Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) fericske válasza Yeffy (#1096) üzenetére


fericske
addikt

Azt hol látod, hogy hány % a töltöttség?

(#1102) Tikakukac válasza Tikakukac (#1079) üzenetére


Tikakukac
titán

Na feluppolom.

Sony mellett szól még a Type-C dugaszolás. De mondom meghallgatok mindent. :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1103) Yeffy válasza fericske (#1101) üzenetére


Yeffy
veterán

telefonon

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1104) fericske válasza Yeffy (#1103) üzenetére


fericske
addikt

Gondolom a Lypertek app. Na az az én telómon nem műxik. Nem észleli a fülest.
Nem hinném, hogy sokat vesztek vele. Attól a zene meg hívás megy rendesen.

(#1105) Yeffy válasza fericske (#1104) üzenetére


Yeffy
veterán

nem, Android 9 gyari Bt menujeben latni, ha kapcsolodik a fuleshez, a csatlakoztatott eszkozoknel. linkeltem is rola kepet korabban.
plusz az ertesitesi redonyt ha lehuzom, ott is irja.

Lypertek apphoz frissiteni kene a fulest, ahhoz meg még nem akarodzott nekikezdenem, sz'al arrol nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1106) fericske válasza Yeffy (#1105) üzenetére


fericske
addikt

Oké. Mate10pro, andro9 emui 9.1 nem mutatja a töltöttséget :D
Mikor leszedtem az appot azt írta a frissítést nem kell megcsinálni ha úgy jelzi a bt eszközön a füles nevét , hogy "LYPERTEK TEVI-L/R". Nálam úgy jelzi, nem frissítettem.
De amúgy nem izgat.
Lehet, most hétvégén megcsinálom, hogy mit bír egyhuzamban a füles, olyan 50-70% hangerővel.

(#1107) vicze válasza Tikakukac (#1084) üzenetére


vicze
félisten

Nem figyelembe véve a kínai kínálatot, azt kell mondjam, a Sony nem túl rossz ajánlat, főleg üzemidőre. Egy SoundMAGIC E11BT árban sokkal több mint 20e, az RHA MA650 Wireless már nem forgalmazott sajnos. Mind a kettő hangban és üzemidőben többet nyújtana, de így marad a Sony.

(#1108) Tikakukac válasza vicze (#1107) üzenetére


Tikakukac
titán

AWEI G20 és JBL T115BT ami még esetleg beesik a sorba. Sony 10k alatt most még elhozható rakiról.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1109) vicze válasza Tikakukac (#1108) üzenetére


vicze
félisten

AWEI-t a kínaiba sorolom, hiába elterjedt. Jóval kisebb lesz az üzemideje, és az aksi táróssága kérdéses, ráadásként drága is. JBL rendben lenne, de az üzemidő megint csak alacsonyabb jóval.

(#1110) Tikakukac válasza vicze (#1109) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor marad a Sony jól tippelek?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1111) Yeffy válasza fericske (#1106) üzenetére


Yeffy
veterán

nekem nem, ahogy latod ebben a [ ] zarojelben van a neve.
hetvegen lehet, megcsinalom, bar nem tudom, lesz-e erdemi javulas barmiben, vagy ez csak arra kell, h az app-hoz tudjon csatlakozni a fules.

nekem laptophoz csatlakoztatva, fulesen max hangerore, laposon 85-90%-ra allitva - tehat ez konkretan mar durvan hangos - is meglepoen jol viseli, 6+ orak kineznek azokbbol a kis p*csa akksikbol, le a kalappal.
ha osszejon a kb 100 ora bejaratas, akkor azert abbahagyom. :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1112) Yeffy


Yeffy
veterán

na megint volt kis jaratas, 8-tol mostanaig (otthon 9), bal 20, jobb 50% :N
racsatlakoztam megegyszer, a balos most mar 25 :DD

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1113) Yeffy válasza Yeffy (#1112) üzenetére


Yeffy
veterán

valoszinuleg az adatok, amiket a telo ir, hellyel-kozzel pontosak lehetnek, mert most nezem, h a jobb oldali mar feltoltott, a bal oldali meg tolt.

tovabbra sem ertem, irni fogok supportnak, h ez normalis-e

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1114) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Használ rajtam kívül valaki Edifier TWS200-at?
Csatlakozás, zenehallgatás tökéltesen megy, viszont a Play-ből letölthető Edifier app nem támogatja a füleshez tartozó alap infót megjelenítését.
Használ valaki ilyen füleshez bármilyen app-ot ami hasznos lehet?

