Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) patomi válasza lowzor (#1550) üzenetére


patomi
őstag

Szerintem megéri, főképp a rendes gari, ill. a gyors szállitás miatt. (Sajna én sem ismerem az összes fülest, de ezt bátran ajánlom.)
Sabbat hangzásvilága teljesen más amúgy is.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1552) lowzor válasza patomi (#1551) üzenetére


lowzor
veterán

Köszi! :R
Egyedül a hangerőszabályzást sajnálom, valami gesztussal megoldhatták volna azt is.
De majd túlélem valahogy nélküle. :D

(#1553) Clay


Clay
senior tag

TWS Pro BT5.0 vagy Enacfire E60? Nem igazán tudok dönteni, kb egy árban vannak, van ezekkel vmi tapasztalat?

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1554) RedCactus válasza Clay (#1553) üzenetére


RedCactus
senior tag

Egyik sem túl ismert számomra, inkább csak az tűnt fel nekem, hogy ennek a csajnak már szinte az összes kínai fülhallgató megfordult a fülében.

(#1555) Clay válasza RedCactus (#1554) üzenetére


Clay
senior tag

:DDD

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1556) FoLey-v válasza Clay (#1553) üzenetére


FoLey-v
addikt

Hát nálam volt tervben az Enacfire F1 vétel a maga 208 órás üzemidővel csábító is volt meg hogy tapasztalat iránt is. De ahogy megláttam az amazonnál levő szállítási költséget ami kuponnal is 30k-ba kerül,hát inkább hagytam a fenébe,ennyiért már lypertek tevi-t vennék.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1557) Hzsolt11


Hzsolt11
tag

Sziasztok
Van valakinek valami tapasztalata ezzel a fülessel kapcsolatban?
JBL T120 TWSBLK fülhallgató
Válaszotokat előre is köszönöm szépen :R :R :R

(#1558) petya2012 válasza FoLey-v (#1547) üzenetére


petya2012
őstag

köszi a választ :)

(#1560) Hzsolt11 válasza Xavius (#1559) üzenetére


Hzsolt11
tag

Arra lennék kíváncsi hogy milyen a hangzás? (itt a mély hangzásra gondolok)
Edzésre szeretném használni főként futás ezért az is érdekelne hogy mennyire mozog ki a fülből, és hogy lehet léptetni számot rajta ?
:R :R :R

(#1561) dreizwanzig


dreizwanzig
tag

Sziasztok!

Futashoz keresek vezetek nelkuli fulhallgatot. A kriterium az lenne, hogy ne szilikon papucsos fulbedugos legyen, az nem jon be, egy ido utan idegesit, faj a fulem is tole, meg nem hallok semmit a kulvilagbol. Igazabol kb eddig 1 felet talaltam, ami megfelel, az ez lenne: [link]. Ez a fajta fulhallgato tetszik, aminek muanyag a fulbe dugando resze.
Ha esetleg valaki tud hasonlot azt szivesen meghallgatom. Olyan 20k lenne a hatar. Elore is koszi.

(#1562) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Kicsit sem hasonlít Sabbat termékre Raycon X90 Titan :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1563) HKorn válasza dreizwanzig (#1561) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem hasonló Pana volt csak gumiharangos, de nekem nagyon nem jött be futáshoz és nem a gumi harang miatt. A mikrofon meg az akksi, meg a kábel nagyon zavaró futás közben, állandóan elmozog. Én csak TWS fülest ajánlanék, olyat ami megy mono üzemmódban is és csak az egyiket dugod be a füledbe és akkor tökéletesen halloda külvilágot is. Azóta én is egy ilyennel futok (Haylou GT1 Plus) teljesen más világ a vezetékeshez képest.

Run&Ride

(#1564) dreizwanzig válasza HKorn (#1563) üzenetére


dreizwanzig
tag

Koszi. Nekem most egy kb ugyanilyen Panasonic van, csak vezetekes. Nagyon zavar, hogy ott fityeg a vezetek futas kozben elottem. Sztem az a rovid vezetek meg az akksi nem fog zavarni, ha nem lenne nyilvan jobb lenne, de nekem ennyi kompromisszum belefer. De a gumiharangosakat tovabbra is kizarnam.

