Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19301) syC válasza SzlobiG (#19300) üzenetére


syC
addikt

Héééé, maximus 2höz van gyári vizesblokk?? :Y

mod: ez rampage extreme :(

[ Szerkesztve ]

(#19302) Nyugdíjas válasza SzlobiG (#19300) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem hiszem, hogy különösebb gondot okozna. Mindkét kérdésedre értem. A melegedés kissé aggályosabb, bár ha ezeket elbirja a tripla radid, akkor ott már nem a chipset lesz a gond. De az X2 egyébként kicsit talán necces. Lehet oda kell nyomni kicsit a kakaót a ventiknek...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#19303) SzlobiG válasza Nyugdíjas (#19302) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hmm, igen a melegedésre kíváncsi leszek, most teljesen levannak tekerve a ventik és szinte hangtalanul dolgoznak, kíváncsi leszek x2 hatására ez mennyire fog változni, de gondolom a proci is kb 5 fokkal melegebb lesz ugye?

(#19304) Nyugdíjas válasza SzlobiG (#19303) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem bocsájtkoznék ilyen számolgatásokba,de az a biztos, hogy az a kártya fűt mint egy barom:D Biztos, hogy komoly hatása lesz a rendszeredre....

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#19305) SzlobiG válasza Nyugdíjas (#19304) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen tudom többek közt azért is kell rá a blokk a ventivezérlése meg egy nulla, ha nagyon gázos lesz, akkor majd idővel lesz egy mora2, de nem mostanság.

(#19306) Nyugdíjas válasza SzlobiG (#19305) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nagy gond nem hinném, hogy lesz,de az tényleg valószinü, hogy kell adnod egy kis kakaót a ventiknek...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#19307) r-chee


r-chee
őstag

Szevasztok, víz-gáz-központifűtés szerelő vagyok, lenne pár kérdésem :D :DDD :D . Visszaolvastam két hónapot a topikban és hát, gondolkodom, hogy ledoktorálok fizikából, annyi tudás rám kenődött e pár óra alatt :DDD .

Francba, miért van az hogy pont ilyenkor hiánycikk mindenhol a D-Tek FuZion v2 universal CPU blokk... Remélem, azért minél előbb beállhatok a vizesek táborába. Ideje lenne már. Igaz, még kell pár cucc.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19308) shteer válasza r-chee (#19307) üzenetére


shteer
titán

kémia mellékszakirány vedd fel :P
valóban hiány, annyira jó h elfogyott :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#19309) Lucif-R válasza r-chee (#19307) üzenetére


Lucif-R
senior tag

"Szevasztok, víz-gáz-központifűtés szerelő vagyok"
- nagyon rossz kezdés :U ( nem az hogy az vagy, hanem hogy ezt így bejelented...)

"lenne pár kérdésem"
- halljuk!

"Visszaolvastam két hónapot a topikban és hát, gondolkodom, hogy ledoktorálok fizikából, annyi tudás rám kenődött e pár óra alatt"
- rossz folytatás :))

"miért van az hogy pont ilyenkor hiánycikk mindenhol a D-Tek FuZion v2 universal CPU blokk..."
- beszélj Nyugdíjassal hátha megoldható ez a probléma :K

(#19310) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Úgy látom zéróról kell kezdenem a (víz)hűtéssel való ismerkedést, de legalább képbe kerülök és előbb utóbb a segítségetekkel, no meg a gyakorlati próbákkal amatőr "hozzáértő" leszek. Mivel mérnök vagyok, nem teljesen ismeretlen a hőtan, meg a mennyiségek dimenziói, csak hát -nem foglalkozva ezzel- elhülyültem. :O Kérdezni szeretnék 1-2 alapvetőt:
Van 1-2db x watt áramfelvételű hőforrás (CPU pl95W, VGA pl230W), ebből mennyi hőt kell elvezetni, (100%-ra kell számítani)?
Milyen hatásfokkal kell túlméretezni a vízhűtő rendszert (pl. 95+230=325watt "fűtéshez" milyen teljesítményű vízhűtő javasolt = 325, vagy 325/50%=650)?
Kérlek a kezdetekhez ennyiben segítsetek.

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#19311) r-chee válasza Lucif-R (#19309) üzenetére


r-chee
őstag

Csak vicceltem, de nem bírtam kihagyni a tegnapi visszaolvasgatások (=lemaradás) után :DDD . Már nekem fájt a dolog, képzelem, nektek mennyire :D .

