Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) tigipuf válasza patomi (#1897) üzenetére


tigipuf
senior tag

Nem jobb mint a spunky, legyen már itt egy másik vélemény is mert csak!:DDD
Nekem is ma érkezett meg párhuzamosan teszteltem őket,kisebb basszus,kicsit halkabb,szépen szól de szerintem nem jobb.Ez megmarad ennyiért megérte,lehet felváltva használom őket mint írtam tetszik a hangzása.
Valószínűleg én egy extra verziót fogtam ki a spunkyból :) mert nálam a vezérlés is elég jól működik nagyon ritkán téveszt.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1902) Zoleee83 válasza vond (#1898) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ahh korrekt, köszi a képet! :R
Ez így teljesen vállalható, nem úgy mint a Fye7-m, na abban nem igazán mennék vásárolni pl, komplett idiótának lehet kinézni vele :DDD . Majd lövök én is képet róla.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#1903) RedCactus válasza Beerwolf (#1894) üzenetére


RedCactus
senior tag

Még talán azt lehetne, hogy amikor pairing-módban villog a fehér és piros led, kétszer megnyomni a tartóján a gombot és úgy megnézni, látja e mindkét oldalt a telefon. Ha ez sem segít, akkor az érintkezőket kéne megvizsgálni, nem e csak elkoszolódott és mivel nem tudja tölteni, teljesen lemerült az az oldal.

(#1904) Scarabeus válasza tigipuf (#1901) üzenetére


Scarabeus
tag

Juhu. :D Nekem a basszus a leglényegesebb, örülök, hogy van másikvélemény is. Remélhetőleg péntekig megérkezik a Spunky. ;]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#1905) vond válasza tigipuf (#1901) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:R ;)

Zoleee83: Szívesen! ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1906) patomi válasza tigipuf (#1901) üzenetére


patomi
őstag

Mivel nekem nincs spunky, nem tudok ezügyben véleményt alkotni. Nyilván elfogadom, bár ha ennél több a mély az már-már sabbat szint lehet, ami nekem már sok.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1907) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok,
volt egy Anker Liberty Air fülesem, viszont bedöglött. Vissza kapom a pénzem, hasonló árban mit ajánlanátok? 30k, esetleg picit drágábban is jó lehet.
Nincs extra igény, vezeték nélküli legyen, enyhe V kiemeléssel.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1908) kirusz1 válasza Scarabeus (#1884) üzenetére


kirusz1
őstag

Nekem is ma jött meg 5990 ért vettem teljesen megvagyok elégedve vele

(#1909) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok Airpods kinézetű fülest keresnék gyereknek pc játékhoz, videohíváshoz androidra.
Lehetőleg 10eft alatt, nem kell audiofil, de azét ne szóljon nagyon rosszul. Egy jbl fülest váltana.
Van ötlet?
Természetesen olvasgattam a topicot, de jó lenne, ha lenne saját tapasztalatú ajánlás. Úgy értem, ami bírja a strapát.

[ Szerkesztve ]

-

(#1910) Clay válasza 7Sony7 (#1909) üzenetére


Clay
senior tag

TWS Pro BT5.0, de ez nem tízezer alatti, inkább olyan 15, én 45dollárért rendeltem.

És ez nem is koppintás a klasszikus értelemben, mert ez a cég gyártja az Airpod belsejét, ha iphone-hoz csatlakoztatjátok akkor annak is ismeri fel, és majdnem az összes szolgáltatás működik is.

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#1911) patomi válasza Speeedfire (#1907) üzenetére


patomi
őstag

MM-ben jelenleg 33k a Jabra 65t. Még én is ismerkedek vele(nem ott vettem) de bátran merem ajánlani. Enyhe V , hangerő szabályzás, állítható a külső zajok beengedése. Pöpec kis cucc.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1912) rob2174 válasza patomi (#1897) üzenetére


rob2174
tag

köszönöm

(#1913) 7Sony7 válasza Clay (#1910) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszönöm!

