Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) pzstm válasza catroot (#8400) üzenetére


pzstm
titán

Lumia 920? :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8402) Bogyó bá' válasza Barthezz2 (#8395) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ez most az MS s(z)ara, a Nokiáé, vagy a hazai szolgáltatóké? :F

szerk: köszi, legalább tisztábban látok. De akkor mi az ami kering a neten, és egyesek már rég felrakták? Akkor az MS-től már csak kikerült, nem? Vagy az valami kiszivárgott betaverzió?

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#8403) Lall válasza Bogyó bá' (#8402) üzenetére


Lall
veterán

MS!

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8404) Barthezz2 válasza Bogyó bá' (#8402) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

MS, ez miért kérdés? A függetlenekre sincs még sehol, és a hivatalos úton a Nokia készülékei se frissíthetőek még..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#8405) catroot válasza pzstm (#8401) üzenetére


catroot
veterán

820 volt tervben, de lehet nem az (na meg más platform) lesz.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8406) mandin


mandin
senior tag

Hogyan tudom teljesen gyárira resetelni a telefont? Sajnos nem oldódott meg a piactér probléma Lumia 800-on, így megpróbálnám előről az egészet, hátha.

(#8407) Maateeo válasza mandin (#8406) üzenetére


Maateeo
aktív tag

beállítások - infó - legalul.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#8408) mandin válasza Maateeo (#8407) üzenetére


mandin
senior tag

Egyelőre így sem jó, szánalmas, hogy 3 hónapja nem tudok semmi appot telepíteni :)

(#8409) Maateeo válasza mandin (#8408) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Próbáld meg egy másik accal, hátha az a gond.

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#8410) HawerKing válasza Barthezz2 (#8395) üzenetére


HawerKing
őstag

Sajnos szerintem is gciség :( pedig annyi jő dolgot lehetne wpbe épiteni amit az ms fejlesztok egyszeruen megtudnanak csinalni ... Lehet platformot kellessz valtanom ... De milyet? Droid mar szobasem johet akadozos... Ios? Hat talan ha legalabb lenne egy 4'3 as telojuk emberi aron... Nincs mit tenni befogom a szam s turelmesen varom a 7.8at...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#8411) daniel909 válasza HawerKing (#8410) üzenetére


daniel909
addikt

azért a Nexus 4 már nem akadozós azzal a prockóval. persze nem is olyan folyamatos érzés használni mint egy wp-t, ahol folyik minden.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#8412) HawerKing válasza daniel909 (#8411) üzenetére


HawerKing
őstag

Hat ezaz... Azsem olcso mulatsag s ha mar kiadsz annyit elvarod, hogy folyon :D androidos tabletemtol kiver a viz mikor hasznalom :D elvarnam , hogy olyan jol menjen mint wp vel a telo de az android nemtudom mikor fog ugy futni :D pedig abban 1giga ram van s a proci kb egalban van lumia 900 al

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#8413) modd3r válasza HawerKing (#8410) üzenetére


modd3r
őstag

Sok pluszt ne remélj a 7.8-tól sem... :(

(#8414) Barthezz2 válasza HawerKing (#8410) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én most az Xperia Ion és a Nexus 4-el szemezek. Meglátjuk utóbbi mennyi lesz itthon, ha normális helyeken megjelenik, ha olcsó, akkor egyértelmű. De még én sem tudtam dönteni. Most nálam van egy Huawei G300 kipróbálás céljából. Hát ez nem sebességbajnok, az tény, de néztem már egy rakat videót a fent említett készülékekről, azokkal már nem nagyon van gond.

Persze, a WP mindig, minden körülmény mellett folyamatos, és siklik, de ha olyan áron, hogy pl az értesítéseket sokszor sohanapján kapom meg, akkor vajon megéri? :U

Pár napja használok most ideiglenesen droid-ot, olyan gyönyörűen jelez azonnal a face, vagy twitter, vagy akármi.

Everybody lies.

(#8415) kukacmolnar válasza duce78 (#8382) üzenetére


kukacmolnar
csendes tag

Köszi ! Sikerült megoldani :)

(#8416) catroot válasza Barthezz2 (#8414) üzenetére


catroot
veterán

Azért egy Ion szvsz megváltás lesz a Huawei után. Egyik haverom vett egy Xperia S-t és kérdeztem tőle, hogy miért nem teszi fel a vibert? Erre mondta, hogy mivel FB-n ír minden ismerősnek és azok pedig ott is válaszolnak (és persze egyből jön is az értesítés), akkor minek? És ebben rohadtul igaza van, ezt hiányolom én is.

