Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) westcoastog válasza btudos (#25799) üzenetére


westcoastog
veterán

Remélem a mostani developer reges akció megmarad és azt is megkapjuk korábban. :P ;]

(#25802) btudos válasza westcoastog (#25801) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ezt bármikor örömmel aláírnám én is :K

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25803) Alexios válasza #18001664 (#25797) üzenetére


Alexios
veterán

mi az összefüggés?

(#25804) mbale


mbale
tag

De fura, Win8-as hivatalos FB klienssel azonnal jönnek az üzenetek. hmmm :U

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#25805) pzstm válasza mbale (#25804) üzenetére


pzstm
titán

external issue ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25806) SavioR11


SavioR11
csendes tag

Sziasztok
Megkérdezhetném hogy mennyi hely kell a GDR3-hoz?
Az 520-omat szeretném frissíteni de nincs rajta csak 1,3 Gb szabad hely.
Az elég lesz?

(#25807) westcoastog válasza SavioR11 (#25806) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem nagy frissítés elég lesz.

(#25808) SavioR11 válasza westcoastog (#25807) üzenetére


SavioR11
csendes tag

Köszönöm.

(#25809) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sziasztok!
Van olyan program amin tudom kezelni a mobil internetemet? Pl.:hány MB van még ki/be kapcsolás gyorsan stb mint Androidon:) Esetleg le írná valaki a nevét? :DD
Windows 8 (Lumia 920)

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#25810) westcoastog válasza kiszi07 (#25809) üzenetére


westcoastog
veterán

Kéne hogy legyen data sense a telefonodon.

(#25811) albiosz
Ezt akartam most beleírni hogy milyen szolgáltatónál van. :D

[ Szerkesztve ]

(#25811) albiosz válasza westcoastog (#25810) üzenetére


albiosz
őstag

Lehet yodás.

(#25812) kiszi07 válasza westcoastog (#25810) üzenetére


kiszi07
senior tag

Nincs semmi ilyesmi:( T-mobile

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#25813) albiosz válasza kiszi07 (#25812) üzenetére


albiosz
őstag

Akkor úgy fest nem naprakész a szoftvered. Telefonfrissítés alatt próbálj rá. Ha naprakész lenne, akkor lennie kell data sense menüpontnak.

(#25814) westcoastog válasza kiszi07 (#25812) üzenetére


westcoastog
veterán

Telefon le van frissítve Amber-re? Sysapp pusherrel vagy lumia updater appal érdemes lenne frissítéseket keresni.

(#25815) savoo válasza kiszi07 (#25809) üzenetére


savoo
addikt

A ki/be kapcsolásra ezek a megoldások vannak, sajnos egy nyomásos nincs. Én ezt használom, de van még ez is pl, meg van még 1 pár.

(#25816) kiszi07 válasza westcoastog (#25814) üzenetére


kiszi07
senior tag

Most frissítem :)
#25815 köszi, próbálkozom a gyárival hátha :D Ha nem hát legyen :D

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#25817) westcoastog válasza kiszi07 (#25816) üzenetére


westcoastog
veterán

Akkor elvileg meg kell jelenjen.

(#25818) kiszi07


kiszi07
senior tag

Köszi szépen, sikerült. Tökéletesen működik :)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#25819) westcoastog válasza kiszi07 (#25818) üzenetére


westcoastog
veterán

Frankó. :)

(#25820) madd dogg


madd dogg
senior tag

Haverom vett egy 920-az. Frissitettuk, minden Megvan, de a glance screen nem jelenik meg a display settingsben. Mi az oka? Konkretan nincs glance screen.

(#25821) Tim82 válasza madd dogg (#25820) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sysapp pusher nevű app segítségével frissítsétek a Nokia rendszerappokat.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25822) madd dogg válasza Tim82 (#25821) üzenetére


madd dogg
senior tag

Köszi, sikerült. :)

(#25823) Jaded válasza Jaded (#25765) üzenetére


Jaded
senior tag

Erre valaki?

Renault Megane IV Limited

(#25824) emvy válasza Oppenheimer (#25791) üzenetére


emvy
nagyúr

Hm, ujraeledt. Akkor feleslegesen vettem masik telefont, kiraly.

while (!sleep) sheep++;

(#25825) gabeunit


gabeunit
tag

SZIASZTOK
nekem 1 olyat csinált a kis drága(L720) , hogy nem akar semmilyen üzenetet küldeni fb-ra .
Ha megnézem ki van online azt írja, hogy sikertelen csatlakozoás.
A fb-ot újra szinkronizáltam 3szor indítottam újra de semmi változás, próbáltam wifivel és mobilnettel, de egyikkel sem akar menni, pedig a net működik rajta!
Remélem van valami tippetek. Előre is köszi

(#25826) mbale válasza gabeunit (#25825) üzenetére


mbale
tag

Tippként: szokj hozzá :(

Zag Zag

(#25827) gabeunit


gabeunit
tag

Ne mond már, hogy ha 1szer elment többet nem is jön vissza, jó volt 3 hónapig ma már nem és ilyen marad?

(#25828) mbale válasza gabeunit (#25827) üzenetére


mbale
tag

Nem mindig szar, csak többnyire.. egyszerűen megbízhatatlan.

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#25829) gabeunit


gabeunit
tag

Eddig 1szer nem volt hiba vagy csúszás,tehát akkor ez nem lesz a régi,csak ha HR-t nyomok?

