Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38701) madaraszf válasza sinya85 (#38700) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Ha már így összejöttünk, filózom a dupla ill. a tripla radi között. A dupla slimnek is simán el kell vinni egy I7 procit (130W) ? Szerinted? A triplára 3 db. venti kellene, azért nem igazán tetszik.

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#38702) Cybertrone válasza madaraszf (#38701) üzenetére


Cybertrone
veterán

Alapon talán elviszi, de nem lesz fényes a hőfok... tuningolva kizárt! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#38703) sinya85 válasza madaraszf (#38701) üzenetére


sinya85
senior tag

pont a napokban kérdeztem és azt mondták hogy bőven elég 130wattra a dupla slim

ஜ۩۞۩ஜ

(#38704) MontyCrew válasza sinya85 (#38703) üzenetére


MontyCrew
senior tag

ahogy az embereket ismerem + ahogyan magamat is, te is fogsz fejleszteni, esetleg többmindent hűtesz majd vízzel, így a triplát ajánlanám neked is, max akkor 2 venyóval használod ;) de hosszútávon kifizetődőbb véleményem szerint!

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#38705) oriic válasza MontyCrew (#38704) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valahova pl: már a tripla sem elég. Lásd én esetem. :(

Live-Die-Respawn

(#38706) Cybertrone válasza oriic (#38705) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ne b*ssz rá se... Nekem sem a legfényesebb a procinak a hőfoka egy tripla radival :DDD Melegben volt 70 fok is 4.2-őn :K Mondjuk nekem ez egy kísérleti rendszer még, csak lusta vagyok tovább fejleszteni... szét kell szedni tudod :B :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#38707) oriic válasza Cybertrone (#38706) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most holnap betolom az új alaplapot, aztán nézek egy tuningot, de akkor se fog érdekelni ha 70ig megy fel. :DDD Mondjuk cserébe a vga-m hűvös. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#38708) madaraszf


madaraszf
aktív tag

Nagyon a tripla felé hajlok, bár most rám ijesztettetek!!! Tripla sem elég? Nem tudom, azért csak nem olyan sok az a 130 W???? :F

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#38709) madaraszf válasza oriic (#38707) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Nekem egyenlőre csak a procira kell, ha vga stb- is lesz hűtve, akkor kap a skeleton bővítésnek a másik oldalára is egy tripla radit :U :K

De magába egy 930-at 3.4-re húzva csak meg tud hűteni.....?? :F

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#38710) oriic válasza madaraszf (#38708) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán procira elég a tripla. Csak nálam van ugye vga is mellette. :)

Live-Die-Respawn

(#38711) Cybertrone válasza madaraszf (#38709) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szerkeztés gombot 5 percig megkérlek hogy használd :R
Nem azt monduk hogy a trippla nem elég, csak azt hogy egy idő után limitál az is... 3.4-re elég szesz... 3 ventivel :K
Nálam meg a xeon 4.2-őn halad... és van hőtermelése ;] Mobil paks a cucc... léggel be se vállalnám szerinrtem :(

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#38712) oriic válasza Cybertrone (#38711) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bakker most nézem milyen procid van? Víz nélkül lehet azt egyáltalán hűteni? Jesszus mennyibe kerülhetett az? :Y

Live-Die-Respawn

(#38713) madaraszf válasza Cybertrone (#38711) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Bocsi.

Na ez érdelet. Azért durva hogy tripla radi kell egy proci meghűtéséhez!!! :Y

Akkor megszületett a döntés! Tripla lesz és kész!! 1500 a kettő közötti különbség.

Viszont akkor ezek szerint egy tripla felér egy dupla extreme típussal!? nem?

Ne viccelj 930-at? Mondjuk melegszik rendesen!!!

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#38714) Cybertrone válasza oriic (#38712) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hogyne lehetne hűteni... szerverekbe szánt cucc... 0-24-es járatásra, és vajmi kevés szerver vizes :D Az mondjuk más kérdés hogy adtam egy kicsit a pofijának, csak hogy szokja azért :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#38715) oriic válasza Cybertrone (#38714) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tuti hogy ki is használod az erejét. :DDD

Live-Die-Respawn

(#38716) madaraszf válasza Cybertrone (#38714) üzenetére


madaraszf
aktív tag

És neked milyen radid van? hány ventivel? milyen fordulaton?

Gondolom ki is lehet!!! :DDD

Most nézem a xeonod 95W-os!!! csak!!! Ha a tripla radid elbírja azt 4.2-n, akkor az enyémet röhögve tudnia kell!!!