A leírások alapján nem csalódtam, hogy megvettem, igaz amit írtak róla a mélyen nem a legjobbak, de ezenkívül nagyon elégedett vagyok vele.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1115) Nabukin válasza Jabby (#1092) üzenetére


Nabukin
tag

Ez van nálam is bakker. Zsír új Tronsmart Spunky Beat-nél 3 óra után a bal azt mondta, hogy baterilóó és kikapcsolt, a jobb meg még bő másfél órát elmuzsikált. Időnként megtapiztam a balt is és párszor még újra bekapcsolt 1-2 percekre. Akkor ez normális vagy nem? Nem használt, nem refurb, vadi új geekbuy-ingos rendelés...

(#1116) laleeee


laleeee
őstag

[link]
Sziasztok, Egy ilyen Bluetooth kábel vajon rontana egy meglévő vezetékes fülhallgató hangminőségén?

(#1117) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget. Jelenleg Xiaomi Airdots TWS fülhallgatót használok és gondoltam beruháznék esetleg egy kicsit jobb minőségű tws fülesre. Viszont már addig csűrtem-csavartam a dolgot, hogy elvesztettem a fonalat.

Ami igazából nekem fontos lenne:
- szóljon jobban a Xiaominál (nem vagyok audiofil, de zenei mindenevő vagyok, a legtöbb stílust lehessen érdemben hallgatni, kb ez a cél. Meg talán ha egy nagyon picit ki vannak emelve a basszusok, az tetszik.)
- lehessen mondjuk zenét léptetni (a basic verzióval nem lehet)
- ne essen ki könnyen a fülből
- ne legyen gyatra akksija
- videózasnal lehetőleg ne késsen a hang
- Type C netántán vezeték nélküli töltés

Az OPPO Enco Free nagyon megtetszett, de értelmes áron nem láttam még sehol. Aliról meg 30k felett még nem rendelném be.

Kb ezeket néztem:
- Anker Liberty Free
- Samsung Galaxy Buds
- Huawei Freebuds 3
- Apple Airpods (droiddal használnám, de tudtommal működik vele)
- Huawei Freebuds Lite
- Xiaomi Airdots Pro

A max keret 60k lenne, de szeretném igazából minél olcsóbban megúszni, amennyiben lehet.

Egyéb alternatívákat még mondjatok pls, ha netán van valami tényleg szuper/best buy/korrekt fülhallgató.

Előre is köszönöm a helpet! :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#1118) patomi válasza stigma (#1114) üzenetére


patomi
őstag

Az app semmit nem ér. Nem használunk hozzá semmilyen alkalmazást. (páromnak is TWS200 van)
Érdekes módon a párom Galaxy S8+-án jobban szól mint az A50-en, ami nekem van.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1119) stigma válasza patomi (#1118) üzenetére


stigma
addikt

Hi, köszi az infót, én is ezt vettem észre, mint te. :R
Igaz nekem Xiaomi Mi9-em van, és ahsználok custom ROM-ot, és eléggé máshogy szól a gyári MIUI alapú rommal és máhogy szól a Pixel Experience Rommal (olyan mint egy Stock Android Rom, AOSP alapú), ahol jóval intenzívebb a mély.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#1120) Jabby válasza Nabukin (#1115) üzenetére


Jabby
őstag

Közben elolvastam (#1099) TheZukker hozzászólását, amelyben megemlíti a master-slave üzemmódot.
Kipróbáltam, hogy egyszer a balt, másszor a jobbost vettem ki előbb (az elsőnek kivett lesz a master), s tényleg a master merült mindig előbb.
Bár nekem így is nagyon furcsa, hogy amíg a master lemerül 10 százalékra, addig a slave csak 40 százalékot merült, minden esetben (hol a jobbos, hol a balos) 60 százalékot mutatott.
Tehát nem akku gond van, hanem a Tronsmart esetében ilyen sokat harap ki a master mód az akku időből. :F

(#1121) Yeffy válasza Yeffy (#1113) üzenetére


Yeffy
veterán

kozben nekem is visszairtak, ugyanezzel a master-slave dologgal magyarazva, h azert merul az egyik jobban.

erdekes, en nem gondolnam, h akkora megnovekedett "adatforgalom" van a masteren, h ennyire meritse, de aztan lehet, h tevedek

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1122) Nabukin válasza Yeffy (#1121) üzenetére


Nabukin
tag

Akkor lehet azt kell csinálni, hogy mondjuk másfél óra után szépen visszarakni őket a tokba, hogy póverof-oljanak és a másikat kivenni először. :D

