Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39051) Gaabbaa válasza F.B.I. (#39050) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

őő, nem akarok kötözködni, de nem lehet hogy haverod xbox360-as kütyüje is azért halt meg ez a vga hűtő volt rajta? nem úgy fest mintha túl acélos lenne a teljesítménye... :F

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#39052) F.B.I. válasza Gaabbaa (#39051) üzenetére


F.B.I.
veterán

A cpu miatt halt le.Sokba jönne ki legyártatott blokokkal egy kisebb, mobilizálható rendszer, a boxhoz?

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#39053) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Úgyis megköveztek, de hétfőn elméletileg a kezeim közé kerül a H100. :D

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#39054) Gaabbaa válasza F.B.I. (#39052) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

igen... mert ez a cucc volt rákötve, nem? ezért kérdezem hogy bölcs dolog e ezt használni rá... lehet azért fúj ki a cpu benne mert ez látta el a hűtés szerepát (ill. nem látta el) :F és szép lassan megfőtt benne...

[ Szerkesztve ]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#39055) F.B.I. válasza Gaabbaa (#39054) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ott a GPU-ra volt kötve a rendszer annak semmi baja de én a CPU-ra akarom rádobni, mert nálam az meleg. Ettől van jobb megoldás, ami nem horror max. 20K? Esetleg valaki aki csinál egyedi blokkokat xboxhoz, itt a PH-en?

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#39056) AssAssynn válasza Gaabbaa (#39054) üzenetére


AssAssynn
őstag

A srác azt mondta, hogy az ő xBox-án már van hőszenzor. Mivel ingyen megkapja, ezért ráteszi, megnézi a hőfokokat, ha jobb, mint a gyári, akkor rajtahagyja, s kész.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#39057) Carl97 válasza BioNiCMaN (#39053) üzenetére


Carl97
csendes tag

Mennyibe fáj egy olyan? :Y

Lada, egy vírus, amely ha megfertőz; örökké rabja maradsz..

(#39058) BioNiCMaN válasza Carl97 (#39057) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Nekem még 26,5k, de most 3k-val drágább. :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#39059) madaraszf válasza Gaabbaa (#39054) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Egy barátomnak most csináljuk meg az Xbox360-ját. Vett egy másik hibásat donornak és annak a házát fogom megfaragni! :K Kap két 12-es ventit az oldalára és a gyári ventiket is kicseréljük F8-ra. Ha ez nem lesz elég, akkor semmi! :Y

Az a hűtő első látásra sem bizalom gerjesztő!

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39060) AssAssynn válasza BioNiCMaN (#39058) üzenetére


AssAssynn
őstag

Szerintem nem lesz rossz cucc az. (:
Majd azért pár tesztnek örülnénk. (;

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#39061) BioNiCMaN válasza AssAssynn (#39060) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Majd próbálok valamit összehozni. ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#39062) Pero válasza F.B.I. (#39055) üzenetére


Pero
senior tag

xboxhoz külön blokkehhez még kell egy pumpa tartály meg vmi radi. ha azt veszem h egy ddc itt apron pár ezer forint hasonló árban van egy dupla radi is. akkor 20 felett vagy néhány ezressel, de tuti erősebb mint az a régi "vizes"VGA hütő.

nem melesleg ez CPU-GPU kombót hűti és kulturáltabb is.

(#39063) AssAssynn válasza Pero (#39062) üzenetére


AssAssynn
őstag

A srác írta, hogy 5e Ft-t tud még rákölteni, de azt a cuccot ingyen kapja.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#39064) DigitXT válasza AssAssynn (#39063) üzenetére


DigitXT
félisten

Aztán azt is írta, hogy max. 20K-ig elmenne, ha faja cuccot talál ennyiért.
Szerintem hagyd, hogy ő írja meg a véleményét a neki adott tanácsokról.

látszik, hogy sok mindent csinálok egyszerre
És a vízhűtés topikban HSZ-eket gyűjteni ezek között kötelező elem?:DDD

[ Szerkesztve ]

(#39065) AssAssynn válasza DigitXT (#39064) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ja, igaz... látszik, hogy sok mindent csinálok egyszerre... :(