A Nexus 4 nálam kiesett, mert én most szolgáltatónál akarok telefont venni, T-s vagyok, ott pedig szerintem nem lesz, esetleg Telenornál. No meg félek attól, hogy nem lesz olcsó.

Ha droidra fanyalodnék, akkor most szívesen bevállalnék egy Xperia T-t...

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8417) HawerKing válasza modd3r (#8413) üzenetére


HawerKing
őstag

Ezzel azt akarod mondani , hogy szo szerint csak a szemunket szurjak ki az uj kezdokepernyovel s csempeszinekkel? Semmi mas uj nemlessz benne ?

Barthezz2: ha mar droid akkor Nexus legyen. Ez alapszabály, arra legalább jönni fog a frissités!

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#8418) modd3r válasza HawerKing (#8417) üzenetére


modd3r
őstag

Pár hét használat után azt kell mondjam sajnos, hogy igen.
Ha majd megjönnek a Nokia új appjai, akkor talán más lesz a helyzet, de az MS részéről ez a 7.8 csak parasztvakítás.

(#8419) AMD Power válasza HawerKing (#8417) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem jobban birja az aksim 7.8-al. Meg ami meg fontos a BT kuldes,fogadas.;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8420) mandin válasza Maateeo (#8409) üzenetére


mandin
senior tag

Hogyan tudom beállítani, hogy az új fiókra telepítsen, vagy hogy az legyen az elsődleges, csak simán csinálok még egy Live-ot?

(#8421) Lall válasza HawerKing (#8417) üzenetére


Lall
veterán

Mit szeretnél még, mit hozzon a 7.8? Mert le van írva 1000 helyen mit hoz. Annál többet ne várj.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8422) catroot válasza mandin (#8420) üzenetére


catroot
veterán

HR után egy másik fiókot adsz meg elsődleges Live fióknak.

De akkor webes felületen sem lehet telepíteni? Nem jelenik meg az alkalmazás a telefonon?

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8423) Dzsosy válasza Barthezz2 (#8414) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Nálam a twitter mindig is gyönyörűen jelzett azonnal wp-n és ha épp wifi stop volt, ahogy életre kelt jelezett, szóval ott nincs gond. Mióta drawsomethinggel játszok, annak is tökéletesen üzemel az értesítések része. Szóval meglehet ezt rendesen is csinálni.
Egyedül a facebook appal voltak gondok, de a frissítés óta nálam jelentősen javult.. (kopp-kopp) azaz vannak értesítések és azonnal.. Sőt.. még a tile-on is megjelenik a szám és ha belépek el is tűnik.. :DDD
Ami nekem hiányzik, egy központi értesítések rész, ahol összegyűjti hova érkezett az adott értesítés.. (vagy ne tűnjön el fentről az értesítési sáv addig amíg meg nem nyitom, vagy el nem húzom.. számomra már ez is bőven kielégítő lenne) Amúgy szerintem ennek a leglogikusabb helye a Me Tile értesítések része lenne.. nem kell új csempe, egyszerűen a facebook és twitter események közé bekerülnének ezek az értesítések is és csókolom..

(#8416) catroot
Én barátnőmmel (aki szintén wp-s) azon kommunikálok. Tökéletesen megkapja amit írok neki és fordítva (természetesen cset részen), de van pár ismerős akik ios és droid és velük is tudok így kommunikálni.. ;) A twitteres haverokkal meg twitteres privát üzenetek váltunk és ahogy írtam onnan tökélesen jönnek az értesítések.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#8424) Barthezz2 válasza Dzsosy (#8423) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na de ez az, még mindig csak ott tart, hogy vagy megy valaminek, vagy nem, valakinél igen, valakinél nem. Meg mellesleg mikor valakivel beszélek, és egyszer csak vagy nem megy el üzenet, vagy nem kapom meg, az elég frusztráló..

