Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) Integrale


Integrale
veterán

[\L]http://mobilarena.hu/tema/re_samsung_ativ_s_ablakok_a_galaxisban/hsz_436-436.html [\L]

"Bad reklám is reklám too"

(#25652) legiaap válasza Integrale (#25651) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na a linkelés neked sem megy.
Had segítsek: [link]

dejaris: kocsog MS??? Bezzeg az androidon??? Mi a fene van veled, hogy ilyeneket írsz?
Nem megszokott tőled!
:)

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25653) dejaris válasza KomloiJenci (#25649) üzenetére


dejaris
addikt

Mi koze a hobbinak, ahoz hogy latsz-e, vagy sem?

legiaap: fuss neki megegyszer;-)

[ Szerkesztve ]

(#25654) Kasya


Kasya
nagyúr

Ennyit az X gombrol.... Becsukom a TuneIN-t, az meg zenel kellemesen tovabbra is, csak nem látszik a listában.

(#25655) no1r válasza Kasya (#25654) üzenetére


no1r
őstag

looool :C

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#25656) daniel909 válasza dejaris (#25643) üzenetére


daniel909
addikt

Trust us. Baszki! :))))

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#25657) Integrale válasza legiaap (#25652) üzenetére


Integrale
veterán

Telefonrol nem megy, fejbol meg ezek szerint rosszul tudom!

"Bad reklám is reklám too"

(#25658) Blyan válasza Kasya (#25654) üzenetére


Blyan
félisten

Mivel aktív a szál, ezért szól tovább.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#25659) Kasya válasza Blyan (#25658) üzenetére


Kasya
nagyúr

De ha nem kepes bontani minden, a programmal kapcsolatos dolgot, akkor a dolog lenyeget veszti szvsz. Ezert nem hasznaltam ezt a funkciot androidnal se... Arrol nem is beszelve, hogy ha jol veszem eszre, egy ido es mennyiseg utan maga zarja be a nem aktiv programokat, amik a hatterben vannak.

A lenyeg a lenyeg, hogy funkcionalitas teren nem latom a hasznat a dolognak.

(#25660) Воланд válasza Kasya (#25659) üzenetére


Воланд
titán

ez kellett a nepnek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25661) Kasya válasza Воланд (#25660) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szomoru, ha csak ennyi.

(#25662) Alexios válasza Kasya (#25661) üzenetére


Alexios
veterán

ennyi. pár hónappal ezelőtt arról volt szó, hogy semmi újdonságot nem fog hozni, csak a 4mag támogatás + 1080p-t.

(#25663) Blyan válasza Kasya (#25659) üzenetére


Blyan
félisten

Valóban nincs sok értelme. Amúgy be van kapcsolva a háttérben futás (van olyan egyáltalán)? Mert ha igen, akkor nem is tudja kilőni, nincs rá engedélye.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#25664) Kasya válasza Alexios (#25662) üzenetére


Kasya
nagyúr

Peldaul a hang beallitasok nelkul jol megvoltam, egyedul a csengohangot es ebreszto hangot allitottam vilag eletemben...
Az autos mod viszont hasznos...lehetne, ha...nem kellene BT-hoz csatlakozni, mert onnantol szamomra ertelmet veszti. BT kihangositoval a kocsiban teljesen mindegy, hogy jon-e hivas vagy se, mert feltudom venni. BT kihangosito nelkuli kocsiban viszont szivesebben elutasitanam a bejovo dolgokat.

Blyan: termeszetesen engedelyezve van a programnak, kulonben eleg problemas lene hoszabb tavon hallgfatni :)

(#25665) Blyan válasza Kasya (#25664) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor ennyi. Háttérben futó agenteket nem tud kilőni az x, csak az ahhoz nem kellő részeket a memóriából.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#25666) Alexios válasza Kasya (#25664) üzenetére


Alexios
veterán

értem én, csak mondom, hogy még ez is több, mint amiről eredetileg szó volt

(#25667) dejaris válasza Kasya (#25664) üzenetére


dejaris
addikt

Az autoban bt csatlakozas mellett, szerintem nem mindenki szereti meghallgatni negyedorankent tiz csipogast emailekrol.

[ Szerkesztve ]

(#25668) btudos válasza dejaris (#25667) üzenetére


btudos
Topikgazda

Hivast es SMS-t lehet kikapcsolni, szerintem ez az emailekre nem vonatkozik :N

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25669) Kasya válasza dejaris (#25667) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igaz. A masik oldalrol nem neztem...

