Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) daniel909 válasza catroot (#8300) üzenetére


daniel909
addikt

éreztem h még délelőtt le kell töltenem egy életbevágóan fontos appot... (angry birds space ;])

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#8302) rgeorge


rgeorge
addikt

Windows Phone Store megjavult. MetroTube-t töltöttem le egyébként, ami most már fizetős (235 Ft), de még korábban ingyenesen "vettem" meg, tehát most is ingyen tölthettem le az új telefonra.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#8303) Maateeo válasza B4l!nt (#8265) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Teljesen normális TITANnál, enyém is dettó ugyanezt csinálja. Érdekes, hogy csak fogadáskor. Ez van, meg kell szokni.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#8304) regener


regener
veterán

Milyen tapasztalaitok vannak a Nokia Térképekről WP7 és 8 alatt?

(#8305) Dave™ válasza regener (#8304) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nekem jó, a Binggel ellentétben teljesen jól használható és eddig mindig pontos is volt. WP7.5.

(#8306) busman_ válasza btudos (#7861) üzenetére


busman_
tag

pontosan melyik menüpontban mit ír? van olyan opció hogy teljes méretű kép feltöltése skydrivera?

(#8307) busman_ válasza rgeorge (#8302) üzenetére


busman_
tag

Metrotube-ot én is próbáltam, de végül a Supertube-ot vettem meg. Kicsit gagyibban néz ki de VEVO videók is megnézhetőek vele ez Metrotubbal nem megy, és mivel a zene klippek nagyrésze VEVO én meg sokat nézek így metrotube off :)

(#8308) Bogyó bá' válasza regener (#8304) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Egyszer próbáltam (van komoly GPS-em is) kíváncsiságból, nagyon jónak tűnt.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#8309) Alexios válasza Dave™ (#8305) üzenetére


Alexios
veterán

a bingel ellentétben? mindkettö ugyanazt a navteq térképet használja

(#8310) daniel909 válasza busman_ (#8307) üzenetére


daniel909
addikt

van külön VEVO app is amúgy.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#8311) busman_ válasza daniel909 (#8310) üzenetére


busman_
tag

VEVO app csak LQ videókat tud nyújtani ráadásul ha lockscreen benyomom akkor nem is megy.

(#8312) AMD Power válasza regener (#8304) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos nekem még nem volt alkalmam letesztelni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8313) Dave™ válasza Alexios (#8309) üzenetére


Dave™
nagyúr

WP8-on igen. Nekem az Omnia 7-tel szívás volt. De nem csak a térképek számítanak, hanem hogy az alkalmazás mit tud velük kezdeni. Omnia 7-tel még keresni se nagyon tudtam. Lumia 800-on megváltás a Nokia térképek, ennyi a szummázott véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#8314) regener


regener
veterán

Dave™ és bogyo112:
Ez csak jól hangzik.
Eddig nekemis csak jó tapasztalatom volt vele igaz régebbi rendszeren (Symbian). De az utolsó frissítés óta nem tud sem "Autóval" sem "Gyalog" utat tervezni, mindig csak kiírja hogy "Útvonal nem tervezhető ezen az útvoalon" bárhol is vagyok.

AMD Power:
Mi gátol(t) meg abban, hogy kirpóbáld? :)

(#8315) consono válasza regener (#8314) üzenetére


consono
nagyúr

Nálam tervez a 2.5.29.357-es verzió.

"In God we trust. All others must bring data"

(#8316) Dave™ válasza regener (#8314) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szedd le és tedd fel újra, mert nálad lesz a hiba. Nálam működik.