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#39066) F.B.I. válasza Pero (#39062) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ezt néztem a mesternél, árat még most fogom megtudakolózni, ehhez még mi kellene? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#39067) djcsefa válasza F.B.I. (#39046) üzenetére


djcsefa
tag

..háát első ránézésre ez vga hűtésre se a legjobb: nincs nagyobb hűtőfelölete minta gyári léghűtónek, a ventilátor is küzel hasonló (3000fordulatos) mint a gyári léghűtőké. ergo ez mint vízhűtés!: nem halkabb és nem tünik jobb hőleadónak. + 1 pci--e slot is elfoglal

:i7 8700k -Asus Maximus X hero-Corsair dominator platinum 16Gb ddr4 2400Mhz EVGA Hydro copper-GTX1080ti-Ocz revodrive 3 x2+ 1x Samsung 850 evo 500gb - EVGA 80+ gold 750ws táp - Corsair 800D ház+ 2L víz :D

(#39068) F.B.I. válasza djcsefa (#39067) üzenetére


F.B.I.
veterán

Xboxot hűtene, ezért mindegy mit foglal, mert csak a tetején fér el. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#39069) madaraszf válasza F.B.I. (#39046) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Ahogy a ventit elnéztem hasonlít egy ASUS OPTIONAL FAN-hoz, akár ki is tudod cserélni! [link]

Én itt a PH-n vettem egyet.

Ha érdekel, este lemérem neked!!!? ;)

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39070) AtHoS válasza DigitXT (#39006) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Az a HF áramlásmérő belül 7mm-es átömlőkkel rendelkezik be- és kiömlő oldalon

read-only mode on the forum

(#39071) Karex


Karex
senior tag

Van (volt) egy ilyen szivattyú+tartály a rendszerben: vagyis ennek az elődje.

Viszont az utóbbi időben egyre nehezebben indult el, most pedig már meg sem moccan. Érdemes lehet ezeket szétszedni, vagy kuka?

(#39072) madaraszf válasza Karex (#39071) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Vagy szétszeded kitakarítod, esetleg "csapágy" kenés és talán megy tovább, vagy kidobod azonnal. Én a szétszedést javasolom, de körültekintően és óvatosan.

Elég sok dologgal jártam úgy, ha már nem megy akkor mindegy neki, de lehet egy darabig még elketyeg, ezért szétszedtem. 50-50% :U

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39073) Karex válasza madaraszf (#39072) üzenetére


Karex
senior tag

Az mennyire gáz, hogy a 12v-os csatlakozónál enyhe meglazításkor egy kis víz szivárgott ki? :D

Amúgy használtan vettem fél éve, igencsak ár alatt. Talán még örülhetek, hogy ennyit ment.

[ Szerkesztve ]

(#39074) madaraszf válasza Karex (#39073) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Próba szerencse, lehet megtalálod a szivárgás helyét és ha szerencséd van akkor nem égett le. Ha nem akarsz vele bíbelődni küld el nekem és szívesen meg ;] szakértem!!!

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39075) Karex válasza madaraszf (#39074) üzenetére


Karex
senior tag

Legalább hagyd meg nekem az örömet, hogy én tegyem ;] tönktökéletessé.
Kösz a tippet, nekiesek.

(#39076) Karex


Karex
senior tag

Tudom, bunkó dolog, megint én, de: sikerült egy pontig szétszedni. Mennyire kell könnyedén forognia a lapátnak? Nem azt mondom, hogy meg sem moccan, de kézzel mozgatva egy kis ellenállást érezni lehet. Ez lehet a csapágy miatt?

(#39077) madaraszf válasza Karex (#39076) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Mivel elektromotorról beszélünk, kis "pulzáló" darabos ellenállást kell érezned forgatás közben! :U

Még mielőtt valaki rosszra gondolna!!!!! :Y Szivattyút szed épp szét a kolléga!!! :C

Ha szorul, akkor csapágy lesz és ha nem nyektetted sokat talán nem égett le. Valahogy el kellene jutnod a csapágyházig és megkenned a csapágyat.

