Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19101) P00By válasza Samanbacsii (#19099) üzenetére


P00By
nagyúr

Egyik képet sem találtam meg, amit mutatni akartam. Az EK-hoz egy olyan jár, ami csak a memókat hűti, az XSPC-hez pedig egy "fullos"-t adnak. A többi blokkról nem tudok nyilatkozni.

(#19102) Nyugdíjas válasza Samanbacsii (#19094) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ek-ék adnak ilyen alu darabkákat, amik inkább bordák, mert a vizzel nem érintkeznek,de én szereltem ilyen blokkot nemrég, és nem melegedtek a RAMok igy....

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#19103) Samanbacsii válasza Nyugdíjas (#19102) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Tehát a lényeg: kerüljön rá vmi, a többit a másik, a vizes oldal intézi... :R

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#19104) whitehand


whitehand
senior tag

Sziasztok!
Észrevettem valami furcsaságot.
van ugye az aquatuning ott van különbözö 3x120as radi na most feltünt hogy, a magicool extreme meg a nexxxos extreme szinte uaz a képen és az adatok is kopizva lettek
utánanéztem a gyári adatoknak és egyik sem stimmel ez vajon miért van?

(#19105) whitehand válasza Lucif-R (#19098) üzenetére


whitehand
senior tag

Zárt rendszer az az amikor nem érintkezik a külsö levegövel a nyitott meg amikor igen

(#19106) shteer válasza whitehand (#19104) üzenetére


shteer
titán

szinte ugyanaz a 2 radi (úgy gondoljuk azonos az OEM gyártójuk)

mik amúgy a gyári adatok?

..szerintem jónak tűnik

(#19107) whitehand válasza shteer (#19106) üzenetére


whitehand
senior tag

(#19108) shteer válasza whitehand (#19107) üzenetére


shteer
titán

AT-n lusták voltak valszeg és csak megnézték a képeket :)
kinek higgyünk? :D

..szerintem jónak tűnik

(#19109) whitehand válasza shteer (#19108) üzenetére


whitehand
senior tag

szememnek hiszek :D az a gáz hogy itt nem szerepel az a radi amit kinéztem
(nexxxos extreme III)

[ Szerkesztve ]

(#19110) AtiBoy


AtiBoy
csendes tag

Hi evribudi!

Előre is bocs, ha olyat kérdezek amiről már szó volt korábban, de a rengeteg hozzászólást nem tudom átolvasni.

Teljesen kezdő vagyok a vízhűtésben, ezért lenne pár kérdésem:

1. Tody56 féle HF csatihoz milyen átmérőjű csövet vegyek (jó minőségűt!)? Bilincs kell? Minimum 11mm-es belső átmérőre gondoltam.

2. A folyadék milyen legyen? Olvastam, hogy Glycoshell-t használ valaki, ez jó? Vagy van esetleg valami jobb fajta is, ami persze nem eszi meg a rendszerem. :D Az is megfordult a fejemben, hogy esetleg lehetne UV aktív (fény nélkül a folyadék színe látható?), pl. kék. Valahogy megoldható pluszban a szín?

Köcce

Ui.: Persze mindegyik termék elérhető árban érdekelne. Nem vagyok sajna milliomos.

"Egy ember halála tragédia. Millióké statisztika." Joszif Visszarionovics Sztálin

(#19111) shteer válasza AtiBoy (#19110) üzenetére


shteer
titán

1. 10/13-as clearflex (vagy tygon csak az drágább), hozzá megfelelő bilincs vagy erősebb kábelkötelgelő
2. glikoshell vagy anticorro
szinező is van, tapasztalat ezzel kapcsolatban nincs

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#19112) Lucif-R válasza shteer (#19111) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Atiboynak inkább ez csak kiegészítés stheer közleményéhez :DDD:

1, 10/15öset inkább 10-es belsőhöz kevés lesz a 3mm fal sztem. Nálam a 10/15ös nagyon bevált.
2, amiket stheer irt csak 10:1 arányban a desztillált víz javára ( = 10dl desztvíz + 1dl gliko )
3, Nekem 1L kiszereléses Zöld UV aktív lötyöm van, ez már lassan 3 hónapja megvan eddig semmi gond nincs vele ( élet 0, lerakódás 0, ... egyenlőre ) Aquatuningról van szerválva.

