Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) dejaris


dejaris
addikt

Hol a bánatban lehet átállítani az smsnél a kódolást? Nem túl gazdaságos csak 70 karakter.

(#9752) btudos válasza dejaris (#9751) üzenetére


btudos
Topikgazda

Irj ekezetek nelkul. (nem szep, de gyorsabb es egyszerubb ugy irni)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9753) dejaris válasza btudos (#9752) üzenetére


dejaris
addikt

Autosuggestionnek magyarázd;] kipróbáltam: csak h betűt nyomkodtam és úgy is 70 után új smsbe kezd. Egyébként egyáltalán nem zavar az ékezet nélküli gépelés. Régen Erdélyben mindenki Anélkül smsezett, mivel vagy nem volt ékezet vagy a masik telefonján jelentek meg krikszkrakszok/négyzetek.

[ Szerkesztve ]

(#9754) AMD Power válasza btudos (#9752) üzenetére


AMD Power
titán

En is azt szoktam.;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#9755) negyedes válasza dejaris (#9753) üzenetére


negyedes
addikt

most sem irunk ekezettel. :DDD amugy honfitars?

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#9756) btudos válasza dejaris (#9753) üzenetére


btudos
Topikgazda

Keyboard settiings-nél kapcsold ki az auto-suggestion-t ;)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9757) negyedes


negyedes
addikt

Hivatalos a samu odyssey [link] . egyelore Verizon only less. :( es csunya dizajnal.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#9758) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Leszedtem egy zenét telóval az X-Box Musicról, rámásoltam a gépre, és nem tudom Zune-al lejátszani... :(((

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9759) Воланд válasza Oppenheimer (#9758) üzenetére


Воланд
titán

nem tudom hogyan, de az xbox music, meg a zune valahogy kulonbozo drm-et hasznal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9760) Oppenheimer válasza Воланд (#9759) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jaaa... Akkor a Zune-al letöltött zenéket le se tudom majd játszani WP8-on, vagy mi a fasz? :W

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9761) Воланд válasza Oppenheimer (#9760) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9762) Oppenheimer válasza Воланд (#9761) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jól olvasom, hogy akkor visszafelé kompatibilis? Most fel kell tennem a Win 8-at ahhoz, hogy le tudjam játszani PC-n a telefonról leszedett zenéket?

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9763) Воланд válasza Oppenheimer (#9762) üzenetére


Воланд
titán

igen. csak a zune nem tudja kezelni az xbox music tartalmakat.

szerk.: hat, jah. vagy mindent geepen szedsz le.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9764) Oppenheimer válasza Воланд (#9763) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Oké. Fucktard Microsoft. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9765) pzstm válasza Воланд (#9763) üzenetére


pzstm
titán

valaki azt elárulhatná, hogy miért van, hogy Surface-n vagy laptopon letöltök egy zenét, az szinkelődik telefonra. Telefonon letöltök egy zenét és se laptopon se Surfacen nincs nyoma.....épp nemzetközi xbox support próbálja kitalálni twitteren de nem nagyon megy nekik, gondoltam hátha itt majd valaki:D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9766) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Kicsit elszoktam a WP-s hírek olvasásától. Van már bármi közelebbi infó 7.8-ra mint a 2013 Q1?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9767) Воланд válasza z0d1AK (#9766) üzenetére


Воланд
titán

:(

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9768) btudos válasza pzstm (#9765) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem hiszem hogy okosabbak lennénk ilyen téren náluk :(

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9769) Maateeo válasza Воланд (#9763) üzenetére


Maateeo
aktív tag

én magát az xbox musicot nemtudom elövarázsolni win8 alatt. ebben valaki segíthetne...

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#9770) negyedes válasza Maateeo (#9769) üzenetére


negyedes
addikt

music metros app.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#9772) saiyajin


saiyajin
senior tag

WP8-on a böngésző oda tud görgetni az utolsó olvasott hozzászóláshoz, ha kedvenc topikoknál a piros számra bök az ember?

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#9773) Oppenheimer válasza saiyajin (#9772) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jaaa

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9774) Pttypang válasza btudos (#9706) üzenetére


Pttypang
veterán

Megvan, köszi :)

Everybody lies.

(#9775) savoo válasza z0d1AK (#9766) üzenetére


savoo
addikt

Bár csak pletyka, de szerintem reális.

(#9776) saiyajin válasza Oppenheimer (#9773) üzenetére


saiyajin
senior tag

Köszi! 1-null wolandnak :)

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#9777) pzstm válasza btudos (#9768) üzenetére


pzstm
titán

megfejtettük.

Telefonra letöltöd a zenét, az nem szinkel többi eszközre. Többi eszközre letöltöd, az szinkel telefonra...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9778) laccy88 válasza savoo (#9775) üzenetére


laccy88
senior tag

legyen így (Y) :C
ott a mozart is :))

(#9779) savoo válasza laccy88 (#9778) üzenetére


savoo
addikt

Ja, TBC... :DDD

(#9780) laccy88 válasza savoo (#9779) üzenetére


laccy88
senior tag

mint a többi :DDD

bár lumia 800-ról holnap már lesz infó :DD :P
(bocsi, ha valamivel nem vagyok képben :P)

[ Szerkesztve ]