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39078) AtHoS válasza sinya85 (#39038) üzenetére


AtHoS
nagyúr

""ioncserélt jobban vezeti az áramot"

Ezt kifejtenéd bővebben? Mivel az ioncserélt víz nem vezeti az áramot, nem értem a mondandód lényegét :F

read-only mode on the forum

(#39079) Cybertrone válasza AtHoS (#39078) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az ioncserélt nem = a desztvízzel csak kérdem? :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39080) Laraxior válasza Cybertrone (#39079) üzenetére


Laraxior
titán

:N hun vótá fizika órán? :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#39081) Cybertrone válasza Laraxior (#39080) üzenetére


Cybertrone
veterán

:DDD :DDD :DDD Nem mondok semmit

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39082) Laraxior válasza Cybertrone (#39081) üzenetére


Laraxior
titán

A desztillált vizet úgy állítják elő, hogy felforralják, majd a gőzt egy másik edényben lecsapolják, így a benne oldott ionok a forralóedényben maradnak (vízkő), a másik edénybe kerülő víz sokkal tisztább, mint a kiindulási oldat. Ez a kezelés tetszőleges számúszor ismételhető, a végén egyre tisztább vizet kapunk.

Az ioncserélt víz esetén egy műgyantán eresztik át a vizet, amely megköti a benne oldott ionokat, és a helyükre olyanokat juttat, amelyek elpárolognak, így nem rakódnak le vízkőként.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#39083) Cybertrone válasza Laraxior (#39082) üzenetére


Cybertrone
veterán

Na b+ :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39084) madaraszf válasza Laraxior (#39082) üzenetére


madaraszf
aktív tag

:C :C :C Ötös!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :K

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39085) Laraxior válasza madaraszf (#39084) üzenetére


Laraxior
titán

Pedig csak kémiából érettségiztem.. 7 éve..szégyenre viszont meg kellett kérdeznem a cimbimet Őt ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#39086) Cybertrone válasza Laraxior (#39085) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ja így én is tudtam volna :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39087) Laraxior válasza Cybertrone (#39086) üzenetére


Laraxior
titán

"okos ember kezében az internet egy nagyon jó eszköz, míg a buta csak arra használja hogy legyen hol kérdeznie" ;] :D
kb 3 éve láttam valakinek itt aláírásban, azóta is megjegyeztem, mondjuk ha ez élne akkor nem létezne a fórum :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#39088) Karex válasza madaraszf (#39077) üzenetére


Karex
senior tag

Rosszul, illetve tömören fogalmaztam. Az ilyen motorokra jellemző ellenállásnál többet éreztem (ráadásul elég szabálytalanul), ezért gyanakodtam a csapágyra.

Status update: a csapágyházig eljutottam, egyúttal hősi halottnak tekintem a szerkezetet. Sokáig kitartott amellett, hogy márpedig ő egy olyan szivattyú, amit az okos gyári fröccsöntések miatt nem lehet szétszedni.
Mindketten tévedtünk. Én szétszedtem, de összerakni már nem fogom.
Holnap veszek újat. :D

(#39089) madaraszf válasza Karex (#39088) üzenetére


madaraszf
aktív tag

A csapágyházból kijövő tengely tövébe szoktam műszerolajat tenni, az szokott segíteni, legutóbb egy kávédaráló lett életre keltve ilyen módszerrel. Bár ki tudja mennyit menne el úgy... :F

Viszont a plexi házból esetleg egy tartályt azért még össze lehetne hozni nem?

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39090) DigitXT válasza AtHoS (#39070) üzenetére


DigitXT
félisten

Valóban.:K Szerinted ez mennyi teljesítményesést jelent egy DDC-nek?:D Viccen kívül mondjuk érthetetlen, hogy miért kell az áramlási keresztmetszetet mesterségesen leszűkíteni... Lehet, hogy hagyom is az egész projektet a fenébe, és inkább egy Mo-Ra 3-ra költöm el az erre szánt pénzt: tegnap egy kicsit Crysis 2-ztem, és simán 42 fok fölé kúszott a vízhőmérséklet, aminek visszaszorítása többet hozhat a konyhára, mint a nagyobb térfogatáram. Persze, megtekerhetném most is 700-ról 1200-ra a ventiket (amúgy is csak 5 db megy épp), de mivel megszoktam már a halk gépet nem akarom bömböltetni.:DDD Kérdés persze, hogy a 18-as ventik a Mo-Ra 3-on mekkora zajt csapnának 700 rpm-nél, bár nekik ez a max. fordulatuk (feltéve, hogy a piros Phobya csomagról van szó), tehát lejjebb lehet őket csavarni... Nem tudom mi legyen.:(

(#39091) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

És azt szeretném kérdezni az itt egybegyűltektől, hogy van-e értelme kültéri radiátornak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39092) madaraszf válasza TESCO-Zsömle (#39091) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Szigorúan csak keleti oldalra és fagyállóval!!! :K :C :C :C

