Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) polonic válasza legiaap (#25450) üzenetére


polonic
félisten

Alakul, igen. De még mindig kevés.

(#25452) Pttypang válasza Alexios (#25425) üzenetére


Pttypang
veterán

Oké, én, mint diák se nagyon férek hozzá a dologhoz.. :DDD
Az egyébre még mindig ezt dobja vissza, habár azt se tudom, hogy mióta nem megy ez a funkció.. :D
Sajnáljuk, a keresett erőforrás jelenleg nem érhető el.

Diákoknak a telefon unlock is beletartozna a pakkba, vagy csak a szoftveres rész?
[Mert telefon unlock nélkül jó-jó, de végül úgyis szükségem lenne az emulátoros probléma miatt a telefon unlockra... akkor meg már azt a 20 dollárt megérné szerintem]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#25453) Alexios válasza Pttypang (#25452) üzenetére


Alexios
veterán

diákként ugyanazt kapod mintha fizetnél, szóval a telefon unlock is

(#25454) Pttypang válasza Alexios (#25453) üzenetére


Pttypang
veterán

Remek, akkor már csak valahogyan hozzá kéne férnem.. :)

Everybody lies.

(#25455) Blyan


Blyan
félisten

Hé, WP guruk. Noti center továbbra sem várható akkor?

(#25456) woland_y2k

Az nem a GDR3 akkor?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#25456) Воланд válasza Blyan (#25455) üzenetére


Воланд
titán

8.1

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25457) konyi79 válasza Воланд (#25456) üzenetére


konyi79
addikt

A 8.1-et vajon megkapják a jelenlegi modellek, vagy hasonló lépés lesz mint 7-8 esetén? Erről van már info?

(#25458) danilla válasza Blyan (#25455) üzenetére


danilla
őstag

Nem.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#25459) Alexios válasza Blyan (#25455) üzenetére


Alexios
veterán

nem, a gdr3 csak egy kissebb frissítés

konyi79: a 8.1-et még megkapja mindenki

[ Szerkesztve ]

(#25460) Blyan válasza Alexios (#25459) üzenetére


Blyan
félisten

Kisebb? F@szfejek ezek, és nagyobb frissítés két év múlva lesz? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#25461) junior11 válasza konyi79 (#25457) üzenetére


junior11
veterán

Elvileg igen, ugyanis 36 hónap támogatást igér a Microsoft.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#25462) Воланд válasza Blyan (#25460) üzenetére


Воланд
titán

nem, a 8.1 lesz a nagyobb. :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25463) Воланд válasza junior11 (#25461) üzenetére


Воланд
titán

ami nem jelenti azt, hogy 36 honapon keresztul jonni fognak os frissitesek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25464) Blyan válasza Воланд (#25462) üzenetére


Blyan
félisten

Ami 2014 közepén várható? :D Vagy mikor? :D

Szerk: nebassz, akkor már csak 5-6 hónap? Zsír. ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#25465) Воланд válasza Blyan (#25464) üzenetére


Воланд
titán

elso negyedev, ha minden jol megy.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25466) Lall válasza Blyan (#25460) üzenetére


Lall
veterán

GDR3-at ez évben ígérték, 8.1-et jövő év első negyedév, ebből gyorsan kilogikazható, hogy a GDR3 jövő év elején jön a 8.1 pedig valamikor nyáron. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25467) junior11 válasza Воланд (#25463) üzenetére


junior11
veterán

Hát majd meglátjuk. Állítólag 8.1 után jön a 8.2 valamikor...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#25468) KomloiJenci


KomloiJenci
tag

Csupa új kacat. Nevekhez eddig is lehetett egyéni hangot betenni. Rádióm most is van, az a drive mód feledleges robotnál se használtam sose :D

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#25469) Integrale válasza KomloiJenci (#25468) üzenetére


Integrale
veterán

De az egyéni SMS hang újdonság, nem beszélve az automatikus forgatás on/off-ról!

"Bad reklám is reklám too"

(#25470) konyi79


konyi79
addikt

Én azt hittem a glance screen-re megkapjuk most az elmulasztott események kijelzését. :(((

(#25471) Воланд válasza konyi79 (#25470) üzenetére


Воланд
titán

majd ha kesz lesz a nokia az fw-vel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25472) tybsen


tybsen
addikt

En annak orulnek, ha a jelenlegi nokia csengohangok is valaszthatok lennenek a jelzohangoknal. Sajnos jelenleg csak nehany valaszthato jelzohang van az ertesitesek hangjainal, a csengohangoknal viszont eleg sok. Egyebkent a meglevo csengohangok nagyon jok.