(#1123) Yeffy válasza Nabukin (#1122) üzenetére


Yeffy
veterán

vagy hosszan nyomvatartva a gombot a Teviken is kikapcsol, aztan a masikat kapcsolni be eloszor, de a lenyeg ugyanaz. :)
ki fogom probalni amugy majd

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1124) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Üdv
Mint azt pár hete irtam, 15 nap alatt megérkezett az i9000 (ez a sima i9000. Mert van még a max, és pro is. Ezekben van gps, újabb a chip, és nagyobb az aksi) ami az Airpods 2 1:1 es "legjobb" koppintása. Lányomnak rendeltem, én rühellem az ilyen kiakakitású tws eket. Főleg azért mert nem jó a fülembe. Ki akar esni, szigetelése szinte 0, mintha benne sem lenne. Így meg csak cincog, szar a hangja, stb. Nem is értem hogy ez kinek jó, főleg hogy az eredeti kb 60ezer ft. Ez csak $18 volt, de szerintem 1000ft ot sem ér.
Ezzel az ii9000 el, 2 fontos dologot lehet csak megemliteni.
Az első.
Ismerősöm ide adta az eredetit. Összehasonlitottam. Hát Rohadt jó másolat. 1 az 1 ben, mérete, súlya, minden. Igy az eredeti tokba is jó, a füles, tölti is. Beszárás, Iphone ra csatlakozása ugyan az mint az eredetin, Airpods ként jelenik meg az eszközöknél, tok és füles akkuszintet is jelzi. Tokon a gombot megnyomva, androidhoz kehet csatlakoztatni. Amugy iphone csatis a töltője, kábelt adtak. Wireless töltést tudja. "FülérzékelőSzenzor" is teszi a dolgát. Anyaghasználat is jeles, sehol egy sorja vagy illesztési hiba. Persze nem ezen tulajdonságok miatt vesz vakaki tws t, még eredetit sem. Hanem a hangzás a lényeg.
2. dolog.
Ég és föld a 2. A fake biztos nem okoz halláskárosodást, az tuti. Nagyon gyenge. Ha túl tolom akkor meg torzit mint az állat. Hangja még csak csak, elmegy, de az én berendelt 14 különböző tipusú tws ek közt ez muzsikál a leggyengébben. Egyszóval szar.
Ha erre forditottak volna több figyelmet, akkor egy frankó tws lehetett volna. De igy nem az.
Talán kiváncsiságból még lehet berendelek egy pro t vagy i10000 t, ezekben már újabb chip van

[ Szerkesztve ]

(#1125) f4lcon válasza H2o-pok (#1124) üzenetére


f4lcon
őstag

szerintem egy újabb chip sem hoz majd megváltást a hangban, oda jobb hangszóró is kellene...

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#1126) DrDobos válasza H2o-pok (#1124) üzenetére


DrDobos
őstag

Köszi a tesztet :R A GPS miben adna pluszt ezekhez a twsekhez?

Samsung Galaxy A55 5G

(#1127) H2o-pok válasza DrDobos (#1126) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Nyomonkövethető, épp hol van. Gondolom ha ellopják, láthatod hol van. Vagy pl. a gyerkőc merre jár.

(#1128) -NoVa- válasza DrDobos (#1126) üzenetére


-NoVa-
őstag

Tudja magáról, hogy hol van, amikor elveszett. Te nem tudod, az majd valami következő változatban lesz :D

(#1129) -NoVa- válasza H2o-pok (#1127) üzenetére


-NoVa-
őstag

Sim nincs, amúgy meg a telefonban is van, ha már gyerekkövetés. Szóval ez is olyan fontos bele, mint a LED egy fülben használt eszközre, miközben a szemeid előre néznek a fejed egészen más oldaláról.

(#1130) DrDobos válasza -NoVa- (#1129) üzenetére


DrDobos
őstag

Koszi nektek:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#1131) H2o-pok válasza -NoVa- (#1129) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Ja. Semmi értelme egy fülesben gps. Inkább mennének a hangzásra.

(#1132) -NoVa- válasza H2o-pok (#1131) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hangra túl sok a konkurrencia, na de melyik earbudban van lidar? Vagy műholdas TV? Dízelgenerátor? Ugye ugye.

(#1133) benyo513


benyo513
tag

Mivel muzixtól nem kaptam választ így megkerdezlek titeket, hogy esetleg tudjatok meddig érvényes az ötezer forintos kupon a lypertek levire?

