szeptemberben. Nagyon nem ért hozzá, de ma végre eljutottunk odáig, hogy kicsit segítek neki ... Meglepődve tapasztaltam, hogy egy számunkra ismeretlen ember be van jelentkezve a windows live fiókba. Ugye a srác eddig nem foglalkozott ezzel, így fel sem tűnt neki. Hangsúlyozom ÚJ készüléket vásárolt ... Xbox live-ba is az ismeretlen emberünk avatar-ja és játékai vannak ott :DD Bankkártyát nem adott sajnos hozzá, szóval vásárolni nem tudunk ;]

A kérdés a következő:

Ugye HR segít csak, hogy a haverom dolgai legyenek a telefonon ... van neki gmail-je, gondoltam leszinkronizáljuk oda a kontaktokat, aztán HR, viszont ugye a google b*szakodása miatt ezt ugye már nem lehet megoldani :(((
Hogyan tudnám akkor leszedni a telefonszámokat a telefonról ?

(#8368) HawerKing


HawerKing
őstag

nekiállhatna valaki külső programként fejleszteni... Amugy wpre nehéz fejleszteni ? Nemtudtok róla leirást? Gondolom ms nemengedi ezt sem a fejlesztőknek máskülönben már lenne a piacteren

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#8369) HawerKing válasza l!nk87 (#8367) üzenetére


HawerKing
őstag

Esetleg vegyetek fel még egy live fiókot másodlagosnak.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#8370) negyedes válasza l!nk87 (#8367) üzenetére


negyedes
addikt

Koltozon at livera es kesz, gmail menni fog de mar nem less push, szoval min 15 perccel kesobb kapja meg a levelet.

HawerKing: wp7ben nem lehet screenshotot csinalni. ha egy adott app tamgoatja akkor igen, maga a rendszerol(kezodkepernyo, beallitasok, stb) nem lehet es nincs ra app sem.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#8371) l!nk87 válasza HawerKing (#8369) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Köszönöm, észre sem vettem, hogy fellehet venni még egyet :D
Természetesen számok lementése után HR lesz :C

Nem lett jó sajnos ... nem akarja a telefonon tárolt kontaktokat szinkronizálni :((( ebből szerintem valami pc program lesz :O

[ Szerkesztve ]

(#8372) dejaris válasza polonic (#8364) üzenetére


dejaris
addikt

home gomb es kikapcsolo gomb helyesebben a screenshot :))

(#8373) catroot válasza HawerKing (#8365) üzenetére


catroot
veterán

Nem lesz benne (ha van dev. unlock, akkor megoldható), máskülönben csak wp8-ban van.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8374) HKorn válasza negyedes (#8370) üzenetére


HKorn
addikt

Gmail-al kéne működnie a push-nak? Nekem az van beállítva, de sose kaptam még push üzit, csak a csempe jelez ha jött email (meg ugye hangjelzés van).

Be kell erre valamit külön állítani, vagy hogy van ez?

Run&Ride

(#8375) zsírsámán válasza l!nk87 (#8371) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Elvileg a liveID címre tudod exportálni a telefonos kapcsolatokat, amit a webes felületről le tudsz menteni egy fájlba, amit az új fiókhoz hozzá tudsz kapcsolni. Ezzel csak annyi a gond, hogy annak a kapcsolatai is benne lehetnek a címtárban, akivel "megosztjátok" a fiókot.

HKorn: Az e-mailon belül a szinkronizálási beállításoknál be lehet állítani, hogy az elemek érkezésekor jelezzen. Viszont ez csak mobilnettel fog mőködni vagy ha töltőn van a telefon (Elvileg töltő nélkül is működnie kéne wifin, de nagyobb eséllyel nyersz a lottón, minthogy így kapj értesítést.)

[ Szerkesztve ]

(#8376) Alexios válasza HKorn (#8374) üzenetére


Alexios
veterán

nekem úgy rémlik hogy emailhez csak tile count van

(#8377) HKorn válasza zsírsámán (#8375) üzenetére


HKorn
addikt

aha, akkor ezért nem kaptam, mert nekem 30 percre volt állítva.

Kipróbáltam mobilnettel, hát már rég megérkezett a postafiókba a levél, de a telefon b@szik jelezni, pedig érkezésre állítottam a jelzést.

Na mindegy, végülis annyira nem hiányzik, azért köszi.

Run&Ride

(#8378) savoo válasza Alexios (#8376) üzenetére


savoo
addikt

Jól rémlik.