-

(#1914) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Ez a Spunky Beat hogy viszonyulhat egy Blitzwolf fye3s-hez képest hangzásban? Jobb vagy gyengébb? Jól gondolom, hogy a Spunky jobban beül a fülbe? Az zavar legjobban a Blitzwolfban, úgy nézek benne ki, mint akin fülbevaló van :D

[ Szerkesztve ]

(#1915) FoLey-v válasza patomi (#1906) üzenetére


FoLey-v
addikt

Azért Sabattól messze van mint spunky tulajdonos véleményem alapján. Mind hangerő mind méllyel tekintettel.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1916) Tulku válasza FoLey-v (#1915) üzenetére


Tulku
veterán

Hangerő és mélyek vannak a Sabbatban az biztos...előbbi az elektronika, utóbbi a driver "érdeme"....
Én spec a hangerő miatt vettem meg, nyilván armatúráknak kell a kakaó, kissé túl óvatos voltam a 2 armatúrával, meg hajtana ez 10-et is rendesen...
A mély energiákat viszont kizárólag a driver okozza, más driverrel egy középerős hangot kapunk, kissé még a mélyek irányába el is kell tolni hangolással...

(#1917) zolikaDB válasza Scarabeus (#1886) üzenetére


zolikaDB
veterán

Az 5 perces Tronsmart gyorstöltés is elég durva ok volt nálam, h ezt vettem.

vond: nagyon zajos környezetben is elég jól izolál a Spunky Beat, és 75-80%-on bőven elég a hangerő egy normális felvételnél (=nem szélzajos, 20 méterről telóval rögzített youtube videó, hanem pl Spotify).

[ Szerkesztve ]

(#1918) Speeedfire válasza patomi (#1911) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Végül egy Sony wf xb700-ast rendeltem. Akciós volt mm-ben. Majd kiderul milyen.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1919) patomi válasza FoLey-v (#1915) üzenetére


patomi
őstag

Ezt azért írtam, mert X3 ilesztéki között óriási különbség van, mélyeket illetően. (Pedig stabil a közepesen is, de a mély igazán a legnagyobb illesztékkel jön meg. Nyilván jobban szigetel) Már-már Sabbat, de felesleges brummogás nélkül.
Egyébként milyen a Lypertek alakult a hangja?

Speeedfire,
Biztos frankó lesz.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1920) vond válasza patomi (#1919) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Tényleg durva különbség van hangzásban ha tökéletesen passzol a gumi. Nálam is a legnagyobb kell ehhez. Akartam rendelni ilyen memóriahabos, vagy milyen dugókat, de így szerintem nem szükséges.

Itt vagyok melóban, de már rá se bírok nézni a rendes, vezetékes fejhallgatómra, olyan szuper ez az X3. ;] Jó, nem egy stúdió füles, de eddig azt hittem, jól szól. Hát nem. :D

Lehet, hogy mégis hetente többször kell töltenem a TWS-t, mert nem csak ingázás közben fogom használni. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1921) coccolino válasza vond (#1920) üzenetére


coccolino
aktív tag

Mennyi ido alatt tolti fel a tok a fulest, plusz a tok mennyi ido alatt toltodik fel a microUSB-vel?

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#1922) vond válasza coccolino (#1921) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem volt még totál lemerülve se a tok, se a két füles. De majd lemérem. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1923) Speeedfire válasza Speeedfire (#1918) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

El is hoztam. Szerintem brutál jól szól. Ezt az extra bass-t nem értem, szerintem nem túlzó. A közép, és a magas is szépen elkülönül. Az AT e30-amhoz képest nincs sokkal lemaradva szerintem.

