Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19651) rétisün válasza @matthew@ (#19648) üzenetére


rétisün
veterán

ha magyar nyelvű az XP-d, akkor 32 bites, és azt csak 32 bites win8-ra fogja frissíteni.

emiatt nem tudom én se a régi vistámat frissíteni, mert 64 bites oprendszer kéne. bár, elvileg a kulcsoknál már nincs különbség 32/64 bites között, szóval a 32 biteshez kapott kulccsal aktiválhatnék egy 64 bites rendszert is vajon?

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#19652) jediweb válasza rétisün (#19651) üzenetére


jediweb
aktív tag

Szerintem igen, csak kell 64-bites telepítő -...

jediweb

(#19653) Mikulásbá válasza rgeorge (#19647) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem is hasonló a gondom,Samsung 830-as SSD,azon tiszta Windows 7 Home Premium 64 bit,a laptopban egy másik HDD is van-a gyári,az csak tárhely.Bekapcsoláskor fekete marad a képernyő,a főkapcsoló gomb világít,valamint pár LED a lapos elején-de még a boot képernyő sem jön be.Kiveszem az akkut,majd vissza,akkor bekapcsol,de van hogy akkor is csak harmadjára.
Már bejelentettem a szervízbe is,mert 2 hetes a gép.
Amikor felhívtam a szervízt,tudtam beszélni egy szerelővel,de semmit nem mondott.Küldjem be,megnézik.
Szerintem nem fizikai gondja van,de hogy mi,nem jövök rá.

(#19654) samgar válasza FLx (#19635) üzenetére


samgar
őstag

Miért, miben különbözik az általad említett pendrive a többitöl?

Oppo Find X5 PRO

(#19655) Hunork


Hunork
veterán

Üdv mindenkinek!

Rendszer kész, minden jó eddig, a Ubisoft játékok multija továbbra sem megy (kettő darab érdekes ebből a szempontból), tehát ha több időm lesz, biztos visszamegy a W7, mivel senki nem tud megoldást, a Ubisoft supportja meg annyi ér, mintha a nagymamámat kérdezném. :O Ez így félkész áru játékos szemmel, sima felhasználó szemmel azt mondom, hogy egy nagyon remek/profi rendszer! :K

De lenne egy problémám: ma reggel arra ébredtem, hogy a gép megy, monitor stand by.
Megelőzvén sok kérdést: nincs ütemezett feladat, nincs beállítva semmilyen különleges energiagazdálkodás, sőt, a monitor kikapcsolása SOHA-ra van állítva!, a Frissítéseket is ÉN döntöm el, nem automatikus...stb.
Tehát egy asztali gép. Asztali user.
El nem tudom képzelni, mitől kapcsolt be, családom szerint kb 7.00-kor, én 9-kor keltem... :) Viszont most megnéztem, az eseménynapló szerint pontban 3-kor kapcsolt be!! :Y :Y
Megoldás?

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#19656) Sub-ZeRo válasza jediweb (#19644) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen az a media center. Egyszerűen felébreszti a gépet és akkor keres frissítést. És sajnos talál is. De most meg lett adva neki hogy mikor keressen így már nem ébred fel.

(#19655) Hunork: Épp most tárgyaljuk, hogy a media center ébreszti fel a gépet.
Amúgy meg ne a rendszert hibáztasd mert szarok a programok amiket veszel, vagy ahonnan vetted. Majd jön rá frissítés ha a uplay vagy mi a tök meg az ea összeszedi magát.
Ez így félkész áru játékos szemmel ez egy elég erős kifejezés. Másnál is van gond vagy cask nálad? Nálam amúgy csak steam van és semmi buhera nem kellett neki hogy elinduljon.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19657) rétisün válasza jediweb (#19652) üzenetére


rétisün
veterán

akkor asszem mégis jó lesz az a régi vista upgrade-re..... :U

bár, ha tényleg nem foglalkoznak vele MS-ék, hogy az upgradelt rendszert használom-e továbbra is, legegyszerűbb a mostani rendszert upgradelni, és használni mindkettőt, de ez már pofátlanság ilyen olcsó win8 mellett :D

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#19658) Hunork válasza Sub-ZeRo (#19656) üzenetére


Hunork
veterán

Média center? Ez a második W8 telepítésem, korábban nem tett ilyet... hmmm Érdekes... :F
Kikapcsolni/beállítani hol lehet ehhez dolgokat...a Search nem talál media centert, csak a playert...

