Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) HKorn válasza jan herz (#1500) üzenetére


HKorn
addikt

Hangminőségben érzékelhető a különbség, vagy csak a hosszabb üzemidő az előnye?

Run&Ride

(#1502) jan herz válasza HKorn (#1501) üzenetére


jan herz
tag

Stabilabb a kapcsolat, igazán nagy különbséget telefonáláskor hallani, sokkal jobban értenek. Zene terén nem sok különbség van, legalábbis én nem hallom.

(#1503) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Most már a szót is tudom, szóval multipoint TWS fülest tudtok ajánlani? nem baj ha tronsmart.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1504) HKorn válasza jan herz (#1502) üzenetére


HKorn
addikt

Köszi, megrendeltem a Plus-t.

Run&Ride

(#1505) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ha valakinek ezek közül van valamelyik, kipróbálná, hogy két eszközhöz egyszerre tud-e csatlakozni? "Elvileg igen", de kéne valami gyakorlati tapasztalat.

Spunky beat, Onyx Neo, Onyx Ace, and Onyx Free

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1506) RedCactus válasza V.Stryker (#1505) üzenetére


RedCactus
senior tag

Spunky Beat nem tudja...

(#1507) DrDobos


DrDobos
őstag

Hali!
Lypertek Tevi-t vett már valaki a hivatalos oldalról?

Samsung Galaxy A55 5G

(#1508) V.Stryker válasza RedCactus (#1506) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1510) jan herz válasza Xavius (#1509) üzenetére


jan herz
tag

Sony Epex 10 AB [link]

[ Szerkesztve ]

(#1511) vicze válasza Xavius (#1509) üzenetére


vicze
félisten

Nem tudom, hogy azt keresed-e mint amit előttem linkeltek.

Többnyire Sony Hybridként hivatkozunk rá.
EP-EX10( AB a fekete, A/AW a fehér) a linkelt csomag, de lehet egyesével is venni 4 méretet(7 van egyes füles készletekben), ezekre EP-EX11 ként keres (SS(piros),S(narancs),M(zöld),L(kék?)), ezekből csak fekete van.

[ Szerkesztve ]

(#1512) jan herz válasza vicze (#1511) üzenetére


jan herz
tag

Na, ez nekem is jól jött, köszönöm!

(#1513) vicze válasza jan herz (#1512) üzenetére


vicze
félisten

Elnézést egyes oldalakon van fehér EX11-ből is és LL is, csak nem annyira gyakori. :B
Aki sokat kar költeni annak Triple Comfort EP-TC50. :)

(#1515) woolwich


woolwich
tag

Sziasztok,

Spunkyt valaki használja okosórával, ne adj isten futás közben? Működik rendesen?
A füles mellett tervben van egy Garmin óra amiről futás közben Spotifyon menne a zene a fülesre.

Köszönöm!

(#1516) FoLey-v válasza FoLey-v (#1458) üzenetére


FoLey-v
addikt

Valakinek van tapasztalata SoundPEATS True Shift 2-el kapcsolatban? Ebben Airoha AB1536U chip van benne.
Fizetéskor bepróbálkozok ilyennel is. Vagy esetleg Mpow T5/ M5?

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1518) DrDobos


DrDobos
őstag

Na senki nem rendelt a Lypertek shopbol? Akkor honnan van sokaknak Tevijük?

Samsung Galaxy A55 5G

(#1519) fericske válasza DrDobos (#1518) üzenetére


fericske
addikt

gear4music

(#1520) mateus válasza DrDobos (#1518) üzenetére


mateus
senior tag

Én az AliExpress-es hivatalos oldalukról rendeltem, de ha már jól látom nincsenek fent. Viszont megjött hamar, áfa meg vám nélkül.

(#1521) FoLey-v válasza FoLey-v (#1516) üzenetére


FoLey-v
addikt

No mindegy itt visszanézve ismeretlen az Airoha AB chip be is próbálkozok. Az a 102 órás üzemidő csábítónak hangzik,de a hangzása is jó a True Shift 2-nek. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1522) patomi válasza FoLey-v (#1521) üzenetére


patomi
őstag

Nagyon kíváncsi leszek a sabbathoz képest mi lesz a véleményed a SoundPEATS-ről. Most már nekem is jó a sabbat. Kezdeti anomália nem tudom mi volt. Nagyon kellemes hangja van.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1523) FoLey-v válasza patomi (#1522) üzenetére


FoLey-v
addikt

Igen Sabbatnak nagyon kellemes hangja van és kényelmes is. A lypertek tevi hangzásban nem hinném,hogy jobb lenne,annyit meg nem adok ki már érte. :D
Itt a topikban nincs ilyen model,így én bepróbálkozok csak jövőhéten tudok megrendelni. :D

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1524) Nabukin


Nabukin
tag

Tronsmart Onyx Free van esetleg már valakinek? Megláttam és berendeltem, most várom, hogy megérkezzen. Igazából nem is tudom, hogy miért rendeltem meg, mert a Spunky Beat-el is jól elvagyok. :D

(#1525) Seraph 16 válasza Nabukin (#1524) üzenetére


Seraph 16
őstag

Ilyen az, amikor valaki rákap a fülhallgatókra. Az ember észre sem veszi és hirtelen tele lesz a fiókja meg a kabátjainak zsebe fülesekkel... :D

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#1527) Nabukin válasza Xavius (#1526) üzenetére


Nabukin
tag

Természetesen. Geekbuying-ról rendeltem, 30%-os kuponnal Eu priority line-nal, amire 15-15 napot írt. Kíváncsi vagyok, hogy mennyi idő alatt fog ideérni. Most még annyit mutat a követő, hogy DHL csomagként lesz feladva Németországból(?).

