Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) bostone válasza lorcsi (#597) üzenetére


bostone
addikt

Szeretem, ha általam választott minőségi zajok vesznek körül. Talán az átlagos felhasználóhoz képest többet veszem igénybe az "agybadugós" fülhallgatók nyújtotta előnyöket (leszakadok a környezetemről).
Tv műsor, youtube, netflix, hbo, spotify, podcast, hangoskönyv, playstation, mobiljáték, vezetés közben, ház körüli munkák, házon belüli munkák, telefonbeszélgetés, stb.
Ha van öt szabad percem már nyúlok a zsebembe a fülhallgatóért. Szóval tényleg sokat használom.
Előfordul, hogy verejtékezem vagy koszos vagyok tevékenységeim közben. Plussz a lekvár természetes kiválasztódása.
Nem tudom pontosan felidézni mióta használok in ear füleseket. Ez 10-15 év is lehet, de a lényegre visszatérve:
Egyik sem szennyeződött olyan szinten, hogy hangzásban vagy hangerőben eltérést tapasztaltam volna a jobb és a bal oldal között.
A spunky beat-en megtisztítottam az említett szűrőt, nagyobb gumiharangra váltottam, azóta tökéletes.

(#602) lorcsi válasza AXisBOLD (#600) üzenetére


lorcsi
veterán

Ali lengyel raktaraban is kb. Ennyiert szokott menni, nem ?

(#603) B.i.L válasza AXisBOLD (#600) üzenetére


B.i.L
senior tag

Sziasztok!
Keresek olyan fülest,ami 48+ órát is kibírja és vizálló - ennyi lenne a kritérium,csaktelefonálásra.
Apple lenne a legszimpibb,de ha lenne olcsóbb megoldás,akkor nem vernék el oly sok pénztet. :R

Horgászni mentem...B.i.L

(#604) -NoVa- válasza B.i.L (#603) üzenetére


-NoVa-
őstag

24 db 10$-os? Ha lemerül, vagy vízbe ejted, ott a következő. Tölteni macerás.

(#605) B.i.L válasza -NoVa- (#604) üzenetére


B.i.L
senior tag

48-as a műszak,inkább áldás lenne :F ,mint segítség

Horgászni mentem...B.i.L

(#606) -NoVa- válasza B.i.L (#605) üzenetére


-NoVa-
őstag

Fejhallgatóból a Bose QC35-öm bírna 48 órát vezetékes módban ANC-vel, BT-n az is csak 24-30 között valahol. És nem vízálló. Szóval ilyen feltételekre csakis a kompromisszumkötést tudom javasolni.

(#607) AXisBOLD válasza lorcsi (#602) üzenetére


AXisBOLD
addikt

hát itthon 15k-ért találtam csak, Ali-t nem néztem, Amazonon 30-33€-ról van lerántva 25-re, aztán lehet hogy ez a rendes ára...

Aurea mediocritas

(#608) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Geekbuyingot nezd meg.

(#609) fabri07 válasza zolikaDB (#608) üzenetére


fabri07
aktív tag

En onnan vettem 33dodo kiszallitassal+biztositas.(eus raktar)

(#610) lorcsi válasza AXisBOLD (#607) üzenetére


lorcsi
veterán

valóban, ha nem akciós akkor azért elég durva ára van

a geekbuying-ot is alaposan meg kell nézni, mert itt a spanyol raktárnál rájön még 19,26$..ami nem kevés az alapárhoz képest :Y

(#611) patomi válasza lorcsi (#610) üzenetére


patomi
őstag

Tedd Európaira, akkor 27,99 + 1,42 jelenleg.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#612) SSlyTR válasza lorcsi (#593) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

a Edifier TWS1 szoba se jon?
Nalam az a masik jelolt tronsmart mellett.

(#613) B.i.L válasza -NoVa- (#606) üzenetére


B.i.L
senior tag

Köszi,de a vízállóság fontos,:K ,azt persze nem írtam,de lehetett következtetni ,illetve a kompakt méret(apple),hogy kültéren is kell/jobban mondva vízparton.Ebben benne van az eső,vízbe pottyanás.
Telefonálás napi max 2 óra,de az üzemidő 48+.
Akkor marad valami köztes megoldás.Garanciát veszek valami jobb fülhallgatóra.

