Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) r-chee válasza TXT (#4347) üzenetére


r-chee
őstag

Bár van 1-2 melegedésre túlzottan hajlamos/gagyi hűtőbordával rendelkező RAM, de szerintem általánosságban felesleges őket vizezni.

Dr V: most jutott csak eszembe....Itt a te PH!-lakó embered :) : LINK

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4352) fatal1ty1984 válasza Dr V (#4350) üzenetére


fatal1ty1984
őstag

belinkeltem neked,norb3rtonak van pont 2db olyan

(#4353) Dr V


Dr V
őstag

Köszönöm a segítséget, asszem megtaláltam amit kerestem:) :R

[ Szerkesztve ]

(#4354) TXT


TXT
őstag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :R

Igazság szerint több helyről is említették, hogy nem kell vizezni a DDR3-s ramokat, mert nem nagyon melegszenek. A helyzet az, hogy most először lesz vízhűtésem és úgy döntöttem, akkor ami a csövön kifér és amennyire csak lehet legyen a legvégsőkig kisajtolva a szunnyadó teljesítménytöbblet mindenből. Láttam sok vasban, hogy vizezve volt a ram, hát akkor megnézzük egyszer és hogy lesz-e később, azt majd ez eldönti, mindenesetre tapasztalatnak ez is kell. Első vizes tapasztalás, legyen komoly tuning is vele. :C

(#4355) #90933760 válasza TXT (#4354) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az a helyzet, hogy 1866 fölé teljesen értelmetlen menni, bár függ attól mid van, de alapjában véve igaz mindegyikre, hogy nem növekedik számottevően a teljesítmény tőle. Ezt pedig sima bordákkal is megfutja. Vizezni vagy a kinézet miatt szokás vagy mert a minél nagyobb memória órajel elérése a cél ami nem egyenlő a minél nagyobb rendszerteljesítménnyel. De vizezni lehet csak hobbiból, elfoglaltságból, őrültségből, unalomból, csak a pénz és a jóindulatú elmebaj szab határt.

[ Szerkesztve ]

(#4356) fatal1ty1984 válasza TXT (#4354) üzenetére


fatal1ty1984
őstag

nekem eddig mindig kiakartak gyulladni a ramok komolyabb oc-nál ezért is vizeztem öket

(#4357) TESCO-Zsömle válasza fatal1ty1984 (#4356) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Két apró szösszenet:
- Neked nincs limitálva a vRAM, míg az 1155-ös prociknál van.
- Kevés ember van, akinek a gyári sávszél nem elég ahhoz, amit csinál.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4358) TXT


TXT
őstag

Köszönöm az újabb válaszokat! :R

Csupán kíváncsiságból érdekel, semmi többről nincs szó. Ha már 3db VGA-t is beleteszek és megnézem mit tudnak, akkor legyen kép a RAM-okról is, az alaplapról és a prociról nem is beszélve! ;)

(#4359) fatal1ty1984 válasza TESCO-Zsömle (#4357) üzenetére


fatal1ty1984
őstag

holnaptol már i72600k tulaj vagyok, eladtam a crosshair v lapot és az amd procit,igaz még a másik 2 gépben fx-ek szoolgálnak.szombaton megnézem mennyit bir az i7.jolenne az 5.6ghz-et elérni vele

(#4360) TESCO-Zsömle válasza fatal1ty1984 (#4359) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

holnaptol már i72600k tulaj vagyok

Akkor ezentúl neked se fog lángra kapni a RAM... 2600k memvezérlője 1,65v-ot bír.

