Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Raptor 666 válasza jones965 (#4950) üzenetére


Raptor 666
tag

értem. és köszönöm a gyors választ! :D

Ha figyelembe véve a későbbi vga integrálást, viszont most csak procit szeretnék vízzel hűteni, akkor mit ajánlanál, milyen radit, cpu blokkot, illetve van egy eheim pumpám, azt érdemes felhasználnom még (kb. 3 éve nem volt használatban, de akkor kifogástalanul működött)? Természetesen azért írtam a ház típusát, mert szeretném, ha a radi beférne a tetejébe, hűtve alulról 3 12 cm-es ventivel. illetve a kiegyenlítő tartály is érdekelne, hogy melyik lenne esztétikus a házba :D

Szerkesztve: kb. 30-40 ezrem lenne rá max. Jobb szeretném 20k-ból kihozni, de nem akarom hogy leégjen a procim :)

[ Szerkesztve ]

"Apám mindig azt mondta, ha más akarsz lenni, mint a többi, csinálj valami egészen mást." Wynton Marsalis

(#4952) Raptor 666 válasza Raptor 666 (#4951) üzenetére


Raptor 666
tag

Még az lemaradt és tudom, hogy off, de léghűtésből mit ajánlanál? akkor rendesen összevetem a dolgokat és megveszem azt amelyiket még meg tudom :)

"Apám mindig azt mondta, ha más akarsz lenni, mint a többi, csinálj valami egészen mást." Wynton Marsalis

(#4953) apollo12 válasza Raptor 666 (#4951) üzenetére


apollo12
veterán

ha mindenből újat szeretnél

akkor ezekre lenne szükséged csak cpu-ra
cpu blokk, szivacsú+tartály, cső kb2-3méter kellhet, radi, csatik, viz, kb ezek kellenek + 3db venti, később meg vga-t kötheted hozzá, de használt cuccokból olcsóbban ki jössz

20kb ból max kompakt vízhűtést tudsz venni, de akkor inkább egy noctua nh d14 vegyél, de egy normál víz mindig hűvösebb lesz

[ Szerkesztve ]

(#4954) X@b3e válasza Raptor 666 (#4951) üzenetére


X@b3e
addikt

30-40k a cpu blokk meg a radi. Az Eheim pumpa jó, megbízható, de ennyiből nem nagyon lehet összehozni rendes vizes rendszert szvsz.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#4955) Raptor 666 válasza apollo12 (#4953) üzenetére


Raptor 666
tag

Köszönöm szépen az infót, egyelőre elmentettem és nézem a lehetőségeimet :D a helyzet, hogy a noctua léghűtés nem férne be szerintem a memóriák eljhelyezkedése miatt :( szóval marad a víz, de nem tudom, hogy lesz-e rá elég keret :W :W :W kompakt vízhűtést semmiképpen sem vennék, mert azok szarok. A corsairekről nem lehet mást olvasni, minthogy vagy a pumpa rossz, vagy elárasztotta a rendszert... a többi se túl szimpi. Szóval marad ez, még van kb. 2 hetem, hogy kitaláljam, mert akkr jön meg az alaplap proci meg memoria. De szerintem marad ez a rendszer, amit írtál, csak legfeljebb nem eszek 2 hónapig :DDD :DDD :DDD

"Apám mindig azt mondta, ha más akarsz lenni, mint a többi, csinálj valami egészen mást." Wynton Marsalis

(#4956) Raptor 666 válasza X@b3e (#4954) üzenetére


Raptor 666
tag

Hát igen azt már látom én is :O Köszi az infot, akkor a pumpával legalább nem fáj a fejem, marad az eheim. Viszont a többit akkor is be kell szereznem :( a régi vízhűtésem sajátkezűleg volt fabrikálva egy lada fűtőradiátorából, de azt nem merem erre a rendszerre használni :DDD Na mindegy :( akkor marad a kültekezés, mármint ha belefér...

