Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48713) Satyricon válasza DigitXT (#48711) üzenetére


Satyricon
addikt

Köszi szépen a türelmet, sokat segítesz és sokat tanulok Tőled! :R

A másik dolog, aminek örülök: Több, mint 2 hétig szabin leszek, szóval rászánok két teljes napot a takarításra! Nagyon meg fogom adni a módját, mindent el fogok követni, hogy csilli villi legyen a cucc kívül/belül! Az XT tartályt is le fogom festeni belülről, mert szerintem a hypo marta le egy-két helyen róla a festéket! A raditól tartok kegyetlenül, fogalmam sincs még, hogy fogok hozzá a takarításához! Bár javasoltatok valami megoldást, majd visszakeresek! Valami kefés megoldáson töröm az agyam... Vagy beizzítom otthon a kompresszort és 6-7 bar nyomással kifúvatom a hypoval vagy flóraszept-tel feláztatott radiba maradt trutyit(természetesen védőszemüvegben :U ). Vagy leszűkített végű kerti slaggal adok neki... Jelen pillanatban csak ezek a megoldások jutnak eszembe... :F

Ami a DDC-t illeti... Először kipróbálom a tiszta rendszert úgy, hogy a pumpát nem a procihoz és a plexi tartályhoz csatlakoztatom, hanem kiveszem az XT pumpáját és beszerelem "helyére". Ha jó lesz így a cucc, akkor nagyon fogok neki örülni, bár akkor a víz kevésbé fog mozogni a plexi tartályban, dehát Istenem... Valamit valamiért! :U Am van egy északi híd blokkom, ami még nincs bekötve. Ezt is be akarom már kötni végre, mert megfő szerencsétlen északi híd agyvize! Pedig hol van még a nyári 30-40 fok? :D

Szerk.: Jah és is először az első hsz-ben kerestem a problémáimra a választ... De mivel nem találtam, olvasgattam a fórumban. Igaz nem mindenre kaptam választ, de sok mindent, többek között a számomra ideálisnak tűnő hűtőfolyadék összetételét megtaliztam! :K

Majd teszek fel képet a cuccról és arról is fogok írni, milyen módon lehet a leghatékonyabban kitakarítani a rendszert! :K Mert sok mindent ki fogok próbálni!

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.