Na de nem kezdem el elölről, mert megint megkapom valakitől, hogy csak nyavajgunk a semmin..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#8425) Alexios válasza HawerKing (#8417) üzenetére


Alexios
veterán

nokiáe jön pár új program de ennyi, alapvetöen az új kezdöképernyöröl szól, semmi másról, fél éve ezt mondják már.

Barthezz:
mostanában direkt figyelem az értesítéseket, és érdekes, tényleg mindig mindenhonnan megjön, kivéve a facebook apptól..:DDD Ami jobban zavar. hogy hiába nyírja ki a wlm-et a ms, és lesz a skype az elsödleges messaging platformjuk, nem hogy nem integrálják be, de wp7 alatt a notificationt se tudták beépíteni, 3rd party appot kell rá használnom, ami szerintem gáz..

[ Szerkesztve ]

(#8426) HawerKing válasza Lall (#8421) üzenetére


HawerKing
őstag

Minimalis s irto egyszeru dolgokat amiket ha megkapna szamomra tokeletes lenne . Pl: screenshot funkcio, kitehető időjárás a zároló képernyőre, galériából beállitható egymás után váltakozó háttérképek, a böngészőben a jelszó mentés s a galériából feltölthető képek weboldalakra (jelenleg IEből nem érhető el) s talán ennyi. Ez mind mind apróság.

nemidevaló de valaki ismeri az Acer cloudmobile s500 at? Elcserelem tabletemre

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#8427) Barthezz2 válasza Alexios (#8425) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az utóbbi szerintem is, ráadásul az máshol se jobb. Most próbáltam a Huawei-en, hogy a skype-ba ms acc-al léptem be, hogy akkor egy kalap alatt elintézem a wlm-et is, belép, de úgy lehal tőle az egész telefon, hogy öröm nézni :DDD

Egyébként pont most teszteltem a face chat-et. Itt van előttem a két telefon wifi hálózaton, egy nyitott FB opera alatt, és a Win8 üzenetek alkalmazás. FB oldal, és droid egyszerre jelzett, a Win8 app utána, végül pedig a WP.
Jah, és amint megnéztem böngészőben az üzenetet, a droid el is tüntette a jelzést. Viszont ezek után már csak a Win8 app küldi a böngésző mellett az üzeneteket. A két telefon nem.

Mindjárt tesztelek egy értesítés hullámot is :DDD

Ezen is túl vagyok. Még nem néztem meg sehol az értesítést, de a böngésző, és a droid ugyan abban a pillanatban jelzett. WP7-re 2-3 perce várok se Me tile, se az App.. :(

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#8428) Dave™ válasza HawerKing (#8426) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ez szinte mind benne van a WP8-ban. A 7-esben esélytelen ezekre várni.

(#8429) Lall válasza HawerKing (#8426) üzenetére


Lall
veterán

Ezt soha nem kapod meg a 7-el. Vegyel WP8-at mind benne van.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8430) negyedes


negyedes
addikt

feszbook app: one x-en omlik ossze a draga facse, isteni programozoi vannak zuckerbergnek. :W

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#8431) mandin válasza catroot (#8422) üzenetére


mandin
senior tag

Webes felületen is próbáltam, ott is átirányított a piactérre, ott meg ugye nem megy.

(#8432) catroot válasza Alexios (#8425) üzenetére


catroot
veterán

Nekem az előbb jött egy noti fb-n, néztem is, hogy na. Aztán most belépek weben és látom, hogy 3 noti van, nem egy... :DDD

Szóval ez még mindig a nem-megbízható kategória (hogy finoman fogalmazzak)

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8433) Oppenheimer válasza catroot (#8432) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Külföldi tesztekben miért nem lehet olvasni erről? Tényleg csak itt működne szarul? :F

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#8434) mbale válasza Oppenheimer (#8433) üzenetére


mbale
tag

Én átállítottam mindent angolra, hátha... Ha twitter-nél működött.. :F

Zag Zag

(#8435) catroot válasza Oppenheimer (#8433) üzenetére


catroot
veterán

Nem tudom.

