Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39551) viperabácsi válasza madaraszf (#39543) üzenetére


viperabácsi
addikt

most vásároltam az új konfigot i5 2500k proci asus p8p67 alaplap 2x4giga kingmax1600 herkules.
Jelenleg a gyári hűtője van fent a procin.Az egészet egy asztalba szeretném szerelni (üveglap alá) így a táp (gigabit superb 550) magasságánál nem szeretnék magasabb procihűtőt.Az eddig általam talált lp-s hűtők teljesítménye nem túl bíztato a sandy-nak.Ezért fordultam a víz felé.Erre a konfigra kellene találni valamit ami működik is és HALK

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#39552) madaraszf válasza viperabácsi (#39551) üzenetére


madaraszf
aktív tag

A low profilos lég hűtők felejtősek, vagy 6-ot kipróbáltam én is, mert nekem sem megy bele a magas hűtő a skeleton-ba. A big shuriken egy jobb ventivel viszont meg tud vele birkózni, természetesen tuning nélkül.

A kérdés még mindig ugyan az... építeni akarsz vagy "készen" venni? Ami a magasságot illeti a H széria radija is ugyan olyan "magas" (oldalra kell fordítani, bár ügyesen alá polcolva összejöhet fektetve is), mint az épített vízhűtés radija. Viszont a radinak mindkét esetben hely kell! A H széria mellett szóljon, hogy egy épített vízhűtéshez képest árban "jó" továbbá a te procid TDP-jéhez elegendő, ha nem akarod nagyon húzgálni. Ha a radi mindkét oldalára teszel ventit akkor egész szépen teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39553) viperabácsi válasza madaraszf (#39552) üzenetére


viperabácsi
addikt

Ha építeni kezdenék az mibe fájna kb.Miket érdemes megvenni hozzá gondolok itt cpu blokk szivattyú radiátor késöbbiekben bőviteném a videokártya hűtőjével is.

NAGY UP A HÁZADNAK

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#39554) sg22 válasza viperabácsi (#39553) üzenetére


sg22
senior tag

szvsz ha vgat is raksz a rendszerbe késobb minimum tripla extreme radi kéne

what should I do about this?!

(#39555) Sky D. válasza sinya85 (#39550) üzenetére


Sky D.
tag

A CPU hője ne legyen 70 fok fölött
A Cora 0/1 ne legyen 77-80 fölött. mert leég.

Amúgy rendben van.

A víz nem lesz melegebb, mert a radiátorod úgy tűnik bírja. tartani 35 fok körül a vizet .

Viszont ha extrém különbség a CPU és a magok között akkor elgondolkodom, hogy a mag belső szerkezete sérült -e

A procinak lehet az a baja, hogy a magokat körülvevő hővezető anyag nem tudja a kupak felé leadni a megfelelő hő mennyiséget ... vagyis több hőt termel mint amit leadni tud, 1 bizonyos fokon... így az elején szinte önmagát fűti üzemi mérsékeltre.

A mag feszültség/ frekvencia növekedésével, több hőt termel mint amit a hővezető rész(mag kupak között) át tudna adni a kupak felé így leég a mag..

A porciban van hőfok szabályzó , így 70 fok fölé nem fog menni a CPU... leszabályozza magát végső esetben lefagy/Kék halál/ újra indul .( ha ilyen állapotban van a géped sokáig .. sem tesz jót a CPU -nak.)

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#39556) jones965 válasza viperabácsi (#39551) üzenetére


jones965
Modder

Javaslom az alábbi képek tanulmányozását. Asztali projekthez nagyon jó kiindulási alap.

(#39557) Razermazer válasza jones965 (#39556) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát igen mikor először láttam, már akkor leesett az állam, de nem hiszem hogy itt bármelyikünknek lenne felesleges 3-4 millió forintja a modding és sajátkezű munkát kivéve.
Mert ugye ha már ilyet építek akkor had szóljon. Láttunk a modtech hall-on fantasztikus pincegépet hát nem is 8-hónapig épült, nem is drága hardverekből, nekem pont ezért jobban is tetszett. De hát ha van rá akkor mehet. Amúgy az asztal elkészítése példás fantasztikus.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#39558) Sky D. válasza jones965 (#39556) üzenetére


Sky D.
tag

zsír az asztal ;)

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#39559) csib41 válasza Razermazer (#39557) üzenetére


csib41
aktív tag

csak ne lenne olyan csábító színe az uv lötyinek. Bár ha zöld absinthe akkor jöhet! ;]

(#39560) sinya85 válasza Sky D. (#39555) üzenetére


sinya85
senior tag

Végre egy kézzel fogható magyarázat. Köszönöm.
mivan ha megprobálom levágni a kupakot, azt le lehet?