(#8317) madd dogg


madd dogg
senior tag

Még faszább. Leszedem a Youtube downloadert, gondolom én annyi mindent tud, biztos tud mp3-at. Nem tud mp3-ba letölteni, sebaj, leszedem a másik ugyanilyen nevűt. Az kiírja h fizetős szolgáltatás. Nem para, nekem kell. Megveszem. Letöltöm a kiszemelt zenét (az más tészta, hogy folyamatos errorok közepett a 6. videót tudta csak letölteni), erre nem lehet betenni a zenék közé. Hozzáadhatom a music HUB-hoz, meg is jelenik, de ha rákattintok, a downloader progiban nyílik meg, a zenei kezelőfelülettel. KI EZ A FOS? KI TERVEZTE EZT íGY? Fogadjunk ez is wp7-es korlát. Azért dühítő, mert az a sz.r nem fut a háttérben, így már akkor is elhallgat a zene, ha Start-ot nyomok. :O

[ Szerkesztve ]

(#8318) AMD Power válasza regener (#8314) üzenetére


AMD Power
titán

Kevés pénz, kevesebb autózás. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8319) polonic


polonic
félisten

A nokia drivenak minek van background agentje? Egyszer nem lattam meg, hogy futna a hatterben.

Es a wp8-on levo drive plus mivel tobb?

(#8320) balcsida válasza BotaN (#7333) üzenetére


balcsida
senior tag

Szerintem ne játsszál vele, mert osztálytársaim lelockolták 1024 percre az omnia 7-em, szóval tudom, hogy megy.

(#8321) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A mail.live.com-on miért csak azokat a kontaktjaimat látom akik fent vannak live messengeren? Holott HR után a többi 50 névjegyzék is visszakerült a telefonra amik nincsenek ott fent. Nem értem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8322) mbale


mbale
tag

http://wmpoweruser.com/now-google-is-blocking-windows-phones-from-accessing-maps-google-com/

Zag Zag

(#8323) kezman


kezman
őstag

Nagyon bejövős :C

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#8324) Lall válasza Plazmacucci (#8321) üzenetére


Lall
veterán

A bal felső sarokban választható, hogy mind és elérhető.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8325) Lall válasza Blyan (#8201) üzenetére


Lall
veterán

Ezzel megoldottam, csak elfelejtettem megköszönni. :R

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8326) Plazmacucci válasza Lall (#8324) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen tudom. De csak tizen pár név van ott akkor is. A többi honnan a rákból töltődött vissza a telefonomra?

szerk:
Azt a kurva, ha a keresőbe beírok egy nevet, akkor kiadja azt is aki nincs a listába. Mi a szar ez?

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8327) Lall válasza Plazmacucci (#8326) üzenetére


Lall
veterán

Jelentkezz ki és be. Tegnap nekem is meghülyült. Mostanában, hogy farigcsálják a live-ot, annyit szarakodik. Néha pl. nem tudok skydrive mappába sem belépni.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8328) zozzzzzzzzzz


zozzzzzzzzzz
tag

erről mit lehet tudni, most komolyan, meddig fajul a dolog?

http://wp7.hu/2013/01/05/ne-legy-gonosz/

(#8329) Lall válasza zozzzzzzzzzz (#8328) üzenetére


Lall
veterán

Addig rangatjak az oroszlan bajszát (MS, Aplle), míg fel nem dühödnek és...

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8330) Alexios válasza zozzzzzzzzzz (#8328) üzenetére


Alexios
veterán

Meglepetésképp, a mai napon arra ébredtünk, hogy a maps.google.com minden Windows Phone készüléken átirányít a sima keresőoldalra – akár mobil, akár asztali nézetből használjuk.

Ez azért vicces, mert 1-2 hónapja sem ment már, szóval nem tudom miért pont ma ébredtek így.

(#8331) Воланд válasza Lall (#8329) üzenetére


Воланд
titán

az apple bajszat nem rangatjak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8332) Dave™ válasza Alexios (#8330) üzenetére


Dave™
nagyúr

Mert tegnap este olvasták a wmpoweruseren vagy a wpcentralon, és ezzel álmodtak! Forrást megjelölniük persze nem kell...

[ Szerkesztve ]

(#8333) Flashback


Flashback
addikt

Tegnap mondta egy WP tulaj hogy Bluetoothon csak WP-nak tud küldeni adatot. Ez igaz?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#8334) zsírsámán válasza Flashback (#8333) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Hivatalosan csak 7.8 tud küldeni így, és mivel még nem jött ki a végleges 7.8 nem biztos hogy így marad, de lehet hogy most így van.

