Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) laccy88


laccy88
senior tag

üdv!
windows 8-onhogyan tudom működésre bírni a Tom_XAP_Installer_v1.2-t? Elindul, de ahogy az installra megyek, le is áll :(

(#25052) Laslow


Laslow
senior tag

Örülnék, ha lenne egy felület, ahol a telefonra telepített alkalmazások tárhelyfoglalása áttekinthető lenne.
Jó lenne alkalmazásokat opcionálisan memóriakártyára telepíteni (marha kevés a 8GB beépített tárhely, főleg, hogy a rendszer elviszi nagyjábó a negyedét).
Örülnék, ha az Áruházban feltüntetésre kerülne minden alkalmazás mellett, ha már értékeltem, és hogy volt-e vagy van-e már telepítve a készülékemre.
Kicsit hiányolok egy olyan funkciót, hogy egy csempére kattintva rögtön módosíthassak valamely funkciót, ne pedig csak a funkció módosítására szolgáló képernyőt tölthessem be.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#25053) saiyajin


saiyajin
senior tag

WP8-on a telefon nyelvét angolra állítottam, viszont a naptárban még mindig szerdát ír. Ez normális így? Illetve mit kell állítani, hogy wednesday legyen?

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#25054) polonic válasza Laslow (#25052) üzenetére


polonic
félisten

Milyen telefonod van? Lumián van storage check. Ez pont ezt a célt szolgálja.

(#25055) pzstm válasza saiyajin (#25053) üzenetére


pzstm
titán

nyelven kívül régió is át van állítva? ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25056) Lall válasza laccy88 (#25051) üzenetére


Lall
veterán

Laci, Laci, miben sántikálsz? Nem fog össze jönni... ;)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25057) legiaap válasza Oppenheimer (#25040) üzenetére


legiaap
nagyúr

:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25058) saiyajin válasza pzstm (#25055) üzenetére


saiyajin
senior tag

Ó, igen ez kellett nekem. :B Köszi!

[ Szerkesztve ]

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#25059) laccy88 válasza Lall (#25056) üzenetére


laccy88
senior tag

marketről korábban letöltött xap alkalmazásokat szeretnék telepíteni :) nincs rá mód?

(#25060) Lall válasza laccy88 (#25059) üzenetére


Lall
veterán

Azt SD kártyáról tudod, nem kell hozzá XAP installer. [link]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25061) laccy88 válasza Lall (#25060) üzenetére


laccy88
senior tag

htc mozart... elméletben nincs sd kártya

(#25062) Lall válasza laccy88 (#25061) üzenetére


Lall
veterán

WP7-en sehogy, illetve Developer Unlock-al, minek éves díja 99$. De minek az áruházból letölteni a xap-ot és úgy telepíteni, hiszen ott van az áruházban? Érthetetlen. :U ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25063) Alexios válasza Lall (#25062) üzenetére


Alexios
veterán

illetve marketről korábban nem tudott ugye wp7 alatt xap-okat letölteni a gépére :P

(#25064) kolosanyi válasza Lall (#25062) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mondtam én, hogy szaracsempe. Még csak értelmesen warezolni se lehet rendesen. :(((

;]

(#25065) Kasya válasza kolosanyi (#25064) üzenetére


Kasya
nagyúr

...es meg file explorer sincs hozza ;]

(#25066) Lall válasza Alexios (#25063) üzenetére


Lall
veterán

mint Rottenbiller. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25067) batai15 válasza kolosanyi (#25064) üzenetére


batai15
félisten

Igazából androidon is muri volt elején ,aztán mikor meguntam hogy sz@pat a power amp, meg mindig szedetni az újabb verziókat,és akció is volt akkor vettem néha néha.. Wpre is már vagy 3k elment.

(#25068) kolosanyi válasza batai15 (#25067) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én droidon egyser próbáltam a warezt, de hibás volt. Nekem nem éri meg a szopást, nem túl drága alkalmazások ezek, megvan a fizetési hajlandóság nálam. Mondjuk ott több szemetet vettem, itt csak a legszükségesebbeket. Igaz, témákat, widgeteket nem kell vadásznom. :)

(#25069) batai15 válasza kolosanyi (#25068) üzenetére


batai15
félisten

Droidon én vagy 5 fizetős appot használtam,többi free.játékot nem vettem, mert azon nem szerettem.itt wp jó gémelni XD

(#25070) kolosanyi válasza batai15 (#25069) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pedig a droidos játékok jobbak szerintem. Én a telefonon nem nagyon játszok, de a tabletet gyakrabban megteszem ezt. Ott nem ilyen elnagyolt a grafika se (WP7.8-ról beszélek).