(#19113) shteer válasza Lucif-R (#19112) üzenetére


shteer
titán

clearflex, tygon: 12,7/9,5mm :P csak hogy visszabeszéljek ;]

..szerintem jónak tűnik

(#19114) shteer válasza Lucif-R (#19112) üzenetére


shteer
titán

de ha még 1x elírod a nevem:
előb:
utána:
végül:

:DDD

..szerintem jónak tűnik

(#19115) Lucif-R válasza shteer (#19114) üzenetére


Lucif-R
senior tag

bocsi shteer :B

szerk.: stheer javítva shteer-re :U :P

szerk2.: rákerestem és rendszeresen elírom a neved... de tényleg... sry odafigyelek... egyszer olvastam félre azt az maradt meg :D :O :R

szerk3.: 9,5 / 14,5 ClearFlexem van... csak hogy a visszabeszélésre visszabeszéljek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#19116) AtiBoy


AtiBoy
csendes tag

Köszönöm a segítséget! :R

Viszont ameddig ClearFlex60 12,7/9,5 csövet találtam, addig 10/15-öst nem.
Amúgy miért nem elég az első falvastagsága?

"Egy ember halála tragédia. Millióké statisztika." Joszif Visszarionovics Sztálin

(#19117) Aygor


Aygor
tag

Amúgy ideje lenne az elkövetkező vízhűtéses topikokba az első hszt standardan egy összefoglalt jótanáccsal kezdeni.... ha van időm szívesen összedobom, remélem ti meg javítgatjátok kiegészítitek... vagy valaki írjon akinek van tengernyi ideje.

Ilyenekkel pl.:

1, Vízhűtést építeni könnyű csak 1x neki kell állni!
2, Egybeépített rendszerek általában kakik... látogatható oldalak sub, watercool, aquatuning, stb
3, 3x gondold végig mit hogyan aztán aludj rá egyet megint gondold végig aztán cselekedj
Mindent lemérünk odapróbálunk szétszerelünk majd újra összerakunk.... Nefelejtsük általában 1x kell rendesen megépíteni többet nem kell hozzányúlni (haha persze 1x megépíted utánna mindig upgradelni akarod, csinosítani, bővíteni, stb...) :DDD
4, Először "szárazon indítjuk a rendszert... ugye kedves kollegák :) (akik eláztatták már tudják :)) :R )
5, ha mégis akkor legjobb barátod a hajszárító... ha nem rázattad agyon magad és nem szállt már el a deszkád, stb
6, a vízhűtés pénzbe kerül.... 50-60 alatt általunk jónak tartott rendszer nincs. Többnyire minden elem időtállő, legkevésbé a vga blokkja az.... főleg ha aditt karira való....

Saját tapasztalat.... a csőbilincs a legjobb, legegyszerűbb, legbiztonságosabb választás.... ne akarjatok 10/8 gyorscsatiba 11/8-as csövet erőszakolni az UV fíííling miatt. Megtettem, megszenvedtem vele, főleg a külső csőtörésgátlórugóvalellátott csatiba...(csiszológép a barátom :DDD )
Bár még mindig ez van a rendszerben.... egyenlőre kitart... de félév és lehet inkább lecserélem mielőtt...

Akár OC-t meg is kérhetnénk, h az ott adott írányelveket bemásoljuk, kiegészítve a fórumban feltett gyakori kérdésekkel és válaszokkal.... uncsi h minden oldalon újra és újra el kell mondani, mégha szívesen is tesszük....

Vagy volt már ere kezdeményezés ami elhalt??? rég jártam ebben a topiban...

