Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) btudos válasza mukibuci (#8895) üzenetére


btudos
Topikgazda

Régi logó van a tile-on :O ;] (ma az élő fába is belekötök, mindenben megtalálom a hibát :P )

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#8902) Oppenheimer válasza btudos (#8901) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Akkor keress hibát a 8X-edbe ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#8903) legiaap válasza Oppenheimer (#8902) üzenetére


legiaap
nagyúr

Így van.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8904) StLui


StLui
veterán

Elkezdtem irányítani a Win8-as pc-met PcRemote appal, nagyon jó, xbmc is be van építve az app-ba, nagyon tetszik.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#8905) pushalias válasza Pttypang (#8873) üzenetére


pushalias
addikt

Köszi, rámfér. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#8906) nicu71 válasza StLui (#8904) üzenetére


nicu71
addikt

én is ezt használom,de fura módon win8 alatt hiába állitom be,hogy induljon a pc-vel,minden ujrainduláskor elfelejti :(( ...nálad?

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8907) zsírsámán válasza nicu71 (#8906) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Nálam W8-nál ez simán elindul a rendszer indításánál. (Nálam pl az outlook nem képes így elindulni...)

(#8908) nicu71 válasza zsírsámán (#8907) üzenetére


nicu71
addikt

most updateteltem az asztali verzióját,jött egy frissebb,talán ez majd jobban bírja.Egyébként a win8 automatikusan futó karbantartása szereti "rendbetenni" a dolgokat,pl a "switch off" nevű kis kikapcsoló progi nyelvét is mindig átteszi magyarról angolra,nagyon aranyos :U

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8909) andris811 válasza nicu71 (#8906) üzenetére


andris811
tag

Nálam sem indul el automatikusan... Illetve, ha beállítom, akkor az első újraindításkor elindul, de a későbbieknél már nem...

(#8910) marcusa


marcusa
addikt

Sziasztok!
WP8-as telefon vásárlásán gondolkodom, konkrétan kettőt néztem, a Nokia 820-at, és a HTC 8S-t. Utóbbinak az ára jobban tetszene, és pont ezért kérdezném, hogy a google maps hangos navigációja működik e úgy, mint androidon? Mert a fő érv a nokia mellett az ingyenes navi...
Köszi :R

:-)

(#8911) AMD Power válasza marcusa (#8910) üzenetére


AMD Power
titán

Az ingyenes navi ,hogy fér össze a google maps hangos navijával? Nokiához ingyen van hangos navi.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8912) Plazmacucci válasza marcusa (#8910) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A 820 es a 8s marhara nen egy kategoria. 8s egy vicc a masikhoz kepest. Egy percig nem gondolkodnek, hogy melyiket vegyem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8913) Integrale válasza Plazmacucci (#8912) üzenetére


Integrale
veterán

Árához mérten jó telefon a 8S. Aprón 55-től vannak 1-2 hetes példányok.

"Bad reklám is reklám too"

(#8914) marcusa válasza AMD Power (#8911) üzenetére


marcusa
addikt

Ezt tudom, hogy a nokián van igyenes nokia maps, írtam is... A kérdésem, hogy a google maps-nak a navigációja, ami androidon is van, az működik e wp-n? Mert ez az ami az ára ellenére a nokia 820-hoz vonz, hogy ott van ingyen navi.

(#8912) Plazmacucci Persze, látom a tesztet is meg a specifikációt is hogy jobb a nokia, de majd 2x annyiba kerül T-nél, ezért gondolkodom inkább a 8s-ben.

[ Szerkesztve ]

:-)

(#8915) AMD Power válasza marcusa (#8914) üzenetére


AMD Power
titán

Újra elérhető a Google Maps Windows Phone-ra

A Google Maps mégis működik Windows Phone-ról

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8916) savoo válasza marcusa (#8914) üzenetére


savoo
addikt

WP-re nincs google hangos navi.

(#8917) Воланд válasza AMD Power (#8915) üzenetére


Воланд
titán

hangos navigacio a kerdes....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8918) marcusa válasza AMD Power (#8915) üzenetére


marcusa
addikt

Köszi, de nem maga a térkép érdekel, hanem hogy tudja e, hogy "a következő lehetőségnél fordulj jobbra.." stb. Tehát tud e navigálni, mint mondjuk a Navigon.

