Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) pzstm válasza szabonagyur (#9050) üzenetére


pzstm
titán

ott is cserélik ha szépen kéred tuti...ha meg nem, akkor kivágod Te, vagy szerintem párszáz forintért max akármelyik GSM shopban megoldják.

Nem lehet más nézetetbeállítani.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9052) szabonagyur válasza pzstm (#9051) üzenetére


szabonagyur
félisten

Köszönöm a tippeket, alig várom, hogy meglegyen a készülék.. :)

(#9053) daniel909 válasza szabonagyur (#9048) üzenetére


daniel909
addikt

gsm boltokban levágják neked apróért, vagy te magad is vehetsz a vaterán vagy akárhol sim kártya vágót.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9054) HKorn válasza szabonagyur (#9048) üzenetére


HKorn
addikt

Mondjuk a galaxy mini után a 610 is egy rakéta.. :)

Run&Ride

(#9055) legiaap


legiaap
nagyúr

[link]
Komolyan mondom, most már elmehet a franca a gugli.
A Microsoft helyében nekiállnék kicsinálni ezt a komolytalan céget.
Nevetségesek!
:W
Totál olyan, mint az almás vetélytárs. Remélem mennek majd a süllyesztőbe lassan.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9056) HKorn válasza legiaap (#9055) üzenetére


HKorn
addikt

Ezzel most már ellőtték, amit el lehetett, több eszköz nem hinném, hogy van a kezükben, amivel WP-nek keresztbe tehetnek.
Persze ez is fájdalmas :((

Kezdem is őket leépíteni szépen, gusztustalan brigád, most már csak a search-öt használom meg a gmailt, de már onnan is költözök át az @outlook.com-ra, és már ízlelgetem a bing-et is.

Run&Ride

(#9057) daniel909 válasza legiaap (#9055) üzenetére


daniel909
addikt

nálam minden működik, szépen játsza a videókat (wp8

a google mentségére legyen mondva: oké, nyilván a mi szemünkben szarszemét cég, de ne feledjük, jogosan ijedt meg a wp-től, van benne potenciál ;] másrészt a webes maps-et visszahozták, szóval számunkra 2 dolog miatt lehet a cég gáz: nem engedi a natív YT appot, és a gmail push. szerintem ezek annyira nem nagy dolgok, túl lehet élni mindkettő nélkül.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9058) zsírsámán válasza legiaap (#9055) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Gratulálok nekik. Persze, ha mondjuk a MS kitalálná, hogy a chrome nem kompatibilis a windowsokkal illetve a googlet-sem tudja behozni valamint a gmail is halott, rögtön menne mindenki hogy ezt nem teheti meg meg b*zi M$... :W

(#9059) Integrale válasza szabonagyur (#9052) üzenetére


Integrale
veterán

Én ma cseréltettem ki, szó nélkül megtették. Ha veled nem így járnának el, akkor mond azt, hogy nem érzékeli rendesen a telefon/kiírja, hogy tegyen be simet, pedig bent van stb. Nem kérdeznek cserélik.

"Bad reklám is reklám too"

(#9060) pzstm válasza legiaap (#9055) üzenetére


pzstm
titán

wmpoweruseren olvastam épp pár perce....érik nagyon már egy saller nekik :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9061) consono válasza legiaap (#9055) üzenetére


consono
nagyúr

Nálam WP7.8-on semmi gont a YouTube-bal. Nem is volt sosem...

"In God we trust. All others must bring data"

(#9062) daniel909 válasza zsírsámán (#9058) üzenetére


daniel909
addikt

elég lenne egy mesterséges bugot kreálni, ami élvezhetetlenné tenné a yt videókat win alól. de inkább az a kérdés, h az emberek hova szoknának át. nincs nagyon YT alternatíva.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9063) Rage47


Rage47
veterán

Azt csodálom, hogy eddig nem élt vissza az elterjedtségével a Google.

(#9064) daniel909


daniel909
addikt

akinek esetleg nem működne az m.yotutbe.com ezt kell tenni: beállításokban a weblapok megjelenítését mobile-ra kell tenni, törölni a cookie-kat, és újraindítás. több embernek működött akinél jelentkezett a probléma.