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#38717) Cybertrone válasza madaraszf (#38716) üzenetére


Cybertrone
veterán

EK Coolstream 360 XT 6db 1200-as ventivel :R Még egy darabig, aztán kicsit hűvösebb vizekre szándékozom evezni ;]

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#38718) sinya85 válasza madaraszf (#38708) üzenetére


sinya85
senior tag

mindenki mást mond nekem dupla slimen volt egy e8500 4500ig huzva egy asus gtx285 matrix szénné huzva és a 800as ramjaim 1066ra huzva minden hőfok jó volt

ஜ۩۞۩ஜ

(#38719) Cybertrone válasza sinya85 (#38718) üzenetére


Cybertrone
veterán

Max a matrix termelte ott a hőt... Mellesleg ha rárakok a radira 5k-rpm-es szeróventit ez se megy 60 fok fölé... kérdés az hogy ki az aki megül a gép mellett! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#38720) madaraszf válasza Cybertrone (#38717) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Szép kis tripla....

Ezt kezdem nem érteni!!! Egy corsair hydro H60 is képes meghűteni a procimat, most pedig tripla radiról beszélünk 3db. ventivel!!!!! :Y

Reményeim szerint sinya85 állítása fog helyt állni!!! :C

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#38721) sinya85 válasza Cybertrone (#38719) üzenetére


sinya85
senior tag

[link] ilyen volt sorbakötve

ஜ۩۞۩ஜ

(#38722) Cybertrone válasza madaraszf (#38720) üzenetére


Cybertrone
veterán

Add ide ide csak nekem azt a H60-at :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#38723) madaraszf válasza Cybertrone (#38722) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Már nincs nálam :DDD csak próbaképp volt itt!!!

"gy e8500 4500ig huzva egy asus gtx285 matrix szénné huzva és a 800as ramjaim 1066ra huzva"

... azért ezek is tudtak hőt termelni rendesen%!!!!!!

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#38724) oriic válasza madaraszf (#38720) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem arról van szó hogy nem tudja lehűteni, hanem az hogy mennyire? Meg hogy akarsz e a jövőben tuningot. Pl én procim a tripla radival meg vga-val együtt alapból 28-29 fokos, full leterhelve olyan 57fokos kb. És csak 95w-os. Na most ha tolok neki tuningot olyan 4.3ghz-is, akkor simán beveri a 130w-ot,plusz ugye vga is húzva van meg feszelve, szal nem csoda hogy kevés. Neked elég lesz, de gondolj jövőre is. :)

Cybertrone:

Lehet már kérdeztem de milyen ventiket használsz? Én valami olyat akarok ami olcsó is, de azért szállít is levegőt, de mégsem olyan hangos. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#38725) sinya85 válasza madaraszf (#38720) üzenetére


sinya85
senior tag

ha gondolod elado a duplám pici pénzé gyakorolhastz vele elég kell hogy legyen.

Cybertrone: a matrix volt a leghüvösebb a körben, terhelve semmi nem ment 50 felé

[ Szerkesztve ]

ஜ۩۞۩ஜ

(#38726) madaraszf válasza oriic (#38724) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Köszönöm... Gondolok hidd el!!!! A másik oldalra is felfér 1 tripla radi!!! :DDD

sinya85: köszönöm a felajánlást :R , de el lettem bátortalanítva! Tripla lesz ez már tuti!!! Ha valakinek akad egy, azzal szívesen beszélnék!!! :K

Venti ügyben én most az AC F12-t nézegetem... :D finom darabok!!!

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#38727) Cybertrone válasza oriic (#38724) üzenetére


Cybertrone
veterán

[link]
Szerintem csendes, strapabíró, nem feltűnő, és 1k darabja :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#38728) oriic válasza Cybertrone (#38727) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez kell nekem. :) Veszek is vagy 6ot. :) :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#38729) Cybertrone válasza oriic (#38728) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én Todytól rendeltem :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#38730) oriic válasza Cybertrone (#38729) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg is találtam:

[link]

Köszi ez jó lesz nekem. :) Megy akkor a radi a ház tetejére, alulra felülre meg ilyen ventik.

Live-Die-Respawn

(#38731) sinya85 válasza oriic (#38730) üzenetére


sinya85
senior tag

de ha telirakod ventikkel a házat mi értelme a víznek?

ஜ۩۞۩ஜ

(#38732) Cybertrone válasza sinya85 (#38731) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem a házat hanem a radit... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#38733) oriic válasza sinya85 (#38731) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem rakom teli, csak a radira teszek ventit. Passzívban azért nem fogom járatni... Bár valamikor rápróbálok hogy mennyire melegszik fel passzívban a rendszer.

Live-Die-Respawn

(#38734) sinya85 válasza oriic (#38733) üzenetére


sinya85
senior tag

alul is lesz radi?

ஜ۩۞۩ஜ

(#38735) madaraszf


madaraszf
aktív tag

Nekem nem voltak jó tapasztalataim a Revoltec ventikkel. :(( Volt egy notipadom amiben 3db 8cm-es Revoltec volt, nem telt el 1 év és elkezdtek ütemesen zúgni!!!

De nem is csak egy, hanem sorba mind......

Nagyjából ennyibe kerül az AC F12 is. Nekem 2 db F8-as hűti most hátulról a kártyám, már 1 éve és semmi bajuk. Én maradok az AC-nél.