(#25473) KomloiJenci válasza Integrale (#25469) üzenetére


KomloiJenci
tag

Én teljesen elégedett vagyok a gyárival. Nálunk a cégnél mindenkinek a Samsung fütyülős az sms hangja. Egyedül nekem Windowsos. Szerintem ez olyan jó :D. Egyébként kissé cikinek találom amikor síri csendben egy bankban megszólal valami poén sms hang. Vagy megszólal csngőhangnak a kis Vuk zenéje, mert a gyerek rátette a meglett apa telefonjára. Otthon poénos, de máshol nem biztos. Természetesen elfogadom, hogy másoknak erre van igényük, csak azt akartam írni, hogy vannak fontosabbak amikre gyúrhatnának. Én pl a hangvezérlést előbre tartanám magyar nyelven, meg szívesen fogadnék egy Swype billentyűzetet is és úgy, hogy gyári legyen, tehát ne kelljen attól rettegnem, hogy kinyeri a billentyűzet a banki adataimat amiket beviszek gépelésnél.

[ Szerkesztve ]

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#25474) pzstm válasza Воланд (#25471) üzenetére


pzstm
titán

Első újdonság twitter szerint, hogy van progess bar fogaskerekek alatt :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25475) konyi79 válasza KomloiJenci (#25473) üzenetére


konyi79
addikt

Ja, hangvezérlés király lenne. De ha már annyit tudna, mint régi symbianos telefonnál, autóban kihangosítóval hangutasítással tudtam hívandó fél nevét kimondva hívást imdítani, marhára örülnék. Nem akarok én sms-t bediktálni, de kocsiban milyen jó lenne nem kellene bóklászni a névjegyzékben...

(#25476) btudos válasza pzstm (#25474) üzenetére


btudos
Topikgazda

Lumia tulajok nézegethetik a befagyott progress bart a fogaskerekek alatt? Zseniális ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25477) consono válasza btudos (#25476) üzenetére


consono
nagyúr

Ne légy már ilyen! Pont ma adták ki az NSU for Retailt, ami ilyenkor segít;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#25478) btudos válasza consono (#25477) üzenetére


btudos
Topikgazda

Meggyőztél. Akkor most Viva Nokia, mert ahelyett hogy kijavították az általuk készített fw-ből eredő hibát, kiadták az életmentő cuccot, hogy nesze paraszt, oldd meg magad. ne kelljen hetekig szervizben állnia a hozzáértő tulajdonban került készüléknek az Ő hibájuk miatt. Bámulatos :U

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25479) #18001664


#18001664
törölt tag

Na jó, lemaradtam, miről is van szó? Mi a hír?

(#25480) btudos válasza #18001664 (#25479) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mire gondolsz? Kaptunk információkat a GDR3-ról (ez a következő WP frissítés, az utolsó a jövőre érkező 8.1 előtt), amiben az egyik feature, hogy frissítésnél illetve hard resetnél lesz progress bar. A Lumiák elég régóta hajlamosak arra, hogy egy gyári visszaállításba belefagyjanak, de nemrég adott ki a Nokia egy ilyen esetekre készített szoftvert, amivel házilag is életet lehet lehelni a megkergült készülékekbe. (Csak szerintem az baromira nem megoldás egy olyan problémára, amit az általuk készített fw (más készülék nem csinálja) okoz.)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25481) Воланд válasza btudos (#25480) üzenetére


Воланд
titán

azert errol a nokia kiadta reszrol valami hivatalos linket dobjal mar leci. ;] :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25482) polonic


polonic
félisten

"For those asking-- 3rd column in start (and all the other related UI changes throughout OS) are for LARGE SCREEN devices only (w 1080p)."

(#25483) Oppenheimer válasza polonic (#25482) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Na, Örülök, hogy a 768p-k se kapják meg.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25484) polonic válasza Oppenheimer (#25483) üzenetére


polonic
félisten

Én is. Elég szar lett volna szerintem.

(#25485) #18001664 válasza btudos (#25480) üzenetére


#18001664
törölt tag

Köszönöm az infót :)
Ez jó hír. Nagyon ráfér már a WP-ra egy frissítés, sok a hiányosság.

(#25486) btudos válasza Воланд (#25481) üzenetére


btudos
Topikgazda

A lenyeg hogy elerheto, na :D

Ettol meg vicc az egesz tortenet, de ez van, engem nem erint :P

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25487) batai15 válasza Oppenheimer (#25483) üzenetére


batai15
félisten

akkor csak a full hd telefonok? vagy nem értem, vannak 768 p telefonok is? mik ezek?
mert ha hd felbontásúak sem, akkor az cs*cs mert minden mostani lumia akkor.. mondjuk legalább nem sírok majd hogy a 820 kiesett.. xD

[ Szerkesztve ]

(#25488) jockas válasza batai15 (#25487) üzenetére


jockas
senior tag

Csak a fHD-s telefonok... 768p-s telefonok: 920,925,1020. Minden más nagyobb felbontású telefon csak 720p-s (8x,Ativ S).