Szerk:
Nem, Steam/Origin esetében nincs gond, erről írtam is a Betateam-ra, de most, hogy visszamondtam a FarCry3-at, így egy kicsit elgondolkodtam...fiam meg szépen nem játszik a AC legújabbal majd. Ezeket túl lehet élni, de azért nem ez a normális...

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#19659) Воланд válasza Hunork (#19655) üzenetére


Воланд
titán

pedig hajnali haromra az automatikus frissiteskereses van idozitve alapbol. :F

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19660) @matthew@ válasza rétisün (#19651) üzenetére


@matthew@
őstag

Viszont ha lenne 64bit-es XP-m (lehet tudok szerezni) akkor azzal gond nélkül menne a frissítés? Illetve ha későbbiekben újrahúzásra szorulna a gépem akkor megint XP- t fel kéne tennem, és utána Win8 frissítő CD be ugye? Ezt bányszir játszhatom el a frissítő lemezzel?

Matthew 24:42

(#19661) stewe780


stewe780
őstag

Tudja valaki, hogy ezek a lemezindexelési beállítások hogyan működnek? Az lenne a kérdésem, hogy ha két helyen is be lehet állítani, akkor melyik beállítás él, melyik az erősebb? A két hely alatt a vezérlőpult/indexelési beállítások, illetve a meghajtó/jobb gomb/tulajdonságokat értem. A vezérlőpultban a beállítás nagyon gyors. Amennyiben a mappa tulajdonságoknál szedem ki a pipát, vagy teszem vissza, az végigmegy, és az összes almappám összes file-ján állít valamit. Ezen a két helyen tök függetlenül, akár ellentétesen is be lehet állítani az indexelés engedélyezését. Az egyiken mondjuk be van kapcsolva, a másikban ki, és fordítva. Tudja valaki mi az összefüggés a két beállítás között?

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#19662) jediweb válasza Sub-ZeRo (#19656) üzenetére


jediweb
aktív tag

Akkor nekem lehet azért nem indult be , mert csak értesítésre állítottam, a frissítéseket jómagam indítom....

[ Szerkesztve ]

jediweb

(#19663) Hunork válasza Воланд (#19659) üzenetére


Hunork
veterán

tudom, ezért is írtam, hogy NINCS semmi engedélyezve, még a monitor sem kapcsolhat ki...stb. És persze a komolyabb rendszerbeállítások után VOLT restart is! :K Hát holnap reggel kiderül... :)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#19664) TwentySix


TwentySix
aktív tag

Hogy lehet megnezni, hogy mitol nem megy automatikusan sleep-be a gepem? Be van allitva, hogy 15 perc utan kikapcsol a kepernyo (ezt meg is csinalja), es 1 ora utan menjen sleep-be. Viszont erre nem hajlando....

Manualisan mukodik a sleep normalisan.

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#19665) jediweb válasza stewe780 (#19661) üzenetére


jediweb
aktív tag

Jó a kérdés
Én a jobb oldali ablakban jelöltön ma kapcsoltam ki, de már vissza is kapcsoltam,mert ssd ide vagy oda, a kedvencek ha lenyitom kis zöld gömböcskék jelentek meg azt pár sec alatt jelenítette meg a valós ikonokat
visszakapcsoltam és ez a jelenség megszünt ...

Ja és az is jópofa, hogy kikapcsolom, erre ablak, hogy csak rendszergazdaként lehet, jó akkor mégse.
kilépek belépek de megcsinálta. A visszakapcsoléskor szint eljátsziotta, hogy nem de mégis aktíválódott..
Érdekes módon kezeli a rendszergazda kérdéskört, Elvileg rendszergazdaként telepítettem, de van
egy nagyobb priorítású rendszergazdai jogkör, amit külön lehet be-ki kapcsolgatni ...

[ Szerkesztve ]

jediweb

(#19666) rétisün válasza @matthew@ (#19660) üzenetére


rétisün
veterán

igen, 64 bites xp-t 64 bitesre frissítené.

újratelepítésnél tudtommal nem kell az előző rendszer, ugyanúgy dvd-ről lehet telepíteni, mint a többi win-t. iso fájlt töltesz le az upgrade-nél, azt irod ki.

nincs már alalaphoz/géphez kötve az oprendszer, annyiszor teszed fel, ahányszor akarod, de egy kulccsal egy oprendszer csak egy (saját!) gépen lehet fenn.