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39093) TESCO-Zsömle válasza madaraszf (#39092) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nyugati fekvésű a lakás, viszont volna elég alapanyag hőpajzsnak. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39094) DigitXT válasza TESCO-Zsömle (#39091) üzenetére


DigitXT
félisten

Ha kint melegebb van, mint bent, nem sok.:DDD Ja de: mivel kint nem zavar a hangja, ezért egy 12V-os kanóc elég a ventiknek, és úgy elég sokat lehet vele nyerni, léghőmérséklet ide, vagy oda.:K Ahogy télbe csavarodik az idő (múlt héten pl. már itt volt az ősz:DDD), ez hatványozottan igaz lesz... A gondok akkor kezdődnének, ha kint már túl hideg van, és a gépházban megindul a páralecsapódás. De ezt úgyis tudod.:B

Szerk: amúgy van tipped, hova érdemes tenni az XSPC tartályt? Faszán elvan a gép hátulján, csak a táp telibe küldi rá a 30+ fokos levegőjét, így nemhogy hűtene a sok borda, hanem fűti a vizet...:DDD (Pár fok különbséget okoz csak, de azért bosszantó. A "vegyek alsó-tápos házat" nem igazán opció... Vagy ha esetleg tudsz ilyet javasolni, megköszönöm. Nagy torony, vízhez, jól szerelhető, rendezhető, stb. Lehet, hogy benne hagynám pl. a két triplámat, a Mo-Ra meg menne az asztal alá... Vagy nem tudom.:N)

[ Szerkesztve ]

(#39095) Karex válasza madaraszf (#39089) üzenetére


Karex
senior tag

Az igazat megvallva már néhány napja csúnya hangja volt, csak sosem jutottam odáig, hogy szétkapjam a rendszert. Szerintem szépen lassan kinyírtam...

Amúgy yep, a háznak, csatlakozóknak semmi baja. Így használhatom pl. levélnehezéknek is.

(#39096) AtHoS válasza DigitXT (#39090) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én bevásároltam egy ilyen HF kütyüt. Épp itt van mellettem a földön. Mikor kivettem a dobozból és megláttam a szűk átömlést majdnem elsírtam magam és rögtön egy tolómérő után kutakodtam. Sajna a tolómérő nem hazudik: 7mm-es átmérőt biggyesztettek rá.

Erősen elgondolkodtam, hogy rámegyek egy 10-es fúróval, aztán lesz ömlés ezerrel. Ezzel viszont bukom az áramlás pontos meghatározását, mert a 169 impulzus per liter egyből ugrik ugye.

Másik lehetőség lenne, ha kib@szom a picsbe és veszek egy másik átfolyásmérőt pl. GMR Acetal incl. electronics G1/2", mivel 9,2mm beömlő és 12,8mm kiömlő méretek vannak megadva hozzá [link]

Viszont kerestem teszteket az AC-ről, ahol bizony kisebb ellenállást jelentett a rendszerben, mint a GMR. [link]

Szóval tanácstalan vagyok. Egyelőre az a terv, hogy be üzemelem a Heatmastert és megnézem a jelenlegi kialakítással hogyan alakul a vízhőfok. Ha ezzel megvagyok, bedobom az AC áramlásmérőt-t és megnézem azzal is mit mutat anélkül, hogy máson változtatnék (venti, pumpa sebességek)

Mondjuk jelenleg 2-esen pörög a D5, de megnézem mindkét esetben 4-es fokozaton is. Sajna mindig van valami más, így még nem sikerült megvalósítani az elképzelésem és a tesztet.

Itt vannak a CapeCora csövek is. Jelenleg nincsenek beépítve, azt is szeretnémmegnézni, hogy mennyit hoznak majd a konyhára. Szóval lenne mit csinálni :DDD

Szerk:
#39094: cserélj tápot olyanra, ami nem 30 fokos levegőt küld, így hatékonyabb lesz az XSPC is ;]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#39097) DigitXT válasza AtHoS (#39096) üzenetére


DigitXT
félisten

Én bevásároltam egy ilyen HF kütyüt.
Dettó. Illesztettem is a Reserator XT-hez (kamuzott volna,
de az akkor s ott, nem zavart, csak ki akartam belőle lőni
a gyári mérőjét), belefújva hozta az eredményt (jel), de az
utsó lépésben elk*rtam: fordított polaritással forrasztottam
a kábelt és valszeg ezzel hazavágtam szerencsétlent. De
amúgy 7 mm ide, vagy oda: a fojtása kb. elhanyagolható,
mivel a lapátkerék is sokat számít, az meg nagyon pörög
benne. Azért a tesztekre kíváncsi lennék, ha összehozod.