Plusz: Maybe it's specific to people that login to YouTube. That would explain why deleting cookies and restarting helps. I don't login to the evilness that is Google and their crappy video site came up just fine. magyarul ne jelentkezz be a youtube fiókoddal, és kész.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9065) consono válasza daniel909 (#9064) üzenetére


consono
nagyúr

Én bejelentkezve vagyok, így sem bugzik. Szerintem csak valamelyik ország az érintett, vagy valamelyik YT szerver. Vagy ki tudja...

"In God we trust. All others must bring data"

(#9066) kolosanyi válasza consono (#9061) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nálam is megy 7.5 alatt. Fel lett fújva szvsz...

(#9067) dejaris válasza szabonagyur (#9050) üzenetére


dejaris
addikt

Nem lehet mas nezet. Megeloztek :O

Mellesleg hasznaljatok vimeot YT helyett.

[ Szerkesztve ]

(#9068) legiaap válasza consono (#9065) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálam 8X-el UK-s reggel nem megy.
Haverom 920-án szintén zenész.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9069) zsírsámán válasza kolosanyi (#9066) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Nálam is megy, de el tudom azt képzelni, hogy a régiós beállítások miatt :D Magyarországra még nem ért el ez a "modern" korlátozás. Majd akkor lesz ez nálunk is bevezetve, amikor az xbox music :DDD

(#9070) szabonagyur válasza HKorn (#9054) üzenetére


szabonagyur
félisten

Én is ebben reménykedek, ha meg már veszek akkor erősebbet veszek, mivel a mini amikor vettem egész gyors volt csak ma már kevés...

@Integrale A vicc, hogy tényleg kiírja néha, hogy tegyek be SIM-et stb szóval nem lesz nehéz ezt mondani.

(#9071) Tybee000 válasza HKorn (#9056) üzenetére


Tybee000
aktív tag

hát a bing savanyú lesz magyar nyelvterületen

(#9072) talamasca válasza dejaris (#9067) üzenetére


talamasca
senior tag

Nem tudom, de nekem a metrotube tökéletes, szerintem a gyári youtube app sem lenne jobb...
Persze, nem ingyenes.
iOS-ről jövök, ott is megszokta az ember, hogy a jobb alkalmazásokért fizetni kell.

Más:
Nekem jelenleg a legidegesítőbb probléma, hogy a feliratokat semmilyen formában nem viszik a WP telefonok.
Marad ugye a "ráégetés", de azért kódolni újra filmet?... :(
És sajnos egy lejátszó sincs, amivel megoldható lenne.

Pedig ott vannak az iTunes könyvtárban a soft muxolt feliratok (nem srt), a videó gyönyörűen megy, de felirat-bekacsolás nuku...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#9073) Integrale válasza zsírsámán (#9069) üzenetére


Integrale
veterán

Nálam múlthéten szünetelt a Youtube, USA régiós regisztrációval és lokalizációval, azóta működik rendületlenül.

"Bad reklám is reklám too"

(#9074) Pttypang válasza HKorn (#9045) üzenetére


Pttypang
veterán

Van Angry Birds 610-re, épp azzal játszottam délután melóban.. :)

Everybody lies.

(#9075) daniel909


daniel909
addikt

Mondtam ügye h frissült a skydrive app de csak most probaltam ki h mar magyar régióra állítva is van wifin való skydtive Feltöltés!!!!!!!! Ezt hozta az update. :C :Y :C

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9076) Oppenheimer válasza daniel909 (#9075) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nekem is frissült, de magyar régión nincs ilyen cuccom továbbra sem.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9077) AMD Power válasza Pttypang (#9074) üzenetére


AMD Power
titán

Fizetős van neked?:)

Ezt SkyDrive-t én is ki fogom próbálni. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#9078) nábob


nábob
tag

Csatolt email fiókjaim vannak a Lumián és amikor egy korábbi levélre keresek rá, akkor csak a "Search more in Gmail" opciót kínálja fel, az Outlookot miért nem? :O

Harap utca három alatt megnyílott a kutyatár

(#9079) BubuRoland


BubuRoland
tag

Sziasztok! kis segítségre lenne szükségem! hogyan tudok lumia 800-ra wors és pdf fájlokat rátenni?

(#9080) Воланд válasza BubuRoland (#9079) üzenetére


Воланд
titán

elkuldod magadnak emailben, vagy feltoltod skydrive-ra.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9081) Pttypang válasza AMD Power (#9077) üzenetére


Pttypang
veterán

Az ingyenes van rajta, a space meg a másik :DDD

(#9075) daniel909
Az appon kívűl eddig is volt skydrive feltöltés mindenhol..
Dokumentumoknál, médiafájloknál.. :)

Everybody lies.