[ Szerkesztve ]

(#1134) DrDobos


DrDobos
őstag

Skullcandy twsekrol van valakinek tapasztalata? Elegge le vannak ertekelve most, bar sosem hallottam a skullcandyrol osszessegeben csak azt hogy draga es borzalmas :D

Samsung Galaxy A55 5G

(#1135) patomi


patomi
őstag

Egy ideje megérkezett a QCY T3 fülesem. Hangja jobb mint az Edifier TWS1-nek. Részletesebb. Viszont baromi kényelmetlen. Bármelyik hozzá adott illesztéket teszem rá, nyomja a fülem. Tesómnak kölcsön adtam ő is erre panaszkodott.
Akku időről nem tudok nyilatkozni, mert 10 percig nem tudom a fülemben tartani.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1136) bostone válasza patomi (#1135) üzenetére


bostone
addikt

Viszont nem került sokba.

(#1137) patomi válasza bostone (#1136) üzenetére


patomi
őstag

Ez igaz :D viszont most sok akció van, sikerült is kuponokkal $25,98-ra levinni Edifier TWS200-at. Be is ruháztam egyre magamnak is.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1138) TheZukker


TheZukker
tag

Na bekövetkezett, amitől féltem. Írtam Dubajnak, hogy a "shortly" szó alatt mit értenek, merthogy azt már egy hete válaszolták és visszajött, hogy mint a Universal Post Union tagja, határozatlan ideig nincs kimenő szállítás. :(
Nem akarok spamelni, de mit tudok ilyenkor tenni? Refundra gondolom nincs esélyem, hiszen a cég sem kapja vissza a csomagot...

[ Szerkesztve ]

(#1139) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok, futáshoz, milyen TWS az ajánlott, nem baj ha támogatja az aptx-t :) és usb-c vagy wireless lehet tölteni a bölcsőt :)

http://totesz.myminicity.com/

(#1140) benyo513


benyo513
tag

Aki teheti az még ma rendeljen Lypertek Levit a muzixtől, mert a mai napon még érvényes a LypTev5K kupon, amivel 5ezer forinttal lesz olcsóbb (így összesen 35k). Gyors a kiszállítás, tegnap délelőtt 10-kor rendeltem és ma 9-re meg is hozta a futár.

[ Szerkesztve ]

(#1141) axod


axod
tag

Sziasztok! Valakinek van tapasztalata JBL T220 TWS-el? Szemezek vele :) Köszi :R

(#1142) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék egy TWS-t ami teljes mértékben vezeték nélküli.
Ami nagyon fontos szempont, hogy ne legyen agyba dugós, mert nem bírja a fülem illetve ki is esik abból.

Ami igazából fontos, hogy ne keljen 20 percenként tölteni.

Árban maradjunk a földhöz közel és 10-15 ezer forint MAXIMUM amit rá szánok erre, de azt is sokallom egy ilyenért.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#1143) oszy válasza patomi (#1137) üzenetére


oszy
veterán

Él még ez a kuponozás rá? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1144) patomi válasza oszy (#1143) üzenetére


patomi
őstag

Sajna nem..

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1145) ngabriello


ngabriello
csendes tag

Sziasztok !
Kérnék egy kis segítséget. Futáshoz használok egy Philips SHS 3300 típusú vezetékes fülest, amit le szeretnék cserélni egy Bluetooth fülesre. Mindenképpen szeretnék a fülhorgos rögzítés mellet maradni, mert a fülem nem szereti az agyba dugós dolgokat. A JBL Reflect Contour 2 -t néztem ki , lehet hogy meg is veszem, de arra lennék kíváncsi hogy van-e esetleg ennek valamilyen kínai alternatívája hasonló minőségben, kevesebb pénzért. Ami a lényeg hogy fülhorgos legyen. Van valakinek ötlete ? Előre is köszi !

(#1146) Land válasza Ngtx (#1142) üzenetére


Land
veterán

Csatlakoznék a kollégához. Húgomnak keresek TWS fülest. Gumiharang nélküli verziót.
Külföldi rnedelés is szóba jöhet.
Keret: 10.000 Ft

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1147) fabri07 válasza Land (#1146) üzenetére


fabri07
aktív tag

Tronsmart Spunky Beat :)

(#1148) oszy válasza fabri07 (#1147) üzenetére


oszy
veterán

Azon nem gumiharangos? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#1149) fabri07 válasza oszy (#1148) üzenetére


fabri07
aktív tag

Bocsi figyelmetlen voltam :(

(#1150) oszy válasza fabri07 (#1149) üzenetére


oszy
veterán

Nem baj. Azért írtam. Én meg helytelenül :DDD

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.