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#1924) Goyee


Goyee
tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy Sabbat E12 Ultrát, amivel nagyon megvagyok elégedve, viszont a bal oldali fülessel mindig játszanom kell, hogy a fülemben maradjon, egyszerűen folyamatosan csúszkál ki a fülemből. Próbáltam már az összes hozzá adott illesztéket, de ami alapból volt rajta, az a legjobb. Tudnátok esetleg ajánlani valamilyen bevált fülhallagató szivacsot? Comply-t nézegettem, de nem tudom, hogy érne-e nekem annyit… A lényeg, hogy ne essen ki a fülemből és jól izoláljon, a mélyek maradjanak mélyek. Linket is küldhettek.

Köszönöm!

(#1925) tigipuf


tigipuf
senior tag

Na nyaggattam ma egész nap az edifier x3-at,tényleg jól szól, sőt még jobban is mint tegnap mikor írtam róla.Igaz tettem rá memóriahabos illesztéket szerintem most jól is zár, mélyebbek is szebbek lettek.Vezérlése valóban jobb mint a spunkyé ,mivel testesebb a kialakítása simán meg lehet fogni az oldalát akár megigazítani ,vagy ki is lehet venni a füledből anélkül,hogy reagálna a mozdulatra feleslegesen.Most elő is lépett első számú fülessé nálam, járatom nyüstölöm egy pár napig.
Tesztjét,meg az összehasonlítást a kedvenc tipusokkal olvastátok,vagy vótmá?:
[link]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1926) Tulku


Tulku
veterán

Baráti jótanács mindenkinek, aki új TWS-t vesz...
Kapcsolja be, hagyja a teló mellett és járassa közepesnél nagyobb hangerőn....10 óránál már mutatkoznak különbségek, 20-30 óra ami már úgy bejáratja a DD-t, hogy max 10-20 % bejáratás marad benne...
Na ezután hallgassátok meg, rendszerint a DD-k hangja bejáratás nélkül nyersebb, élettelenebb...

(#1927) FoLey-v válasza patomi (#1919) üzenetére


FoLey-v
addikt

Lypertek mint lágyabb basszus és közepes,háttérhang jobban adja mint a Sabbat. Nem rossz füles,főleg a filmeknél sokkal jobban adja. Volt olyan,hogy azt hittem élőben hallok valamit a háttérből és erre filmben volt. ;]

Várom már a fizut,hogy én is beszerezzem az Edifier X3-at és fehér színben. :C

Tulku Köszi majd a következő fülesnél kipróbálom. :R

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1928) patomi válasza Tulku (#1926) üzenetére


patomi
őstag

Biza, vezetékes cuccokat járattam is. Meg kell mondjam ezeket nem. Váltásban használom, napi kb. 2 órát megy egy(főleg az újak) aztán kialakul egy kép néhány nap elteltével.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1929) patomi válasza patomi (#1928) üzenetére


patomi
őstag

Közben megjött a Soundpeats truedot. Rövid leszek... Csomagolás igényesebb mint X3, de ez nem fontos.
Sajna érintős a vezérlése viszont tud hangerőt állítani(papir ezt nem is írja, jobb fel, bal le végig kell húzni az ujjat rajta). A hangja már most kiváló, leginkább X3-hoz hasonló. Kíváncsi leszek hova fejlődik. Itt is a legnagyobb illeszték a jó. Ez fura, mert eddig a közepes szokott kelleni. Ezzel együtt kényelmes. Tokon töltés visszajelzés hátul van és micro usb a csatlakozás.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1931) moma


moma
őstag

Láttam itt visszaolvasva, hogy valahogy kuponokkal veszitek a dolgokat olcsóbban, pl az edifier x3-at. Az nem világos, hogy ez egy időszakos dolog volt, vagy ilyenek most is vannak?

we all deserve a bit of luck.

(#1932) vond válasza moma (#1931) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Változó. Ahogy látom, most is van itt egy instant 1 dolláros kupon (ha 35 dollár felett vásárolsz, akkor meg 2).