(#1565) HKorn válasza dreizwanzig (#1564) üzenetére


HKorn
addikt

Te tudod, de szerintem minden vezeték zavaró futás közben. Rövidnél engem az is zavart, hogy ha kicsit elfordítom a fejem már érzem hogy húzódik a vezeték a nyakamnál, vagy a fülemnél és igazíthatom meg a dugót. Szerintem förtelem kényelmetlen, TWS-nél nincs jobb, az maga a szabadságérzés ahhoz képest :)

Ha gumiharang semmiképpen sem játszik, akkor vegyél ilyen Apple Airpods 2 klónt valamelyik olcsóbb, de minőségi gyártótól (QCY, Haylou stb), bár ez nem tudom mennyire áll meg fixen a fülkagylódban futás közben.

Run&Ride

(#1566) dreizwanzig válasza HKorn (#1565) üzenetére


dreizwanzig
tag

Na nekem is ez a ketsegem, hogy vajon mennyire all fixen. Az iphone vezetekes fulessel pont az a bajom, hogy kiesik futas kozben. De lehet, hogy amiatt, hogy a vezetek rancigalja ahogyan lotyog. Bar pl ennel a Panasonicnal viszont elony lenne a taviranyito...

(#1567) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Blitzwolf BW-FYE7 mellé keresek TWS fülest.
Kb 2 hónapja használom nagy megelégedéssel a Blitzwolf-ot, de szeretnék mellé egy másik fülest is. Ami fontos lenne hogy jó hangzása legyen, kellő mélyekkel.
Van valakinek összehasonlítási alapja (BW vs. Spunky, Onyx), illetve tudnátok alternatívát mondani esetleg?
Spunkynak mennyire zavaró az alapzaja, mert ez fontos kérdés számomra?

Tronsmart Spunky Beat - 9k
Tronsmart Onyx Neo - 6k

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#1568) Sabbat.hu válasza FoLey-v (#1562) üzenetére


Sabbat.hu
újonc

A dán Wavell is gyártat velük fülest, 1:1-ben Sabbat belső, csak a logó más.

A győztes hangzás >> https://sabbat.hu/

(#1569) stuka20


stuka20
aktív tag

Üdv!

Milyen wireless fülhallgatót ajánlanátok 10k körül vagy alatta? Jelenleg egy vezetékes soundmagic e10 (már a második) fülhallgatóm van, aminek a hangzásával nagyon megvagyok elégedve (ph-n ajánlották). Viszont sajnos a jelenlegi telóm jack csatlakozója elkopott, mert szinte kiesik belőle a füles dugója, meg amúgy is új telefont rendeltem, aminek alapból nincs jack csatlakozója. Tudom van külön c to jack adapter, de erről nem olvastam jókat és nem is akarok mindig rákölteni, ezért úgy gondoltam kipróbálom a vezeték nélkülit. Szeretem, ha ki van emelve a basszus, de persze jó, ha a többi hangzás is rendben van. Barátom ezt ajánlotta nekem.

Nem sportolásra használnám. Otthoni, kirándulós, pihenős...stb., tehát normál felhasználásra.

[ Szerkesztve ]

(#1570) pulutodurumo válasza stuka20 (#1569) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A Haylou GT-1 Pro szinte ugyan ez, nekem van, szerintem teljesen jó. Az SM e10 hangjánál csak kicsit gyengébb. Valamivel olcsóbb kintről mint az Airdots Basic, bár most lassan is jön, a forint is gyenge... Ha nem akarsz keresgélni, a Xiaomi is megfelelő.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#1571) FoLey-v válasza Sabbat.hu (#1568) üzenetére


FoLey-v
addikt

Ezt nem tudtam köszi :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1572) Gabis válasza Sabbat.hu (#1568) üzenetére


Gabis
őstag

Tetszik a weboldal. :C

(#1573) Sabbat.hu válasza Gabis (#1572) üzenetére


Sabbat.hu
újonc

Köszi, még csiszolgatom ahol tudom.

A győztes hangzás >> https://sabbat.hu/

(#1574) stuka20 válasza pulutodurumo (#1570) üzenetére


stuka20
aktív tag

köszönöm

(#1575) Spancer RE


Spancer RE
aktív tag

Sziasztok!

Hétköznapi, teljesen laikus felhasználásra, melóba, itthonra keresnék fülhallgatót ~10k alatt.
Ami leginkább szempont lenne a normális hangzáson kívül, az az üzemidő.
Nem lényeg, hogy hamar idérjen, jöhet keletről, minél ócóbb, annál jobb. :)
Amiket eddig néztem: Mi Airdots BASIC, Haylou GT1/Pro/Plus, QCY T1C, T2S
Ezek közül, vagy ezeken kívül melyik lenne jó választás?

Köszönöm!

(#1576) HKorn válasza Spancer RE (#1575) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem a GT1 Plus van, Geekbuying német raktárból 2 nap alatt ideért, 9100ft-ra jött ki. Nagyon ajánlom, szuper kis füles. Úton van egy korábbi rendelésem is, QCY QS2, az majd megy apróra bontatlanul.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#1577) jan herz válasza Spancer RE (#1575) üzenetére


jan herz
tag

+1 GT1 Plus-ra Geekbuying lengyel raktár, 9500 Ft 4 munkanap :)

[ Szerkesztve ]

(#1578) tigipuf válasza Spancer RE (#1575) üzenetére


tigipuf
senior tag

:N ,,,tronsmart spunky beat!(eu raktár pár munkanap árban kb mint a kínai hosszú utaztatás.)
QCY-m volt szerettem is amiket írtál kb ugyanaz a minőség ,szerintem a spunky egy hangyafa..nyival jobb,de ez csak szigorúan magánvélemény :DDD.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1579) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Még ezt néztem ki és valakinek van erről a termékről tapasztalata?
[link]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1580) tigipuf válasza tigipuf (#1578) üzenetére


tigipuf
senior tag

Na kicsit utána is olvasgattam egy pár teszt erejéig,úgy látom mindegyikben a spunky nyer a hangzásban,(ebben a kialakításban,és árkategóriában)én úgy gondolom ez a lényeg egy fülhallgatónál.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1581) monti0222w válasza FoLey-v (#1579) üzenetére


monti0222w
addikt

Nekem nincs de érdekes lehet mint koncepció. :K

(#1582) FoLey-v válasza monti0222w (#1581) üzenetére


FoLey-v
addikt

Igen jól nézz ki csak ebben nincs aptx az mennyire érvágás? :(

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1583) FoLey-v válasza FoLey-v (#1582) üzenetére


FoLey-v
addikt

Na ami aptx-et tud az a Mifo O5 Plus,de árban Lypertek Tevi. Hát nem tudom bevállaljam,de valószínű befogom. :D
[link]
Tudom offolom itt,de azért Sabbat után szeretnék még egy bt fülest és nehéz dönteni.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1584) patomi válasza FoLey-v (#1583) üzenetére


patomi
őstag

Kíváncsi lennék én is. Nézegettem a sima O5-t. A Tevi kicst drágább azért, no meg alig kapni.

Meg még el van mentve egy kettő alin.. Edifier X3, Nillkin Liberty. De jelenleg kínai beszerzés szünetel részemről. TWS200 (második) is úton van 2 hónapja..

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1585) Zoleee83 válasza FoLey-v (#1583) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én a Blitzwolf 7-es mellé gondolkodom egy másik fülesen. Mondjuk egy Sabbat-on, csak kicsit sokallom az árát. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#1586) zodo


zodo
nagyúr

Üdv!

Soundmagic E10 vezetékes fülesem van, most vennék egy vezeték nélkülit.

Xiaomi Mi Airdots BASIC True Wireless vagy Xiaomi Haylou GT1 Pro-t érdemes választani
ha főként elektronikus, mély orientált pl dnb a fő műfaj?
Munkába kellene és nem kell egész nap menjen.

Tudom hogy előbbi gombnyomással vezérelhető míg a másik érintéssel.
Melyiknek mi a hátránya vagy épp előnye?

300mAh vs 800 mAh az aksi kapacitásban térnek el ill. kb a 2x ár.
Esetleg más egyéb amit figyelembe kell vennem?

(#1587) FoLey-v válasza patomi (#1584) üzenetére


FoLey-v
addikt

A sima O5 aptx hiány meg amazonon elvileg rosszabb értékelést is kapott mint a Plus változat.
34k lenne az ára hát sok lenne még utána nézek a tesztnek a sima és a plus közti különbséget,de Lypertek Tevi is olcsóbbnak tűnik.

Zoleee83 Én kintről rendeltem Sabbat E12 Ultrát kb. egy hét jött meg 17k-ért. Hangzása nagyon bejön és a mintája is. :)

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1588) patomi válasza FoLey-v (#1587) üzenetére


patomi
őstag

No, kiváncsi leszek a véleményedre.

zodo,,
Airdots basic volt nálam, kritikán aluli. Vagy szar volt amit kaptam. Inkább GT1 pro, de méginkább spunky [link] . Mindenki dicséri a basszusát.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1589) Zoleee83 válasza patomi (#1588) üzenetére


Zoleee83
addikt

Annyira dícséri mindenki a Spunky-t, hogy mostmár rendelek egyet.
9k szállítással, pár napon belül itt van EU raktárból.
Remélem nem alapzajos, néhány kommentben láttam hogy előfordulhat.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#1590) zodo válasza patomi (#1588) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi a basic véleményt.
Spunky-tól kicsit ódzkodom, "nagynak" vélem.

(#1591) vicces válasza Zoleee83 (#1589) üzenetére


vicces
addikt

Sziasztok,
Kérdés nélkül rendeltem egy spunkyt. De megpróbálom visszaadni..
Ez a mono mód nem teljesen tiszta, mert sokszor ha csak egy oldalt használnák, akkor is bekapcsol a másik oldal.
A töltö doboza is fura. Teljesen fel volt töltve. Visszaraktam mind a két dugót. Fel is töltöttek, de a 4-böl már csak 2 led maradt mire kialudtam magam. Olyan mintha nem kapcsolja le.. ha hétvégére benne hagyom a füleseket talán hétfőn lemerülve inditanék vele?

Valamint ami nagyon zavaró, hogy az alapzaja nagyon erős.. nem tudom, hogy lehet azt írni, hogy jó a hangminösége :Y ez így szerintem egyszerűen szar!

:)

(#1592) csibor


csibor
őstag

Sziasztok!
in-ear fülhallgatót keresek. podcast, zene hallgatáshoz, legalább 7-10 óra üzemidővel. Lehetőleg olcsón ~10K körül. Mindenképp legyen "egyben"

(#1593) patomi válasza zodo (#1590) üzenetére


patomi
őstag

Akkor Haylou lesz a befutó. Vagy QCY (T1-T2), illetve Soundpeats ez utóbbi 2 mellett szól, hogy nem érintő gombos. Plusz ha drágább akkor Anker Soundcore Liberty.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1594) patomi válasza csibor (#1592) üzenetére


patomi
őstag

7-10 óra egy feltöltéssel TWS-nél(töltőtokba vissza, úgy simán) necces. Árban, kialakításban mi a terv?
Mindenképp legyen "egyben" Ez alatt mit értesz?

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1595) zodo válasza patomi (#1593) üzenetére


zodo
nagyúr

GT1-ből Plus is van?
Eddig csak GT1 és Pro -t láttam.

Köszi a további tippeket amiből a QCY T2C/T1S néztem még ami itthon 10k
Xiaomi Haylou GT1 Pro 13k
Redmi Airdots 7k

Redmi Airdots (fekete) = Xiaomi Mi Airdots BASIC True Wireless néven közismert?
Xiaomi Mi Airdots (fehér) 10k

Redmi hangzását, tegnap lehúztad.
Esetleg lehet tudni a QCY T2C/T1S vs Xiaomi Haylou GT1 széria közt melyik hallgathatóbb?

(#1596) HKorn válasza zodo (#1595) üzenetére


HKorn
addikt

Van Plus belőle, nekem is az van, Qualcomm chipes, szerintem ezt vedd, Geekbuying német raktárból pár nap alatt itt volt, 9100Ft-ra jött ki. Sima GT1 kb 2000ft-tal olcsóbb.

Run&Ride

(#1597) patomi válasza zodo (#1595) üzenetére


patomi
őstag

Airdots és airdots basic (basic volt nálam)nem ugyan az. Előbbi jobb, de azt nem ismerem. GT1 plus is létezik , egyes tesztek szerint a trióból legjobb a hangzása.

Az airdots basic hangját húztam le, ennél sokkal jobb a QCY (T2 van, jó basszus, annyira nem részletes. Mint pl. Sabbat E12ultra. Közép magas ok, kiegyenlített a hangja.) Sajna Haylou-m nincs így nem tudom melyik jobb. E kettő közül.

Szerk. Korábban egyik kolléga tesztelt tobbet: [link] Esetleg érdemes megnézni a tapasztalatait.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1598) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Közben hivatalos Lypertek hivatalos oldalról kaptam választ,hogy ide hazánkban mennyi lenne postai költség.

Közben FIIL T1X-re is. Sajnos úgy látszik,hogy Mifo 5 Plus annyit nem ér meg számomra,hogy megrendeljem,főleg tesztek utánanézve Sabbatnál nem jobb,ára meg 35k lenne. Maradt FIIL vagy Lypertek.

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1599) pulutodurumo válasza FoLey-v (#1598) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Csak azt írta, hogy szívesen hazudnak 10$-os értéket a csomagra. Ami mindegy, mert ha megfogják, úgyis igazolni kell hogy mennyit fizettél.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#1600) FoLey-v válasza pulutodurumo (#1599) üzenetére


FoLey-v
addikt

Értem. És szerinted mennyi az esély hogy megfoják,megéri megkockáztatni a rendelést?
Csak azért,mert itt látom olcsóbbnak a terméket.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.