"Apám mindig azt mondta, ha más akarsz lenni, mint a többi, csinálj valami egészen mást." Wynton Marsalis

(#4957) ZetorGumi válasza Raptor 666 (#4956) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Apróban keresgélj cuccokat. Sokkal jobban kijösz, mintha újan vennéd meg az egészet.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#4958) tajcsi


tajcsi
senior tag

Szeretnék venni egy quad radit, 4*120-asat. Szerintetek milyet kéne venni egy 3770k meg kettő gtx680*hd7970 hűtéséhez? Nézegetem az aprót de nemhogy használtat, még ujat sem találtam... :(

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#4959) SkyS1gn válasza tajcsi (#4958) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ahhoz lehet egy MORA kéne :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4960) kero35


kero35
tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek a gigabyte 3d galaxy tipusú vizhűtésről tapasztalatokra lennék kiváncsi meg mennyire hatékony stb a válaszokat előre is köszi :R

Az élet olyan mint a motor néha be kell rúgni

(#4961) tajcsi válasza SkyS1gn (#4959) üzenetére


tajcsi
senior tag

Na de abból is van ám több fajta...ITT egy elég komoly hardvert egy 4es radi plusz egy pici hűti... :U

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#4962) Raptor 666 válasza ZetorGumi (#4957) üzenetére


Raptor 666
tag

Szia! Nézegettem, de 2011-es foglalatra nincsen nagyon hűtőblokk, illetve 3-as radik is mind gyorsan elkeltek... Nekem a 3-as radi ami még befér a gépembe, annál kisebbet meg nincs ételme beraknom. Szóval elég kötöttek a lehetőségeim :( Most számoltam ki, az a rendszer amit apollo12 ajánlott (a cpu blokkot lecseréltem erre, 57k-ból jön ki kb. :( és még ehhez nem számoltam bele, hogy egy-két helyen lehet, hogy kéne 90-fokos csati is. Mindenesetre ez így sok, és a két legdrágább alkatrész (radi, cpu blokk) nincsen még használtan eladó, vagyis ebben a pillanatban :O :((( Ez van. Most megvárom míg megérkezik a lapom, procim meg ramjaim, és addig hátha lesz valami használt cucc fenn hardveraprón :D Ha nem, akkor meghúzom a nadrágszíjat, és kénytelen leszek megvenni az új cuccokat :( A noctua léghűtés a ramok elhelyezkedése miatt valószínűleg nem fog beférni, mást meg nem nagyon választanék léghűtések közül. :( Szóval marad a fillérezés :D

"Apám mindig azt mondta, ha más akarsz lenni, mint a többi, csinálj valami egészen mást." Wynton Marsalis

(#4963) apollo12


apollo12
veterán

egy 60mm quad radi el vinné szerintem [link]

(#4964) Pista0001 válasza Raptor 666 (#4962) üzenetére


Pista0001
addikt

Az nem lehet megoldás hogy veszel egy lehető legvastagabb duplát, ez elég lenne gondolom a procinak, és még egy szintén brutál vastag duplát ha a VGA is bekerül a körbe? Vagy esetleg második alkalommal (vagy éppen amikor van eladó) akkor egy triplát? Gondolom egy dupla befér még pluszban valahova. Így tudnál spórolni ha éppen van eladó dupla, és mellette rugalmasan alakítható a rendszer.

Egy ötlet a dupla radi elhelyezésére, a második dupla (vagy tripla) meg mehet a tetőre.

[ Szerkesztve ]

(#4965) Raptor 666 válasza Pista0001 (#4964) üzenetére


Raptor 666
tag

igen ezt terveztem, de triplával először és amikor a vga bekerül, akkor mégy egy dupla. de így, hogy felhívtad ráa figylemem egy duplával kezdeni tényleg jó ötlet :D Köszönöm szépen! :)))

"Apám mindig azt mondta, ha más akarsz lenni, mint a többi, csinálj valami egészen mást." Wynton Marsalis