Aygor

[ Szerkesztve ]

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#19118) Lucif-R válasza AtiBoy (#19116) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Kis falvastagsággal az a tapasztalatom hogy könnyeben megtörik a cső, persze a vastagabbat meg nehezebb igába hajtani :U de valamit valamiért...

Aygor: Nyugdíjassal már párszor megbeszéltük hogy, de egyenlőre nem lett semmi... kéne faragni egy tematikát és ahoz én hozzáköltöm amit kell... úgyis én vagyok az ügyeletes novella karistoló... nagyon sok infó benne van magában a topicban csak át is kell majd bogarászni... valami lesz valamikor nem ma nem holnap de lesz hamarosan...

(#19119) Aygor válasza Lucif-R (#19118) üzenetére


Aygor
tag

Jó majd időm engedi hétvégén összedobok valamit.... Valaki meg bogarássza hozzá a dolgokat.... arra nincs időm.... munka aszony és egyebek mellett :DDD

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#19120) jenei92 válasza Aygor (#19117) üzenetére


jenei92
senior tag

Volt már erre kezdeményezés azthittem Lucif-R írja,

1, Vízhűtést építeni könnyű csak 1x neki kell állni!-->Szerintem ez nem igaz :U

Modd:Látom megelőzött mindenki :(((

[ Szerkesztve ]

(#19121) Lucif-R válasza Aygor (#19119) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Nem akarok beleszólni de sztem nem neked kéne megcsinálni ( lehet nem is nekem de szeretek írni ( bár többiek néha fenébe kívánnak a novella méretű postokkal ) és van egy kevés tapasztalatom egy kopmlett renszerrel a hátam mögött.. .de még igy is inkább shteer-nek vagy az Öregnek kéne írnia ( most majd max lektorálnak :DDD )).

Elkezdtem pontonként válaszolgatni a lentebbire de úgydöntöttem ( tekintettel a többiekre ) hogy nem írok novellát. Szép hogy ilyen lelkes vagy de nem hiszem hogy azok amiket leírtál segítenének egy kezdőenk, pontatlanok egy kezdő kb semmit sem értene belőle... "szárazon indítjuk" de mégis hogyan... mármint gépben gépen kívül stb... víznélkül :F amellett , csőbilincs? randa... nekem 1 senem van... pedig nem gyorscsatis vagyok ;)

Szal az ötlet jó meg minden de más tematika kell... éppen azt próbálom megvarázsolni... ha meglesz akkor közzé teszem és igyexek minnél hamarabb megcsinálni a kitöltését... már egy két fontosabb dologra irtam ( notepad rulz ) összefoglalást, leírást... de eléggé sok minden van :K

szerk.:

Nem sértésnek írom de azt mondom hogy gány rendszert könnyű építeni... de ami igényes és szép... na az nem éppen az egyenes lefelé lejtő sima aszfalt út :W :O :B :K

[ Szerkesztve ]

(#19122) shteer válasza AtiBoy (#19116) üzenetére


shteer
titán

bőven elég, van itthon egy darab olyan - tökéletesen ívelhető és nem törik
de Lucif-R-nek csak az jó ami neki van. olyan felvágós típus ;] :D

..szerintem jónak tűnik

(#19123) Ottoka


Ottoka
őstag

Hali.

Ilyeneket használ valaki? Ez pontosan mi is? Víz-visszahűtő?

[link]

Mezőhegyes

(#19124) shteer válasza Lucif-R (#19121) üzenetére


shteer
titán

sztem neked kéne írnod - kiélhetnéd a furcsa grafológiai, stilisztikai hajlamaidat :DDD

Ottoka: nem használunk, zajos és drága. és csúnya és sok helyet foglal :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#19125) Ottoka válasza shteer (#19124) üzenetére


Ottoka
őstag

De ez arra való hogy lehűtse a vizet? Kompresszor van benne, van amelyek 5-6 fokos vizet csinál.