(#1529) Nabukin válasza Xavius (#1528) üzenetére


Nabukin
tag

Na ez jó hír. Szombaton rendeltem meg, szóval onnantól ketyeg az óra. :)

(#1531) féldekás


féldekás
aktív tag

Sziasztok!
Vettem korábban egy Xiaomi Airdots Pro 2-t. Eddig rendben volt, meglepően jól szólt, és viszonylag kis késéssel ment, az olcsó árához képest(Kínából 16-17k).
Azt vettem észre 1-2 hete, hogy az egyik fele halkabban szól.
Erre van valami megoldás, vagy kuka a füles?
Előre is köszönöm!

(#1533) féldekás válasza Xavius (#1532) üzenetére


féldekás
aktív tag

Igen, most megpróbáltam másik telóval is, ott is ugyanez a helyzet.
A bal az szól ahogy kellene.
A jobb viszont egy elég fura pozícióban szól csak normálisan, de mély akkor sincs benne. A pálcika részének függőleges helyett vízszintesnek kell lennie, és akkor lehet hallani, de mélyek nélkül, mintha valami 300Ft-os füles lenne.
Ha úgy fektetem be a fülembe, ahogy kellene, akkor alig hallani valamit a zenéből. :(

(#1534) patomi válasza féldekás (#1533) üzenetére


patomi
őstag

Talán elkoszolódott.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1536) FoLey-v válasza FoLey-v (#1523) üzenetére


FoLey-v
addikt

Még ezt néztem,igéretesnek nézz ki ENACFIRE E60. Most dönthetek melyiket szerezzem be elsőnek. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1537) féldekás válasza Xavius (#1535) üzenetére


féldekás
aktív tag

Ez Kenny alakú, mint az apple fülesei, nem gumiharangos.
Tisztogattam most is, de holnap alaposabban megpucolom, bár annyira nem koszos. A hiba tényleg olyan, mintha eltömődött volna a hangszóró.

(#1539) HKorn válasza HKorn (#1504) üzenetére


HKorn
addikt

Ez igen, most hozta meg a postás a múlt csütörtökön rendelt Haylou GT1 Plus-t. Geekbuying német raktárból, ez kb mintha itthonról rendeltem volna :Y

Run&Ride

(#1540) féldekás válasza Xavius (#1538) üzenetére


féldekás
aktív tag

A kipucolás fog segíteni, elkezdtem alaposan kitisztítani, és működik is. Kicsit meg is szívtam, a hangszórónál, hogy megszűnjön a dugulás
Hogyan tudom rendesen kipucolni, milyen eszközzel? Fogpiszkálóval csináltam óvatosan, viszont keveset szed le. A hangszóró nem is tűnt koszosnak, de eldugult.
Sajnos elég sok fülzsírom termelődik, hiába tisztítom naponta. Így esélyes, hogy megint hamar eldugul, illetve maradt is még benne zsír az tuti.

(#1541) patomi válasza FoLey-v (#1536) üzenetére


patomi
őstag

Honnan tervezed venni?

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1543) FoLey-v válasza patomi (#1541) üzenetére


FoLey-v
addikt

Valószínűleg amazonról fogom,de még F1 verziót is fontolgatom ahh héten döntök. :D

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1544) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

én olyan bluetoothos fülest keresnék aminek nagyon jó a hangzása és nem halk.Van ilyen?

köszi a segítséget

(#1545) tigipuf válasza petya2012 (#1544) üzenetére


tigipuf
senior tag

Hát igen, valószínűleg mindenki pont ilyet keres,,,

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1547) FoLey-v válasza petya2012 (#1544) üzenetére


FoLey-v
addikt

Szia!
Ára,elképzelés,milyen zenei stílushoz?

20k körül külföldi rendeléssel
Sabbat E12 Ultra

10k alatt
Tronsmart Spunky Beat/onyx

Drágább verzió Lypertek Tevi
Csak példák,ajánlások

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1548) lowzor


lowzor
veterán

Sziasztok!

Szeretnék venni egy True Wireless fülest maximum 15k-s keretből. Hangzásban annyi elvárásom van, hogy ne legyen nagyon mélyorientált és legyenek normális magasai.
Az Edifier TWS1-et néztem ki. Ez jó lesz, vagy van ennél jobb ár/érték arányú cucc is?
Amúgy lehet, hogy hülye kérdés, de ezek közül egyikkel sem lehet a hangerőt szabályozni?
Mert az jól jönne.

(#1549) patomi válasza lowzor (#1548) üzenetére


patomi
őstag

A TWS1 pont ilyen hangzású mint írod. $30 környékén nincs jobb. Az érintő gomb rapszodikus, de ezzel együtt én szeretem.
Sabbat e12; x12 van nekem és ezeken lehet hangerőt szabályozni gombnyomással.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1550) lowzor válasza patomi (#1549) üzenetére


lowzor
veterán

Pont ezért tetszett meg a TWS1, mert jókat írnak a hangzásáról.
Itthoni boltban amúgy 14-ért van, annyit még megér? Vagy esetleg van jobb ennyiért?
A Sabbat árban sajnos már túlmegy a keretemen. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.