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#38736) Cybertrone válasza madaraszf (#38735) üzenetére


Cybertrone
veterán

Majd 1 évesek a ventik köszönik jól vannak... :D mellesleg 1 nostua árából 4-et veszek... ;]

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#38737) oriic válasza sinya85 (#38734) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. A ház tetejére teszek 2 ventit, ráteszem a tripla radit, majd a radi tetejére a másik 3 radit. :) A házam tetején 2 db 12-es ventinek van hely. A maradék egy venti meg marad tartaléknak. Aztán ha lesz még egy tripla radim majd azt meg ráteszem az egésznek a tetejére. :DDD

Live-Die-Respawn

(#38738) sinya85 válasza oriic (#38737) üzenetére


sinya85
senior tag

inkább csinálj ilyet [link]

csináld magad

ஜ۩۞۩ஜ

(#38739) Cybertrone válasza sinya85 (#38738) üzenetére


Cybertrone
veterán

Na az faszaq... ha lehűti a cpu-ját, és a gpu-ját is felforrás nélkül tuning alatt akkor megeszem a kalapomat... ;] ;] ;] Ez ps nem akvarisztika ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#38740) sinya85 válasza Cybertrone (#38739) üzenetére


sinya85
senior tag

az első videon van egy radiátor ami hűti a folyadékot a második video házi barkács

ஜ۩۞۩ஜ

(#38741) Cybertrone válasza sinya85 (#38740) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szvsz szerintem bocsánatos bűn, de én a közel 600k-s cuccom nem teszem folyadékba :DDD
Meg szerintem más sem... mellesleg nekem igen nagy akvárium kéne, vagy 200lityó olajjal... 2 gpu a proci a lap a ramok bla bla... huhúúúúú ;] lenne jakuzzi!

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#38742) oriic válasza sinya85 (#38738) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C Na jóvanám. :) :DDD

Live-Die-Respawn

(#38743) madaraszf válasza oriic (#38742) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Kemény a cucc, én a htpc-met belelógatnám!!! :K

Milyen folyadék ez?

Hol lehet beszerezni?

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#38744) Cybertrone válasza madaraszf (#38743) üzenetére


Cybertrone
veterán

Oda van írva a vidi címébe... Mineral oil= Ásványi olaj! :K Szerintem mindenhol beszerezhető!
Csak 1 a gond az olajokkal hogy igaz hogy faszán hűtenek egy darabig, de kérdem én mivan akkor ha az olaj felmelegedik? Mert az bizony annyira gyorsan nem hül vissza mint a víz :U

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#38745) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Hátha érdekel valakit egy Corsair H100 teszt.

Még csak két napos, szinte friss. :D

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#38746) djcsefa válasza madaraszf (#38701) üzenetére


djcsefa
tag

a triplára se kötelező három ventit rakni. pl ha kettőt raksz 1 triplára akkor egy duplához képest még mindig több ( egy singel passzívval!! :)

:i7 8700k -Asus Maximus X hero-Corsair dominator platinum 16Gb ddr4 2400Mhz EVGA Hydro copper-GTX1080ti-Ocz revodrive 3 x2+ 1x Samsung 850 evo 500gb - EVGA 80+ gold 750ws táp - Corsair 800D ház+ 2L víz :D

(#38747) madaraszf válasza BioNiCMaN (#38745) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Na erről beszéltem! Ez az! Ezen is csak dual van! Nekem meg tripla radi kell? Nem igazán értem én ezt..... Na majd ha összerakom!!!

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#38748) madaraszf válasza madaraszf (#38747) üzenetére


madaraszf
aktív tag

djcsefa: köszi már ezen is gondolkodtam. De ha már ott a tripla szépen mutat rajta a három venti+ egy ford.sz. szabályzóval meg is oldom a dolgot... :K

Már megint rosszra nyomtam! Igyekszem nem duplázni!!!! :W

Ja és egy tripla radi rendel!!!!! Ha esetleg lenne valakinek eladó!!!!!

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#38749) djcsefa válasza Cybertrone (#38744) üzenetére


djcsefa
tag

pláne h kis felületen , passzívan hűl..

:i7 8700k -Asus Maximus X hero-Corsair dominator platinum 16Gb ddr4 2400Mhz EVGA Hydro copper-GTX1080ti-Ocz revodrive 3 x2+ 1x Samsung 850 evo 500gb - EVGA 80+ gold 750ws táp - Corsair 800D ház+ 2L víz :D

(#38750) matyee


matyee
őstag

Sziasztok! Összeraktam végre új gépem, de sajnos nem teljes az örömöm :( 3 óra alatt sem tudtam megoldani, hogy a pumpa ne kerregjen :( sajnos levegős a rendszer, és mindig pumpában áll mega buborék, amitől hangos kerregő hangja van. gép: eheim+rá illeszthető tartály gép aljában, dupla radi állítva a ház elejében, cpu+gpu vizezve. Van valakinek használható ötlete, hogy lehetne eliminálni a buborékokat a pumpából? néha, egyszer, egyszer úgy tűnik jó, aztán újra bekapcs és megint.... THX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.