(#8916) savoo Köszi :R Így viszont akkor egyre inkább a 820 felé billen a mérleg...

[ Szerkesztve ]

:-)

(#8919) AMD Power válasza Воланд (#8917) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem nincsen. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8920) Integrale válasza marcusa (#8914) üzenetére


Integrale
veterán

A kevés memória miatt ne aggódj, tény, hogy nem sok a 4GB-de itt a ["megoldás"]

Illetve ha tudsz angolul, akkor a Bingben levő navigációt is használhatod. (beszél mondja/mutatja az utat és benne van az összes WP-ben)

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#8921) Plazmacucci válasza marcusa (#8914) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor hogy merult fel mindketto mint opcio? :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8922) kolosanyi válasza marcusa (#8914) üzenetére


kolosanyi
veterán

Van kliens a GMapshez, de turn by turn navigáció nincs. [link]
De vannak fizetős navi szoftverek, pl a GPS Voice Navigation, dicsérik a hozzászólásokban, én nem próbáltam ki.
A GPS ON - Turn by Turn Navigation szintén egész jól használható a hozzászólások alapján (ennek az offline változata 7500 foirnt amúgy). Illetve ott a Navigon is, de nem hinném, hogy a 23 rugós ár miatt megérné megvenni, szerintem még mindig a Nokiával jársz a legjobban, ha kell a navigáció.

(#8923) marcusa válasza Plazmacucci (#8921) üzenetére


marcusa
addikt

Hát... a nokia ára a felsõ határ, belefér, de másra is tudnám költeni a különbözetet. Mindenképp wp8-at szeretnék, mert már a 6-odik androidos telómat használom, és már unalmas hogy 2x1.5ghz is tud olyat produkálni hogy rányomok az üzenetekre, és 30mp után jön be...

Köszi mindenkinek.

:-)

(#8924) Plazmacucci válasza marcusa (#8923) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A 8s nem a legjobb terkepezni, mivel fingnyi belso memoriaja van. Elkepzelheto, h felmegy ra egy magyarorszag terkep, de hogy utana sirni fog, h elfogyott a memoria csak ido kerdese. Na meg nokiaval ingyen van sok josag.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8925) savoo válasza kolosanyi (#8922) üzenetére


savoo
addikt

Mondjuk azért tegyük hozzá, hogy a Navigon mérföldekkel jobb, mint a Nokia navija.

(#8926) Rage47 válasza savoo (#8925) üzenetére


Rage47
veterán

Sajnos igaz

(#8927) crey válasza savoo (#8925) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Funckiókban sokkal gazdagabb. Viszont a térképei pedig a Nokiának pontosabbak és frissebbek.

nem beszélve a 20 000 HUF-ról, amennyibe a Navigon kerül -.-' (ha nem pont annyi, nem kérek a tailor féle megkövezésből).

[ Módosította: CoolMan ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8928) AMD Power válasza marcusa (#8923) üzenetére


AMD Power
titán

Én mondjuk biztos a 820 venném meg.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8929) marcusa válasza Plazmacucci (#8924) üzenetére


marcusa
addikt

& AMD Power

Köszi, megrágom, de valószínűleg az lesz :R

[ Szerkesztve ]

:-)

(#8930) savoo válasza marcusa (#8929) üzenetére


savoo
addikt

Amúgy minden szempontból jobb választás a Nokia, nem fogod megbánni a különbözetet szvsz.

(#8932) AMD Power válasza marcusa (#8929) üzenetére


AMD Power
titán

A jelenlegi WP fronton függetlenül attól ,hogy én nem vagyok nagy Nokiás , szinte csak azt vennék. Pedig a HTC mint márka közelebb ár szívemhez.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8933) Plazmacucci válasza AMD Power (#8932) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igaz. Csak a nokedli veszi komolyan a windows platformot. Lehet a thc is igy fog tenni a sok droidos vergodes utan :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8934) AMD Power válasza Plazmacucci (#8933) üzenetére


AMD Power
titán

Azért ez a táblázat érdekes...

A HTC nagyon is komolyan veszi a WP-t!