(#25071) batai15 válasza kolosanyi (#25070) üzenetére


batai15
félisten

Nem is az appok minősége mérvadó, mert ami wpre van, droidra is majdnem 100% , de ha droidon játszottam, jött egy hívás stb, kilőtte a játékot kezdjem előről , stb... mindezt egy htc one x optimus 4x hd és még nexus is csinálta. ilyen és hasonló idegesítő dolgok miatt nem játszom droidon.
Wp-n meg még egy óra mulva is tud futni a reaper xD

(#25072) Freddycom


Freddycom
őstag

Letöröltem a sima facebookot, ugyan olyan használat mellett, mint ami eddig volt, FB nélkül (a beta fent van) 1 nap és 10 órája megyen a telefon, Amúgy meg legjobb esetben 13 óra. Ollé.

(#25073) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

8.1: No more Back button: Another surprise! Microsoft is looking to remove the support for back button from Windows Phone hardware spec. Reason mentioned was like users prefer going to home screen and navigate to other apps and also they are confused about back button functionality. - inkább a nyalókával kellene kezdeni valamit :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#25074) savoo válasza kolosanyi (#25050) üzenetére


savoo
addikt

Jahogy audiofilség, akkor kérem ne számítógépen tessék zenét hallgatni. :P

(#25075) jockas válasza mukibuci (#25073) üzenetére


jockas
senior tag

A vissza gombbal nincs semmi bajom, nem úgy mint a Bing gombbal, amit rendszeresen megnyomok véletlenül. Inkább arra kellene beállítási lehetőséget megadni...

(#25076) Mister_X válasza mukibuci (#25073) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Játék közben emlékeim szerint a Home gomb zavaróbb, mert akkor az esetek többségében bukta. Visszát nem sikerült eddig soha sem véletlenül megnyomnom. A Bing gomb meg mindent csak lefagyaszt, egy vissza gomb és ugyan onnan megy minden tovább.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25077) Laslow válasza polonic (#25054) üzenetére


Laslow
senior tag

Lumia 620-am van.
Milyen storage check? A Beállítások/Tárterületre gondolsz? Mert az kb. semmit sem ér. Nem írja alkalmazásonként a foglalt tárterületet, csak hogy az alkalmazások összesen mennyit foglalnak - ezzel nem vagyok előrébb.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#25078) savoo válasza Mister_X (#25076) üzenetére


savoo
addikt

Hogy, mi? Nem kevered a gombokat véletlenül? :P

(#25079) legiaap válasza Mister_X (#25076) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem kevésszer nyomtam meg véletlenül valamelyik érintő gombot én is.
Amúgy nekem jobban hiányzott, hogy nem lehet a játékokat backupolni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25080) mukibuci válasza legiaap (#25079) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

egy olyan backup kéne, mint a szifonon :K

a keresőgombot pedig ideje lenne megtanítani keresni, mert azért az, hogy feldobja a bing.com-ot, hát hogy is mondjam, eléggé vérszegény

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#25081) batai15 válasza legiaap (#25079) üzenetére


batai15
félisten

na ez kellene nekem is.. mert ha neadj isten hr kell, oszt veszlik minden játék állásom, na attól lennék idegbeteg.

(#25082) legiaap válasza batai15 (#25081) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hányszor kezdtem már újra a sok HR miatt az AB-t például.
:D
(#25080) mukibuci: Mondjuk ha megoldanák, hogy játék közben ne érzékelje, hogy rátenyerel az ember az már tökéletes lenne.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25083) batai15 válasza legiaap (#25082) üzenetére


batai15
félisten

ab? nekem multkor kellett volna egy hr de reaper lvl20 áá kösz nem..
mondjuk megjavult a teló.

(#25084) mbale válasza batai15 (#25081) üzenetére


mbale
tag

És mint tudjuk erre ritkán van szükség /sarcasm ;]
Nekem épp a tap to open bug miatt kellene egy, de mereven leszarom már. Új telóig kibírja.

Zag Zag

(#25085) batai15 válasza mbale (#25084) üzenetére


batai15
félisten

Nekem mehülyült és merül vagy 3 napig.
De kopkop, sose volt bajom még, és megjavult magától utána.
összességében még ígyis sokkal stabilabb jobb mint a droid, az napi szinten kukúrt velem, főleg egy beta cm ha felraktam..