Ha valamilyen termék nagyon érdekel, akkor érdemes folyamatosan nézegetni, mert általában sűrűn változnak az alapárak is, meg az akciók is.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1933) easy...rider válasza moma (#1931) üzenetére


easy...rider
őstag

én is rendelés után olvastam hogy osztottak meg a többiek kuponokat, úgyhogy már nem tudtam rápróbálni.
rendeléskor beírod, aztán ha elfogadja akkor szuper, ha nem akkor úgy láttam ha megosztod facebookon akkor is kapsz kis kedvezményt (de nem tudom hogy működik ez)

(#1934) helixP


helixP
nagyúr

Sziasztok!
Családom "meg akar lepni" valamivel szülinapomra, és mivel a KZ S1D-met úgy néz ki, benyelte az Ali, TWS fülest kívánnék.
Tudtok javasolni itthon elérhető Ár/Érték bajnok TWS-t 20.000 -ig?
Közben persze belevetem magam a kommentekbe.

Köszönöm

(#1935) patomi válasza helixP (#1934) üzenetére


patomi
őstag

Ha külföld akkor Truedot (5 font kupon van most és az új verziót küldték nekem), Edifier X3 (spanyol raktár) Edifier TWS1 (spanyol raktár), Haylou GT1 Plus (német raktár) QCY T2S (lengyel raktár) Sabbat E12 ultra (nagyon mély kiemelt)
Hazai kínálattal nincs tapasztalatom. Talán JBL T120, de ez is többe fáj.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1936) kiralytom


kiralytom
aktív tag

sziasztok

utcai , munkahelyi illetve edzés közbeni zenehallgatásra keresek fülhallgatót!
10eFt alatt szeretnék rászánni! mikrofon előny de nem létszükséglet!
korábban amiket kipróbáltam (3ezres kínai) sokszor szakadozó kapcsolata zavart,
most egy huawei am61 kapcsán érdeklődtem ami belefér 7ezerbe de azt olvastam hogy szakadozik a vétel ott is!
van olyan ami stabil kapcsolattal bír és hangzásba hoz egy normál, átlagos szintet?
itthonról rendelném elsősorban de mérlegelem ha az ajánlat külföldi, azt is meghallgatom

[ Szerkesztve ]

(#1937) csibor válasza kiralytom (#1936) üzenetére


csibor
őstag

Szia!
[link] Sony wI-C310 vettem pár hete 8.6K ért. 10 órát lazán bír. redmi note 4 használom, néha egy tízed másodpercre kihagy, de ezt redmi 4-es Bluetooth- nak tudom be.

(#1938) pulutodurumo válasza csibor (#1937) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ha bekapcsolt WiFi mellett csinálja, akkor valószínűleg a telefon az oka. Egy rádiós modult használ a BT és a WiFi közösen.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#1939) bb.bocs


bb.bocs
őstag

Huawei CM-H1C FreeBuds Lite hoz hol tudnék venni gumiharangokat ami jó hozzá? egyik fülem ilyen amásik oylan, és a gyáriak nincsene k meg csak ami rajta van. :(

(#1940) helixP válasza patomi (#1935) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszi.
Mivel pár napon belül lenne, csak belföldi vásárlás játszik. Ezt elfelejtettem mondani.
De az ajánlatokat végigolvasom, okosodom. :R

[ Szerkesztve ]

(#1941) vond válasza helixP (#1940) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Délelőtt linkeltem az Edifier X3-at Aliexpress-ről, aztán délután patomi is. Spanyol raktárból többünknek is megjött 5 nap alatt. Esetleg meg lehet próbálni. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1942) patomi válasza helixP (#1940) üzenetére


patomi
őstag

Ha hazai vásárlás pótold ki egy 10-sel és galaxy buds. Ha, belefér. Ha nem akkor fenti JBL. Haylou (sima gt1 kétséges szállítással ), QCY van itthon is de szvsz drága.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1943) coccolino válasza vond (#1941) üzenetére


coccolino
aktív tag

5 nap vagy 5 munkanap? En is rendeltem egyet, ezert kerdezem

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#1944) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Van egy JBL e25bt fülesem. Megrottyant a bal oldala nem szól csak néha-néha.
Gari nincs már rá. Keresek kialakításban hangban hasonlót. Tudtok valamit ajánlani?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#1945) vond válasza coccolino (#1943) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Munkanap, bocs. :B Nyilván a GLS hétvégén nem fog dolgozni se ott, se itt.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#1946) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