Nekem anno volt DDR3-as moduom a hőskorból. 1800MHz, CL7-6-7-21, 2.0V.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4361) fatal1ty1984 válasza TESCO-Zsömle (#4360) üzenetére


fatal1ty1984
őstag

:D

(#4362) tomic


tomic
addikt

Sziasztok!
A házam belseje el van választva egy lemezzel a táp felett. Ezen a lemezen szeretnek két víz csövet átvezetni ,de úgy hogy nem csak átfúrom és átdugom a csövet , hanem csatolóval fixálva.
Az aqua oldaláról rendelnem ,de nem tudom melyik is az. Soha nem csináltam meg ilyet.
Az egyiket szeretnem , derékszögben , a másikat 45 fokban kivezetni (ha a táptól felfele menne és ez csatlakozna a vga-ba ill a pumpába).
Valahogy igy.
Alul pedig ez egyik egyenesen a radiba menne a másik viszont 45fokba.
A csöveim 19/13mm-ek.
Be tudná nekem ezt valaki linkelni mely csatik is azok? Vagy hogy kell össze állítani őket.

[ Szerkesztve ]

(#4363) Drizzt01 válasza tomic (#4362) üzenetére


Drizzt01
őstag

Hali , én ilyennel oldottam meg .

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#4364) tomic válasza Drizzt01 (#4363) üzenetére


tomic
addikt

És ezzel tudom a lemezhez is rögzíteni ,vagy csak ott csatlakozik és kész?

Ez lenne az?

[ Szerkesztve ]

(#4365) Drizzt01 válasza tomic (#4364) üzenetére


Drizzt01
őstag

Ez egy átvezető , az egyik oldalán felfekszik , a másik oldalán hollanderral tudod megszorítani . Olyan csatlakozót raksz bele amilyet akarsz és a menete 1/4-es .

[link]

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#4366) TESCO-Zsömle válasza Drizzt01 (#4363) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A másik megoldás, hogy hosszú menetes csatit vesz és a túloldalról rákapat egy toldót. Bár ehhez ajánlott a 2 gumigyűrű. Viszont így a csati nem fog annyira elállni a lemeztől, mert nem lesz ott az átvezető anyaga.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4367) Drizzt01 válasza TESCO-Zsömle (#4366) üzenetére


Drizzt01
őstag

Ez is igaz , de nekem valahogy ez volt szimpatikusabb. :K

(#4364) tomic igen

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#4368) tomic


tomic
addikt

Ezer köszönet. Mit agyaltam rajta. :W

(#4369) TESCO-Zsömle válasza tomic (#4368) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Annyi idő alatt 10* áthúzod a csövet. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4370) Drizzt01


Drizzt01
őstag

Szerintetek ez a cucc megér 55K-t ?

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#4371) D®. GeNy@


D®. GeNy@
aktív tag

Sziasztok!

Egy bivaly erős konfighoz szeretném kikérni a vízhűtős szakik véleményét, ajánlását.

A konfig:

Asus Maximus V Extreme
Intel Core i7 3770K
16GB Corsair Dominator Platinum 2400Mhz CL10
Intel 520 240GB SSD
Enermax Platimax 850W
Asus GTX680 DC2T-2GD5 Base: 1137MHz Boost: 1201MHz

(!)Mivel a memók elég masszív és magas hűtőbordával rendelkeznek, így gyakorlatilag a léghűtés számomra nem járható út.

(Nagyon újonc vagyok még a vízhűtésben, igaz olvasgattam már róla, de ennél a konfignál lenne életem első vízhűtése. :U )

Maximum és ez már a plafon, 75-80E Ft-om van rá és jelen pillanatban csak a CPU-t szeretném hűteni. A VGA majd talán máskor, most arra nem lenne elég pénzem.

Amit szeretnék:

(0) Ha már vízhűtés lenne, akkor nagyon szeretném, ha hatékony és igen-igen halk lenne, mint ahogy "marketingelni" is szokták a vízhűtést. :B

(1) CoolerMaster HAF-922 házikóm van, aminek a tetején van 2*120mm-es venti hely, csavarfuratokkal együtt.
Link: HAF-922

(2) Mindenképpen az inside megoldás érdekelne, ha megoldható.

(3) Hallottam, h. sok múlik a pumpa helyes kiválasztásánál, így vmi minőségi pumpa érdekelne, mely hatékonyan és halkan végzi a dolgát.