Egyébként nekem minden angol.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8436) dejaris


dejaris
addikt

Nem kell platformot valtani, csak venni egy nexus 7-est melle:-D

(#8437) btudos válasza catroot (#8432) üzenetére


btudos
Topikgazda

Engem stabilan értesít bizonyos dolgokról a Facebook, de csomó dologról nem jön értesítés. Szerintem nem az a baj, hogy nem működik az értesítés, hanem hogy bizonyos típusú értesítéseket nem küld az alkalmazás. Hogy miért? Jó kérdés... :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#8438) zzz03 válasza btudos (#8437) üzenetére


zzz03
őstag

Nekem amióta van wp-s telefonom (3hete kb.) azóta az ég világon semmi face értesítés nem jött, pedig be van állítva, sőt a twitter se értesített még egyszer se. :D

(#8439) Dzsosy válasza btudos (#8437) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Amúgy én is ezt vettem észre. Ha valaki bejelöl arról stabilan értesít, meg ha valamimhez hozzászólnak. A like-okról nem mindig jön értesítés. A frissítés óta viszont az offline üzentekről is jelez.

(#8440) laccy88 válasza Dzsosy (#8439) üzenetére


laccy88
senior tag

:DDD fura, senkinek sem működik tökéletesen, de mindenkinek mást produkál. Én még üzenetről 1db értesítést nem kaptam :W pedig nekem az lenne a lényeg

[ Szerkesztve ]

(#8441) btudos válasza Dzsosy (#8439) üzenetére


btudos
Topikgazda

Üzenetekről se a HD7-en, se a 8X-en nem láttam még értesítést :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#8442) Dzsosy válasza btudos (#8441) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Engem is meglepett mikor az első megjött.. ;] De mondjuk sok offline facebook üzenetet nem váltok, mert inkább a cseten írnak, vagy twitteren, de ami a frissítés óta 2-3 ilyen jellegű üzenet volt, arról kaptam értesítést. Lehet, hogy csak egy anomália volt, de másról azóta is kapom az értesítéseket.

(#8443) dejaris


dejaris
addikt

Meg optimuson jovogettek a fb ertesittok, de kikapcsoltam mert kellet a kakao masra. Viszont 8sen eddig osszvissz 2 dbot kaptam. Ez aztan a verzioszamugras. (mobilfeluleten miert nincsenek itt a szmajlik?)

(#8444) Barthezz2 válasza Dzsosy (#8439) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Egy órája várom, hogy értesítsen a wp egy falamon lévő bejegyzéshez érkező kommentről.. A me tile persze jelzi, ha belépek..

Everybody lies.

(#8445) catroot válasza btudos (#8441) üzenetére


catroot
veterán

Na arról nekem viszont anno mindig jelzett. :K

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8446) Oppenheimer válasza btudos (#8441) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nekem Omnia 7-en volt hogy marha jól értesített az üzenetekről. Bevettek egy csoportos beszélgetésbe, csomót írogattak, nekem meg egész órán rezgett emiatt a telefonom. :D De ilyen kb 2-3x volt az Omnia pályafutása során.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#8447) Lall


Lall
veterán

Én ezt nem értem... Ma WhatsApp-on kb. 600 üzenetet váltottunk a haverokkal. Volt, hogy másodpercenként pittyegett a telefonom 10 percen keresztül, mig ezek az állatok üzengettek én meg vezettem. Majd minden nap így nyomjuk. A (Nokiás) Viberrel is szoktunk. Magyarul tökéletesen működnek. Akkor ne mondja már nekem senki, hogy a szaros Facebook értesiteseket nem lehetne normálisan megírni. Szerintem egy halom túlbonyolított trágya lett az egész face. Most pl. lesz benne már üzenetrögzítő, meg voip hívás, hogy a skypot lenyomják. Hát kiváncsi vagyok...

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#8448) btudos válasza Lall (#8447) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nekem se hisz senki mikor működő Whatsapp, sőt, továbbmegyek, működő Viber (értesítést attól is többet kaptam amíg fent volt mint a drága f betűs klienstől) mellett a Facebookot tartom elbaszottnak, főleg annak tükrében amit a desktop felülettel művelnek néha :U

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#8449) mbale válasza Lall (#8447) üzenetére


mbale
tag

Ez nem facebook-specifikus probléma, instabil mindennel.

Oppenheimer: whatsapp se, néha nem szól, illetve késik vagy fél órát. Viberrel ugyanez volt, még amikor azt használtam, de aztán áttértem az előbbire, mert kevésbé problémás.

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#8450) Oppenheimer válasza btudos (#8448) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Az a 2 tényleg jól működik, de akkor a 4square, Twitter meg az FB miért nem? :((

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.