Btudos: "Az autos uzemmod az SMS-ek es hivasok kivetelevel minden ertesitest kikapcsol..."

[ Szerkesztve ]

(#25670) Воланд válasza btudos (#25668) üzenetére


Воланд
titán

de.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25671) btudos válasza Kasya (#25669) üzenetére


btudos
Topikgazda

Efelett elsiklottam, koszi :B

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25672) Fred23


Fred23
nagyúr

Korábban írtam már ide, mikor átküldtem bt-n egy .avi-t tesóm lumiás telójára ( WP8 ), és a fájl átjött, de nem volt látható sehol, csak foglalta a helyet. Kiderült, hogy a WP8 tényleg akkora sz@r, hogy ez így megtörténhet. A kérdésem az lenne, hogy ha .wmv lesz a kiterjesztése annak, amit átküldök, a kodekek pedig szimpla mpeg-ek, akkor meg fog jelenni a galériában, miután átküldtem bt-n, vagy sem? Milyen kodekeket és milyen kiterjesztéseket tud jól fogadni és kezelni a WP8? ( Amit korábban küldtem, és nem lett látható, vmilyen divX-es vagy Xvid-es .avi volt. ) Esetleg számít a méret is, pl. ha egy GB-nál nagyobb, nem lesz látható? :F

(#25673) no1r válasza Fred23 (#25672) üzenetére


no1r
őstag

elvileg megjelennie annak is meg kellene, max nem játsza le hanem hibát ír lejátszásnál. nálam is előfordult már jópárszor. amúgy meg EZT keresed szerintem

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#25674) Fred23 válasza no1r (#25673) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, ez hasznos lesz! Viszont tényleg nem jelent meg, és ez volt a nagy gáz. Aki nem hiszi, próbálkozzon: bt-n küldjön át másfél giga körüli fájlokat a telójára, és nézze, mi jelenik meg. Engem is érdekelne, kinél mi a helyzet. Lumia 620-nál átment, de nem lett sehol se látható egy .avi. Legalább másolás előtt kiírhatta volna pl., hogy bt esetén haver ezzel ne próbálkozz...

(#25675) Kasya válasza Fred23 (#25674) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sajnos, ez nalam is letezo gond. En egy foto albumot kuldtem at (100 kep) SGS4-rol. A telefon darabonkent fogadta, de egyet se lattam es nem is talaltam meg a keszuleken.

(#25676) NGA válasza Fred23 (#25674) üzenetére


NGA
addikt

"bt-n küldjön át másfél giga körüli fájlokat a telójára"

Szerintem sokkal gyorsabb felmásolni egy gépre, majd onnan vissza, vagy sd kártyán átmásolni.

(#25677) Fred23 válasza NGA (#25676) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem arról van szó, hogy hogyan gyorsabb, éppen ráértem, amíg beszélgettünk, nyugodtan másolgathatott, és így kényelmes is volt. A gond az, hogy nem jelent meg sehol, és ahogy látom, másnál is ez volt a szitu! Ne engedje akkor a másolást, írjon ki valami hasznosat! Nem? Szeretném használni a bt-t, ahogy más telókon, itt meg nem lehet, de legalább nem is szól, hogy nem lehet. :DDD :N

(#25678) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

üdv a fórumlakóknak :)
nekem lett egy samsung omnia 7
7.5-ös op rendszerrel
olvasom hogy nem biztos hogy érdemes frissíteni a 7.8-ra
viszont magyar nyelvet hogy lehet csiholni a telcsire az alap oprendszerével?
ha valaki látja, olvassa, akkor írjon már ha van tipp vagy ötlet :)
meg érdekelne hogy érdemes e frissíteni vagy belassúlna e a telcsi
vagy lenne e hátulütője a frissítésnek?

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#25679) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Lumia 520-asom van, és az alábbi problémám:

Van egy e-mail fiókom (xy@freemail.hu), azt simán be tudom állítani, de ugyanehhez az e-mail címhez tartozik egy google calendar is. Hogyan tudom mindkettőt működésre bírni?

Köszi.

