Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) modd3r válasza Ádám16 (#9099) üzenetére


modd3r
őstag

Értem. UK-s acc-al sima Zune szinkron után egyből kirakja? Köszi.

(#9102) Ádám16 válasza modd3r (#9101) üzenetére


Ádám16
addikt

Tudtommal igen, de ezt egy használó megerősíti. ;)

(#9103) modd3r válasza Ádám16 (#9102) üzenetére


modd3r
őstag

Ha eddig MO. volt beállítva a MS account-omban, de most átállítottam UK-ra, akkor várható, hogy kirakja a borítókat? :U

(#9104) BubuRoland


BubuRoland
tag

facebook alkamazásban tudna nekem segíteni valaki? olyan kellene ami jelez ha van vmi értesítést kapok, és amin chaten telefonjel van a nevem mellett!

(#9105) catroot válasza BubuRoland (#9104) üzenetére


catroot
veterán

Elvileg az FB app ilyen, állítsd be az értesítést az appon belül.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9106) @matthew@ válasza BubuRoland (#9104) üzenetére


@matthew@
őstag

Akkor vegyél droidos telefont vagy iPhonet, mert ez itt nem nagyon működik :(
Mondjuk utolsóra talán megoldás lehet a Facebook for PC app, amivel tudsz olyan nézetben lenni mint gépen, ott megy a chat, próbáltam, de ott sem telefon lesz a neved mellett hanem a zöld pötty :K Ez sajnos szarul működik WP-nél :(((

catroot: nekem be van állítva mindenre az értesítés, első alkalommal miután bekapcsoltam megjött 3 értesítés is, de azóta semmi :(

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#9107) Tybee000 válasza BubuRoland (#9104) üzenetére


Tybee000
aktív tag

im+ progiról azt hallottam, hogy nem rossz ha csak az üzenetek rész érdekel a facebookból

[ Szerkesztve ]

(#9108) Rage47 válasza Tybee000 (#9107) üzenetére


Rage47
veterán

nekem az el sem indul :D csak a kezdőképernyőt látom

(#9109) Pttypang válasza BubuRoland (#9104) üzenetére


Pttypang
veterán

Mivel azonnal megkapod az üzenetet, tehát 24/7 online a telefonod a fb-on, ha be van kapcsolva a megfelelő opció, ezért szerintem egyértelmű, hogy elérhetőnek jelez, ha elérhető is vagy :P
A telefon jel tudtommal csak régebbi telefonoknál merül fel, nem? o.O

Everybody lies.

(#9110) catroot válasza @matthew@ (#9106) üzenetére


catroot
veterán

Ilyen ez sajnos.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9111) zsírsámán válasza Pttypang (#9109) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Nem, a telefon jel androidon és ics-en valamint kb az összes egyéb rendszeren működik, csak itt nem.

(#9112) @matthew@ válasza catroot (#9110) üzenetére


@matthew@
őstag

Már együtt élek vele, végül is nem vagyok folyton rajta :N

Matthew 24:42

(#9113) daniel909 válasza BubuRoland (#9104) üzenetére


daniel909
addikt

erre nagyon nagy trollkodást tudnék írni ;]

üzenetekre IM+ értesítésekre semmi. ha érdekel van-e valami lépkedj be az ÉN csempébe, és ott viszonylag hamar fogod látni mi a helyzet.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9114) Pttypang válasza zsírsámán (#9111) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem tudom, ennek se látom értelmét, ahogy vibernek se.. Ha elérhető vagyok, akkor legyek elérhető :P

Everybody lies.

(#9115) blackmajesty válasza zsírsámán (#9111) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Itt máshogy van megoldva. Itt ha be vagy jelentkezve az üzenetek hubban, akkor csak a facebook chat-be vagy bejelentkezve, ezért a zöld kis pötty van ott, nem a telefon ikon. És csak azoktól kapsz üzit ide, akik nem kapcsolták ki webes felületen a facebook chatet. A többi rendszeren pedig csak akkor van ott a kis telefon ikon, ha be vannak jelentkezve az appba. Amint kijelentkeznek, leveszi az ikont, és akkor az üzit ők sem kapják meg azonnal. Tehát ezek alapján a wp-s facebook app kb olyan, mint ha nem is lennél bejelentkezve oda. Szóval itt vmit az MS nagyon máshogy csinált, mint a többiek.