(4) 5.25"-os helyre beépíthető tartály talán jobb lenne, mert a tápegység elég sok helyet elvesz lent a házikóban, így talán kényelmesebben elférne egy 5.25" bővítőhelyen...

(5) Tuningolva lenne a proci, és ha jól tudom, az Ivy forrófejű igencsak, ha tuningról van szó.

(6) A 2db egységből álló radiátorra esne a választásom, mert egy meglévő 14cm ventim már elfoglalja a ház hátulján lévő ventihelyet.

Úgy nagyjából ennyi jutott eszembe (ha vmit kihagytam, szóljatok nyugodtan(!) )...remélem tudtok segíteni egy zöldfülűnek! :U

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#4372) #90933760 válasza D®. GeNy@ (#4371) üzenetére


#90933760
törölt tag

Felülre 2x120 extreme (ha befér), alulra (oda tuti befér) single 120-as extreme az összesen 3x120 extreme. Hát nem tudom, hogy ez extra halkan elég lesz-e a komplett gépnek. A procinak szerintem igen.

Gép oldalára szerelt, vagy talpakon álló verzió teljes mértékben kizárva?

[ Szerkesztve ]

(#4373) Drizzt01 válasza #90933760 (#4372) üzenetére


Drizzt01
őstag

Vagy , itt jön képbe a ház moding . :DD

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#4374) blasko92 válasza D®. GeNy@ (#4371) üzenetére


blasko92
őstag

Felülre lehet rakni dupla radit, alulra és hátulra pedig single radikat.
Felülre az alaplap miatt lehet, hogy csak slim dupla radi férne el, de alulra, és hátulra lehet rakni extreme radikat is. Alulra akár 140-es single radiátor is lehet rakni, felülre pedig 200-ast. Mivel alacsony a ráfordítható keret, ezért apróból kellene összevadászni a cuccokat, viszont itt nem lehet kapni single 140-es és 200-as radikat, de dupla 120-ast és singe 120-asokat igen.

Hátulra is simán rakhatsz radit attól, hogy van ott egy venti.

A hatékony és halk pumpák nem olcsóak. Laing D5 ami halk, és hatékony. Lehet szabályozni a vízszállítását.

Ha új cuccokat szeretnél, akkor nézelődhetsz az aquatuning oldalán, onnan szoktak is rendelni a srácok innen a topikból. De Tody56 kollégát ha megkeresed, ő is be tudja szerezni a cuccokat.
Prociblokkokat is lehet jó áron venni itt aprón, csak vadászni kell.

[ Szerkesztve ]

(#4375) D®. GeNy@ válasza #90933760 (#4372) üzenetére


D®. GeNy@
aktív tag

Szia!

A nagyon csendes működést úgy értettem, h. a pumpa és a radiátor ventik ne szárnyalják túl a VGA gyári ventijének a hangját. :) -Később erre is kerülne vízhűtőblokk, de most sajnos nem férne bele a budge-be.

A házamon nagyon vacillálok, h. megtartsam e...mégpedig azért, mert első körben 1 éves és a HAF-922 olyan vízhűtés-kompatibilis is meg nem is. :(

Egy HAF X-be lehet jobban ki lehetne alakítani egy jó vízhűtést (?), mert felül elférne simán egy 3x120-as radi.
Hjaaajjj..nem tudom, mi lenne az okosabb lépés...

A lényeg:

2x120-as méretű radiátorra gondoltam elsőkörben egy D5 pumpával(?) :U és vmi megbízható tartállyal.
+ vmi monitorozópanel is jó lenne egy 5.25"-ös helyre, amin az aktuális vízhőmérséklet szerepel + pumpamotor fordulatszám (amit ugye a D5 esetén lehet szabályozni).
Később max a VGA-ra kerülne blokk, viszont ez esetben jó ötlet lenne rögtön az elején egy drága pumpa beszerzése?