(#25086) KomloiJenci válasza Laslow (#25077) üzenetére


KomloiJenci
tag

Bocs.

[ Szerkesztve ]

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#25087) KomloiJenci válasza Laslow (#25077) üzenetére


KomloiJenci
tag

Nem tudok telefonról linkelni.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#25088) pushalias válasza mukibuci (#25080) üzenetére


pushalias
addikt

Mármint az amatőröknek megnyitja a bing.comot. A profiknak van ott zenefelismerő, QR-kód olvasás, amit csak akarnak. :P

(#25075) jockas Egy idő múlva mexokod.

Amikor 710-em volt a fizikai gombokkal, nem volt ilyen problémám. Amikor tavaly november környékén váltottam a Surroundra, folyamatosan hozzáértem valahogy a kereső gombhoz. Aztán ez lassan elmúlt. Néha még most is előfordul, de tényleg csak néha. Valahogy a kezed megtanulja, hogy ne érjen hozzá.

Balkezeseknek lehet szarabb, mert nekik ugye a vissza gomb eshet folyton „kézre”. :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#25089) mukibuci válasza pushalias (#25088) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

aham, tényleg sokkal jobb a helyzet, akkor már keresésen kívül szinte bármire lehet használni :U

ahhoz mennyire kell profinak lenni, hogy kereshessek mondjuk a leveleim közt, a skydrive-omon, esetleg a telefonon?

szerk: egyébként az mennyire profi munka, hogy angolra állítom a keresés nyelvét és vannak az általad sorolt profi dolgok, viszont nem ad releváns találatokat - még annyit se, mint a webes bing, vagy marad magyar nyelven, de akkor a böngészős változat nyílik meg?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#25090) pushalias válasza mukibuci (#25089) üzenetére


pushalias
addikt

Skydrive passz, mert ott én egyszerűen tudom, mim hol van, a levelezőben napi szinten keresgélek, nem tudom, mi a bajod.

Honor 9 / HP 8470P

(#25091) Lall válasza mukibuci (#25089) üzenetére


Lall
veterán

Szerintem az egész rendszerben kellene keresnie és dobni a találatokat, ahogy W8-on.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25092) mukibuci válasza Lall (#25091) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kellene, igen. de pushalias szerint ez így tökéletes, ahogy van, hiszen wp :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#25093) pushalias válasza mukibuci (#25092) üzenetére


pushalias
addikt

Keress már kérlek valami más élőfát a környéken. Kösz.

Honor 9 / HP 8470P

(#25094) Mister_X válasza mukibuci (#25092) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Konkrétan mi is vele a baj?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25095) Alexios válasza Mister_X (#25094) üzenetére


Alexios
veterán

(#25096) Lall válasza Mister_X (#25094) üzenetére


Lall
veterán

Fentebb leírtam, hogy azért sokkal jobb, öszetettebb lenne úgy a dolog, ha az egész telefon tartalmára tudnál keresni (programok, emailek, office, skydrive, stb... + bing) és ilyen bingszerű találati listába dobná az egészet, mint Windows 8 alatt. Persze mindez régiótól függetlenül.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25097) Mister_X válasza Alexios (#25095) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja igen, néha én is keresgélnék a dokumentumaim között... régen nem úgy volt, hogy offline keresett?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25098) batai15


batai15
félisten

Ennyi elégedetlen wp usert... nekem max a zene lejátszóval van gondom, de azt is megoldottam a playlistel..

(#25099) pushalias válasza Lall (#25096) üzenetére


pushalias
addikt

El se férne a kijelzőn az eredmény a sok sz.r csempétől ;]

(#25098) batai15 Mert a WP szar. Ha elégedett felhasználókat keresel, akkor válts át Androidra vagy iPhone-ra, és olvasd azokat a topikokat. Legalább megtudod, hogy egy Blade soha nem lagol.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#25100) batai15 válasza pushalias (#25099) üzenetére


batai15
félisten

Komolyan mondod? szted miért vagyok wp-n? mert nekem meg az android fos. meguntam hogy akármilyen hw, egy idő után csicska volt a telefon ,lassú ,ram elfogyik, kilövöget mindent, custom romok buggosak, google service volt leszedett majdnem 1 gigát, telefont merítette etc , sorolja? ja és a wp mindíg is jobban bejött.,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.