(#9781) savoo válasza laccy88 (#9780) üzenetére


savoo
addikt

Hát a "fő" wp7-es telefon (l800) nem. :P

(#9782) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Most azt csinálja, hogy nem akarja netről megnyitni a dokumentumokat. Simán csak elakad a tap to Openes képernyőnél.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9783) blackmajesty válasza blackmajesty (#9741) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Na jó. Most nem vágom mi van. 2 órával később, húgom unszolására bekapcsoltam a telót, h bizonyítsam, hogy nem reagál semmi érintésre. Hát, kb 3 perc alatt szépen lassan, egyesével begépelve sikerült beírni a pin kódomat, és bekapcsolt a telefon. Igaz csak úgy, h egy bill. leütés után vártunk amíg elfogadja. Aztán ha hirtelen próbáltam görgetni, akkor nem reagált, de ha szépen lassan, akkor megcsinálta a műveletet. Ez még pár órán keresztül így ment, de most, h hazaértem, minden fasza. Komolyan nem hiszem el. A baj csak az, hogy bármikor előjöhet, és bármibe le merném fogadni, h pont akkor lesz megint szar, amikor épp szükségem van rá. Úh nemtom mi lesz, most igyekszem sokat nyomkodni, és magamnál tartom a nexust arra az esetre, ha megint behalna.

(#9784) busman_ válasza Oppenheimer (#9782) üzenetére


busman_
tag

Az sajnos bug, nekem is csinálta. Ez felháborító volt főleg vizsga elott 5percel :D

Véletlen nem olyan oldalról töltenéd a docot ami "biztonságos kapcsolatú"?

[ Szerkesztve ]

(#9785) dejaris válasza btudos (#9756) üzenetére


dejaris
addikt

Irtam, hogy ha szimplan csak 'h'-kat , ugy is 70...

Negyedes: mar nem nem sajnos, 10 eve Pest kozeleben elek. De a szivem visszahuz Brassoba.

(#9786) pzstm válasza dejaris (#9785) üzenetére


pzstm
titán

nálma a karakterszámot ki sem írja...illetve azt sem, hogy hanyadik SMS-nél járok...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9787) Oppenheimer válasza pzstm (#9786) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Pedig ki kéne írja

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9788) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Szép !
Tegnap estig kinlodtam a teloval hogy kommunikáljon a zune-al, de nem sikerült kapcsolatot létesíteni. A számítogép reagál, de a teló nem pittyen, sztem a teloval lehet a gond. Már mindent eltávolítottam , wproot tools, devkit , wmdevice manager és egyéb ilyen nyavalyákat, ujraindítgatások ,de semmi.
Valaki vlmi tnács. Pc-röl is leszedtem már a sdk devkit-et, wxapinstall , ujrindít , de semmi.

Valaki ötlet? Esetleg Zune-n kívül lehet valamivel fájlcserét végezni?

(#9789) pzstm válasza Oppenheimer (#9787) üzenetére


pzstm
titán

Vagy korán van, vagy vak vagyok, vagy én vagyok a helikopter :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9790) Воланд válasza pzstm (#9789) üzenetére


Воланд
titán

tobbet kell irni. mielott atvaltana a masodik sms-re, akkor elkezdi mutatni a karakterszamot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9791) negyedes válasza pzstm (#9789) üzenetére


negyedes
addikt

130 karakter utan kiirja :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#9792) pzstm válasza negyedes (#9791) üzenetére


pzstm
titán

ez sincs 130 karakter még? :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9793) Dzsosy válasza pzstm (#9792) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Előbb ki kell választani a címzettet, mert akár facebookon is küldhetsz neki innen és akkor ugye mindegy a karakterszám.. ;)

(#9794) pzstm válasza Dzsosy (#9793) üzenetére


pzstm
titán

jaaa tényleg....ohhh basszus...epic fail. :R

(beraktam Anya címzettet, ő neki tuti nincs facebookja, és 130 felett valóban kiírja:D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9795) petroleumlam válasza Ateszzero (#9788) üzenetére


petroleumlam
tag

Igen, lehet. Én az Allshare programot használom/nám a telefonon. Igazából nem is kell hozzá a zune program, csak bekapcsolt pc meg bekapcsolt wifi a telefonon. A gépemen megosztott fájlokat lehet látni a telefonon. Vagyis innen már csak át kellene húzni a telefonra. Csak ott akadtam el, hogy látni látom a fájlokat, csak éppen megnyitni nem tudom. Még dolgozok az ügyün, de minden segítséget szívesen fogadok :D. Már kikapcsoltam a jelszó kérést is a pc-n, hogy mindenki aki a hálózaton van, az igazából hozzáférne a fájlokhoz. Azonban letölteni mégse sikerül.

(#9796) dejaris válasza negyedes (#9791) üzenetére


dejaris
addikt

Na de nekem mar 60 kornyeken kiirja, majd a 71-et mar a 2. smsbe irja.

(#9797) negyedes válasza dejaris (#9796) üzenetére


negyedes
addikt

Ne irj ekezettel. :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#9798) Ateszzero válasza petroleumlam (#9795) üzenetére


Ateszzero
őstag

Én valami egyszerübbre gondoltam , ez sok nyüggel jár, és wifi is kell hozzá. nem mintha nem lenne, de mi van ha nem lesz?
lehet hogy hard reset lesz belőle.
Na mindegy, ugyis ráfér már.

[ Szerkesztve ]

(#9799) dejaris válasza Ateszzero (#9798) üzenetére


dejaris
addikt

Bocsi de negyedesnek akartam irni.

Na akkor harmadjara, szerintem ebben semmi ekezet nincs. [link]
Ha meg egyszer benyogi valaki azt, hogy ne irjak ekezettel, en megorulok ;]

[ Szerkesztve ]

(#9800) negyedes válasza dejaris (#9799) üzenetére


negyedes
addikt

lehet a magyar region miatt.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.