(#4966) tajcsi válasza apollo12 (#4963) üzenetére


tajcsi
senior tag

Hm, jol nez ki ;]

ezt lattatok uraim? Lesz valami rendeles? ;] :C

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#4967) mpierre válasza tajcsi (#4961) üzenetére


mpierre
veterán

Milyen csatikat használtak ehhez? Honnan lehet ezt kideríteni? Kérdezném én a forgalmazót, de nem beszélek angolul.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4968) TESCO-Zsömle válasza tajcsi (#4966) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mit kéne látni?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4969) kero35


kero35
tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek a gigabyte 3d galaxy tipusú vizhűtésről tapasztalatokra lennék kiváncsi meg mennyire hatékony stb a válaszokat előre is köszi :R

Az élet olyan mint a motor néha be kell rúgni

(#4970) TESCO-Zsömle válasza kero35 (#4969) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az a véleményünk, hogy az nem vízhűtés. Ugyanez áll az összes előre szerelt Corsair és társai cuccokra, meg a Thermalteke teljes vízhűtés kínálatára.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4971) kero35 válasza TESCO-Zsömle (#4970) üzenetére


kero35
tag

Ha nem vizhűtés akkor mi?

Az élet olyan mint a motor néha be kell rúgni

(#4972) menalcas válasza kero35 (#4971) üzenetére


menalcas
őstag

"Játékvíz" :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#4973) TESCO-Zsömle válasza kero35 (#4971) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Rossz vicc... Átverés... Játék...

Ez a Giga cucc meg aztán főleg a vízhűtés komédiája azzal az ocsmány, kék tölcséres-ventivel a blokkon...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4974) kero35 válasza TESCO-Zsömle (#4973) üzenetére


kero35
tag

Nem nekem kéne egy jó havernak akkor mit ajálanátok ezek helyett a förmedvények helyett :C ? Eldöntötte neki vizhütés kell :R

Az élet olyan mint a motor néha be kell rúgni

(#4975) Jakab66[hun] válasza kero35 (#4974) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Én azt ajánlom neki, akkor nyúljon zsebbe... :U

[ Szerkesztve ]

Gipsz Jakab

(#4976) kero35 válasza Jakab66[hun] (#4975) üzenetére


kero35
tag

Mert egy értelmesebb vizhűtés mennyibe kerülne neki?

Az élet olyan mint a motor néha be kell rúgni

(#4977) Jakab66[hun] válasza kero35 (#4976) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Szvsz, ha már kompakt egybe cucc, akkor Corsair Hidro series a minimum. (H80, H100)

Egy normális épített vízhűtés meg olyan 60ezer körül jönne ki. Aprón használt cuccokkal ez az ár lejjebb mehet.

Gipsz Jakab

(#4978) TESCO-Zsömle válasza kero35 (#4974) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Használt cuccokból 30-40k közt össze lehet rakni egy alap vízhűtést procira.

Szivattyúnak 10W-os DDC, blokknak legalább Tody-feéle, vagy egy EK Supreme. Radiból csak procira egy vastagabb dupla is elég lehet. Tartály ízlés szerint. Cső minimum 10-es belső átmérővel, de inkább 16/12-es. Gazdaboltban, barkácsboltban kapható. Csatiknak sima 12-13-as szoknyás, lehetőleg HF, különben toszt se ér. A folyadék desztilált víz 5-10%-nyi fagyállóval vagy alkohollal. Hősidőkben gyakran nyomták vodkával...

Jakab66[hun]: Egyik játék helyett egy másikat? Pláne vízhűtés topicban? Itt ilyeneket nem illik ajánlani... :(((

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4979) Jakab66[hun] válasza TESCO-Zsömle (#4978) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Isten őrizz hogy bele öntsem a rendszerbe a szeszkót. :N

Pedig éppen a múltkor eszembe jutott, milyen lenne 80-85 fokos pálinkával.

[link]

Közben volt időm elmélkedni rajta. :K

szerk: A hidro h100 mérföldekkel jobb választás mint a gagyibájt... hamár ilyenre vetemednek.