Mezőhegyes

(#19126) shteer válasza Ottoka (#19125) üzenetére


shteer
titán

igen arra. de németül nem tudok így a pontos leírással nem emgyek sokra :)

..szerintem jónak tűnik

(#19127) Ottoka válasza shteer (#19126) üzenetére


Ottoka
őstag

És szerinted ez jobban meghűti a vizet mint mondjuk ami nálam van lada hűtő 4db 12cm-es ventivel?

Mezőhegyes

(#19128) wnix válasza Ottoka (#19125) üzenetére


wnix
senior tag

A vízet 4C-fokig hűti le, de ehhez már erős pumpát javasolnak (jegesedés veszély)... 790W-os hűtőteljesítménnyel ritka az a PC amit ne tudna hidegen tartani.

Eine Kuh macht muh und die Kühe machen Mühe :)

(#19129) shteer válasza Ottoka (#19127) üzenetére


shteer
titán

nem tudom. 395Watt cooling capacity

én az ilyenben nem hiszek. de te komolyan kiadnál érte 300€-t? :U

..szerintem jónak tűnik

(#19130) Aygor válasza Lucif-R (#19121) üzenetére


Aygor
tag

Hmmm....

Hát nem akartam senki elöl elhappolni a megírás jogát.... sztem is közösen kellene írni, de ha senki nem áll neki akkor nem is lesze belőle semmi.

Shteer, Nyugdíjas, Tody, Vedini :R , Jugeen, OC esetleg R.Zoli és a többiek el vannak foglalva a maguk bajaival, ahogy én is. Szerintem nekik kéne a lektorálást végezni ahogy javasoltam is az előbb.

Én is úgy álltam neki h sokat és még többet olvastam láttam barátomnál, sok tanácsát meg is fogadtam (persze ő nem mondta h a gyorscsati szar :) ) kigondoltam mi milyen legyen, szétmoddoltam a stackert, mindent belepróbáltam, ki és visszaszereltem... stb nem ecsetelem... ( naná nekem is folyatott naná h a procinál és pöttyözött a hdd-nél)
De mindezt magamtól!!!
A Zalmi vga blokkot is a k. vastag gap padok farigcsálásával és stb.... (kábelkötegelőben annyira nem bízok+nincs is mindig kéznél... csavarhúzó inkább :) )
Tudom rég jártam erre... de annó én is guidoltam az ifjoncokat h hajrá, ezjóazjó stb.
Már számomra uncsi h mindenki előbb kérdez aztánse olvas :) ezért az első hszben összeszedve minden tematikusan sok további felesleges kérdés és válaszáradattól kimélné meg a topicot, és specifikusabb kérdések lennének túlnyomó krészben.

Félreértés ne essék, nem lelkes vagyok hanem lusta! :D
Minek 50 000x válaszolni uarra a kérdésre amit mindig más tesz fel - félreértés ne essék nem baj szívesen segítünk, annó sokan így kezdték ;) (én nem :U )
És ezét vettettem fel a dolgot. Biztos voltam h felvetődött a dolog annyira ismerem Shteer kollegát és nyugdíjast h az ő fejükben biztos. De azt is látom h lófalu sem lett a dologból.

Átengedem a lehetőséget h megírd és az ezzel járó babérkoszorút én a háttérbe addig hátradőlök és örülök a fejemnek h én indítottam el valamit :D

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#19131) Ottoka


Ottoka
őstag

Ezeket érdemes megnézni:

[link]
[link]

12 fokra van belőve a víz, mert így nem párásodik, de 6 fokos vizet is csinál a 21 fokos szobában, csak akkor párásodik a rendszer.

Azért van a tartály, mert a vízhűtőn 1200 liter vizet kell forgatni percenként, és azt nem engedte be a számgépbe, hanem a tartály és a vízhűtő között forgatja a vizet, és egy másik kis pumpával a tartályból forgatja a vizet át a számítógépen.

