Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65854) jr1994


jr1994
addikt

Sziasztok! Elolvastam az összefoglalót és az utolsó kb 800 hozzászólást és a fele kínai volt :D
Mind hardveres, mind szoftveres téren kezdő vagyok, szóval bocsi a sok hülye kérdésekért :B

Rendeltem a régi haldokló winchester helyére 1TB-osat (WD Blue), ma érkezett meg. A régit nem nagyon használnám mert már eléggé tönkrement meg amúgy is csak 250 gigás. A beszerelést valahogy megoldom, más nem a szomszéd elvileg jobban ért hozzá, ő talán tud segíteni. Megkerestem a Windows telepítő DVD-t. Az a kérdésem elsősorban, hogy ha a gépről letörlöm, majd kicserélem a régi vinyót az újra, utána simán újra tudom rá telepíteni a Win-t? Illetve olvastam hogy lehetséges biztonsági mentést készíteni és azt visszarakni a merevlemez csere után. Így újrahúzva a rendszert, okozhat gondot valami program vagy menni fog úgy is? Én lehet most a tiszta telepítést választom.

Ami még felmerült bennem, bár nem ehhez a témához kapcsolódik: a gép rég volt takarítva, meg úgy egyáltalán szétszerelve, mi az amit házilag könnyen meg lehet csinálni? Ha van hozzá leírás, egy linket örömmel fogadok :)

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.