HTC WP 17db

Nokia 16db

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8935) Bogyó bá' válasza Plazmacucci (#8933) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Thc, mi? :)) Mit szívsz? ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#8936) AMD Power


AMD Power
titán

A Lenovo is beszállhat a buliba
Windows Phone 8-as készüléket fontolgatnak ők is

Gondolom ez az amiről tegnap beszéltünk nem , Pushalias? ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8937) kolosanyi válasza savoo (#8925) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jó, de 23k-ért? Annyiért ne csak navigáljon, vezesse is azt a kocsit. :D De viccet félretéve, a Nokia navija már tök jól használható, mióta vannak útvonal opciók. De ott van még egy csomó egyéb nokiás app, ami miatt megéri azt választani, pl a tömegközlekedéses, vagy a böngésző... :)

(#8938) mukibuci válasza kolosanyi (#8937) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nekem csak a viber hiányzik, meg esetleg a parking mania-t azt megvenném :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8939) #32711680 válasza mukibuci (#8938) üzenetére


#32711680
törölt tag

jó kis játék :)

(#8940) Dzsosy válasza marcusa (#8923) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Vagy ha megakarod spórolni ezt a pénzt és a hangos navi is kell, akkor a megoldás a Lumia 620 lehet, csak még várni kell rá egy picit.. ;)

(bár pont a héten sikerült megtapogatnom egy Lumia 820-at a medimarkt-ban és nekem nagyon elnyerte a tetszésem.. :P )

[ Szerkesztve ]

(#8941) pzstm válasza Dzsosy (#8940) üzenetére


pzstm
titán

ez a 620 nálunk is kapható lesz? (öcsém 710-esét lecserélem születésnapjára akkor egy ilyenre:) )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8942) btudos válasza pzstm (#8941) üzenetére


btudos
Topikgazda

Előbb-utóbb biztos kapható lesz, de nincs konkrét időpont a megjelenéséről.

#8944: Sokat kell még szenvedned ha megvárod a Surface Phone-t :P

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#8943) mukibuci válasza pzstm (#8941) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a saját kukarobidat illene már lecserélned ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8944) pzstm válasza mukibuci (#8943) üzenetére


pzstm
titán

4.1.2-vel Surface phone-ig elvegetálok még ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8945) kolosanyi válasza mukibuci (#8938) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na, nekem meg pont ezek nem kellenek, ellenben fontos a navi, meg a böngésző. :)

Amúgy mi a baj a robottal? Az is teljesen jól használható, főleg a JB már. Mondjuk nekem az volt az első, hogy a Google Now ment a kukába, nekem ne dobáljon fel idétlen kártyákat, azzal is merítve az akksit. :)

(#8946) polonic válasza pzstm (#8944) üzenetére


polonic
félisten

Nagyon biztosra veszed te azt a surface phone megjelenését. :)

(#8947) pzstm válasza polonic (#8946) üzenetére


pzstm
titán

sajnos nem tudom biztosra venni.

Viszont este majd megírom, hogy kaptunk meghívót, amire nyilván nem tudunk menni, mert másik kontinensen van,a jelmondata pedig az eseménynek: "release that will surprise you"

viszont álmodni sem merek arról, hogy itt tényleg olyan bejelntés lenne, ami surprise, sőt...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8948) btudos válasza pzstm (#8947) üzenetére


btudos
Topikgazda

Szvsz Surface Pro lesz az... Bár abban nem tudom mi a meglepetés :N

kolosanyi: Alapvető erőforráskezelési problémákat és a számomra megszokhatatlan egységes design-t nélkülöző kezelőfelületet leszámítva egy baj van a droiddal: nem WP ;]

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#8949) pzstm válasza btudos (#8948) üzenetére


pzstm
titán

hát ezaz...99,9%, hogy arról lesz szó, max az egészen pontos Corei5-öt árulhatják el. Esetleg minden Surface Pro vásárló ajándékba kap Surface RT-t ;] ;] :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8950) polonic válasza pzstm (#8947) üzenetére


polonic
félisten

Az szép meglepetés. Közvetlenül az MS-től jött?

Ez nagyon kiváncsivá tett engem. Meddig kell várni, hogy kiderüljön, mikor van az esemény? :)

Surface phone-t ha bejelentik, akkor talán az MWC-n?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.