Mindenféleképpen törekednék a belső elrendezésű rendszerre, HA ez megoldható. :)

Szerk.:

Az eddig leírtak alapján újonnan mennyi pénzt érdemes összegyűjtenem, illetve ráfordítanom a vízhűtésre, ami upgrade-elhető szettet és minőségi cuccokat tartalmaz...(tuningot és csendességet szem előtt tartva.)
Első körben CSAK CPU hűtés lenne...jó pár hónap gyűjtögetés után upgradelnék VGA hűtésre is, de nem szeretnék abba esni, h. nem tudom belerakni a rendszerbe a VGA-t, mert ez-meg az a komponens nem jó, jobbra kellene kicserélnem, h. fenntartsam a hűvösséget és csendességet.

[ Szerkesztve ]

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#4376) #90933760 válasza D®. GeNy@ (#4375) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ha mindenképp belülre akarod tenni a radikat akkor keres másik házat amibe elfér a megfelelő mennyiségű és nem lesz gond a teljesítménnyel, szellőzéssel, hanggal. És később is bőven használható lesz.
Vagy megtartod a mostani házat, de akkor barátkozz meg az oldalára szerelt megoldással, mert ebbe nem fér el annyi radi ami kéne, ráadásul olyan mértékben változatosak kellenek amit nehéz beszerezni és túlbonyolítja az egészet.

(#4377) D®. GeNy@ válasza #90933760 (#4376) üzenetére


D®. GeNy@
aktív tag

Ééés tegyük fel, ha egy HAF X házikó lenne a HAF-922 helyett, ezesetben hogyan nézne ki a folyadékhűtéső rendszer?

[ Szerkesztve ]

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#4378) Easyl0ver


Easyl0ver
tag

Sziasztok a 2600k- mon jelenleg Hype TX3 van, de szeretnék rá vízhűtést. Nem vagyok az olcsóság ellensége, de a minőséget sem vetem meg. Ezt a típust : ASETEK LCLC baromi olcsónak találom. Olcsó húsnak híg a leve? Szeretném húzni is a CPU- t kb 4,3 ; 4,5 környékére . Vegyem vagy ne vegyem? :R :R

"They know what is what, But they don't know what is what, They just strut. What the fuck? "

(#4379) fatal1ty1984 válasza Easyl0ver (#4378) üzenetére


fatal1ty1984
őstag

ez egy gyerek hütö,nevedd meg .még a tx is jobb

(#4380) Pista0001 válasza D®. GeNy@ (#4377) üzenetére


Pista0001
addikt

AZ nem járható út hogy a lemezmeghajtós és az alaplapos rész közé beállítasz egy tripla radit? a fölső duplával kiegészítve egész jó teljesítményt hozna. A vinyó(k)nak nem lenne útban mert azok keresztben vannak, ODD-d meg gondolom 1 van, ha legfölülre teszed azzal sem lesz gond. Az 5,25-ös tartály meg kijelző/vezérlő is elfér mert kisebb a mélységük mint egy ODD-nek.

(#4381) D®. GeNy@ válasza blasko92 (#4374) üzenetére


D®. GeNy@
aktív tag

Közben osztottam-szoroztam és arra jutottam, h. eladnám a HAF-922-es házikót és egy Corsair Obsidian 800D lenne helyette, a következő hónapban pedig beinvesztálnék akkor egy CPU vízhűtőszettre.

Így nem lenne akadálya a későbbi VGA vízhűtésnek sem.

Így ebben a felállásban nem lenne elég csak CPU hűtésre egy 3x120-as vagy 3x140-es radiátor egy D5 pumpával és egy EK-Supremacy vagy EK Supreme LTX-es CPU blokk? :U

Sajnos reservoir tekintetében tudatlanságom nagyobb még, mint a pumpák terén, így ennél fingom sincs, mire kell ügyelni és milyen buktatói vannak. :B

+ csatikkal, PU vagy PVC csövekkel megközelítőleg mennyiből jönnék ki? (legalább tudjam, hány hétig kell vajas kenyéren élnem. :DD )