Horgászni mentem...B.i.L

(#614) lorcsi válasza SSlyTR (#612) üzenetére


lorcsi
veterán

25$ körül szeretném megúszni
és a formája sem jön be ennek az edifier-nek

(#615) tigipuf válasza lorcsi (#610) üzenetére


tigipuf
senior tag

Szét kell nézni de nagyon,én például 26 dollárért vettem a múlthéten a spunky beat-et.
26 dolcsi lengyel raktárról (ALI!)ingyen szállítással dpd-vel (4 nap).
Látom már nincs is ,szerintem most lehet nem érdemes venni,nagyon megy az ára felfelé,lehet egyre népszerűbb a típus? Naponta figyelni kell az akciókat,elképzelhető,hogy lerabolták az eu raktárakat a kínai gondok miatt.
Egyelőre megvagyok vele elégedve, melóhelyen tökéletesen megfelel.
QCY QS-1 helyett most ezt használom ,nekem kényelmesebb.
Egy Haylou GT1 plus-t mondtam vissza előtte szintén aliról de az kínai vásárlás lett volna egyszerűen nem akarták feladni.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#616) lorcsi válasza tigipuf (#615) üzenetére


lorcsi
veterán

megtaláltam az amazon.de hirdetést is, de €6.46 a szállítás Magyarországra :Y

(#617) gyvince


gyvince
senior tag

Sziasztok nem tudok dönteni mindenki isteníti itt a Tronsmart Spunky Beat fülhallgatót az a jobb vagy a SoundPEATS trueengine SE???

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#618) hajbel válasza B.i.L (#613) üzenetére


hajbel
addikt

Lypertek Tevi (70 óra), mpow m5 (42 h) jó fülesek, ipx 7-es vízállósággal. Hirtelen ezek jutnak eszembe. Ha beleejted őket avízbe, semmi bajuk nem lesz, zuhanyozni is lehet velük. Telefonálásra viszont nem annyira jók, mint az airpods. Persze időnként vissza kell őket rakni a tokba, tölteni.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#619) Gabis válasza gyvince (#617) üzenetére


Gabis
őstag

Szia! Azért nem hinném, hogy mindenki isteníti, de ebben az árban egész jónak mondható. Nekem is az Se volt a másik kiszemelt, de végül a Spunky lett. A kövi nyakba akasztós lesz, és valószínűleg SoundPEATS vagy Edifier lesz.

(#620) H2o-pok válasza gyvince (#617) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Amugy ez is egy nagyon jó kis minőségi tws. Minden benne van ami elvárható, hangerőállitás, aptx, IPX7!!!.

(#621) tigipuf válasza H2o-pok (#620) üzenetére


tigipuf
senior tag

Pontos tipusa?Hangja milyen lehetk, van valakinek?

Más:Ti milyen zenelejátszó appot használtok,javasoltok?Kimondottan a bluetooth átviteles zenehallgatásra gondolok.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#622) pulutodurumo válasza tigipuf (#621) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Aimp. De BT átvitel dolgait a telefon hardvere, és a rendszer határozza meg. A programnak nincs sok köze hozzá.
Például alsó- és középkategóriában a BT és a WiFi antenna közös. Aptx csak Qualcomm chipset esetén van. A 8-as droid gyárilag támogatja az aptX-et.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#623) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

hello,

Spunky Beat tulajok,
valaki kipróbálná nekem a füles TV-vel, hogy kikapcsol-e ~5 perc után?

Még mindig ezzel szívok, de remélem csak valami TV beállítás lesz az oka.

Aurea mediocritas

(#624) H2o-pok válasza tigipuf (#621) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Wavefun xpods 3. De most jelent meg a 3T. Nem sokmindent talàltam róla, hogy mi a különbség, szerintem csak a dokkolóba került nagyobb aksi.
Nekem volt, csak az én fülemhez rövid vokt a vetőcsöve. Amúgy nagyon kényelmes és nagyon prémium minőség. A berendekt 14db közt ebben az első helyen van. Hangja? Van tőle jobb szerintem, de lehet bejáratás után jibb lett volna. Àrban jó, De itt egy teszt.
[link]

(#625) gyvince válasza H2o-pok (#620) üzenetére


gyvince
senior tag

Hangja milyen?? Neked van eladó??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#626) H2o-pok válasza gyvince (#625) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Nem tartottam meg, egyiket sem. Elvitték.

(#627) patomi válasza H2o-pok (#626) üzenetére


patomi
őstag

TWS1 miben jobb annál? TWS1 van nekem is, nem rossz. Csak hát ez is képbe került.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#628) FoLey-v válasza tigipuf (#621) üzenetére


FoLey-v
addikt

Poweramp full verzió :)

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#629) -NoVa- válasza tigipuf (#621) üzenetére


-NoVa-
őstag

Spotify

(#630) tomp válasza tigipuf (#621) üzenetére


tomp
félisten

USB Audio Player Pro

(#631) H2o-pok válasza patomi (#627) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Elsősorban kényelmesebb, hosszú a vetőcsöve, jól szigetel.

(#632) patomi válasza H2o-pok (#631) üzenetére


patomi
őstag

Hang? Mély, magas-több, kevesebb?