Sajnos az Öreg sem tud most rendelni, de türelem blokkot terem :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19312) Lucif-R válasza VGYke (#19310) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Na vájákicsit... állj meg... nyugodj le... hallgasd a fák lombjának susogását... és vigyelj a természet lágy szavára... SZAL! Segítséget mint üveggolyót megkapod, csak elősszőr olvass vissza minnél többet. Kulcsszavakra érdemes rágerjeszteni a "KERESŐT" ( bal fent ). A gond ezzel a wattosdival, hogy nagyon kevés gyártó adja meg hogy na most akkor mekkora hőleadásra képes az ő radijuk, mekkora a hőfelvétele a blokknak stbstb... részben mert lusták, részben mert nem lehet megadni. Azért nem mert minden vízhűtés más és más... máshol van a radi, más ventivel más rpm-en tolod, más a folyadék áramlás, más a folyadék, mások a rendszer komponensei.

Szóval az hogy mi hány hogy W azt sajnos ne keresed, nem tudnak megadni max egy pontatlan tól-ig értéket. ( vagy ha nagyon érdekel beszélj fsb1000-el majd ő kiszámolja )

Lényegében azt kell sajnos mondanom hogy mi egy álltudományi fenhélyguruk vagyunk, és 99%-ban tapasztalati okosságokra támaszkodunk, és kevésbé a "SZAKMÁra".

Milyen a gépedben levő komponenseket szeretnél hűteni:
CPU MOSFET NB SB VGA VGARAM RAM HDD TÁP
(kéretik a megfelelőt aláhúzni)

Mennyit szeretnél költeni rá? Mekkora a keret?

( elnézést a stílusért csak éppen az új 28" monitorról írok és valahogy totálisan meg vagyok kergülve... :)) )

(#19313) VGYke válasza Lucif-R (#19312) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm hogy válaszoltál!
Vízhűtéssel kellene hűteni:
CPU=Core2Quad Q9550 2.83GHz (95W), VGA=BFG GTX280 H2OC ThermoIntelligence ([link]) (max 250W)
Léghűtés: Táp (saját venti), x48T alaplap, HDD, (1db 12cm ház venti= persze ha cpu venti megszűnik, a házventi lehet kevés lesz.. :F ), RAM (???)
RAM azért kérdés, mert van ilyen: [link]
Ár azért "érdektelen", mert a prémiumomat eszközökben is kérhetem... sokkal tartozik a cég! :DD szóval: lehet 150 felett!

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#19314) OC válasza Nyugdíjas (#19275) üzenetére


OC
őstag

Csáó Mindenkinek!

Csak jöttem belepofizni. :DDD

Szóval a CM690-be cinkes dual radit rakni, mert:

- Dual 140-es (Black Ice 280-as radik) nem szerelhetők be, mert a két ventilátort egymástól távolabb kell felszerelni a radira, így viszont nem stimmelnek a furatok
- Dual 120-as (Nexxxos 240-esek) nem szerelhetők be, mert a hátsó részen a műanyag bepattintós pöcök beleér, elől pedig a felső panel ér hozzá
- Single 120-as radi majdnem jó, de csak úgy szerelhető be, ha a csatlakozós vége a radinak nem a ház eleje vagy vége felé, hanem valamelyik oldala felé néz

Azt hiszem ennyit arról, hogy vízhez találták ki a házat. Pedig nagyon kellemes kuckó lehetne, remek áron.

(#19315) whitehand válasza Oibacsi (#19293) üzenetére


whitehand
senior tag

[link]
itt vannak a triplák a nem kompatibilishez valoszinüleg hozzájön még a nexxxos extreme is
ki lehet következtetni a hosszuságból (gyári adatok) a bolti nem mindig helyes(aquatunning)

[ Szerkesztve ]

(#19316) whitehand válasza Silex (#19208) üzenetére


whitehand
senior tag

ha az also pci-e slotba rakod a kártyát biztos elfog férni

(#19317) Laraxior válasza whitehand (#19316) üzenetére


Laraxior
titán

az alsó nem lassabb mint a felső PCI-E? :U

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19318) shteer válasza Silex (#19208) üzenetére


shteer
titán

Nyugdíjas Premiumja is ilyen felépítésű, nála épp elfér az enzo chipset-blokk + az EK G92

ha az én déli-híd blokkom veszed meg, az biztosan elfér :DDD

Laraxior: *PCI Express x16_2 slot (black at max. x8 link), a 2 kék x16

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#19319) DeadMen válasza VGYke (#19313) üzenetére


DeadMen
tag

A mázlista :W :W :W :DDD

(#19320) Oibacsi válasza shteer (#19318) üzenetére


Oibacsi
őstag

és ha direkt sli-s blokkot tenne fel, alulra rakva a csonkokat?