(#19665) jediweb: ez a rendszergazda-móka már vista óta így van....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#19667) stewe780 válasza jediweb (#19665) üzenetére


stewe780
őstag

Miféle kedvencek?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#19668) jediweb válasza stewe780 (#19667) üzenetére


jediweb
aktív tag

Ja bocsi, az IE 10-ben a web címek gyűjteménye ...

jediweb

(#19669) stranger28 válasza FLx (#19632) üzenetére


stranger28
addikt

No, akkor most alaplaphoz ragad vagy sem?

(#19670) jediweb válasza stranger28 (#19669) üzenetére


jediweb
aktív tag

Valóban jó lenne ezt a kérdéskört úgy total tisztába tenni , mert rendszeresen vissza vissza tér a kérdés ...
1. Mi ebben az esetben a jogtiszta
2. És mit lehet technikailag és mit nem ( persze ha valaki megteszteli akkor adott lesz a válasz )

jediweb

(#19671) kkdesign


kkdesign
senior tag

Hali, lenne egy olyan gondom, hogy Dual-ban tettem fel a Win 8at a 7-mellé és tegnap szó nélkül belépett a 8ba, most meg bootnál "fekete képernyőn" kiválaszthatom, hogy 7 vagy 8, rámegyek a 8ra, bejön addig, hogy melyiket akarom elindítani. Bárelyikre nyomok újraindul, majd ha a 8at választottam szintén elindul ugyan eddig a választóig, ha 7-et akkor pedig betölt normálisan a 7. Hogy tudom megoldani a hibát ? a 7et tettem alapértelmezettre, de ha a 8ra állítom akkor is jön az ördögi kör.

(#19672) havri1


havri1
félisten

Helló!

Ez mitől lehet?

havri

(#19673) andris811


andris811
tag

Na megint egy érdekes dolgot művel ez a win8.... Most van olyan, hogy indítás után nem indítja el az automatikusan induló programokat, mint eset, dropbox stb... Nem mindig de 5-ből 2-szer kb. Ezt ugyan mi a francért csinálja?
A szinkronizálás továbbra se működik... se posta, se kapcsolatok, se áruház, mintha le lennék vágva a microsofttól...

(#19674) stewe780 válasza stewe780 (#19661) üzenetére


stewe780
őstag

A képhez még annyit, hogy a felső sorban a következőt írja:
"Az indexelés sebessége a felhasználó tevékenység miatt csökken"

Nem az kellene inkább, hogy: Az indexelés csökkenti a felhasználói tevékenység sebességét.

Nem, neki az indexelés a legfontosabb a világon, és én vagyok a hibás, mert lassítom. Vazze! :W :W :W

jediweb #19668: OK

jediweb #19670: +1

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#19675) Killing válasza < CyberBob > (#19591) üzenetére


Killing
addikt

Ez lesz az :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#19676) Hunork


Hunork
veterán

Na, kérem, akkor hogy kiderítsük, az én készülékemmel van-e a baj, íme egy megoldandó feladat:

Olyanok jelentkezését, tapasztalatát várom, akiknek birtokában van eredeti Driver San Francisco és Ghost Recon Future Soldier.
Az előbbinél belépett UPlay account esetében írja, hogy jelentkezzek be, mert Connection failed. Nincs multi egyáltalán.
Utóbbinál néha hetedik próbálkozásra elérhető egy online móka, de a legtöbb esetben Server lost.

Személyes tapasztalatokat várok tehát. Tűzfal kikapcsolása nem megoldás. Nincs külső matató/vírusirtó/háttérben futó bizbasz. Csak eredeti programok/játékok vannak. Minden más működik, az összes játék esetében van multiplayer. (BF3,ME3, Quake4, Payday...nem sorolom...)

Ubisoft support egy semmilyen választ adott, erre én írtam nekik, de arra még válasz nem jött...