(#25830) gabeunit


gabeunit
tag

Na most csinált 1 olyat hogy 2 percig köszönt el tőlem (Viszlát), akkor nyomtam 1 resetet és azóta kiválóan megy minden (le is kopogtam :D )

(#25831) salival


salival
aktív tag

Előre is bocsi a már biztosan ezerszer feltett láma kérdésért. Szóval hogyan lehet egy Nokia pc suite-tal már szinkronizált S40-es telefon névjegyeit szinkronizálni a windows phoneommal? (l520)

Sim kártyás átjátszás nem játszik különböző sim kártyák miatt más-más szolgáltatótól.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#25832) Jones12


Jones12
csendes tag

Nem boldogulok ezzel a Microsoft fiókkal. Van két telefon, és mindkettőnek ugyanazt a fiókot adtam meg. De így összemossa a névjegyeket, a naptárat.

Kettéválasztható a dolog, vagy egyik telónak új MS fiókot kell adni, és HR?

Köszi

(#25833) StLui válasza Jones12 (#25832) üzenetére


StLui
veterán

szerintem ezzel csak a gondod lesz, win8-nál próbálkoztam ezzel én is

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#25834) Jones12 válasza StLui (#25833) üzenetére


Jones12
csendes tag

Akkor szerinted az egyik telót újra kell telepíteni?

(#25835) StLui válasza Jones12 (#25834) üzenetére


StLui
veterán

Igen, azt hiszem ehhez resetelni kell

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#25836) Воланд válasza Jones12 (#25832) üzenetére


Воланд
titán

nem valaszthato kette.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25837) Tim82 válasza salival (#25831) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha van BT az S40-es telefonodban, akkor elvileg tök egyszerű: mindkét telefonon bekapcsolod a BT-t, párosítod őket, majd az L520-on használod az Adatátvitel nevű appot.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25838) jockas válasza salival (#25831) üzenetére


jockas
senior tag

BT-n kívül 2 egyéb verzió van még:
1. Bonyolultabb: Symbian teló-> Nokia Suite -> MS Outlook (PC program) -> MS Acc
2. A legegyszerűbb: Symbian teló -> Google fiókba névjegyeket felszinkronizálod -> Google fiókból kimented Outlook CSV formátumba a névjegyeket -> MS accba beolvasod azt a CSV fájlt "importálás fájlból opcióval"

(#25839) kuncsaku válasza gabeunit (#25827) üzenetére


kuncsaku
csendes tag

Szélmalomharcot vívsz. A Skype-ra is rá van vésve, hogy "Nem használható segélyhívásra és nem helyettesíti a rendes telefont". Itt mégis mindenki azt akarja használni. Ha meg néha szerverhiba van vagy túl van terhelve, akkor azt mondják, hogy nem jó. Ugyanez van a Facebook chattel is. Nekem pl hibátlanul megy.

(#25840) rgeorge válasza jockas (#25838) üzenetére


rgeorge
addikt

Neki S40 van, nem Symbian.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#25841) Tim82 válasza rgeorge (#25840) üzenetére


Tim82
nagyúr

Elvileg az első pontot akkor is megcsinálhatná, mert odáig már eljutott, hogy Nokia Suite-tal leszedje a névjegyeket a telefonról.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25842) jockas válasza rgeorge (#25840) üzenetére


jockas
senior tag

Erre nem figyeltem, de:
1. Ha sikerült Nokia Suite-ba felraknia a névjegyeket, akkor a móka ugyanúgy megy
2. Elvileg S40-ennel is simán fel lehet szinkronizálni Google-ba a névjegyeket (lehet hogy nincs Exchange lehetőség, csak SyncML...de névjegyekhez az is elég)

(#25843) ubid


ubid
őstag

Sziasztok valaki tud gmail chathez valami jó alkalmazást ami működik is rendesen ?

-.-

(#25844) konyi79


konyi79
addikt

A Nokia Suite-ban van egy válts Lumiára vagy hasonló gomb a főképernyőn, és ott megadva az MS accot mindent feltölt, vagy Eszközök->Feltöltés a Skydrive rendszerbe, és ott ugyanez. Nem kell vele trükközni.

(#25843) ubid
IM+
Fizetős ugyan, de jól működik nálam. Annyit megér.

[ Szerkesztve ]

(#25845) Alexios válasza konyi79 (#25844) üzenetére


Alexios
veterán

ingyenesen is lehet használni

(#25846) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Tegnap valszeg egy taxiban kiesett a Lumia 520-m, gps be volt kapcsolva, próbáltam ezt az MS-s nyomon követést ill. zárolást, de persze jelenleg nem elérhető a telefon. Az lenne a kérdésem, hogy az MS nem logolja azt, hogy amíg be volt kapcsolva a telefon addig merre járt? :F Google-nél tudom, hogy van ilyen, de itt nem találtam..

Lumia 520

(#25847) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt drága Urak, Hölgyek :)
Kérhetném a véleményeiteket, tapasztalatokat hogy egy samsung omnia 7 telcsre win 7.8 op alá elérhető ingyenes mp3 lejátszó progit, melyik javasoljátok létöltésre és használatra?
melyik a legjobb véleményetek szerint valamint melyikben lehet lejátszó listát összerakni?
válaszokat előre is köszönöm :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#25848) Lall válasza Lacielvtárs (#25847) üzenetére


Lall
veterán

A gyári. 2 okból. Csak az van és nincs más.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25849) tybsen válasza Brianiac (#25846) üzenetére


tybsen
addikt

A beallitasoknal van olyan opcio, hogy " a telefon helyenek rendszeres es lemerules elotti mentese a konnyebb megkereseshez", de nyilvan ha ez nem volt bepipalva, akkor utolag nem segit sajnos. Bar nem tudom, hogy egyebkent segitene-e egyaltalan. ☹

(#25850) kuncsaku válasza Brianiac (#25846) üzenetére


kuncsaku
csendes tag

Szerintem keresd meg a taxist, mert lehet, hogy visszaadná, csak nem tudja kié. Esetleg a szolgáltatót hívd, segíteni fognak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.