Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20288) Lucif-R válasza fsb1000 (#20283) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Ezeket a rendszereket mérnökök tervezik, akik a fizikai alapelvekkel a hőtannal és a hűtendő alkatrészek (CPU) hűtési igénnyével is tisztában vannak, és még a két tényezős szorzástól sem riadnak vissza.
Valószinüleg nem a "jóska/pista mondta, akkor jó lesz nekem is" szinten tervezik és gyártják ezeket a vizhűtésrendszereket.

>>> Akkor mond már el nekem te főtudorfözseni hogy a "nagy" gyárak "nagy" subatomfizikásl meg termonucleidgyáros illetve hidrokémiai és hőgeometriai istencsászárai miért nem tudtak eddig előállni egy normálisnak vagy használhatónak, esetleg még bővíthetőnek nevezhető rendszerrel? Miért? Számolj utánna és válaszolj...

Tanácsot kértek, de hamar eltüntek, mert egy suzikus sem érzi jól magát a BMW-s klubtalálkozón. (bár a töbség haznált opellal érkezik....)
>>> Én alapból BMW-vel kezdtem ha ez ennyire fontos neked, de hallod te nem tom mit csipogsz neked még szuzukid sincsen jelenleg... esetleg rollered... :U bár előbb lesz tolókocsid mint normális vízhűtésed :U

Lehet mondani hogy használhatatlanok ezek a cuccok, csak ez nem igaz
>>> használhatatlanok ezek a cuccok és kész!

Nemmelesleg pontosan azért nem javasoljuk amit Shteer leirt. Nem akarunk megszivatni senkit sem... másrész meg szoktuk kérdezni mire kell és ha nagyon csak a CPU-t akarja és soha mást akkor mehet neki gyári ( bár fogcsikorgatva ), de ha már bármit is bővítene... akkor N E M A J Á N L O T T kategória...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.