Mezőhegyes

(#19132) Aygor válasza Ottoka (#19123) üzenetére


Aygor
tag

Ennyi erővel egyszerűbb ha hosszab csövet hagysz, fúrsz két lyukat a hűtőszekrényre, és oda helyezed el a radit!

Spóroltam neked 300€ -t ....tudodmit, feléért bekötöm neked a hűtőbe!
Hidd el halkabb mint ha ezt vennéd, hiszen valószínűleg hűtőtök mindenképpen van, tehát a zajforrás adott.

Priviben egyeztessük hova és mikor menjek bekötni (fúrót viszek, te csak az áramot add, de van tekerős fúróm is azzal 40€ felár a munka!).

Aygor

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#19133) shteer válasza Ottoka (#19131) üzenetére


shteer
titán

ez ilyen böszme nagy? :Y

..szerintem jónak tűnik

(#19134) Ottoka válasza shteer (#19133) üzenetére


Ottoka
őstag

Viszont nem kicsi.

Csak érdklődök, olvasgatok, ismerkedek, észrevettem, és körbe akarom járni. :B
Ugye ez nem gáz?

És lehet rakni másik helységbe is akár.

6 fokos víznél a fém részeknél pl. blokkok már jött a lecsapódás, de ha fújatta ventikkel akkor nem volt gáz. De azt irta fölösleges olyan hideg vizet csinálni.

[ Szerkesztve ]

Mezőhegyes

(#19135) Lucif-R válasza Ottoka (#19131) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Nagy, randa, hangos, 190W-ot fogyasz... más baja nincs ;) ja és drága... túlzottan ahozképest amit nyújt.

(#19136) Viewsonic válasza Ottoka (#19134) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

Számít ez vmit +tuningba,hogy a vized 6fokos lett? kivancsi lennek erdekelne engem is
Írhatnál vmit róla,hogy mit sikerült vele elérned :R

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#19137) Aygor válasza Ottoka (#19134) üzenetére


Aygor
tag

Ez felesleges hüjeség! Otthon házi kompresszorból töredékéért összerakod!
És akkor is max annyit érsz el vele h mennyit hozott valamelyik teszter progiban....és azzal eldicsekedhetsz.... Ez akkor rendben is van ha kőgazdag vagy és nincsenek barátaid és el kell szórnod a pénzt, vagy ha fanatikus vagy és akkor a föld alól is de előteremted h meglegyen a hobbit :)
Szvsz dönsd el mit akarsz elérni, mik a lehetőségeid.... Nem hinném h az innovatekkel annyi baj lenne h ilyen utódot kell kiszemelni :D

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#19138) shteer válasza Ottoka (#19134) üzenetére


shteer
titán

persze h nem gáz, csak egyrészt kevés köztünk az ennyire megszállott. konvergál a 0-hoz :)

érdekes dolog ez csak fölöslegesnek tartom - nem láttam még olyan gépet amit egy erős vh ne tartana kordában - etrém tuningtól eltekintve, de ki az aki 24/7 extrém tuningol? :U alkalmihoz meg inkább szárazjég/ln2 dukál + a fogyasztás amit produkál, immobilis, zajos

legalább határozottan tudatosul bennem, h mi az amit nem akarok :))

..szerintem jónak tűnik

(#19139) Ottoka válasza Viewsonic (#19136) üzenetére


Ottoka
őstag

Nincs ilyenem, csak láttam az aquatuningnál hogy ilyeneket árulnak és kiváncsi lettem.