(#19321) shteer válasza Oibacsi (#19320) üzenetére


shteer
titán

:K végső esetben - némelyiknek elég szűk furata van

..szerintem jónak tűnik

(#19322) Nyugdíjas válasza OC (#19314) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Igy jár az aki nem használ házat (én:D). Már oda sem figyelek kinek milyen háza van. Ugysem ismerem őket :B

Köszöntem az infot:R

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#19323) TomiLi válasza VGYke (#19310) üzenetére


TomiLi
addikt

Szia, lehetne egy kérésem? Ha sikerült összehoznod a géped, megosztanád velem, velünk, hogy milyen alkatrészeket építettél be vízhűtés gyanánt. :R Köszönöm!
Esetleg majd képeket is. nagyon brutális lesz!!! Én is hasonlóban gondolkozom. Csak én full nem értek hozzá!
Köszi még1x :R

Bogyóka

(#19324) Lucif-R válasza VGYke (#19313) üzenetére


Lucif-R
senior tag

CPU: D-Tek-FuZion-v2 vagy Enzotech-Saphire-CPU és EK-Backplate-LGA-775

Ha a CPU-t vizezed érdemes a MOSFET-eket is vizezni ( főleg ha lesz tuning, illetve ha a lé nem számít mert elgéggé megcsappan a MOSFETEK-re jutó légáram ) ezek lehetnek gyáriak pl [link] vagy Tody féle [link] blokkok.

NB SB az részben fent leírtam mert Tody szetjében az is van, és gyári linken is van olyan ami arra való csak mivel pontos típust nem írtál igy én sem tudtam pontosat adni ( x48 van azus, giga ...stb )

Pumpa: Laing-DDC-Pumpe-12V-Pro (ocsóbbik de igy is a legerősebb ebben a szériában ha minden igaz) vagy egy Laing-D5-Pump-12V-D5-Vario ( állítható sebességes csak kell hozzá egy 1/2" -> 1/4" átalakító illetve 2db )

Radi:
Black-ICE-Radiator-GT-Xtreme-360

Tartály: EK-Multioption-RES-150 és EK-ANTI-Cyclone

Csövezésnek vagy 9,5-es belsőjű 13,5 vagy 15,5-es külsőjű ClearFlex vagy Tygoon. ( Tygoon 1,5x annyi kb de jobb is )

Csatiknak meg kizárólag HF 1/4" 10mm-es csatikat ajánlok.

A fentiek a kb most hűtött rendszeredre lesznek jók tehát ( cpu/gpu/ram ) még sztem elbírnák az NB SB MOSFET párost is. Ha más nem akkor nézel egy 4x12es radit... monnyuk nekem 9x12es radim van de ez az én betegségem :DDD

Folyadéknak meg kényed kedve szerint variálhatsz, ha vizuálbuzi vagy mint én akkor még UV-neon és valami UV aktív lötyi ( nem kis festékes adalék hanem 1L-es kiszereléses ). Ha nem vagy akkor desztvíz + glikoshell 10:1 / 9:1 arányban.

Ventiket megint érdemes sztem AC -ket venni nekem 9db van 0 hangjuk van kb. Meg lehet csinálni okosban 3 fokozatkapocsolást hozzá ( 0V, 5-11V, 12V ).

Szal amit még ajánlok hogy jól gondold át hogy mindent vizezel vagy csak pár dolgot, meg hogy miért vizezel... mert hobbi, mert csendet akarsz, mert tunningot akarsz. Csend esetén érdemes mindent levizezni, HDD-ket is mert akkor azoknak még a seek zaja sem fog hallatszódni ( vagy van Schyte HDD blokk passzív de annak kell levegő ). Ha tunning akkor meg nem kell kötelezően mindent levizezni csak amit húzni akarsz. És persze ezeket lehet vegyíteni... nálam csend és 30-40% tunning van CPU RAM VGA-n. Arra is gondolj ha most nem vizezel le mindent, akarsz e a jövőben többmindent vizessé tenni mert akkor érdemesebb a táposabb erősebb alkatrészeket beszerezni a későbbi cserebere meg szopiszpi5eze elkerülése érdekében.