Ha lehetett volna választani, hogy milyen méretben használom, akkor azért benne lehetett volna a lehetőség...megnéztem volna, hogy használható lenne-e 920-on.

(#25489) negyven2


negyven2
veterán

A miért lehet, hogy a naptaram csak úgy kikapcsol? A beállítasokban, hiába kapcsolom vissza a megfelelő opciókat (pl. névnap, saját naptár) egy kb fél óra utan újra kikapcsolja azokat.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#25490) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

GDR3 legnagyobb hozománya, hogy a taskvaltonal nem kell megvárni míg betöltenek a lapkák, hanem instant történik.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25491) dejaris válasza Oppenheimer (#25490) üzenetére


dejaris
addikt

Mar fel is dobtad?

(#25492) Oppenheimer válasza dejaris (#25491) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Pzstm megelőzött, de egyébként igen.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25493) #18001664 válasza Oppenheimer (#25492) üzenetére


#18001664
törölt tag

Csakis Dev Accounttal lehet felrakni? :S

(#25494) trisztan94 válasza #18001664 (#25493) üzenetére


trisztan94
őstag

nézd mán' meg az avatarját. medzsik :D

[ Szerkesztve ]

https://heureka-kreativ.hu

(#25495) btudos válasza #18001664 (#25493) üzenetére


btudos
Topikgazda

Már készül a magyar cikk (de korábban már angol forrásból itt a topikban is volt szó róla), délelőtt remélhetőleg a főszerkesztő uraság kirakja, hogy néhány gombnyomással dev unlock nélkül felrakható, nálam is fent van :))

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25496) #18001664 válasza btudos (#25495) üzenetére


#18001664
törölt tag

Az nagyon jó lenne ha majd ide be lenne linkelve, érdekel a dolog. Egy másik plattformon van éves Dev accountom, jobban mondva UDID régen, de az más tészta.
Most olvasom, hogy ha felrakja valaki a "bétát" akkor garanciának annyi? Meg ha gond van, vissza se lehet tenni a GDR2-t?
Bocsi, nagyon új vagyok még WP-ban...
Lumia 1020-ról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#25497) btudos válasza #18001664 (#25496) üzenetére


btudos
Topikgazda

Elvileg bukhatod a garanciát, legalábbis a hivatalos oldalon ezt mondják, de ez csak annyit jelent, hogy saját felelősségre végezd el a műveletet. Mivel teljesen hülyebiztos megoldás, ettől biztosan nem lesz gondja a telefonnak, és erősen kétlem, hogy a GDR3 kiadása után bárki is foglalkozna vele a szervizben, hogy az adott szoftververzió mikor lett telepítve.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25498) #18001664 válasza btudos (#25497) üzenetére


#18001664
törölt tag

Akkor várom a cikket és felteszem a GDR3-at :)
Neked eddig Mik a tapasztalatok? Az újításokon kívül eszközöltek hibajavításokat és optimalizálták kicsit a rendszert?

(#25499) btudos válasza #18001664 (#25498) üzenetére


btudos
Topikgazda

A GDR2 volt igazából ilyen szempontból nagy előrelépés, én azóta nem találkoztam megtorpanásokkal, csak 1-2 apró pillanatot csíptem el a task váltónál, na ezek most eltűntek teljesen :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25500) KomloiJenci válasza konyi79 (#25475) üzenetére


KomloiJenci
tag

Mondjuk ez már angolul most is elérhető. Jópofa ott társalogni a telefonnal, amikor pl több szám is van hozzárendelve egy kontakthoz. Bemondod, hogy Call Marianna, a telefon meg visszakérdez, hogy Melyiket akarod, az otthoni, mobil, vagy munkahelyi számot. Mondod, hogy home, és akkor hivja az otthonit. Csak ezzel az a bajom, hogy nem tanultam soha angolt, annyit tudok, amennyi rám ragadt, így nem annyira jó a kiejtésem. Lehet szöveget is diktálni neki, komplett mondatot. Persze azt is csak angolul. Roboton meg ez is ment Magyarul, igen jó hatásfokkal. Szerintem ez előbbre való. Az egyéni SMS hanggal kijátszottuk már magunkat 2001-ben. A csempeméretre se izgulok, mert minél kisebb egy csempe, annál kevesebb infó van rajta. A parancsikonokból meg már kiraktam ami kell. Nekem belefér a menübe lépni ha kell valami. Na mindegy, nem életbevágó a hangvezérlés se.

[ Szerkesztve ]

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.