De itt egy kép, egy e8400 proci 4.0ghz-en 3 óra prime után 25 fokos:

[link]

Aygor: nem vagyok hardcore teszter, procim is 3.2-ön megy, ramok is 1600-on ami gyári.... gtx-ek sincsenek húzva. És kőgazdag se vagyok, és nem is írtam hogy ilyet tervezek venni. Egyszerűen csak rászántam 2 órát hogy megismerjem a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Mezőhegyes

(#19140) shteer válasza Viewsonic (#19136) üzenetére


shteer
titán

nem az övé, csak rákattant :)

tuningban számíthat persze, jóval magasabb feszekkel tudod rombolni a chipek belső szerkezetét :D

..szerintem jónak tűnik

(#19141) Viewsonic válasza Viewsonic (#19136) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

Közbe atolvastam a többi Hsz-t es eszre vettem hogy nem a forumon vkié
sry

thx shteer

[ Szerkesztve ]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#19142) Ottoka


Ottoka
őstag

Egy biztos, ha vennék se mondanám meg nektek.... :DDD

Mezőhegyes

(#19143) shteer válasza Ottoka (#19142) üzenetére


shteer
titán

tökjó cucc, megéri. helyedben én 2-t vennék az extra hűtőteljesítmény miatt :P

..szerintem jónak tűnik

(#19144) Aygor válasza Ottoka (#19139) üzenetére


Aygor
tag

Vegyél nekem is :)

Nem akartalak megbántani.... de akkor beröhögtem mikor belinkelted h majdnem nagyobb darab mint a chifi midház....

75 000 pénz hmm - hmm tkp az én vizem asszem ennél drágább volt....igaz ram hidak chipseteket leszámítva majd mindent hűt....
de ennek a hangja kb mint egy hűtőszekényé ....
ha utánnam dobnák ...... biztos h alatta maradnék :)

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#19145) shteer válasza Aygor (#19144) üzenetére


shteer
titán

rátenném még a dragon nagytornyot... lehet összetörne :DDD

amúgy ha jól emlékszem vkinek volt itt maszek vízhűtője, haverja csinálta neki és másik helyiségben üzemeltette. nem tudom mikor volt de volt ilyen 100% . searching...

..szerintem jónak tűnik

(#19146) Ghandi


Ghandi
aktív tag

Egy biztos.Mindenki azt vesz és annyiért amit csak akar.
Ha megteheti miért ne? Semmi baj nincs ezzel,sokan a vizhütésshez is igy álnak"minek költsek vizhütésre több 10ezret ha jó a gyári hütö is?"
Na azt meg végképp nem értem hogy van itt a aprók közt eladó kompresszoros hütés is,azt meg mindenki körbecsókolgatja.Az még használtan is drágább ennél,és ha jól tudom azt csak a procira lahat használni,másra nem.
Akkor inkább ez a fajta éri meg jobban

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#19147) Ottoka válasza Aygor (#19144) üzenetére


Ottoka
őstag

Nem bántottál ;) és tényleg jó nagy, és tényleg csak érdeklődtem.

Persze hogy drágább egy komplett hűtés, nekem is proci blokk, meg a 2 gtx-en, és az előző lapomon az északi hídon is volt víz, plusz radi, pumpa, csövek stb. és ha még hozzádobsz egy ilyet tényleg luxus.

És most már tényleg alszom. :)

Mezőhegyes

(#19148) Ghandi válasza shteer (#19145) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Ordasi is probálkoztt házi készitésü kompresszoros hütéssel ami jól müködött, csak marha nagy böszme volt de a hangja iszonyat :D

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#19149) shteer válasza Ottoka (#19147) üzenetére


shteer
titán

a maszek cuccról B@bL3ve5 kollégát kell nyaggatni [link] [link] [link]

ez mondjuk nem szép, de legalább csúnya :)

Ghandi: ordasinak volt pár necces próbálkozása, kár h nem fejlesztett a blokkjain

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#19150) Ghandi válasza shteer (#19149) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Ja mint a hütés párával? :D
Azt szeretem benne hogy ö egy igazi kisérletezö tipus.Az már más kérdés hogy amiket árul nem a legjobb minöségü,de sokan vásároltak töle és ha megy a szekér akkor minek ugrálni? :)
Azt szerintem ö is tudja hogy a neves gyártókkal szembe ugysem lenne esélye.

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.