Egy TWS fülessel kapcsolatban kérném a segítségeteket:

Februárban vettem egy Xiaomi Air 2 fülest. Időnként előjön egy olyan probléma, hogy zenehallgatás közben véletlenszeűren megáll a zene (aztán van, hogy 1-2 másodperc múlva elindul, de van, amikor nem). Mindkét platformon több telefonnal (Redmi Note 6 Pro, Iphone XR, OnePlus 7T) is kipróbáltam, mindegyiknél előfordult. Helyben tárolt (Poweramp) és streamelt (Deezer) zenékkel is előjön, a programoknál beállítottam, hogy a memória- és/vagy az akksioptimalizálás ne lője ki őket. A körülményeket tekintve is változatos, szobában ülve, utcán sétálva, vonaton közlekedve is tapasztaltam. :U
Szerintetek hibás lehet a kütyü, vagy ez a BT kapcsolat sajátosságaiból adódó probléma? Előbbi eset gáz, mert sajnos chinashop-os rendelés (bár EU-s raktárból), kicsit körülményes lenne a garanciáztatás - és nem is igazán reprodukálható a hiba.

Előre is köszi a hozzászólásokat. :R

B.Cs.

(#1947) helixP válasza patomi (#1942) üzenetére


helixP
nagyúr

+vond: Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindegyikőtöknek. Épp ma délelőtt kapta értesítést, hogy április eleje után végre Magyarországra ért a csomagom, ami a KZ S1D-t tartalmazza.
De ismerve apámat, megirigyeli tőlem és úgy is hamarosan kell neki egy TWS, (illetve azért az sem 100%, hogy a KZ bejön) jól fog jönni minden ajánlás :R

(#1948) Beerwolf válasza RedCactus (#1903) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Ezeket megcsináltam, nem látja a telefon se csak a bal oldalit, próbáltam amennyire lehet megtisztítani az érzékelőket, de nem utána hiába próbáltam nem lett jobb. Másnap (töltés nélkül) megint megpróbáltam és simán jött hang mindkét feléből. Harmadnap megint működött minden, aztán ma reggel már megint csak a bal oldal szól. Nem nagyon értem mi az oka ennek a működésnek...

(#1949) moma válasza vond (#1932) üzenetére


moma
őstag

Nah csak most, de megrendeltem. Köszönöm a segítségeket :R Kíváncsi leszek milyen lesz. Igazából eddig csak vezetékessel léteztem együtt,szóval nagyon új lesz.

we all deserve a bit of luck.

(#1950) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Összetett kérdést intéznék. :)
Adott a fülesem: Blitzwolf Fye7, 2 hónapos intenzív használat után (napi 4-8 óra) elértem, hogy kellemesen bejáratódtak a dual driverek, szépen szól. Kérdés: mivel lehet a szűrőket takarítani, úgy hogy ne kelljen szétszednem. Kiskereskedelmi boltban van-e erre valami folyadék? Még teljesen tiszta de előre felkészülnék erre.

Másik kérdés: Kerti munkához (nem röhög!) 30+ fokban keresek olcsó agybadugós TWS-t, ami meg is érkezik jövő péntekig.:) Van esély rá, vagy buktam a pénteki beérkezést bárhonnan is? Sajnálnám a jelenlegi fülest összeizzadni, meg olcsó sem volt.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.