Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30493) Kvazár válasza gabipaci (#30487) üzenetére


Kvazár
őstag

Én is inkább azt javaslom, hogy DDC, de az új legyen, a többi meg mehet használtan, ami megtetszik.

Ha jó vastag csöveket használsz, az annál jobb, de a plexis dolgokat kerülném. A vga-dra is láttam már 7e alatt full coveres blokkot, tehát nem kell itt megállnod
Ha, van kereted, én radi esetén azt javaslom, legyen ez is, az is. Tehát legyen egy Passzív radid, és pl. egy 2*12cm-es ventised, + valami venti szabályozó/vezérlő.
Így el tudod, érni azt, hogy amikor teljesen alap dolgokat csinálsz a gép teljesen halk legyen, ha meg játszol, akkor feltekered, és akkor lesz a hang egy átlagos léghűtéses gépével összemérhető, viszont nem számít, mert a puskaropogás úgyis mindent elnyom, vagy a motorhang. ;]
Tartálynak, szerintem minél nagyobb annál jobb, több víz, nagyobb tehetetlenség.
A halkságra visszatérve, a DDC-hez lehet kapni hangszigetelő dobozt is.
Ha pedig kattansz, akkor már a vinyóidat is hangszigetelős, vízzel hűtött dobozba teszed ( ezt is lehet kapni).

Ha gondolod küldök linkeket.
Üdv.

Csatit, ma már semmihez sem adnak (a képeken természetesen azzal vannak), és némely blokkhoz lefogatót is külön kell venni.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.