[ Szerkesztve ]

Gipsz Jakab

(#4980) kero35 válasza TESCO-Zsömle (#4978) üzenetére


kero35
tag

ok köszike szerintem a szívgörcs kerülgetni fogja :DDD

Az élet olyan mint a motor néha be kell rúgni

(#4981) Jakab66[hun] válasza Jakab66[hun] (#4979) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Azért nem tettem offba, mert egy hatalmas vízhűtést szemléltetek a képemen. Már látom, hogy ezért is kapni fogok. :(((

Gipsz Jakab

(#4982) TESCO-Zsömle válasza Jakab66[hun] (#4979) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért összedobtam egy rendszert Aquatuningból ~48k-ért. És ebben már van, ami feláras cucc. 60-as radi, HF-csatik, fehér* cső.

* - A többi szín is ennyibe kerül, azért választottam színeset, hátha van rá igény.

Teljesen lecsontozva le lehet menni ~40k-ig is. 45-ös radi, fél-HF csatik, átlátszó PVC cső...

kero35: A jó vízhűtés nem olcsó.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4983) Jakab66[hun] válasza TESCO-Zsömle (#4982) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Persze, kicsit magasra mondtam a végösszeget, de ha kell 1-2db 90 fokos csati, meg mondjuk új ddc jó tetővel, akkor már reális amit írtam.

A h100-at meg nem ajánlottam, hanem azt mondtam, inkább az mint a giga.

Persze nem vitába szállni szeretnék, tisztelem a tudásod és a hozzá értésed! :R

Gipsz Jakab

(#4984) TESCO-Zsömle válasza Jakab66[hun] (#4983) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ekkora rendszerbe sok a DDC. Még a 10W-os is. Ha meg már le kell szabályoznia, akkor nyugodtan vehet egy ilyet. Úgy se ma lesz a napja, hogy blokkot vesz a gyerek a VGA-ra 20-30k-ért...

A legtöbb ember az első vízhűtése után feladja és visszatér légre, miután megszerezte a szükséges tapasztalatot*. Megszállottság kell, hogy valaki újra és újra kitartson a vízhűtés mellett, miközben a gépe változik.

* - Itt jegyezném meg, hogy ez önmagában nem ok a tapasztalat kihagyására. Vízhűtést építeni és használni egyedi élmény, amit érdemes átélni. Minden jót és minden rosszat.

sz: És ez nem off...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4985) Jakab66[hun] válasza TESCO-Zsömle (#4982) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Itt mennyi szállítási költség jön még rá?

Majd egyszer lehet én is onnan rendelnék.

Gipsz Jakab

(#4986) tajcsi válasza TESCO-Zsömle (#4968) üzenetére


tajcsi
senior tag

Francba, lemaradt a link

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#4987) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Üdv mindenkinek,

Az elmúlt hetekben kész lett a PWM vezérlésű szivattyú szabályzóm, ha esetleg érdekel valakit. Képet nem rakok be mert pont úgy néz ki mint az eddigiek, csak más van a fedél alatt.
Inkább csináltam egy béna kis blokkvázlatot, de a lényeg látszik rajta.
Mivel 4 tűs procihűtő ventilátor csati minden alaplapon van legalább egy, ezt használja hogy szabályozni lehessen a pumpát. Biosból vagy progiból, tökmindegy, a lapnak fogalma sincs róla hogy nem léghűtés van rákötve hanem egy 20 wattos szivattyú.
Két modell létezik, az egyik csak sima pumpát teker és kész, a másik maximalistáknak / nagyradisoknak készült, ugyanis két külön csatornán ventik tömkelegét (2,5A-ig az kb 10-12 venti) és a pumpát tudja hajtani. A minimális fordulatot be lehet külön-külön állítani, és onnantól egyszerre növeli a ventik és a pumpa fordulatszámát. Mivel elég nagy működési tartománya van, minden pumpához és ventihez meg lehet találni a legcsendesebb üzemmódot, vagy akár a passzív módot a ventik kikapcsolásával.
Felpörgető funkció van benne, ki/be lehet kapcsolni, hogy a ventiket és/vagy a szivattyút bekapcsoláskor megkínálja csutkán.
Amit még talán érdemes megemlíteni, hogy ha valaki sok venti fordulatát akarja szabályozni, vagy esetleg nagy átmérőjű eszközben gondolkodik, nem kell egy rakat pwm-es ventilátort vennie, elég az olcsóbb 3 tűs.