Szerk.:
Érdemes nézelődni a www.aquatuning.de oldalon van sok szép nyálcsorgatós dolog ( meg van sok eyecandy értelmetlen pénzkidobás a szembek cucc is ) beszerzésben már az említett topic ( Tody ) illetve Nyugdíjas tud segíteni ( nekme is az öregtől van a cuccok 75% ) illetve érdemes nézelődni néha az aprót itt a ph!-n :K

[ Módosította: philoxenia ]

(#19325) Lucif-R válasza TomiLi (#19323) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Figy egyszer mindenki totál nemértett hozzá :D mint én is... és most full vizem van meg UV világítás meg anyámkinnya mindenféle eyeCandy :D meg 9x12es RADI :D Nézelőddj adatlapok után itt a topicban és sok szép rendszert fogsz szerintem találni. Ha kérdésed van nyugodtan irjál ide ( de persze előtte használd a keresőt ). ;)

(#19326) Macka válasza Lucif-R (#19325) üzenetére


Macka
veterán

Amióta megvan a 28" TFT,azóta fosod a szót.:DDD Nagy töfötö,nagy hsz.? :DDD

(#19327) Lucif-R válasza Macka (#19326) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Előtte is 2km-es hsz-eket gyártottam amikor elragadott a hév... és a hév gyakran jár mint tudjuk :DDD most melóban lapotop tft-t nézek 14,5" szal nem azé lettem nagyképernyős mert csak :D szal 1 szó mint száz nem újdonság hogy ekkorákat alkotok :B :B :B :U

(#19328) shteer válasza Lucif-R (#19324) üzenetére


shteer
titán

d-tekhez és az enzohoz is jár backplate, nem kell venni külön :)

..szerintem jónak tűnik

(#19329) Laraxior


Laraxior
titán

bakke, passzívba tettem a radim, mert kölcsönadtam a tápot ami hajtja a ventiket, hát 5 fok pluszba a víz. 26ról 31re mászott...és csak a quadon van víz, meg a memórián :(

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19330) Lucif-R válasza Laraxior (#19329) üzenetére


Lucif-R
senior tag

5°C sztem passzívás esetén annyira még nem is vészes... na majd egyszer megnézem én is a 9x12es radival hogy mit ad passzívban egy óra terhelés után.

Shteer: ohh köszi az infót. :R

(#19331) Laraxior válasza Lucif-R (#19330) üzenetére


Laraxior
titán

szerinted ha elkezdek játszani mi lesz? ;] azt elfelejtettem közölni hogy:
3.9GHz@1.5V-on megy a Q6600 :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19332) Macka válasza Laraxior (#19329) üzenetére


Macka
veterán

Miért ahhoz külön táp? :F

(#19333) Laraxior válasza Macka (#19332) üzenetére


Laraxior
titán

Mert nagy a radim. Másik szekrényen van és nem ér el a Corsair addig. Meg a csatlakozók sincsenek elegen. Van a Mercuryn 4 tápcsati még az is kevés. Tekintve 6 venti hűti a radit :D abból az egyik szerver venti 240m3/h,de csak 5Von megy,hogy kussban legyen.
Most hogy kicsit használom is a gépet,ablakok ide,oda egy két DVD kitömörít,mindjárt 32.5fokos a víz :O nyáron volt ennyi ventikkel :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19334) Lucif-R válasza Laraxior (#19333) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Nekem is egy tápról megy a 9venti meg a 9led meg a szivatyú meg a nejonok meg a gép :U. Csak egy kis barkács kérdése :D Kellet egy molex csati amibe belekötöttem a hosszabító madzagot és csináltam egy nyákot a venitcsatiknak azt szevasz :D Hát sztam még E.Ü határon belül lesz a víz... de inkább a proci hőmérsékletet nézd ne a vizet :K

(#19335) Laraxior válasza Lucif-R (#19334) üzenetére


Laraxior
titán

nekem így kényelmesebb. Ha úgy van akkor gondolok egyet és lekapcsolom a tápot. Te próbáltad már? :D mondjuk még nem volt ilyen eset ;] :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19336) Oibacsi válasza Laraxior (#19335) üzenetére


Oibacsi
őstag

egyszerűbb lenne egy csokival meg egy kapcsolóval...