(#8379) daniel909


daniel909
addikt

nem tudjátok mikor jön a következő rendszer szintű ápdét? wp8-ra?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#8380) AMD Power válasza l!nk87 (#8367) üzenetére


AMD Power
titán

Valaki megvette, visszavitte x dumával ,ők visszavették és madarak voltak mert nem csináltam gyári beállítások visszaállítása.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8381) madd dogg válasza daniel909 (#8379) üzenetére


madd dogg
senior tag

wp7.8, 2013 Q1, wp8 nem lesz.

(#8382) duce78 válasza kukacmolnar (#8349) üzenetére


duce78
tag

Üdv!
Megnyitod a csoportot, alul a ...-re bökve kínálja fel az átnevezés és a törlés lehetőségét.

Nem lessz, hanem kérek!

(#8383) daniel909 válasza madd dogg (#8381) üzenetére


daniel909
addikt

félreértetted, úgy értettem h wp8-ra mikor fog jönni a következő frissítés ami hozza a notification rendszert...stb

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#8384) catroot válasza daniel909 (#8383) üzenetére


catroot
veterán

Ami notification rendszert hozza? Ebben az évben én nem bíznék benne. Ja és kérdés, hogy egyáltalán lesz-e ilyesmi.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8385) mukibuci válasza catroot (#8384) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ne legyél ilyen negatív, nyárra már meg is lesz :K (Lalll szerint 7.8on is) (ha esetleg bilibe lógna a kezem, akkor sorry)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8386) catroot válasza mukibuci (#8385) üzenetére


catroot
veterán

Te ne legyél mán ilyen kishitű! ;]

Elképzelhető, hogy már április 31-én elérhető lesz!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8387) mbale


mbale
tag

http://wmpoweruser.com/google-backs-down-will-re-enable-google-maps-access-for-windows-phone/
Bullshit-detektorom kissé jelez.

Zag Zag

(#8388) zsírsámán válasza mbale (#8387) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Minek is használnánk ezt a kulát, mikor van nekünk jó kis nokia maps ;]

(#8389) crey válasza catroot (#8386) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Dehát az Április nem is 31 napos, te most csak gúnyolódsz velünk!

- Captain Obvious flyes away.

;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8390) tybsen válasza crey (#8389) üzenetére


tybsen
addikt

Es milyen rafinaltan teszi! :DDD Ettol fuggetlenul szerintem is jonni fog noti center, legalabbis en bizom benne. Az kiderult vegul, hogy miert lett leszedve a store-ból az értesítos alkalmazas?

(#8391) pushalias válasza tybsen (#8390) üzenetére


pushalias
addikt

Nem tudom, de hogy elég rosszak róla a felhasználói vélemények az biztos.

Honor 9 / HP 8470P

(#8392) tybsen válasza pushalias (#8391) üzenetére


tybsen
addikt

Igen, néztem én is múltkor. Talán tényleg jön valami hivatalos frissítés és lesz egy központi értesítés, azért az nagyot dobna az egészen.

(#8393) busman_ válasza kukacmolnar (#8356) üzenetére


busman_
tag

ha megoldódott akkor semi,
de lépj be a csoportba, majd képernyőn jobb alul "..." ra kattints és csodát látsz:)

(#8394) busman_ válasza daniel909 (#8379) üzenetére


busman_
tag

február

(#8395) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Az csak szerintem nem kis geciség az MS-től, hogy még mindig se híre se hamva a 7.8-nak? Szándékos szívatás, az egyértelmű, hisz rég kész van. De ennyire ki***ni a saját felhasználóival.. Ha így haladnak nem lesz meg a Trophy, mire kidobják rá.. :W

Everybody lies.

(#8396) nábob


nábob
tag

Ez itthon miért nem megy? :O

Harap utca három alatt megnyílott a kutyatár

(#8397) AMD Power válasza Barthezz2 (#8395) üzenetére


AMD Power
titán

Foleg ugy,hogy a Care Suittal Nokira magyarul lazan ra lehet tolni a WP 7.8-at.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8398) catroot válasza Barthezz2 (#8395) üzenetére


catroot
veterán

Nem sietik el, az egyszer biztos. :U

Mondom ezt úgy, hogy engem már nem érint a dolog.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8399) btudos válasza catroot (#8398) üzenetére


btudos
Topikgazda

Hh nem erint? Mit veszel? :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#8400) catroot válasza btudos (#8399) üzenetére


catroot
veterán

Úgy nem érint, hogy már az Omniámon ott csücsül a 7.8 ;]

Hogy mit, hát még kicsit képlékeny a dolog.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.