Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D®. GeNy@

    aktív tag

    válasz #90933760 #4372 üzenetére

    Szia!

    A nagyon csendes működést úgy értettem, h. a pumpa és a radiátor ventik ne szárnyalják túl a VGA gyári ventijének a hangját. :) -Később erre is kerülne vízhűtőblokk, de most sajnos nem férne bele a budge-be.

    A házamon nagyon vacillálok, h. megtartsam e...mégpedig azért, mert első körben 1 éves és a HAF-922 olyan vízhűtés-kompatibilis is meg nem is. :(

    Egy HAF X-be lehet jobban ki lehetne alakítani egy jó vízhűtést (?), mert felül elférne simán egy 3x120-as radi.
    Hjaaajjj..nem tudom, mi lenne az okosabb lépés...

    A lényeg:

    2x120-as méretű radiátorra gondoltam elsőkörben egy D5 pumpával(?) :U és vmi megbízható tartállyal.
    + vmi monitorozópanel is jó lenne egy 5.25"-ös helyre, amin az aktuális vízhőmérséklet szerepel + pumpamotor fordulatszám (amit ugye a D5 esetén lehet szabályozni).
    Később max a VGA-ra kerülne blokk, viszont ez esetben jó ötlet lenne rögtön az elején egy drága pumpa beszerzése?

    Mindenféleképpen törekednék a belső elrendezésű rendszerre, HA ez megoldható. :)

    Szerk.:

    Az eddig leírtak alapján újonnan mennyi pénzt érdemes összegyűjtenem, illetve ráfordítanom a vízhűtésre, ami upgrade-elhető szettet és minőségi cuccokat tartalmaz...(tuningot és csendességet szem előtt tartva.)
    Első körben CSAK CPU hűtés lenne...jó pár hónap gyűjtögetés után upgradelnék VGA hűtésre is, de nem szeretnék abba esni, h. nem tudom belerakni a rendszerbe a VGA-t, mert ez-meg az a komponens nem jó, jobbra kellene kicserélnem, h. fenntartsam a hűvösséget és csendességet.

    [ Szerkesztve ]

    Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés