Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) tigipuf


tigipuf
senior tag

A sabbat E12-ultra a geekbuying-ról eu raktárból 55 dolcsi körül van,most néztem.
Tehát még ilyen gyenge forintnál is 20 ezer alatt van ,nem az itthon talált 33 ezres árban.Én biztos onnan venném,de egyelőre az én felhasználási igényeimnek teljesen megfelel a spunky beat is. (az is onnan jött)

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1202) patomi válasza tigipuf (#1201) üzenetére


patomi
őstag

$49,99+$11,20 posta. DHL. Igen jobban megéri onnan rendelni, viszont sokan ragaszkodnak a gari miatt a hazai forráshoz.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1203) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Fülest keresnék, valami olyat, mint az Apple Earpods Pro. Fontos, hogy agybadugós, gumimembrános legyen, mert a tobbi kiesik a fülemből. Zenet hallgatni es telefonálni egyaránt. Nem szeretnem, hogy olcso kinai felrobbanjon esetleg a fulemben.

Olyat, mint az earpods pro, csak nem százezerért. :DDD

Tudtok javasolni a fenti kívánalmaknak megfelelőt?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1204) patomi válasza V.Stryker (#1203) üzenetére


patomi
őstag

Az Earpods is kínai, nem kell félni a többitől sem. Nekem Edifier TWS1 van és nagyon szeretem. E mellett van TWS200 is az is jó és van QCY T3 ami nagyon jól szól, csak kényelmetlen számomra.
De ott a sabbat E12-ultra, pont most volt róla szó. Jó minőségű cucc.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1205) V.Stryker válasza patomi (#1204) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A TWS1 mennyire alkalmas telefonálásra?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1206) tigipuf válasza patomi (#1202) üzenetére


tigipuf
senior tag

:N kicsit még olcsóbb :54,99+1,39 europe +EU GLS express: [link]
Szerintem ez a garancia kérdés nem mérvadó ilyen összegnél,bár tudom van akinél igen.
100 ezres telókat rendelnek kínából ,ez meg eu-s vásárlás szerintem garancia is érvényesíthető,persze biztos nem olyan egyszerű mint visszaküldeni valamelyik hazai boltba.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1207) patomi válasza V.Stryker (#1205) üzenetére


patomi
őstag

Mivel távol a mikrofon így nem a legjobb. A TWS200 jobb a szára miatt. Ott is van mikrofon. Viszont pont a linkelt oldalon van sok teszt érdemes átfutni őket.

#1206 tigipuf ... :R

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1208) V.Stryker válasza patomi (#1207) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Most ezt a Baseus W07 -et nézegetem, külsőre meg amúgy ez tetszik legjobban.

Ez az Aptx izé nagyon kell?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1209) patomi válasza V.Stryker (#1208) üzenetére


patomi
őstag

Jelentős különbséget nem hallasz a kodekek közt, ici-pici van. Nekem volt Baseus, vagy 1.5 éve vezetékes akkus, nem TWS. Nem tetszett, aztán fiam bejáratta és kb fél év múlva egész jó hangja lett. Szóval fene tudja.... No meg agyba dugós és száras kialakítás elég ritka.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1210) csoki98


csoki98
tag

Mi airdots pro 2 vagy sabbat E12 ultra?

"Gondoltál már arra, hogy az univerzum, amiben élünk, talán egy agysejtje egy ismeretlen lénynek?" Poco F3

(#1211) csoki98 válasza csoki98 (#1210) üzenetére


csoki98
tag

edit:
esetleg még vs sima airdots pro

"Gondoltál már arra, hogy az univerzum, amiben élünk, talán egy agysejtje egy ismeretlen lénynek?" Poco F3

(#1212) fabri07 válasza csoki98 (#1211) üzenetére


fabri07
aktív tag

Szerintem Sabbat :)

(#1213) undercover


undercover
senior tag

Sziasztok! Szeretnék egy bluetooth füllest vásárolni. Szerintetek mi érné meg jobban 45k huf-ig? Huawei freebuds 3 vagy honor flypods lite? Vagy teljesen más? Ár/érték arányban mi a legjobb 45k-ig? A segítséget előre is köszönöm.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1214) fericske válasza undercover (#1213) üzenetére


fericske
addikt

Én a Lypertek Tevi-re szavazok, de az más dizájn.

(#1215) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Az AAC is lefogadható minőségű vagy az aptx-re érdemes azért rámenni?

Kettőre szűkítettem le, az egyik a Tronsmart Onyx Neo. Ez mellett szól, hogy már van egy Encore S2-m és végülis jó, illetve van aptx.
A másik a Baseus W07. Ennek a formája sokkal jobban tetszik.

Árban ugyanaz a kategória.

Tronsmartot hol érdemes itthon venni ha nem akarok hónapokat várni? Illetve kettő közül melyiket javasoljátok?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1216) RedCactus válasza V.Stryker (#1215) üzenetére


RedCactus
senior tag

Aliexpress-ről, lengyel raktárból nekem 4 nap volt a Spunky Beat. Van nekik Onyx is.

(#1217) V.Stryker válasza RedCactus (#1216) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Tennél be linket, hogy melyik eladótól?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1218) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Na jó, most már teljesen elvesztem. Segítsetek. :DDD

- Baseus W07 -jó akkuidő, ez tetszik a legjobban, de ez a legdrágább
- Tronsmart Onyx Neo - elvileg megfelel, az érintőjével talán vannak gondok
- Tronsmart Spunky Pro True - baj hogy nincs Aptx? Van vezetéknélküli töltés. Tetszik.
-Tronsmart Spunky Beat - erről is jókat írnak, van Aptx.

Most melyiket? :B Spunky Pro True fele hajlok, de túl bőséges a kínálat.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1219) RedCactus válasza V.Stryker (#1217) üzenetére


RedCactus
senior tag

Innen vettem. Az Onyx és a Spunky Beat között hangzásban nincs különbség, csak a bölcső és a zene vezérlése között egy minimális. Szerintem az Onyx most jobban megéri, kicsit újabb is. A prót valahogy nem ajánlották annyira a tesztekben, de nem emlékszem már az okára.

(#1220) V.Stryker válasza RedCactus (#1219) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ha jól veszem ki, akkor ezen videó teszt alapján a Spunky Beat jobb, hangerőben is. De lehet szar az angolom és nem jól értem.

Lehet nem hiába olcsóbb a Neo. :U

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1221) RedCactus válasza V.Stryker (#1220) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nem tudom, nekem a Spunky Beat nagyon bevált, az Onyxot nem próbáltam...

(#1222) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok Vezeték nélküli fülhallgatót szeretnék alkalmi zene hallgatásra. 5 és 10 000 FT között. Itthonos Senheiser HD 650 et hallgatok,Topping D30 DAC és Atom fejes erősítővel.Szóval valami elfogadható zenei hangot szeretnék,nem túl sok mély kiemeléssel,és nem karcos magasokkal. Itthonról kellene gyorsan. Amit gyorsban nézegettem NuForce BE2 6800 FT vagy SoundMagic E10BT .10 000FT. Jobb e illetve meg éri az E10 a plusz 3000 FT ot. ?Illetve van e ezektől jobb ajánlás ebben az ár kategóriában ami itthon megrendelhető. Köszi a választ előre is.

(#1223) -NoVa- válasza kromatika (#1222) üzenetére


-NoVa-
őstag

E10BT-m van, jó ideig napi használatban volt, aztán szereztem jobbakat. Az árához képest kellemesen szól, nem igazán részletes, nem technikás, de nem reménytelenül elhangolt rettenet. A lehető legnagyobb nyílású szilikont kell rátenni, amit adnak hozzá. A NuForce-ot nem hallottam.

(#1224) warezxts


warezxts
senior tag

Megjött a Lypertek Tevi-m... Azt kell mondjam már értem a hype-ot. Tényleg meglepően jól szól főleg annak aki a kiegyenlített karakterisztikát szereti. Nem azt mondom hogy jobb mint az agyon használt vezetékes AKG-K375-öm, de egy lapra lehet őket helyezni nagyjából. Viszont kérdésem lenne Tevi userekhez:
- Letöltöttem az appot és azt írja a settingsben, hogy Firmware Upgrade L:3 R:3 / alul Firmware is newest.
Lehet hinni neki vagy érdemes az upgrade appal szenvednem?
- Másik: Letöltöttem Viper4Audio-hoz a Tevi IRS file-t (Convolver), illetve kreáltam egy VDC/DDC file-t a Parametric EQ alapján. Siralmasabban rosszul szól akármelyiket is próbálom még külön külön is. Én rontok el valamit? (bár ez nem kifejezetten ebbe a topicba való kérdés de hátha).

(#1225) tigipuf válasza tigipuf (#1206) üzenetére


tigipuf
senior tag

Csak nem bírtam ki, vasárnap esti rendelésem már itt is van az asztalon :Y
Sabbat E12 ultra.18 ezer -be volt dhl hozta ,német raktár vagy a fene tudja lengyelország is szerepelt a nyomkövetésen.Első benyomások,tényleg nagyon kényelmes,minőségi cucc az látszik egyből.Hangzása jó,de most még nem mondanák semmit,inkább csak annyit ,hogy becsüljétek meg a spunky beat-et mert pariban van vele(egyelőre,de biztos sokat fog változni hisz a spunkynak is kellett pár óra mikorra igazán beindult).Még csak éppen belehallgattam pár régebbi disco számba. Semmi komolyabb forrás,sem EQ meg stb,sima spotify ahogy adja.Jó lesz ez, kényelmes ,tetszik egyáltalán nem nagy ,képek alapján nagyobbnak gondoltam,illesztékek nagyon jók, könnyen cserélhetőek.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1226) patomi válasza kromatika (#1222) üzenetére


patomi
őstag

QCY T1 esetleg. T3 van nekem, kicsit kényelmetlen, de szépen szól(szerintem). T1 más kialakítás mint a T3.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1227) papp54 válasza tigipuf (#1225) üzenetére


papp54
aktív tag

Örülök hogy ezt irtad mert ez és beat között hezitáltam de végül beatet vettem.

Honor 50 5G

(#1228) patomi válasza tigipuf (#1225) üzenetére


patomi
őstag

Én Sabbat X12 Pro -t rendeltem amazonról, kíváncsi leszek. E12 lazán dupla áron van a spunkyhoz, illenék valamit domborítania.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1229) V.Stryker válasza RedCactus (#1221) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Vegul kezdtem elveszni a lehetőségek kozott, igy megrendeltem a Baseus W07-et. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1230) fabri07 válasza patomi (#1228) üzenetére


fabri07
aktív tag

Egy angol tesztelőtől kérdeztem, ez a spunky beatet vs sabbat E12 ultrát, s ő azt mondta jobb a spunky :D

(#1231) RedCactus válasza V.Stryker (#1229) üzenetére


RedCactus
senior tag

Na, kiváncsi leszek! Baseusból van S06 és S10-esem is és azok is jól szólnak. Remélem ez is hozza majd neked azt a minőséget.

(#1232) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Ezek a tws fülhallgatók hozzák mondjuk egy xiaomi piston 1 hangzásvilágát? Ehhez van viszonyítási alapom, ez mondjuk egy elég mély kiemelt füles volt de en pont ezt szeretem.

(#1233) V.Stryker válasza RedCactus (#1231) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

En is kíváncsi vagyok. Tegnap pont hasznaltam kicsit az EP51-et, meg is remultem, hogy azt nem fogja überelni. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1234) vic70


vic70
tag

Sziasztok!
XDuoo X3II lejátszóhoz milyen tws fülhallgatót ajánlanátok.Elsősorban rock szokott szólni.A keret kb 30 ezer lenne rá.Külföld is játszik,ha europából szállítják és nem kell 3 hónapot várni rá.A hangminőség legyen a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#1235) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

No srácok, megjött reggel a Baseus W07 -es füles.

Ma egész nap nyüstöltem, így megosztanék némi tapasztalatot.

Mindenképp ez a gumiharangos agybadugós kellett, mert a sima airpods féle kiesik a fülemből. Kicsi akartam hajazni az Apple féle Airpods Pro-ra is. Több jelentkező volt, de valahogy ez szúrta az oldalam, hogy kell. (iPhoneal használom.)
15.900 forint volt szállítással itthonról, sajnos csak fekete volt.

Első benyomás vegyes volt. Maga a kis doboza nagyon patent, jó minőség. A füleseket ki be rakva kis mágneses bepattanás is van. Szokásos módon a dobozt kinyitva azonnal csatlakozik a telefonhoz és onnantól működnek, kapcsolat stabil, egyszer sem szakadt meg.
Ami csalódás volt, az a fülesek anyagminősége. Nagyon egyszerű műanyagból vannak. Bárki fogja meg otthon a tv távirányítót, na az az anyag fényesben.... szar na.
Ami pozitív, hogy a gyártó 10 méter hatótávot mond, de ez igazából sokkal több. 15-20 méter is lehet és még simán ment a zenelejátszás. 15 méternél kezdett akadni úgy,hogy a garázsban bent volt a telefon, én meg félig a ház takarásába kisétáltam a kertbe. Nagy plusz pont.
Az anyagminőség ellenére a gumiharangok jó minőségűek, jól szigetelnek. A viselése nagyon kényelmes. A régi Sennheiser fülesem volt ilyen.
Fontos volt a telefonálási minőség és ebben kiváló, pedig féltem kicsit tőle. Próbáltam kint némi kis szélben, bent, csak az egyiket használva is, de minden esetben a másik oldalon lévő fél azt mondta, hogy teljesen jól ha, semmi negatívat nem vesz észre.
Zene hangminőséget Spotifyvel próbáltam, mert nálam az ketyeg. A hangerő több, mint elég. 70% fölé semmilyen formában nem volt szükség tekerni. A mély elég hangsúlyos. Én a rock, blues, stb. vonalon mozgok, ott nekem van hiányérzetem. Lehet,hogy be kell járatni vagy ilyesmi, de nekem hiányzik egy kis dinamika. Egy kis jobb hangelosztás térben jó lenne, mert olyan egyszerű vagy nem is tudom ,hogy fogalmazhatnám meg a hangot, hogy mintha úgy egy kupacban hallanám. Nem vagyok zenész, hogy jól megfogalmazzam. :B De használható nagyon is. Alapzaj természetesen zéró, tiszta a hangzás teljesen.
Ami számomra hiányosság a tapintás érzékelés. Egyik fülesen hármat koppintva a zene állj, zene indulj, másik oldalon a hangvezérés indítása. Elvileg valahogy a hívást is lehet fogadni, letenni, de még nem sikerült. Tök jó lenne ezek mellett esetleg a hangerőt változati vagy a lejátszásnál a következő számot kérni. De marad a Hey Siri, Play the next... és akkor körülötted néznek hülyén rád. :DDD
Még egy fontos dolog: Próbáltam youtubeal és netflixel is és nem tapasztaltam késést a hang és a videó között.
Szóval tud egy alapot, azt nagyon jól, nagyon korrektül. A csicsa, sok extra elmarad. Nem tudom, hogy ez-e a jobb vagy ha jobb anyagból lenne, több érintésvezérlést tudna és mellette kis késést észlelnék a youtube videó lejátszásánál. Mindenki döntse el maga. :)

+hátrány a gyártói információ hiánya. Kibontáskor szembejön egy kis cetli a dobozában,hogy elsőre tedd bele a füleseket és tölds fel maxra. Felteszem töltőre, zölden világít. Most fogalmam sincs,hogy tölt-e vagy tele van. Ha tölt, akkor elalszik és onnan tudom,hogy feltöltődött? Esetleg tele van és azért zöld, ha majd lemerül és töltöm, akkor pirosan jelzi? Nincs infó... Ahogy az érintés vezérlésről sem. A reklám anyagból kell rájönnök vagy kopogtatod a cuccot.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1236) RedCactus válasza V.Stryker (#1235) üzenetére


RedCactus
senior tag

Gratulálok az új fülesedhez! A leírásod alapján azt gondolom a Tronsmarttal jobban jártál volna fele ennyiért, de tudom milyen amikor az embert nem hagyja békén a kíváncsiság... ;]

(#1237) V.Stryker válasza RedCactus (#1236) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát nem hiszem,hogy jobb lenne a Tronsmart hangminősége. Van egy S2 Sport itthon, kb. hangminőségben ez a szint. Viszont a Tronsmartok hiába tudnak papíron többet, anomáliákat olvastam velük kapcsolatban külföldi tesztekben, videókban. Ez legalább az alapot nagyon stabilan hozza és ami legfontosabb, hogy a telefonálás minősége viszont nagyon jó.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1238) RedCactus válasza V.Stryker (#1237) üzenetére


RedCactus
senior tag

Ok! Használd egészséggel!

(#1239) kromatika válasza -NoVa- (#1223) üzenetére


kromatika
veterán

Köszi szépen a választ.Akkor szerintem jó lesz.Itt fél áron van,gondolom ez jó ár érte. [link]

(#1240) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Tegnap panaszkodtam, hogy egy kupac hang van a Baseus W07-nél.

Most nemrég elkezdtem hallgatni youtuberól zenét és nincs ez a jelenség. Ragyogó a minőség és a hangzás.

Meg kell fejtenem... a spotifynál lesz valami... :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1241) tigipuf


tigipuf
senior tag

OFF!
Mint tegnap írtam kipróbáltam a sabbat-ot,de úgy érzem nekem a spunky teljesen megfelel.Nem vagyok vájtfülű,nem érzem szükségét a váltásnak.
Ha valakit estleg érdekelne a füles priviben megtalál :U ,ez a típus,ez a szín: [Sabbat-E12-Ultra-TWS-Earbuds-Dream-Stone]

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1242) ussseal válasza vic70 (#1234) üzenetére


ussseal
tag

99%, hogy ezekkel a feltételekkel a Lypertek Tevit fogják neked ajánlani (vagy hát ezt teszem most én is, igaz nem volt dolgom a fülessel, de mindenki odáig van tőle).

Ahogy nézem most már nem akciós az original, viszont bontott dobozos megint van, innen a topikból is vettek páran korábban:
http://www.hifiheadphones.co.uk/lypertek-tevi-true-wireless-in-ear-isolating-earphones-black-refurbished.html

Szállítással együtt 70,5 font, szóval kicsivel 30 ezer alatt megáll, ennél nem hiszem, hogy lenne jobb vétel most.

[ Szerkesztve ]

(#1243) csoki98 válasza tigipuf (#1225) üzenetére


csoki98
tag

Sziasztok!
Ugyan így tettem mint tigipuf kolléga, vasárnap én is megrendeltem geekbuyingról a Sabbat E12 ultrát füstszürkében, nekem 20k-ba fájt DHL-el, amit 4 nap alatt ki is hoztak.
Első benyomások:
Rögtön majdnem a szívbajt hozta rám, amikor kicsomagoltam a buborék fóliából, akkor a dobozán világoszöldnek tűnt a füles viszont amikor kibontottam a megfelelő kinézete volt. Kellemes, minőségi csomagolás, tömérdek méretű gumiharang. Nekem próbálgatnom kellett míg megtaláltam az igazit. A harangok alatt először észre se vettem, hogy van egy doboz, benne a töltőkábellel. A leírás csak angolul és kínaiul volt, de teljesen érthető volt benne minden.
Mikor először bedugtam a füleimbe, picit azt éreztem, mintha túl mélyre menne, de utána szépen megszokta a fülem, talán egy fültisztítás javasolt előtte :DDD .
A töltőtok félig, a két füles pedig majdnem teljesen feltöltve érkezett meg, így rögtön használatba is tudtam venni. A tok fedele nyitott állapotban picit lötyög, de ezen kívül rendben van. Hátul a Sabbat logóval ellátott krómozott műanyag picit olcsónak tűnik, de alig észrevehető. Hangzásra nincs semmi kifogásom, nagyon jól szól, telefonra rögtön rácsatlakozott, audiólagot nem tapasztaltam. A füleseken található nyomógomb tökéletesen teszi a dolgát, bár én örültem volna, ha kisebb erővel lehet megnyomni behelyezett állapotban, mert olyan, mintha jobban bele akarnám tolni a fülembe, ami egy kicsit kellemetlen érzés. Ehelyett lehetett volna mondjuk érintéses vezérlés. Jól tartja magát a helyén, 20 méternyi(valamikor normális távval is tesztelem majd) futás után is bentmaradt. Zenehallgatás közben hívtak, a nyomógombbal fel is tudtam venni, picit hangosabban kellett beszélnem, de csak azért mert biciklizés közben voltam, de teljesen érthető volt a beszédem, és a másikat is szépen hallottam. 2 falon keresztül, jópár méterről is gond nélkül szólt. A külvilág zajait meglepően jól szűri.
1 nap után nagyjából ennyit tapasztaltam, eddig megérte az árát. :R

"Gondoltál már arra, hogy az univerzum, amiben élünk, talán egy agysejtje egy ismeretlen lénynek?" Poco F3

(#1244) vic70 válasza ussseal (#1242) üzenetére


vic70
tag

Köszönöm,én is azzal szemezek,de örülök a megerősítésnek.

(#1245) nandinho1334


nandinho1334
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérek fülhallgató választásban: egy 17 éves lánynak kellene futáshoz, de használná otthoni környezetben is Skype/egyéb szoftverekkel (mikrofon tökéletes zajszűrése nem kardinális).
Az édesapja tart tőle, hogyha a két fülhallgató között nincs összeköttetés, akkor könnyen előfordulhat, hogy kiesik a gyerek füléből az egyik (valós félelem?) ezért összekötött kéne, illetve ésszerű akkumulátorral, tehát ilyen min. 4 órát bírjon egy töltéssel.
Iphone-t használ a lány, az Airpods 2-t 50k körül látom, mi olyan 20-25e forintra gondoltunk. Nem utolsó sorban nem lenne baj, ha valamennyire "neves" lenne, a fiataloknak sajna ez is számít.

Van olyan füles, ami beleesik ebbe a specifikációba, vagy nagyon kiugró valamelyik feltétel?

(#1246) warezxts


warezxts
senior tag

Valakinek volt ilyen hibaüzenete Lypertek Tevi firmware frissítés közben? Lehet rootolt a teló azért....

(#1247) kisqp


kisqp
tag

Sziasztok! Az airpods klónokról - bármelyikről - van valakinek tapasztalata? (“Noname”) nem vagyok vájtfülű, viszont a jó mikrofon és a külön használati lehetőség fontos feltétel lenne.

köszönök bármilyen infót!

(#1248) patomi válasza kisqp (#1247) üzenetére


patomi
őstag

Edifier TWS200-at tudom ajánlani. Jó kis füles és tudja amit szeretnél. Persze ali és egyéb külföldi oldalról. Korábban írtam is pár sort róla, link is van. Keress rá.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1249) kisqp válasza patomi (#1248) üzenetére


kisqp
tag

Köszi!

(#1250) Thuglife


Thuglife
senior tag

Sziasztok. Tanácsotokra van szükségem hogy Xiaomi redmi airdots után a spunky beats is feljebb lépés vagy ne álljak meg a Sabbat-ig (annyit szánnék új fülesre max). Köszi előre is a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.