Várom az ötleteket, javaslatokat! :R

Hajnali 3 indulás: előtte csak Restart volt, Leállítás nem, lehet, hogy kellett volna? És akkor véglegesítette volna a beállításokat? (amúgy egyéb esetben, ha kész a rendszer, Hibernálással állítom le...)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#19677) rétisün válasza jediweb (#19670) üzenetére


rétisün
veterán

igen, le kéne tesztelni, csak gondolom senki se bukná el szívesen a win7-ét pl., ha esetleg valahogy mégis foglalkozik az MS azzal, hogy továbbra is használod azt a rendszert, amire az upgrade-t letöltötted.

mondjuk egy vistát fel tudok ajánlani ilyen célra, persze az is kéréds, honnan fogjuk tudni, hogy már nem használhatom. megszűnik az 'aktivált' státusza a rendszernek, nem kapok rá frissítést, esetleg bejön a fekete képernyő a figyelmeztetéssel, hogy nem eredeti a win-em?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#19678) @matthew@


@matthew@
őstag

Amúgy a Win8 mennyire támogatott, tehát a programok mennyire kompatibilisek vele? csak mert olvastam 1-2 progiról ami nem nagyon ment, vagy ez nem gyakori, illetve Chrome hogy működik benne? Meg engem kicsit lehet zavarna a Metro UI-s appok és sima appok kezelése, azt be lehet állítani h minden app vagy bizonyos appok asztali módban induljanak el?

Matthew 24:42

(#19679) stranger28 válasza @matthew@ (#19678) üzenetére


stranger28
addikt

Nekem még minden ment vele, pedig elég sok mindent használok.

Chrome pedig úgy van, hogyha asztalról indítod, akkor "rendes" Chrome, metroból kicsit másabb csak, viszont új profillal indul, tehát könyvjelző, beállítások, stb. ott nincsenek. De biztos be leht állítani, hogy onnan is az asztali induljon, vagy legalább a profilod megmaradjon.

De ez már nem fagy vele, mint anno.

[ Szerkesztve ]

(#19680) Drag77


Drag77
senior tag

Toolbox for Windows 8

Video

http://wscont1.apps.microsoft.com/winstore/1x/53608647-ec44-418c-86b7-5a9d7f6bddd7/Screenshot.21889.1000003.jpg

[ Szerkesztve ]

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#19681) Taifa Díaz válasza havri1 (#19672) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

VGA illesztőprogramot telepítettél?

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#19682) stewe780 válasza rétisün (#19677) üzenetére


stewe780
őstag

Én meg most azon gondolkodtam, hogy most nekem fent van ez a 90 napos enterprise. Beballagok a boltba, veszek egy dobozos upgrade-et, és telepítem. Ezek után kérdezi valaki valamikor tőlem az eredeti vista product key-t, hogy akkor ő most mire is upgrade-elt nálam?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#19683) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Visszaolvastam es nem talaltam, szoval lehet dupla de megint lehet Windows Media Center kulcsot igenyelni ingyen, januar 31.-ig: [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#19684) < CyberBob > válasza Hunork (#19658) üzenetére


< CyberBob >
őstag

A media center-t külön lehet telepíteni, de felesleges mert buta mint a tök és ha nem ismerős a neve biztos nem raktad fel. :)
A Ghost Recon Future Soldier akkor nem tud sokszor kapcsolódni ha fent van mellette a Hamachi.
Viszont nehogy már lemondjál egy programról / játékról mert egy friss opprendszer még nem támogatja. Windows azért van hogy a rátelepített dolgainkat tudjuk használni. Pár hónap múlva legkésőbb mindenhez lesz "javítás".

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#19685) rétisün válasza stewe780 (#19682) üzenetére


rétisün
veterán

ha jól tudom, a 90 naposra nem vonatkozik ez az upgrade akció, legalábbis a ~9000 ft-os nem. a dobozosnál nem tudom mi újság :F

a ~18k-ért megvásárolható dobozosra gondolsz?

ja, hogy jön ide vista product key?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#19686) Fire/SOUL/CD válasza kkdesign (#19671) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Tegnap meditáltam még egy ideig, hogy leírjam vagy ne írjam, hogy W7 mellé W8, az jelenleg nem biztos, hogy járható út. W7 alól legalább még látszik minden partíció?(tegnap pont az adatvesztés miatt szenvedtük végig a dolgokat, nem örülnék neki, ha pont a W8 tenné be a kaput)

Nekem meggyőződésem, hogy kapitális hibák vannak még a W8-ban, szóval inkább valami másik gépen, vagy virtuális gépen próbáld ki.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#19687) Tetete1


Tetete1
senior tag

Windows 7 van fenn az új gépemen, de szeretném a Windows 8-at és az Xp-t is feltenni, de hiába jelölöm ki hogy DVD-ről, vagy Pendrive-ról bootoljen, de a kezdő első kép jön be (Xp-nél semmi) és nem hagyja telepíteni. Megpróbáltam Windows 7-t is ujratelepíteni (próbaképpen), nem hagy semmit újratelepíteni. A meghajtó jó, mert az az Acronis-t engedi lemezről is bootolni..