(#9116) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!
7.5-rol 7.8-ra valo frissetes mikorra varhato? Az "ev elejenel" van pontosabb info?En egy htc trophy-ra varom a frissitest.

[ Szerkesztve ]

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#9117) Pttypang válasza viktorhmv (#9116) üzenetére


Pttypang
veterán

Szolgáltatófüggő lesz majd akkor is, ha már kijött ugye az mstől :)

Everybody lies.

(#9118) Barthezz2 válasza Barthezz2 (#9100) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Még egy kis kiegészítés:

Ha épp PC-n hallgatok streamelve zenét, akkor telefonon nem érhető el ugyan ez a funkció. A telefonra letöltött tartalmakra szerencsére ez nem vonatkozik.

Everybody lies.

(#9119) zsírsámán válasza Barthezz2 (#9118) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Nekem mostanában azt szokta eljátszani a telefon, hogy letöltök rajta vmit hogy offline tudjam hallgatni, de ha kikapcsolom a netet, kiírja hogy nem csatlakozok a netre ezért nem tudom hallgatni, Nlad nem fordult elő ilyen?

(#9120) Barthezz2 válasza zsírsámán (#9119) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tegnap rendeltem meg, így még nem tudom. Előtte vagy fél éve volt utoljára, akkor ilyen nem volt. Akkoriban nekem azt játszotta, hogy minden szám végén, ami Music Pass segédletével volt letöltve, lejátszás közben megakadt, majd ha szerencsém volt továbbment, ha kisebb szerencsém, akkor a kijelző felélesztése után ment csak tovább, ha semekkora sem, akkor meg lefagyott a telefon.

Majd holnap tesztelem rajt, most mi a helyzet.

Btw ez a Smart DJ egész jó cucc így. Viszont a zenék minősége itt-ott hagy kivetnivalót maga után :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#9121) zsírsámán válasza Barthezz2 (#9120) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Régebben nekem simán ment, nem volt semmi gond, csak 2 hete indult meg ez a furaság. Ráadásul ha a nokia musicon töltök le mixeket, ugyanezt csinálja.

(#9122) Воланд válasza Barthezz2 (#9100) üzenetére


Воланд
titán

igen, ezt tudtam, irtak eleg sokan az xbox music bevezetesekor. szoval a zuneba mukodik az xbox music pass, letoltessel egyutt? mert win8 meg egy darabig nem lesz a gepemen, de ha lesz migralasra lehetoseg, akkor valoszinuleg koltozok uk-be. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9123) Barthezz2 válasza Воланд (#9122) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mondhattad volna elsőre is, hogy ezt is próbáljam ki:D

De egyébként igen, most indítottam zune-t, leszedtem egy számot, és hallgatom is.

Everybody lies.

(#9124) Воланд válasza Barthezz2 (#9123) üzenetére


Воланд
titán

mindenre en sem gondolhatok. :DDD

koszonom, akkor ugy nez ki, h lesz migralas. :R

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9125) Maateeo válasza Воланд (#9124) üzenetére


Maateeo
aktív tag

én is szeretnék! (btw. német accal megy a zune live tile, vagy csak UK/US only?) mik a feltételei amúgy?

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#9126) Barthezz2 válasza Maateeo (#9125) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

UK/US

Everybody lies.

(#9127) busman_ válasza Barthezz2 (#9126) üzenetére


busman_
tag

uk/us accot itthon is létre tudok hozni?