ஜ۩۞۩ஜ

(#39561) madaraszf válasza sinya85 (#39560) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Az ötlet lehet, hogy jó de nekem van egy zsír új I7 930-asom ami ugyanezeket a mag és procihő különbözetet produkálja. Ez ilyen.... :U Szerintem nincs értelme leszedned.... :N

Az előző Q8200-asomat is újonnan vettem és az is ugyan ilyen volt....

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39562) sinya85 válasza madaraszf (#39561) üzenetére


sinya85
senior tag

megprobálnám lemarni

ஜ۩۞۩ஜ

(#39563) madaraszf válasza sinya85 (#39560) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Jelenleg 13 fok különbséggel üzemel a cuccom CPU 44 - MAG 53és57 fok.

Azt mindjárt gondoltam!!! :DDD

ha hűvösebben akarod tartani a cuccot, hűvösebb vizet kell csinálnod. Nagyobb radi több venti!

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39564) sinya85 válasza madaraszf (#39563) üzenetére


sinya85
senior tag

igazábol ha a környezet nem hüvösebb ...........

ஜ۩۞۩ஜ

(#39565) Sky D. válasza sinya85 (#39562) üzenetére


Sky D.
tag

én azt se próbálnám meg ...

javaslat inkább polírozz, 32 szer oda vissz, 600 az tól -2500 as finomságú lapokon.
Bár az a proci i mint láttam újonnan még mindig 40 e fölött van ;9
Az enyém meg 70 fölött:(

nesze neked soket 775 :( Bezzek rendes alaplaot már nem kapni hozzá a mi kezeli a ddr2 1066-ot, SLI-s, raid -0,-1,-5 öt tud, 6 Sata foglalata van ... Baszák meg....

Kénytelen vagyok használtat venni tartaléknak..:(

[ Szerkesztve ]

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#39566) madaraszf válasza sinya85 (#39564) üzenetére


madaraszf
aktív tag

:F Ezt hogy érted?

Sky D.: jó ötlet, de szakemberre bíznám és mindkettőt megdolgoznám.

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39567) Sky D. válasza madaraszf (#39566) üzenetére


Sky D.
tag

"mindkettőt megdolgoznám."
Melyik mind a kettőt ?
Már mint Processzort ?
Meg hiszem azt, Én is :)
ha alap járaton jobban tudnám hűteni ..(ezért lesz a víz bele :D na meg a por miatt) ,de a piszok under tuningolja magát ha elér 1 bizonyos hőfokot :(

A radi alakul.. a vízkő óda van.. : legalábbis úgy tűnik ... már nem fehér belül.
valami fekete massza/ iszap maradt benne de hogy az mi lehet nem tudom.
A vas csövet kezdte ki a citrom sav talán ?

olaj/ zsír nincs benne, mert 2 alkalommal is végig nyomtam a hideg zsír oldót rajta párszor és a víz a megszoktat pisi színű lett a réztől.

Viszont a kis fekete szemcséktől nem tudok megszabadulni amik kijönnek a tartályból :(
folyamatosan egyenletesen köpi ki magából :( Valakinek ötlet?

Úgyhogy mindenképp kell a rendszerbe valami szűrőt építenem..

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#39568) madaraszf válasza Sky D. (#39567) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Mindkettőt felpolíroztatnám, a procit és a blokkot is de azt csak nagyon finoman! Az apró fekete szemcsék nem gumitömítés darabok?
Én még egyszer kiszárítanám a radit és finoman kifújatnám levegővel, utána átöblítés és ki tudja....

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39569) Sky D. válasza madaraszf (#39568) üzenetére


Sky D.
tag

a polírozást már értem , de nem nehéz :)

a kiszárítás nem rossz ötlet, csa annyi a bökkenő, hogy folyamatosan jön ki belőle apró szemcse, amit az akvarista vatta csak minimálisan fog fel. a lábos alján látszik igazán .. :(.

viszont mikor szét morzsolom akkor vörösre vált, így valami apró vas por szerű:(
már 1 X teljesen kiszáradt , nemrég kezdtem neki ismét takarítani, mert 25 töl Svájcba utazom, és utána Pestre költözöm, így nem lesz időm a tartó szerkezetet később a rács számára összehozni:(

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#39570) madaraszf válasza Sky D. (#39569) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Még egy dolog eszembe jutott. Az átfolyós vízmelegítőket "fűtés" valamint gázkészülék szerelők ki szokták savazni tisztítás és vízkövezés céljából. Azt még megpróbálhatnád, ha van ismerős körben fűtés szerelő... :K Szivattyúval keringetik benne a lét...