(#25680) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Na, csak 1 napig volt jó a facebook chatem, és az általam a GDR3 "legfontosabb hozományaként" aposztrofált feature, amely nem más mint a taskváltóban a lapkák azonnali megjelenése is megszűnt. Megint késve jelennek meg azok a szarok. :(((

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25681) Воланд válasza Oppenheimer (#25680) üzenetére


Воланд
titán

khmm, referenciakeszulek, khmm.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25682) Oppenheimer válasza Воланд (#25681) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nálad azonnal megjelenik minden lapka? Nálam nem, és ez ellehetetleníti a gyors taskváltást.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25683) Воланд válasza Oppenheimer (#25682) üzenetére


Воланд
titán

igen, meg. :K

szerk.: gdr2-nel nem jelentek meg.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25684) =WiNTeR= válasza Oppenheimer (#25682) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Ativ S (GDR3) is azonnal csinálja.

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#25685) pzstm válasza Oppenheimer (#25682) üzenetére


pzstm
titán

izé nálam is :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25686) Boonen007 válasza Oppenheimer (#25682) üzenetére


Boonen007
őstag

Itt sincs gond :DDD

(#25687) Oppenheimer válasza pzstm (#25685) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Akkor most itt az ideje, hogy feltelepíts 1-2 appot is. ;] Le fogom videózni, hogy nálam milyen.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25688) Kasya válasza Oppenheimer (#25687) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nalam is jo. Tettem fel azota 5 appot is :)
Viszont Skype hajlamos kesni, es a FB chat is...

(#25689) pzstm válasza Oppenheimer (#25687) üzenetére


pzstm
titán

69 nálam a gyári appokkal együtt (app listában, most számoltam) ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25690) Raven18


Raven18
csendes tag

Hali!

Egy Nokia Lumia 800-as telefonnal kapcsolatban lenne egy kérdésem.Szeretnék videókat feltölteni a Skydriveba,de veszteségmentes minőségben,ahogy felvettem,és ugyanígy letölteni.Ennek a beállításai hol vannak a telefonban?WP8-hoz megtaláltam,ott csak fényképek,beállitások,skydrive, feltöltés kiváló minőségben,és ennyi. WP7-es telefonok esetében ez hol lehet,vagy hogy lehet ezt beállítani?

Köszi

(#25691) Gerisz válasza westcoastog (#25539) üzenetére


Gerisz
addikt

Sziasztok!

Nekem is ilyen bajom van. Mi szükséges még hozzá, hogy jó legyen?

"Megnyitom a certifikáló cuccot, és vállalati fiókot akar hozzáadni, ha a hozzáadásra, ha a mégsére megyek, visszaugrik egy fehér képernyőre ahol van egy kulcs, odaírva koppintás: megnyitás és ennyi." [link]

Neki megoldódott...

(#25692) batai15


batai15
félisten

Bing hátteret nem lehet le menteni? Látok most egy pockot,kell.

(#25693) pethYeti válasza batai15 (#25692) üzenetére


pethYeti
addikt

Insider appal le lehet.

(#25694) mukibuci válasza batai15 (#25692) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#25695) daniel909


daniel909
addikt

nekem miért nem jön meg a frissítés? :((
eddig mindig megkaptam hamar... és am mennyi szabad hely kell hozzá?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#25696) Integrale válasza daniel909 (#25695) üzenetére


Integrale
veterán

Milyen frissítés? Ha követted btudos leírását akkor manuálisan keress rá a frissítésre. Egyébként meg még nincs frissítés.

Media Marktban 89e a Lumia 920

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#25697) daniel909 válasza Integrale (#25696) üzenetére


daniel909
addikt

ohhhh köszönöm! :R

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#25698) Kasya válasza mukibuci (#25694) üzenetére


Kasya
nagyúr

(#25699) westcoastog válasza Gerisz (#25691) üzenetére


westcoastog
veterán

Na annyi hogy menjél rá, lépjél ki belőle, ez vállalati fiók hozzáadásos dolog nem befolyásol semmit, pár perc múlva nézz fel a pc-den a store-ba és engedni fogja letölteni a developper appot, gondolom kell pár perc míg az accountoddal összekapcsolt telefont developper unlockednek hitelesíti.
Vagy ha még nem nézted a store-ban azóta amióta próbálkoztál, nézz most fel, hátha engedi már neked is letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#25700) Gerisz válasza westcoastog (#25699) üzenetére


Gerisz
addikt

:R

Köszönöm!

25701: Igen! köszönöm! Ez sikerült. Most indul a frissítés!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.