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#633) tigipuf válasza -NoVa- (#629) üzenetére


tigipuf
senior tag

Köszi mindenkinek a választ ,eléggé leárnyékolt helyen dolgozok inkább sd kártyáról hallgatom a zenét,én most a jetaudiot próbálgatom,de meg vagyok elégedve a redmi note 8 rendszer lejátszójával is(az a problémám,hogy csak vezetékes fülesnél enged belenyúlni a hangzásba bluetooth-on nem).Azért kérdeztem ezt a lejátszó témát,mert metáltól az italo disco-ig bezárólag gyakorlatilag mindent hallgatok és néha kénytelen vagyok egualizert használni.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#634) B.i.L válasza hajbel (#618) üzenetére


B.i.L
senior tag

Szuper - kösz :R a Tevi-t nézem...

Horgászni mentem...B.i.L

(#635) H2o-pok válasza patomi (#632) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Spunky hoz képest kevesebb a mély.

(#636) patomi válasza H2o-pok (#635) üzenetére


patomi
őstag

Értem, köszönöm :R

Szerk., ,, vagyis az Edifier TWS1 és XPods 3 viszonyáról beszéltünk. Lehet már belezavartalak, mert nem voltam egyértelmű a kérdésnél.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#637) vigyorgó


vigyorgó
tag

Sziasztok!
Haylou T15 youtube videó alapján nagyon jó ár érték arányú fülesnek tűnik.Még senki nem írt be ezzel kapcsolatban.Esetleg valakinek van róla érdemi infója?

(#638) rongyi


rongyi
aktív tag

Sziasztok!

Vezeték nélküli fülhallgatót keresek 10-15e Ft értékben. Elsősorban kardió edzésre használnám. Van most valami tuti best buy amit érdemes megkukkantani? :)

(#639) gyvince


gyvince
senior tag

Sziasztok Xiaomi Fill T1X valakinek vélemény külföldi videók alapján elég bitang??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#640) vicze válasza gyvince (#639) üzenetére


vicze
félisten

Csak egy kérdés. Mi alapján tartozna (nem teszi) a Xiaomi brand alá?

[ Szerkesztve ]

(#641) gyvince válasza vicze (#640) üzenetére


gyvince
senior tag

nem tudom igazából néhol úgy van fent mint pl Aliexpresz azért írtam úgy bocsánat!

[link]

[ Szerkesztve ]

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#642) fericske válasza vicze (#640) üzenetére


fericske
addikt

A hifiheadphones-nál lett Soundmagic tws. A Tevi ára alatt kicsivel, hasonló paraméterekkel.
Kíváncsi lennék, hogy most is bejött-e a Soundmagic-nak :)

(#643) pulutodurumo válasza gyvince (#641) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Úgy látszik, ez lesz egyes kínai eladók új reklámfogása. Bármire rámondhatják, aztán majd a júzer nézzen utána, hogy igaz-e vagy sem.
"It is Xiaomi Mijia ecological chain products [There is no any Xiaomi LOGO on it]"

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#644) hajbel válasza fericske (#642) üzenetére


hajbel
addikt

Ez érdekes lesz. Egyelőre amazonon is csak két írott review van. Nekem az E10BT csalódás volt, de valahogy bizakodó vagyok. Azért mégiscak soundmagic. Furcsa, hogy csak indiai teszt van róla eddig, jöhetne már egy angol.

Update: [link] Sajnos csak AAC támogatás van :U

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#645) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok!
Az elább felsorolt fülhallgatók közül melyikkel járnék a legjobban? Mindenféle (jelenleg többnyire hip-hop, rap, de gondolok egyet akkor rock, elektronikus stb..) zenehallgatás telefonról lenne a cél. hosszabb üzemidő elény. Előzőleg egy SoundMAGIC ES20BT használtam, de elhagytam.
RHA MA650 W
RHA MA750 W
SONY MDR-XB70BT

(#646) gyvince válasza pulutodurumo (#643) üzenetére


gyvince
senior tag

attól hogy nem Xiaomi még lehet jó sztem 22 ezer ft kérdés az számomra hogy meg éri...

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#647) vicze válasza pulutodurumo (#643) üzenetére


vicze
félisten

Már évek óta ez megy, csak egyre gyakoribb.
Az a legjobb mikor egy gyártó gyárt tök ugyanabból Xiaomi és nem Xiaomi verziót és akkor a vásárló döntse el, hogy ez működni fog a Xiaomi appokkal vagy nem...

(#648) vicze válasza fericske (#642) üzenetére


vicze
félisten

IPX7-et megnézem. :)
60GBP Kínában amúgy.

Realtek amúgy, még tavaly augusztusi készítmény...

(#649) monti0222w válasza vigyorgó (#637) üzenetére


monti0222w
addikt

Gondolom nem vett még senki, amúgy meg nem tud többet a GT1 Pro-tól. :)

(#650) vigyorgó válasza monti0222w (#649) üzenetére


vigyorgó
tag

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.