(#9128) Воланд válasza Maateeo (#9125) üzenetére


Воланд
titán

elmeletileg van mar a nemeteknel is xbox music pass.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9129) Maateeo válasza Воланд (#9128) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Itt is ezt látom, de legföképp az érdekel, hogy a telefonon a Live-Tile ettöl müködni fog-e vagy sem.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#9130) Воланд válasza Maateeo (#9129) üzenetére


Воланд
titán

ahol van music pass, ott mennie kellene.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9131) Maateeo válasza Воланд (#9130) üzenetére


Maateeo
aktív tag

s maga a migrálás mivel jár?

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#9132) Воланд válasza Maateeo (#9131) üzenetére


Воланд
titán

azokat a szolgaltatasokat/alkalmazasokat bukod, amik nem erhetoek el abban az orszagban, amire migralsz. mas hatulutojerol en nem tudok.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9133) Assdak válasza Воланд (#9132) üzenetére


Assdak
őstag

Van valami leírás, hogy ez a migrálás hogy megy?

(#9134) pzstm válasza Assdak (#9133) üzenetére


pzstm
titán

még sehogy.

Várhatóan majd így fog:
Xbox Live migrálási lehetőség

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9135) pzstm


pzstm
titán

úgy fest pár nap múlva még gyakrabban fogok idejárni topikba :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9136) Barthezz2 válasza pzstm (#9135) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mit veszel? 920?

Everybody lies.

(#9137) savoo válasza Воланд (#9132) üzenetére


savoo
addikt

Ami elég nagy hátulütő, hogy nagyon kevés magyar bankkártyát eszik még a live. Vagy ez már változott?

(#9138) pzstm válasza Barthezz2 (#9136) üzenetére


pzstm
titán

venni semmit. Kapok ;] :P
De "csak" 8X lesz, szóval nem kell ám irigykedni :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9139) Воланд válasza savoo (#9137) üzenetére


Воланд
titán

hat, az elmult idoszakban keves panasz volt ra. mondjuk nekem most van regisztralva egy kartya, szoval azt talan nem tunteti el migralaskor.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9140) Barthezz2 válasza pzstm (#9138) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Közel állok a platform váltáshoz, szóval én nem fogok :P

Everybody lies.

(#9141) Maateeo válasza Воланд (#9139) üzenetére


Maateeo
aktív tag

már elöre tudom, hogy hülye kérdés, de van olyan szolgáltatás/app, ami magyarral van, de némettel nincs? (appot lehet hamarabb találna az ember)

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#9142) pzstm válasza Barthezz2 (#9140) üzenetére


pzstm
titán

S2 is megmarad azért ;)

Most olvasom, hogy mik azok, amik must have appok és nem lesznek,de szerencsére még nem találok ilyet. Használat közben fog kiderülni, mi az ami nem áll kézre...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9143) Воланд válasza Maateeo (#9141) üzenetére


Воланд
titán

magyar alkalmazasnal (mondjul egy bkv menetrend) elofordulhat. de ezeket meg tudod nezni a store nemet oldalan.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9144) Maateeo válasza Воланд (#9143) üzenetére


Maateeo
aktív tag

de az eddig megvett alkalmazások megmaradnak, vagy re-kauf minden? (valahol régebben olvastam, hogy a purchase history-val gondok lehetnek)

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#9145) Oppenheimer válasza pzstm (#9142) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Kíváncsi leszek! Majd floodolj sokat róla!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9146) pzstm válasza Oppenheimer (#9145) üzenetére


pzstm
titán

pont olyanod van most és az cserélnéd ha jól látom?:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9147) Oppenheimer válasza pzstm (#9146) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Aha

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9148) Воланд válasza Maateeo (#9144) üzenetére


Воланд
titán

amik elerhetoek az adott orszagban azok megmaradnak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9149) Maateeo válasza Воланд (#9148) üzenetére


Maateeo
aktív tag

akkor rendben van.. többnyire játékokat vettem, azok meg multirégiósak. Csak lehetne már migrálni.. És akkor magától átáll a telefon, vagy HR kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#9150) Воланд válasza Maateeo (#9149) üzenetére


Воланд
titán

hat ezt mar tenyleg passzolom.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.