(#19337) Lucif-R válasza Laraxior (#19335) üzenetére


Lucif-R
senior tag

;] júúúj janizol mi? :D ... tudod mit... nekem táp lekapcsolás nélkül is kikapcsolható a 9venti... sőt a 9led is... sőőt a 2UV neon is... nem hiba építettem az elektronikát hozzá 3napig :DDD van két fokozat kapcsoló a ventikek ( 0V - pirosledfény, 5V narancsledfény, 12V züdledfény ) és A(4venti) + B(5venti) ként vannak vezérelve :D Nézzed adatlapomon a picasás linket :D ott van róla kép is. :K

Amúgy sikerült már kikapcsolni a tápot véletlen... új (igy nem szoktam meg hogy van ott valami ami vezető ként funkcionálhat) ezüst gyűrű volt rajtam és benyúltam megnézni milyen meleg a memo hátulja... CCZKZKZKZKZ... táp lekapcs... :W de túlélte :DDD VGA is ... :U

(#19338) P00By válasza Laraxior (#19335) üzenetére


P00By
nagyúr

Milyen víz lesz a GTX 280-on? Esetleg EK+RAM kombó?
[link]
[link]
[link]

(#19339) Laraxior válasza P00By (#19338) üzenetére


Laraxior
titán

EK..az biztos. De az acetal verzió. Lehet megvárom a második kártyát és csak akkor lesz a víz,vagy pedig nem bírom ki víz nélkül és jövő hónapban rá is dobom :C

Erről mi a vélemény? Csak ilyet kaptam ebben a nyamvadt bótban :W
Noctua NT-H1 ez valami paszta akar lenni. 2.5G-os kiszerelés. 1080pénz.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#19340) Oibacsi válasza Laraxior (#19339) üzenetére


Oibacsi
őstag

nekem ilyen van, nem nagy szám az a paszta...titan nano grease (nem a kék hanem a szürke) 4-5 fokkal jobb
mod: off

[ Szerkesztve ]

(#19341) P00By válasza Laraxior (#19339) üzenetére


P00By
nagyúr

OC-től rendeltél volna időben... ;)

(#19342) shteer válasza P00By (#19338) üzenetére


shteer
titán

megéri blokkot rakni a ramokra? nem elég a passzív tartozék? :U

..szerintem jónak tűnik

(#19343) V.L.


V.L.
aktív tag

Üdvözletem e topik tudorainak és a magamfajtáknak. :DDD

Minél többet olvasok ebből a topikból, annál jobban belebonyolódom. Inkább a segítségeteket kérném, egy dizájnos (mert nekem igenis számít) és hatékony vízhűtés kialakításában, amit később ki tudjak bővíteni esetleg a ramok és HDD-k hűtésére is.
35-40k szánnék a dologra.
Amit hűteni szeretnék : CPU E8500 Wolfdale, VGA : GeForce 7600 GT egyelőre.

Válaszotokat előre is köszönöm.

(#19344) P00By válasza shteer (#19342) üzenetére


P00By
nagyúr

Na, mindegy :DDD

(#19345) shteer válasza V.L. (#19343) üzenetére


shteer
titán

ebből kiindulva:

7600gt-re a legjobb egy használt gpu-blokk az aprókból
tartályon is lehet spórolni egy T elágazással és fillport feltöltési módszerrel

..szerintem jónak tűnik

(#19346) V.L. válasza shteer (#19345) üzenetére


V.L.
aktív tag

Köszönöm, de az általad belinkelt hsz.-ban felsoroltakkal, igencsak túllépném az e célra szánt keretet. Lehetséges, hogy az én igényeim nagyok.
Ha több hardvert kötnék a vízhűtésre, azt sorosan vagy párhuzamosan T idomokkal érdemes összekötni?
tartályon is lehet spórolni egy T elágazással és fillport feltöltési módszerrel Ezt a rész nem értem. Hogy érted,azt hogy a tartályon is lehet spórolni egy T elágazással? És mi az a fillport feltöltési módszer?
Sorry a tudatlanságomért.

(#19347) V.L.


V.L.
aktív tag

A gyári szettekkel milyenek a tapasztalatok? Jobb ha az ember maga válogatja össze a tartozékokat, vagy eléggé megbízhatóak azok is?

Konkrétan erre a szettre gondolok.

(#19348) DeadMen válasza V.L. (#19347) üzenetére


DeadMen
tag

Szvsz. jobban jársz,ha Te rakod össze,mert ezek nem hűtenek akkorát,mint kéne :U

(#19349) V.L. válasza DeadMen (#19348) üzenetére


V.L.
aktív tag

Az árából ítélve számítottam erre a válaszra. :K

(#19350) DeadMen válasza V.L. (#19346) üzenetére


DeadMen
tag

Csak akkor éri meg elosztani a cuccokat,ha sok blokk van,ha kicsi az áramlás,ha gyengébb a pumpa,vagy ha maximalista vagy :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.