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#4382) D®. GeNy@ válasza Pista0001 (#4380) üzenetére


D®. GeNy@
aktív tag

Közben arra jutottam, h. először ház eladás (HAF-922) aztán ház vásárlás Corsair Obsidian 800D személyében.
Így nem kell variálnom a rendelkezésemre álló hely miatt (pl. jövőbeni VGA vízhűtés) ...max pár héttel több ideig eszek majd vajas kenyeret. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#4383) X@b3e válasza Pista0001 (#4380) üzenetére


X@b3e
addikt

Oda nem nagyon szoktak radit tenni, inkább tartályt. Macerás a rögzitése, ventikkel együtt necces,h befér és a szellőzése sem lenne az igazi (no meg a szélzaj is nagyobb lenne, ha elötte ott az a hdd beépitö keret).
Egy kis moddal elférne ott egy dupla a ház elejében is vizszintesen, vagy fektetve, csak akkor szedálni kellene a hdd keretet. Én személy szerint oda tennék és a tetejére egy duplát, tartály mehetne elölapi. Vezérlö panel, ami komolyabb, az sok lesz ebbe a keretbe (30-40k).
Az oldallapra is fel lehet dobni egy MORA-féle nagy radit, és a hely a többi cuccnak vidáman elég akkor, a kivezetés is adott a ház tetején, csak pár furat kell, ami rögzit.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#4384) X@b3e válasza D®. GeNy@ (#4382) üzenetére


X@b3e
addikt

A 800D jó választás, de annyiba fáj, mint amennyit a projektre szántál. Egy 600T is kényelmesen elég, kivehető HDD keretek vannak benne alul, igy abba is simán be tudsz cuccolni.

Én is most fogok házat cserélni, a két kiszemelt a Stryker és Phantom820 közt fogok választani, mindkettö vizezésre teremtetett :)

[ Szerkesztve ]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#4385) D®. GeNy@ válasza X@b3e (#4384) üzenetére


D®. GeNy@
aktív tag

Gyönyörű(!)(!)(!) :Y :Y ez a Phantom 820...annyiba fáj, mint a 800D... :))
Szerintem hagyd azt a Stryker-t, nyomába sem érhet a Phantomnak!
:K

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#4386) Samanbacsii válasza D®. GeNy@ (#4381) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Én a zajmentesség jegyében egy vagy két Mora-ra szavazok 22cm ventivel, 600-as fordulaton... még passzívan is viszi egy darabig. Ha meg jön a nyár vagy a tuning akkor indulhatnak a ventik... Nálam így működött zajtalanul! Több mint 3 éven át...

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#4387) D®. GeNy@ válasza Samanbacsii (#4386) üzenetére


D®. GeNy@
aktív tag

Nézegettem ezt a fajtát is, de ha már házikót is váltok, akkor mindenképp szeretném belülre elhelyezni a vízhűtést, ha már elegendő hely rendelkezésemre áll. :)

Az Obsidian 800D tetején elvileg elfér 3x120mm-es radiátor és az alábbi videóban úgy értettem, h. az alsó résznél ki lehet venni egy kábelbújtató elemet, és szerintetek a helyére beférne még egy 3x120mm-es radiátor(?)(?)(?)

04:11-től érdemes megnézni a videót: [link]

[ Szerkesztve ]

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#4388) Pista0001 válasza X@b3e (#4383) üzenetére


Pista0001
addikt

Pár "L" alakra hajlított lemezzel nem hinném hogy egy ekkora házban probléma lenne rögzíteni egy radiátort. Akkora hely van ott hogy táncolni lehetne. [link] A kívül elhelyezett radiknak én sem vagyok a híve, ilyen szempontból abszolút egyetértek a kollégával. Nem mellesleg kívül elhelyezni több barkácsolás lenne mint belül középen ;]

(#4389) X@b3e válasza Pista0001 (#4388) üzenetére


X@b3e
addikt

Kisebb lenne a hatásfok a gyengébb hüthetöség miatt. Pár lyuk befurása nem hinném, h nagyobb barkácsolás lenne akár egy lemez L-re hajtásától sem :P Cserébe elég egy nagy, brutál mindenre elegendö höleadó ;)

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#4390) djcsefa válasza D®. GeNy@ (#4387) üzenetére


djcsefa
tag

Megnéztem/lemértem. befér , de nagyon komplikált (főleg a tápegység miatt, ami le is takarná a radi 1/3-t). nekem a tetején van 2db tripla szendvicsben.

