Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25351) jockas válasza KomloiJenci (#25335) üzenetére


jockas
senior tag

Ajánlom figyelmedbe az előttem szólók ajánlásait: ne égesd magad tovább! :C

(#25352) no1r


no1r
őstag

Srácok, most nem tudom mi a bajotok... Egy optimista és elégedett user!

btw még mindig nem jött meg a Bingre a zenekeresőm :D HR!

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#25353) legiaap válasza no1r (#25352) üzenetére


legiaap
nagyúr

Egy optimista és elégedett user!
Tudjuk, olvassuk minden nap.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25354) KomloiJenci válasza Lall (#25350) üzenetére


KomloiJenci
tag

Én égek? Nem én vagyok Windows Phone topicban úgy, hogy elégedetlen vagyok a rendszerrel. Egyébként a legjobban az tetszik, hogy kiemelitek azokat aumz írásaimat amikre nem tudtok magyarázatot adni, a kész tényeket pedig már teljes mértékben figyelmen kívül hagyjátok. Hiába írom, hogy az iPhone se megy rendesen (most a Facebook csetre gondolok), de ma pont egy cimborámnal Facebookon cseréltem volna aki PC-n volt és állandóan random eltűnt az Online listáról. Szóval a pc se jó. Aztán valamit állított és utána jó lett. Én ertem, hogy Nektek ciki, hogy ti nem tudjátok beállítani magatoknak rendesen és most ezért én vagyok a hülye, de szerintem ezt ti túlságosan komolyan veszitek :)))).

(#25353) legiaap

Szóval itt van a kutya elásva. Kérdezzük meg a hamburgerest!

[ Szerkesztve ]

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#25355) junior11


junior11
veterán

Sok tennivaló van még ezzel a rendszerrel, mert ez így harmatgyenge... Egyre jobban az android felé húzok, bár tetszik a WP is, de...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#25356) jockas válasza junior11 (#25355) üzenetére


jockas
senior tag

Nyugodjék békében! :D Kár érte...na sebaj, megleszünk nélküled is! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25357) junior11 válasza jockas (#25356) üzenetére


junior11
veterán

Még nem temetem a rendszert :DDD , de többett várok el tőle.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#25358) jockas válasza junior11 (#25357) üzenetére


jockas
senior tag

De én temetek az olyanokat, akik az android felé húznak... :DDD

(#25359) Lall válasza KomloiJenci (#25354) üzenetére


Lall
veterán

Persze, nem tudjuk rendesen beállítani én pl. már 2 éve, de hálistennek megjött Jenci Komlorol és ő be tudja. A wp push notification rendszere szar, ilyen mióta megalkották és ez sajnos a wp8-nál sem sokat javult. Én és még sokan ezt tudjuk/elfogadjuk és ettől függetlenül is elégedetten használjuk a rendszert. Továbbra is kérlek, ne égesd magad.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25360) legiaap válasza junior11 (#25355) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azt is be lehet csempésíteni, no para
:D

(#25361) jockas: Nekem semmi bajom a csempékkel. Mai napig az egyik legszebb menürendszer számomra.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25361) jockas válasza legiaap (#25360) üzenetére


jockas
senior tag

De tudhatnád már, hogy szaracsempe! :D

(#25362) KomloiJenci válasza junior11 (#25357) üzenetére


KomloiJenci
tag

Például azt, hogy 3,5 napig bírja az akku, mert Far Cry 3 szerű életvitelt folytatsz és sokáig nem vagy konnektor közelben, de szeretnéd ha közben 16 program fusson a háttérben internettámogatással? :P

Azt látom, hogy nem tudjátok eldönteni, hogy a droidot utáljátok jobban, vagy a WP-t. Szerintem itt valami más gond lesz.

[ Szerkesztve ]

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#25363) Alexios válasza KomloiJenci (#25362) üzenetére


Alexios
veterán

Vagy csak nem próbáljuk kimagyarázni a wp hülyeségeit, hogy az nem bug hanem feature.
Ettől még szerethetjük a rendszert, de többen vannak itt, köztem én is akik 2+ éve használják már, és tudjuk, hogy milyen a notification rendszer.

(#25364) daniel909 válasza KomloiJenci (#25362) üzenetére


daniel909
addikt

sent from my lumia 520?
:)

(#25365) polonic: gonosz vagy..... :O legalább nekünk beállíthatnád rendesen, h mi ne sírjunk. egyenesen WP nagykövetekké lépnénk elő

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#25365) polonic válasza KomloiJenci (#25354) üzenetére


polonic
félisten

Eskuszom, ha lenne hozzaferesem a push notification feladatait ellato szerverhez, akkor ugy bealitanam, hogy minden tokeletesen mukodjon, de csak nekem!

(#25366) legiaap válasza polonic (#25365) üzenetére


legiaap
nagyúr

És ha még nagyobb hatalmad lenne akkor csinálhatnál valamit a Google cuccokkal itt a WP-n, meg átimportálhatnád az alkalmazásokat másik platformokról de úgy hogy itt még smooth-abban fussanak.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25367) Jones12


Jones12
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég írtam, hogy családostul áttérünk a WP-re, eddig nem volt okos telefonunk. Az egyik telót már belaktuk, rendben is van minden (még a névnapokat is sikerült kitenni a záró képernyőre:-) ), holnap folytatjuk egy másik készülékkel.
Namost azt javasoltátok, csináljak egy MS fiókot, gondolom ezt kell majd megadni az új telónak is, hogy a megvásárolt alkalmazások mindkét készüléken fussanak. De így a szinkronizálás miatt közös lesz a naptárunk? Hogy lehetne különválasztani a kettőt, de maradjon a közös MS fiók?