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39571) Sky D. válasza madaraszf (#39570) üzenetére


Sky D.
tag

igen általában sósavazni szokták de én felek sósavazni :(, de rákérdezek ismerőstől mivel ehetne kitakarítani .

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#39572) DigitXT


DigitXT
félisten

Fasza: a 4 Phobya ventiből egy b*szik indulni, akármilyen feszen.:O Ha meglököm, akkor indul, és tökéletesen szabályozható, szóval nagy baja nem lehet, de... A másik három a 300-as fordulatukhoz tartozó feszen is kiválóan startol (nem tudom, ez mennyi, de 5V körül lehet - max. 700-at tudnak -, hivatalosan 7V-tól kellene indulniuk), teljesen érthetetlen a dolog. Egy csomagban volt a 4 venti, most gariztathatom az egészet?:F

(#39573) Cybertrone válasza DigitXT (#39572) üzenetére


Cybertrone
veterán

Vezetek rendbe van? Akkor szokott ilyet csinalni ha meg van torve... Am fix 12v on sem indul?

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39574) DigitXT válasza Cybertrone (#39573) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát én nem fogom gányolni - 37 euros cucc, nekem működjön rendesen!
A ventiszabályzóm közel 12V-ot tud adni, ha maxra van tekerve.:U De ott
van a speckóban, hogy 7V-ról is indulnia kellene, de nem indul, mert sz*r:
ezt az bizonyítja, hogy a másik három tökéletesen működik, szóval pech,
de gariztatni kell... Mondjuk lehet, hogy akkor bevállalnám a vastagabbat,
csak ugye az drága volt, most meg úgy néz ki, hogy "olcsó" húsnak...:DDD
Amúgy sokkal csendesebb 3 db 500 rpm-en, mint 5 db 12-es 700-on.:R
Egy kis csapágyzajuk van, de nem vészes, tényleg minimális. De ez van.

(#39575) Cybertrone válasza DigitXT (#39574) üzenetére


Cybertrone
veterán

Termeszetesen megertem! En is olyan vagyok hogy amiert fizetek az kompromisszum nelkul menjen, foleg ha uj! De ahogy latom mar a link se fasza...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39576) DigitXT válasza Cybertrone (#39575) üzenetére


DigitXT
félisten

A linket én szúrtam el a szerkesztés közben.:R Íme a jó.
Mondjuk olyan rohadt nagy kedvem nincs visszaküldeni az
egészet, de nem tudok jobbat, elolvasom, hogy megy ez...

(#39577) jones965 válasza DigitXT (#39574) üzenetére


jones965
Modder

próbáltad másik ágról is vezérelni az ominózus ventit?

(#39578) Himym


Himym
senior tag

Üdv.

Van valakinek ilyen háza?: Xigmatek Elysium

(#39579) DigitXT válasza jones965 (#39577) üzenetére


DigitXT
félisten

Ugyanarról a kimenetről próbáltam indítani, amiről a másik három külön-külön, párban, és hármasban is tökéletesen elindul.:B Letekerve, feltekerve, mindenhogyan, azoknak semmi nem számít... Akár olyan kis fesszel is indulnak, hogy épp csak 300 rpm-re állnak be, aminél gyakorlatilag teljesen némák (mégis tolnak levegőt), tehát minden szuper lenne a radival, ha nem lenne ez a kis "fekete bárány"... Egy venti a négyből, ami nem képes sehogyan sem beröffenni, mindig csak egy icipicit bemozdul, ha tápot kap, épp úgy mint amikor egy ventinek kevés a fesz az induláshoz...:( Csak hát ezek ugye definíció szerint 7V-ról el kellene, hogy induljanak (Startspannung), aminél jóval többet kap maxra tekerve a szabályzót (azt tudom, hogy nem kapja meg a 12V-ot, de 11,5-et kb. biztos, anno méregettem, most nem). Még annyit megpróbálhatnék, hogy fix 12V-ra kötöm, csakhogy az sem megoldás, ha akkor indulna (szerintem nem fog, csak ha kis rásegítéssel átbillentem a holtponton, akkor jó: meglököm, indul, és megy, nem áll le, szabályozható, minden fasza), mivel eszem gallyában sincs 12V-ról járatni, mert 700 rpm-nél már (relatíve) hangosak. Meg kellett volna venni a 70 euros, vastagabb verziót...:o Mondjuk az világít, ezek meg diszkrétebbek, meg jók is lennének, ha nem lenne 4-ből 1 hibás...:O