Itt a blokkvázlat, ha kérdés van, bárkinek igyekszem válaszolni. Ha valakinek ötlete van amitől használhatóbb lenne, azt is megköszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#4988) mpierre válasza Blizzardking (#4987) üzenetére


mpierre
veterán

Szimpatikus. Ebből a venti szab része az érdekes, mert D5-m lesz/van.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4989) Joshi válasza Blizzardking (#4987) üzenetére


Joshi
titán

Ez nagyon komoly és elsőként had gratuláljak a mesterműhöz. :C :R
Na és mi az ára mert ugye ez egy sarkalatos pont. :B

(#4990) HUfantom válasza Blizzardking (#4987) üzenetére


HUfantom
őstag

Szép munka!

Én mint "nagyradis" :) annyit fűznék a dologhoz, hogy azt a 3pines csatit jelöljétek meg valahogy aminek a jelét továbbítjátok vissza az alaplapra.

Azért, mert:
Így mindenki eldöntheti, hogy a ventit figyeli vagy a pumpa PWM ágát dugja rá. CPU FAN fail üzenetet akarja látni ha esetleg gond van a pumpával.
Ettől retteg igen sok vizes egyén, hogy egyszer csak megáll a pumpa felforr a víz és tönkremegy a gép... :)

Esetleges további fejlesztés: még PWN ágat műteni a nyákra.
PL: Van egy pumpám aminek van PWN visszajelzője és hagyja szabályozni magát 5-12V- ig.
Ekkor rádugom a nyákotokra és hagyom, hogy a CPU hőmérséklete alapján a alaplap tekergesse. Mellédugom a ventiket így az egész rendszer együtt mozog. Viszont lehetne még egy csak PWN kivezetés, ami egy másik alaplapi csatira lehet dugni, így láthatom a ventik mennyit pörögnek. Ekkor ugyebár a kis trükkötök vezérli a pumpát és a ventiket, de van külön-külön visszajelzés mindkettőről.


Szóval mindegyik 3 pines szabályozását a cucc végzi, de az alaplap a pumpát méri, hogy legyen vészjelzés, a másik csati meg visszajelzi, hogy mennyit pörögnek a ventik

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#4991) Pista0001 válasza mpierre (#4967) üzenetére


Pista0001
addikt

Valószínűleg Bitspower Crystal Link SLI/CF összekötőhöz valót, és csak simán bele van dugva a fémcső. 1 vagy 2 O-gyűrű van benne, az(ok) tömít(enek). Nem egy életbiztosítás az biztos. Rézcsővel még működhet a plugin is, ugyanis a réz elég puha fém, megfoghatják a plugin körmei. Természetesen alumíniummal is működhet, de réz alkatrészek mellé az ugye nem ajánlott.

HUfantom: ...és minden PWM helyére kéretik RPM-et helyettesíteni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#4992) Blizzardking


Blizzardking
őstag

mpierre:
- Ha sok 3 tűs ventid van arra valóban jó.

joshi:
- Nem tudom szabad/illik-e ide árakat írni, de elég sok megkeresés ért, szóval talán egyszerűbb. Ha ezzel megsértek valami szabályt akkor bocs mindenkitől.
A legnagyobb ami 2 csatornás az 8 rugó lenne, az egy csatornás ami csak a pumpát/ventit vinné az 6000. Az eddigi előlapról szabályozhatóak / kézi potival szabályozhatóak is 6. Egyszóval egy csatorna 6000 két csatorna 8000. Gratulációdat köszonom szépen! :) Ennél lejjebb sajnos nem tudok menni, mivel nem egy elektronikai gyártó konszern vagyok, csak egy srác aki délutánonként forrasztgat, hobbiból / buliból.