Mi lehet a probléma?

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#19688) Fire/SOUL/CD válasza Tetete1 (#19687) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ugye nem előtelepített gépre próbálsz varázsolni? :U
Ha igen (és nem készítettél megfelelő backup-ot), akkor az eredeti OS-t is buktad...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#19689) havri1 válasza Taifa Díaz (#19681) üzenetére


havri1
félisten

Külön nem, de feltette magának az nvidia ereredijét, legalábbis az nvidia control panel fent van..
Mindjárt ráeresztem.

havri

(#19690) kkdesign válasza Fire/SOUL/CD (#19686) üzenetére


kkdesign
senior tag

Minden rendben van a particiókkal most már, csak gondoltam tesztelésképp megnézem a 8-at, hogy később érdemes-e megvennem, webprogramozás, grafikázás és "sima" programozások miatt.

(#19691) < CyberBob > válasza Drag77 (#19680) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Ha jól látom a videón akkor végre több mindent (nem csak 2) lehet egyszerre használni és látni metro alatt is. Már csak egy mindig látható állapotsor kell ami mutatja a gépen futó folyamatokat és üzeneteket (gondolom még pár nap és valaki "újra feltalálja").

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#19692) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nektek is ezt produkálja a Google Chrome Win8 alatt?
Bocs a minőségért ;]

[ Szerkesztve ]

(#19693) havri1 válasza Taifa Díaz (#19681) üzenetére


havri1
félisten

Ugyanaz sajna, legfrissebb nvidia driverrel is.

havri

(#19694) Tetete1 válasza Fire/SOUL/CD (#19688) üzenetére


Tetete1
senior tag

A mentés hála istennek megvan, az megy is (de leginkább az Xp-t szeretném feltenni a nyomtató softver miatt), de kiváncsi lennék a Windows 8-ra is. Már sokmindennel kiírtam, próbáltam Pendrive-ről , lemezről ( kiirtam a Daemon Tools-al, a Windows USB/DVD Download Tools-al) . Elkezdi olvasni a lemezt és semmi (Windowws 8-nál a kezdő kép jön be, aztán semmi..).

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#19695) rgeorge válasza Fire/SOUL/CD (#19686) üzenetére


rgeorge
addikt

Szia, ezt láttad?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#19696) Mr X válasza ForRedGlory (#19692) üzenetére


Mr X
veterán

Itt nincs ilyen hiba.

(#19697) Killing


Killing
addikt

A Windows 8 mennyire van kibékülve a mobilnet driverekkel és a programmal amivel a kapcsolódni kell a nethez? Én a a Digi Movehoz kapott szoftvert, a Join Air-t telepíteném rá.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#19698) student


student
őstag

hogy lehet beállitani hogy a start képernyőn ne a metros ie hanem a desktop ie induljon ?
ugyanez érdekelne chrommal is

(#19699) stranger28 válasza ForRedGlory (#19692) üzenetére


stranger28
addikt

Nekem sincs ilyen, minden korrekt.

(#19700) Fire/SOUL/CD válasza Tetete1 (#19694) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az XP-t most más okból is kizárhatjuk(mert csak SATA IDE módban lehet telepíteni, AHCI-ben nem, csak ha integrálva van az AHCI driver a telepítőbe), ugyanakkor (és épp most olvastam másik topikban), hogy valóban előtelepített gépen próbálkozol. Inkább másik, külön gépen, vagy virtuális gépen próbáld ki.

kkdesign
csak ismételni tudom magam, másik gépen vagy virtuális gépen próbáld ki.

rgeorge
Igen, olvasgatom a topikot, de ilyen és ehhez hasonló jelenségekkel nem vagy egyedül, Én is és még páran is ilyen x-akták jelenségről számoltunk már be. Ezek nem user error-ok, egyszerűen véres a torka a W8-nak jelenleg. Csak azok használják ilyen hibák nélkül, akik upgrade kapcsán a régi OS-üket lecserélték, illetve ha külön vették meg a W8-at, akkor sem használnak más OS-t mellette, ez is kapitális bug.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.