:i7 8700k -Asus Maximus X hero-Corsair dominator platinum 16Gb ddr4 2400Mhz EVGA Hydro copper-GTX1080ti-Ocz revodrive 3 x2+ 1x Samsung 850 evo 500gb - EVGA 80+ gold 750ws táp - Corsair 800D ház+ 2L víz :D

(#4391) potyi23


potyi23
senior tag

hali. Mar lassan osszeáll a blokkom,minden ugy van hozza csinalva,marva ,kivagva.Ilyen gumit hol tudok venni ?

(#4392) D®. GeNy@ válasza djcsefa (#4390) üzenetére


D®. GeNy@
aktív tag

Köszönöm, h. megnézted! :R
A szendvics úgy néz ki, h. belül elhelyezted az egyik 3x120-as radit, majd jön a ház felső lemezrésze a méhsejtlyukakkal és erre rá az újabb 3x120-as radi? -és mennyi ventivel oldottad meg milyen elrendezésben?

[ Szerkesztve ]

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#4393) fatal1ty1984 válasza potyi23 (#4391) üzenetére


fatal1ty1984
őstag

ghoogle-ban keress rá,hogy tömités készitése. pl ez [link]

(#4394) fatal1ty1984


fatal1ty1984
őstag


kicseréltem a ROG-os crosshair v lapot és váltottam intel i72600k-ra. valaki megtudná mondani,hogy ennek a procinak idle-ben mennyit kellene mennie ezzel a radival?a pumpa egy phobya 800l/h-s

(#4395) potyi23 válasza fatal1ty1984 (#4393) üzenetére


potyi23
senior tag

ujan ,nemlehet ilyet venni?vagyis ugy ertem ,h ahol vannak ilzen blokkok,csovek,es ott ilyen tomites? en ahonnan rendeltem tichepc ott nincs sajnos.

(#4396) djcsefa válasza D®. GeNy@ (#4392) üzenetére


djcsefa
tag

'Radi'-'Venti'-'Radi' az elrendezés... és a gépházon belül van minden!!!

:i7 8700k -Asus Maximus X hero-Corsair dominator platinum 16Gb ddr4 2400Mhz EVGA Hydro copper-GTX1080ti-Ocz revodrive 3 x2+ 1x Samsung 850 evo 500gb - EVGA 80+ gold 750ws táp - Corsair 800D ház+ 2L víz :D

(#4397) fatal1ty1984 válasza potyi23 (#4395) üzenetére


fatal1ty1984
őstag

www.watercooling.uk oldalon nézd még meg,ott lehet blokkot darabokban is venni

(#4398) potyi23 válasza fatal1ty1984 (#4397) üzenetére


potyi23
senior tag

sajnos ott sem talaltam... :F :(

(#4399) HUfantom válasza fatal1ty1984 (#4394) üzenetére


HUfantom
őstag

akkor áttértél a sötét oldalra ? :)
Amint visszaértem és bekapcsolom a gépem megmondom mennyi idle állapotban.

potyi23
Gyártatni szerintem olcsóbb, mint kifizetni a 20 euro körüli szállítást.
Mond a gyárnak, hogy X mm széles Y mm hosszú gumigyűrű kell...
Nincs bennük semmi különleges

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#4400) potyi23 válasza HUfantom (#4399) üzenetére


potyi23
senior tag

es hol csinaltassak olyat ? ha rendes gumigyurut huzok ra,az nemlesz jo ugye ?[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.