(#39580) AssAssynn válasza DigitXT (#39579) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ha biztosan rossz az az egy, akkor írj azoknak, akiktől rendelted, s érdeklődj a garancia felől. Ha 7v-ról indulniuk kell, s nálad nem indul, akkor valószínűleg nekik sem fog, s cserélniük kell, vagy a pénzt visszafizetni. Ha van rá garancia. Sajnos mást nemigazán tudsz csinálni. Meg igazából ne is csinálj, ha van még rá garancia.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#39581) TESCO-Zsömle válasza AssAssynn (#39580) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Itt a bibi.

A posta ugyanis többe fájna, mint a garanciáztatott termék maga. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39582) AssAssynn válasza TESCO-Zsömle (#39581) üzenetére


AssAssynn
őstag

Többe? Mert németből olyan drága rendelni? Ahogy látom ~10e Ft-t érnek azok a ventilátorok. 5e oda, 5e Ft vissza a posta?

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#39583) DigitXT válasza TESCO-Zsömle (#39581) üzenetére


DigitXT
félisten

Na igen, ebben van valami.:( AssAssynn: a szállítási költségre nem
vonatkozik gari, az meg bőven 10€ fölött van (futárral). A posta azért
valszeg olcsóbb, szóval szerintem egy kérdést csak megér a dolog.
Mindenesetre bosszantó történet. Kicsit csalódtam a Phobya-ban...

[ Szerkesztve ]

(#39584) AssAssynn válasza DigitXT (#39583) üzenetére


AssAssynn
őstag

Értem. ):
Amúgy szerintem ne törd magadat azon, hogy miért nem a drágább ventilátorokat vetted meg, mert ezek is elég combos áron voltak, ennyi erővel azoknak is lehettek volna bajai.
(Már csak, ha abból indulok is ki, hogy nekem meg elég olcsó ventilátoraim vannak, s azoknak meg nincs bajuk.)

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#39585) sinya85 válasza madaraszf (#39566) üzenetére


sinya85
senior tag

lemarni? vagy mit hogy értek?
cnc marós vagyok

a polírozás igazábol nem ért semmit [link]

ஜ۩۞۩ஜ

(#39586) madaraszf válasza sinya85 (#39585) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Ha fel políroztad akkor ennyi. A marásnak neki ne állj. Tody kollégával múltkor épp arról beszélgettünk, ha leszedsz a blokk-ból csökkenni fog annak teljesítménye nem is kicsit! Azt ne tedd!!!

DigitXT: én skythe ventivel jártam így, hogy nem akart elindulni mikor új volt. Én fogtam rádugtam a gépre, járattam majdnem 3 napot teljes fordulaton és utána gond nélkül ment. Lehet, hogy az illesztése kicsit szorosra sikerült. :K

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39587) sinya85 válasza madaraszf (#39586) üzenetére


sinya85
senior tag

én a procirol akartam lemarni a kupakot

ஜ۩۞۩ஜ

(#39588) madaraszf válasza sinya85 (#39587) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Azt már mondtad. :DDD Inkább hírdesd meg és vegyél egy "másikat", akár erősebbet.... De, mint már írtam nálam is ilyen értékeket produkál(t) az intel.... :K

Én most a hőfokmérővel szívok. Ha ugyanarra az ágra (molex) teszem ahol a neon (trafó) van mikor a neont le vagy fel kapcsolom eltűnnek az adatok. Ha lehúzom és visszadugom akkor pedig rendesen működik. Érzékeny a kicsike... :O

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39589) TaaT válasza AssAssynn (#39584) üzenetére


TaaT
veterán

4db 18cm-es relative minőségi ventiért nem sok a 10k ft... ;)
persze ha rendesen működne az az 1 is... :B

Give them hell Ukraine!