HUfantom:
- az rpm továbbító csatit külön bejelölöm a leírásban amit küldök hozzá, jó hogy mondod. Egyébként a 3 db venti csati simán párhuzamosan van kötve, csak azért van három, hogy ha valakinek sok ventije van, könnyebb legyen osztani. Megteheted, hogy a rpm-es csatira rádugod a pumpa rpm-es vezetékét, ahogy rajzoltad. Ebben az esetben a pumpa fordulatszámát monitorozza, viszont abban igazad van, hogy így a ventikét nem adja tovább semmi. Megpróbálok helyet szorítani mégegy csatinak, és akkor lehet az amit rajzoltál. Vagy egy elosztó kábellel rá lehetne küldeni egy másik csatlakozóra a lapon, talán ez a legegyszerűbb.

Ha van egy PWM-es pumpád, azt egy sima pwm elosztó kábel segítségével mellé tudod dugni a szabályzónak, együtt fognak gyorsulni-lassulni. A következő alapesetek lehetnek

- a pumpád is és a ventijeid is pwm-esek - megúsztad a szabályzó vásárlást
- a pumpád pwm, a ventijeid nem - egy egycsatornás szabályzóra rákötöd a ventiket, és a pwm jelet elosztod egy elosztókábellel a pumpának is. A pumpa úgy jár ahogy a gyárban kitalálták, a ventik fordulat-tartományát a szabályzón lévő potival hozzá tudod igazítani a pumpához.
- semelyik nem pwm - egy kétcsatornás szabályzóval hajtod a pumpát és a 3 tűs ventiket, és 2 potival beállíthatod melyik mennyire lassuljon le a lap által kiadott minimális érték esetén.

- ha jól értettem amit írtál 2 csatornás szabályzó 2 külön bemenettel, 2 kimenettel - igen, simán megoldható, azoknak jönne jól, akiknek a lapja kezel külön legalább két 4 tűs csatit, (pl ház és proci venti elnevezésekkel) így külön biosból vagy programból paraméterezhető lenne a ventik és a pumpa fordulatszáma. Egyelőre azért egy bemenetest csináltam, mert egyrészt ez az egyszerűbb, másrészt talán többeket érint, harmadrészt innen továbblépni egy újabb lépcsőfok, a fejlődésüket tekintve ez következett.

Megpróbálok valami frappáns és egyszerű módszert kieszelni a fordulatszámok monitorozására, például jumperrel tudod megadni melyik csatlakozóba melyik fordulatszám-jelet továbbítsa.
Az amit rajzoltál, az jelen esetben egy elosztó kábel közbeiktatásával oldható meg, de a cél az, hogy semmilyen kábelek ne lebegdéljenek ide-oda, mindent rádugsz a helyére, és 2 fordulatot láss a programban. Ez meglesz, köszi a rajzot! :)

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#4993) tajcsi


tajcsi
senior tag

Xmasz iz kámin' [link]

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#4994) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Ezekről a blokkokról van valami vélemény? jó/rossz?!

Gipsz Jakab

(#4995) TESCO-Zsömle válasza Jakab66[hun] (#4994) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nagyon jó. Ha nem találok itt PH-n egy Supreme HF Full Nickel-t olcsóbban, akkor ennek a nikkel változatát veszem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4996) mpierre válasza Blizzardking (#4992) üzenetére


mpierre
veterán

8db lesz. Sztem, kereslek majd. Illetve egy árat adhatnál pü-ben.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4997) Jakab66[hun] válasza TESCO-Zsömle (#4995) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Nagyon jó árban van, és szerintem sokkal szebb, mint az EK nagy fekete téglája... :R

Gipsz Jakab

(#4999) mrbig25 válasza #68686080 (#4998) üzenetére


mrbig25
őstag

Google harmadik képtalálat erre "Sapphire 11197-06-40G" -> tessék
Mindkét kérdésedre láthatod a választ.

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.