(#9082) BubuRoland válasza Воланд (#9080) üzenetére


BubuRoland
tag

az emaillel az a problémám, hogy hiába van rajta beállítva email fiók, küldeni tudok róla, de kapni valamiért nem! csak neten gépről tudom megnézni emailjeimet!

(#9083) AMD Power válasza Pttypang (#9081) üzenetére


AMD Power
titán

Gyorsan megnézem én is. :K

Te nincs is ingyenes AB!? :(

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#9084) pzstm válasza AMD Power (#9083) üzenetére


pzstm
titán

Nincs. Csak droidon ingyenes reklámokkal (ios-t nem tudom)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9085) Воланд válasza BubuRoland (#9082) üzenetére


Воланд
titán

milyen fiok az?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9086) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Előfizettem Win8-on egy hó X-Box Music-ra. Jelentem, UK területi beállítások, UK fiókkal megy mind gépen, mind telefonon.

Everybody lies.

(#9087) Pttypang válasza pzstm (#9084) üzenetére


Pttypang
veterán

Asszem az ingyenes verzió wp-n azt takarja, hogy korlátozott a pályák száma :)

Everybody lies.

(#9088) Nescafé válasza pzstm (#9084) üzenetére


Nescafé
őstag

iOS-en van ingyenes angry birds de abban tán nincs minden pálya benne.
Fizetős is van persze.

Crytec210 igy tudom én is :)

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#9089) Воланд válasza Barthezz2 (#9086) üzenetére


Воланд
titán

ha leszedsz valami zenet win8 alatt, akkor azt fel tudod tenni zune-al wp7-re es le is jatssza a keszulek?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9090) BubuRoland válasza Воланд (#9085) üzenetére


BubuRoland
tag

egy freemailes amivel regisztrálva voltam microsoftos oldalakon. de próbáltam gmailest is megadni pluszba és azzal se működött!

(#9091) btudos válasza BubuRoland (#9090) üzenetére


btudos
Topikgazda

Hogy adtad meg azokat a fiókokat?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9092) BubuRoland válasza btudos (#9091) üzenetére


BubuRoland
tag

a freemailest kérte amikor először bekapcsoltam, másikat pedig beállítások/ új fiók hozzáadása

(#9093) AMD Power válasza pzstm (#9084) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor jól vettem észre., 235Ft adták darabját. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#9094) dejaris válasza Barthezz2 (#9086) üzenetére


dejaris
addikt

Es nem zavarja a dolgot, hogy magyaro a gep helye? Vagy proxyval jatszodtal?

Amd power: szerintem a trial verziokra gondolt.

[ Szerkesztve ]

(#9095) polonic válasza Barthezz2 (#9086) üzenetére


polonic
félisten

Csak nehogy az legyen, mint az ingyenes résszel. Hogy 2 heti utazás után arcba tolja, hogy beszoptad. . .

(#9096) Barthezz2 válasza Воланд (#9089) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azt még nem próbáltam, gépen streamelve hallgatom, telefonon meg töltöttem le. Majd mindjárt megnézem.

(#9095) polonic: Az lesz az MS utolsó hőstette..

Everybody lies.

(#9097) modd3r


modd3r
őstag

Mit kell beállítani ahhoz, hogy az album borítókat mutassa a csempén is?

(#9098) zsírsámán válasza polonic (#9095) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Nemhiszem hogy így tenne, mert abban az üzenetben amit az orrod alá tol, azt írják, hogy vegyél xbox music pass-ot és akkor bárhol bármikor tudod használni a szolgáltatásukat.

(#9099) Ádám16 válasza modd3r (#9097) üzenetére


Ádám16
addikt

Microsoft accountod régiójától függ, Mo.-n nem működik.

(#9100) Barthezz2 válasza Barthezz2 (#9096) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Izé.. érdekes.

Amit telefonon leszedtem, azt abban a pillanatban feltolja a gépre, mihelyt csatlakoztatom a telefont, és indul a Zune. Gond nélkül megy is mind a Zune alatt is.

Amit viszont a Win8 music app-ban szedek le, azt berakja egy Music Library\XBox Music\XBox Music Pass könyvtárba, és meg sem jelenik a Zune alatt, nemhogy feltegyem, és lejátsza a telefon.

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.