Köszönöm

(#25368) Lall válasza Jones12 (#25367) üzenetére


Lall
veterán

Csináljatok egy másik fiókot is, ami majd másodlagos lesz, innen is tud majd szinkronizálni naptárat. Esetleg ha van gmail fiok, az is beállítható és onnann is van naptarszinkron.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25369) no1r válasza Alexios (#25363) üzenetére


no1r
őstag

Par eves droid forumozgatasom alatt / utan azt mondom azert kedvelem jobban ezt a kozosseget mert itt nem a siránkozás megy folyamatosan, hanem az oltás es cinizmus :DDD a bug egy olyan feature amin tudtok viccelodni

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#25370) junior11 válasza jockas (#25361) üzenetére


junior11
veterán

Na jó, adok még neki esélyt, a Win8-ast is megszerettem a gépemen, hátha így lesz a telón is :DDD .

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#25371) trassher


trassher
addikt

Továbbra sincs gmail naptár a telefonomon. Valaki eltudná mondani hogy miért amikor be van pipálva szinkronizálandó tartalomnak a naptár is? Egyébként gmail alapon is ki lehet rakni zárképernyőre a névnapokat naptár segítségével vagy csakis outlook-on keresztül?

Redmi Note 7

(#25372) Jones12 válasza Lall (#25368) üzenetére


Jones12
csendes tag

Mint mondtam, ez az első okos telefonunk:-) Mit jelent, illetve hogyan tudom beállítani hogy másodlagos cím legyen?
Illetve még egy kérdés: ha két telefon azonos xy@outlook.com MS fiókkal működik, megoldható, hogy csak az egyik teló tudja levelezésre használni ezt a fiókot?

(#25373) no1r válasza Jones12 (#25372) üzenetére


no1r
őstag

szerintem a legegyszerűnn, hogy ha az a outlook fiók amit elsődlegesnek használtok, az legyen egy úgynevezett közös mailbox. akár egymásnak is üzengethettek rajta vagy ilyen családi postaláda. emellé meg vegyetek fel egy privát mailboxot külön, amit csak ti használtok. külön jelszó, külön cím stb. és akkor az alkalmazásokat tudjátok használni mindannyian külön telókon, valamint lesz privát levelezésetek is.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#25374) dejaris válasza no1r (#25373) üzenetére


dejaris
addikt

Es persze privat kapcsolatok es naptar.

(#25375) no1r válasza dejaris (#25374) üzenetére


no1r
őstag

ja igen, természetes :)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#25376) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Sziasztok!

Valaki használja a beépített Facebook csevegést? Nekem egy hét után megadta magat...

(#25377) btudos válasza se4ever2 (#25376) üzenetére


btudos
Topikgazda

Hetek óta tökéletes, néha túlságosan is. Ha gép előtt ülök és úgy csevegek, akkor már zavaró hogy állandóan szól, olyankor kikapcsolom :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25378) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én is elégedett felhasználó vagyok. Mondjuk az egyetlen pushos dolgom a Microsofthoz tartozó email fiókom, azzal nincs gond :) Olyannyira elégedett vagyok, hogy egy Xboxot is vennék, sőt, egy Xbox One-t is előrendelnék Surface RT-vel, hogy még jobban az ökoszisztéma részese legyek és mindemhol tudjam használni az Internet Expolert és a Bing keresőt. Még a Kinectet se takarnám le.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25380) no1r


no1r
őstag

Beszartok lehet én is kaptam saját szervert,de ma kb 4napos késéssel megjelent a Bing zenefelismerő és Xbox Music store! :D

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#25381) Oppenheimer válasza btudos (#25377) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nekem azóta se akar csatlakozni. :( Biztos "rosszul van beállítva", majd remélem Jenci segít megcsinálni. ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25386) legiaap


legiaap
nagyúr

Úristen hirtelen feltámadtak az elégedett felhasználók és, hogy mindnek még saját szervere is van?!
Csodálatos.
:U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25387) kolosanyi válasza legiaap (#25386) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az utóbbi időben még én is egyre inkább megelégedéssel használom a 800-am. Mióta megjött a szervizből, rendesen működik a telefonálás, a FB chat is javult, szóval a kommunikáció tűrhetően zajlik. Persze tökéletes nem lett, de sokat javult. Nem tudom mit mókoltak vele, de ha ilyen marad, akkor egy rossz szavam nem lesz.

(#25398) sereeff


sereeff
aktív tag

Hello! Nagyjából értem, de valaki aki pengébb angolból leforditaná ide? Sok embert érinthet sztem!

http://www.wpcentral.com/suffering-spinning-cogs-issue-nokia-windows-phone-fix

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#25399) Alexios válasza KomloiJenci (#25397) üzenetére


Alexios
veterán

Sajnos mi már csak ilyen kis buták vagyunk

sereeff:
Töltsd le az NSU-t, kösd össze a géped a telefonnal, és válaszd a "telefonom nem bootol" opciót. Amint a telefon kapcsolat képernyő megjelenik nyomd meg a bekapcsoló+hangerő le gombot, amíg nem rezeg. Ezután a szoftver felismeri a telefonod és megkér, hogy feltelepítsen kb 1.2gb helyreállító adatot.

[ Szerkesztve ]

(#25400) Lall válasza sereeff (#25398) üzenetére


Lall
veterán

[link]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.