(#8335) catroot válasza Flashback (#8333) üzenetére


catroot
veterán

Ezt ma kipróbálom, mert nem akarom elhinni.

francba, az előző rom-omban volt buherált BT, ebben nincs.

Egyébként a videó szerint természetesen nem csak wp között működik (ami egy ritka nagy baromság lenne)

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8336) btudos válasza Flashback (#8333) üzenetére


btudos
Topikgazda

WP8-nál biztosan nem igaz, én Androiddal próbáltam.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#8337) nicu71 válasza catroot (#8335) üzenetére


nicu71
addikt

tőccsé' le egyet.../bazaar,wph tweaks...ez utóbbi melegen ajánlott,olyan is van benne ami fals uk-re teszi a piacteret/már ha magyaron vagy. ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8338) Flashback válasza catroot (#8335) üzenetére


Flashback
addikt

A srácnak L610-e volt talán. Csak kérdeztem, mert én úgy gondolnám hogy a BT file transfer az egy szabvány....

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#8339) madd dogg válasza zozzzzzzzzzz (#8328) üzenetére


madd dogg
senior tag

Ezzel csak a bing maps/nokia maps malmára hajtják a vizet. Ha nincs google, ezeknek masszívan fejlődniük kell/fognak, hogy kitöltsék a tátongó űrt. Aztán google térnyerése is visszaszorul lassan. Azért nem piti szisztéma ez a WP, szépen ki fog alakulni. Egyre több ismerősöm vágyik a telefonomra, mióta megnyomkodta. :)

Egyéb:

NYEHEHEHEHE

[ Szerkesztve ]

(#8340) catroot válasza Flashback (#8338) üzenetére


catroot
veterán

Ezért is linkeltem a videót, hogy megy a bt más telefonra is.

Elvileg 7.8 alatt majd csak Lumiákra lesz, wp8-nál pedig mindegyik készüléken.

@nicu71

Én már nem teszek fel semmit, esélyes, hogy rövidesen a fiókba landol a jelenlegi Omniám.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8341) negyedes válasza madd dogg (#8339) üzenetére


negyedes
addikt

:Y nem semi es az ccsak egy 620 :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#8342) mrhitoshi válasza madd dogg (#8339) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez durva. Nagyon best-buy lesz ez a 620. :C

PS4

(#8343) mukibuci válasza Flashback (#8333) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

képet simán tudtam küldeni/fogadni vele, a másik alany egy c5-03 volt

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8344) Bogyó bá' válasza mrhitoshi (#8342) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ehhez azért még a hazai árakat is tudni kellene... :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#8345) btudos válasza Bogyó bá' (#8344) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem hiszem hogy a 8S-nél sokkal drágább lenne :N 80 k-ig szerintem jó vétel lesz kártyásan, afölött azért már húznám a szám, főleg mivel a 8S sokkal szebb :P

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#8346) tybsen válasza negyedes (#8341) üzenetére


tybsen
addikt

Azert ezek csak szamok.. Elismerem az eredmenyt, de azert a felhasznaloi elmenyhez tobb kell, mint egy szaraz teszt-eredmeny. Keszulekektol es rendszerektol fuggetlenul egy nagyobb kijelzos keszuleken kenyelmesebb bongeszni, legyen droid vagy wp, mindegy. Az IE funkcioi pedig eleg szerenyek, itt van fejlodesi potencial boven. De teny, hogy van sok pozitiv tuladjonsaga is.

620-hoz: lehetett volna 4", de ezt leszamitva tenyleg nem rossz keszulek, plane ennyiert. drukkolok neki meg a wp-nek is, aztan majd visszacsabulok androidrol ;)

(#8347) negyedes válasza tybsen (#8346) üzenetére


negyedes
addikt

en ezt tudom, de nem keves szamu embernek erre all a cerka, hogy hany pontott ert el xy tesztben.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#8348) legiaap


legiaap
nagyúr

Ezt a felületet hogy hozta be?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8349) kukacmolnar


kukacmolnar
csendes tag

Hogyan tudom a csoportokat kitörölni a kapcsolatokban ? (wp8)

(#8350) mukibuci válasza kukacmolnar (#8349) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hosszan nyomod a csoport nevét, akkor nem ajánlja fel?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.