(#39590) sinya85 válasza madaraszf (#39588) üzenetére


sinya85
senior tag

amugy probáltam a kupakot leszedni egy régi e.. valamiről csavarhuzoval feszegettem le is jött, csak rajta maradt a szilicium mag ami kiszakadt a panelből XD XD

ஜ۩۞۩ஜ

(#39591) madaraszf válasza sinya85 (#39590) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Akkor szerintem túltárgyaltuk a dolgot..... :B

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39592) DigitXT válasza TaaT (#39589) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát igen, relatíve jó áron volt, ezért is választottam ezt.
(Mindenesetre várom az Aquatuning válaszát, hogy mi
a fene legyen az "RMA-val", addig meg kipróbálok egy
Silverstone FM181-et, ami persze sehogy sem illik be
a képbe: eleve fehér, meg vastagabb is, mint a Phobya,
de egy "próbának" jó lesz + kíváncsi vagyok a hangjára.
Természetesen ez úgy lehetséges, hogy a linkelt venti
itt van Bp-en, délután el is ugrom érte, aztán meglátom,
mi lesz...:K Lehet, hogy ebből veszek mellé hármat.:DDD)

madaraszf: kipróbálom majd megjáratni, hátha beválik.

(#39593) InHell


InHell
senior tag

Megrendeltem egy Corsair H100-ast. Ha minden igaz Szerdán hozza a futár.
Úgy döntöttem kipróbálom. :)
Remélem a Noctuánál jobb lesz, ha pedig nem lesz jelentősebb változás, legfeljebb eladom hardveraprón. :)
Akárhogy számolgattam, ha össze akarok rakni egy vízhűtést csak a procihoz, akkor is minimum 55-60k körül lenne ha minden alkatrész új.
Annyit meg sajnálok rá kiadni. :K

< béna duma helye >

(#39594) madaraszf válasza viperabácsi (#39553) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Hát... Én egyenlőre csak a procit hűtöm, és az apróról vásároltam be, így 40k körül vagyok mindenestől.

6k szivattyú
6k tartály
12k radi
6k prociblokk
3k ventik
2k cső
és az apróságok: bilincsek, csatik, folyadék és én vettem vízhőfokmérőt is...

DigitXT: Nekem sikerült, használtam a shurikent még pár hónap és el adtam. Az óta a gazdája nem szólt, hogy gond lenne vele!

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39595) madaraszf


madaraszf
aktív tag

Ajánlom figyelmetekbe az Arctic Cooling 120mm F12 TC ventiket. 40cm-es kábellel és hőérzékelő szenzorral ellátott ventik. Az elmúlt pár napban teszteltem őket és az a tapasztalatom, hogy nagyon jók. 300 rpm-en a légyfingot is meghallani mellettük és nagyobb fordulaton rezgéscsillapítóval sincs semmi hangjuk a szélzajt leszámítva, az áruk pedig igen kedvező!

Én rendeltem belőle 5db-ot és mindegyik teljesen "egyforma" hangra és hőérzékelőre egyaránt.

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39596) DigitXT válasza madaraszf (#39595) üzenetére


DigitXT
félisten

Rendesen reagálnak a hőmérsékletre? Milyen karakterisztikával?:D
Csak mert anno volt egy (8-as) TC-m, ami sz*rt felpörögni, tehát ha
rajta volt a hőérzékelő (ellenállás), akkor kb. semmit nem fújt.:R

(#39597) sg22 válasza madaraszf (#39595) üzenetére


sg22
senior tag

milyen radid van? tripla extrém?

what should I do about this?!

(#39598) madaraszf válasza sg22 (#39597) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Igen az!

DigitXT: :K :K :C A három hőérzékelőt egy helyre tettem, és a tápról küldtem rájuk a levegőt, tökéletesen reagáltak és teljesen egyformán! Most úgy csináltam meg, hogy a radin átfújt levegő hőmérsékletére reagáljanak, de annak a tesztjére még várok, mivel a blokkom még nincs meg.. Eddigi tapasztalatok alapján az átlag vízhőmérséklet 30 fok körül volt a rendszerekben, ez a venti 30 fok-tól kezd el dolgozni tehát jónak kell lennie az elgondolásomnak. De majd a tesztek megmutatják :K

Ha lesz kedvem kicserélem a táp ventijét ilyenre, de kicsit macerás ha nem akarom lekötni a tápot a rendszerről ezért rá kell szánnom magam!

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39599) madaraszf


madaraszf
aktív tag

Viszont ha nem akarna működni a hőérzékelős dolog, akkor lecsippantom az érzékelőket és rákötöm őket egy venti szabályozóra :B :K . Legalább nem kell külön kábelezgetnem...

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#39600) DigitXT válasza Himym (#39578) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem nincs, de eléggé bejövős...:Y
madaraszf: pont azért is. Hiszen 50K
alatt van, míg nézz meg egy 800D-t...
Vagy akár még egy HAF-X-et is.:R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.