Egyébként pont a linkelt teszthez hasonlót csináltam ma
este (a HSZ-ed hatására) 2 db 2L-es flakonnal és a DDC-
vel, de szerintem így "letesztelni" nem igazán reális, mert
a víz magától is rásegít az áramlásra, ha már elindult...:D
Lásd benzin leszívása a tankból egy alacsonyabb helyen
lévő kannába: egy indító szívás, majd onnantól a helyzeti
energiák különbsége érvényesül, a lefolyó víz "felszívja" a
tartályban lévőt... Szárazra lehet üríteni a fenti tartályt, ha
nem kap levegőt közben a cső, mindenféle pumpa nélkül.
Ezt csak azért írom le mert olyanokat "mértem", hogy az
egymás mellé letett két palackból (hogy a fenti hatás ne
nagyon érvényesüljön) a DDC ~12 mp alatt áttolta a vizet,
ami már eléri, vagy meg is haladja az elmélet maximumát:
10 l/min = 600 l/h. Függetlenül a mérő bekötésétől.:))
Természetesen az elvi hiba mellett mérési hiba is lehetett.

(#39098) TESCO-Zsömle válasza DigitXT (#39094) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Őszintén megvallva, mivel én fűtőradikat használok, fognám azt a 60W-os blower ventit, ami eredetileg is szellőzteti ezeket, és azt építeném be egy fanduct segedelmével, hogy egy köbcenti levegő se vesszen kárba.
Van itthon egy kukára ítélt arany színű reluxa. Ennek a lemezkéiből lehetne a hőpajzs.

Az én fejemben is az motoszkált, hogy ha a hang nem zavar, akkor hiába van odakint 38°C (megjegyzem idebent is volt már 35) ha embertelen légtömeggel tudom szellőztetni a bordákat.

Páralecsapódásra megoldás lehet egy hermetikusan zárt és páramentesített géptér, vagy a belső hűtőkört egy 3-utas keverőszeleppel recirkuláltatni, ahol a hűtést az adná, hogy 3/4 rész meleg vízhez 1/4 rész hideget keverne. Persze ezt folyamatosan szabályozva a belső és külső hőmérséklet függvényében.

Tedd az oldalára, közvetlenül egy MO-RA3 mellé. ;) :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39099) DigitXT válasza TESCO-Zsömle (#39098) üzenetére


DigitXT
félisten

Tedd az oldalára, közvetlenül egy MO-RA3 mellé.
Jah, csak úgy nem férne be az asztal mellé a gépház.
Mondtam már, hogy kicsi a lakás?:DDD Amúgy a viccen
kívül érdekelne javaslat egy kulturált házra, ill. szépen
megépített vízkörre.:D (Egyre inkább úgy érzem, hogy
totál nem értek hozzá: kicsit bosszantó, de ez van...)

Vegyük pl. a Mo-Ra 3-at.:U A PRO és az LT között
csak annyi a különbség, hogy utóbbinak a hátuljára
nem rakhatók ventik? Ki akarna 18 db 12-es, vagy 8
db (!) 180-as ventit hallgatni? Viszont. Mi védi meg a
radit mindenféle malőröktől (a rács). De akkor az az
LT hátuljára nem mehetne fel, stb. Lassan már ilyen
alap kérdések "kergetnek őrületbe" - miközben nem
olyan rossz most a helyzet a 2 tripla radimmal sem.

Igazából a DDC-s projekt ugrott, nem érkezett meg
a várt Poweradjust az Aquatuninghoz, s nem is fog
belátható időn belül, annyira meg nem fontos, mert
van még tartalék a D5-ben is: inkább radis a kérdés.

(#39100) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Most a rendszerem sima Obi-ból származó ioncserélt víz+fagyálló keverékkel van feltöltve. 1l-hez 1dl fagyállót toltam.

Ismerős ajánlotta a következőt:

Gyógyszertári desztillált víz 1l

plusz hozzá

1dl ilyen

JObb lesz a hatásfoka a hűtésemnek, vagy nem fog változni?

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.